piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Dziś był u mnie dziwny pan w garniturze z długimi włosami który zadawał dziwne pytania, np : czy wypełniłam ankietę dotyczącą aktualizacji rachunków za prąd? Odpowiedziałam że : nie. Potem zechciał zobaczyć rachunek za energię elektryczną powiedział , że chodzi o punkt G1 - że powinnam płacić samo G czyli o wiele mniej... Ale on to wytłumaczy później czyli temu na którego jest rachunek za prąd. Sprytne co? A już się dowiedziałam że jedni tak się nabrali - bo chodziło poprostu o zmianę dostawcy energii. Tydzień to odkręcali w PGE.
To samo z telefonami stacjonarnymi teraz robią. Dzwonią i pytają czy chcemy obniżyć abonament telefoniczny - my odpowiadamy oczywiście że tak. w takim razie przyjeżdża pani ze stosem papierów, podpisujemy \"nie wiadomo co\" przekonani ze jest to oferta tylko obnizenia abonamentu a jest to przejście do innego operatora który tak naprawdę świadczy wyższe usługi.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

To nie oszust.
On chcial pogadac o Twoim punkcie G.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

hahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

wiedziałam ze jakiś erotoman gawędziarz zwróci na to uwagę w ten sposób i jakaś głupia idiotka gimnazjalistka się zaśmieje jak ten piar.dnie...

A na poważnie to ostrzegam jakby co.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Dobrze że ostrzegasz,może po przeczytaniu tego i skojarzeniu faktów kogoś to uchroni przed podpisaniem czegokolwiek bo potem to ciężko odkręcić,kupa zamieszania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Re: Sklep BOSS UL.Bernatowicza
Autor: vxvx (---.elomza.pl)
Data: 22-10-14 17:36

O.n.A ;) hahaha sklep super tylko ostatnio trafiła im się pracownica oferma i zje.bkę dostała aż jej kapcie spadły bo się ruszała jak mucha w smole dłubiąc w nosie przy klientach - żenada... Iza się nazywała z tego co kojarzę :)
ZA TO TY JESTEŚ POWAŻNY W 100 %

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

ot dziwaków tu nie brakuje miłego wieczoru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

No ale co z tym punktem G ? znalazł?

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

angelica przyjdź to się dowiesz - grasuje na osiedlu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

albo lepiej - podaj adres to odeślę go do ciebie :D

A na poważnie - ostrzegam żeby nie było później płaczu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

ANGELA mówią że ma ksywę vxvx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Masz rację u mnie też 2 było.Nie prosili a zażądali rachunku.Pogoniłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

O.n.A ;) podobno...? Ja wiem z I ręki że ma ksywkę \"Ona\" tak dla zmyłki - przedstawiał się osobiście i chodzi podglądywać pracownice sklepu BOSS a potem pisze na forum są inni sądzą o tym sklepie.

mirek2 - słusznie. A są tacy co podpisali i teraz mają problem :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

O.n.A ;) a ty zazdrościsz, że u ciebie nikt nie chce grzebać?

może jesteś \" mało apetyczna \" jak ciągle w nosie dłubiesz?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

U nas w bloku też był - a że rachunki akurat są na męża to ma przyjść jutro jak on będzie... Zapisuje co i jak w małym kajecie. Ciekawa historia. Dzięki za info, już ja mu jutro będę wiedziała co powiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

u mnie tez byli to pare minut temu to nie wskazane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Takich domokrążców z oferatmi nie wiadomo na co i z puszkami dla ubogich to się na kopach goni po schodach.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM



stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

U mnie dzisiaj tez był ten Pan. Pogonilam go oczywiście :-)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Mówcie wprost żeby nie owijali w bawełnę tylko od razu mówili że chodzi o zmianę operatora ! Po co to kłamać i robić z ludzi idiotów - to powinno być karalne bo zawsze jakaś babcia się może nabrać. Jest to żerowanie na czyjejś niewiedzy, naiwności..

Powiedzcie swoim babciom i dziadkom samotnie mieszkającym żeby nie dali się na to nabrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Ale skąd wiecie, że ten nowy operator od razu ma być droższy? Żaden z Was nie ma takiego doświadczenia, bo nie podpisał z nowym umowy. Pewnie nawet jej nie widział. Czy musi być ciągle ten sam, czyli PGE? Jeżeli nie będzie konkurencji, to PGE będzie zawsze najdroższy !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

jak to pośrednik PGE i tez musi zarobić :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Peter może i masz rację ale skoro to konkurencja to poco mówi ze jest z PGE? :-) niech się przedstawi z jakiej jest firmy i z jaką propozycja przyszedł i tyle :-)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Tajemniczy pan był właśnie u mnie.... Oczywiście, że przedstawia się jako ... przedstawiciel PGE! Po dwóch moich pytaniach nieco zmienił opcję - przedstawił się jako przedstawiciel firmy pracującej na rzecz PGE. Po kolejnych pogubił się i machał mi przed oczami wizytówką. Faktem jest , że z PGE nie ma nic wspólnego. Ta instytucja nie wysyła ludzi w teren z zadaniami \"obniżenia rachunków\", ani nie wynajmuje w tym celu innych firm. Wiem na pewno, bo kumpel tam pracuje i już wszyscy maja dosyć telefonów w związku z wizytami tego pana. Po drugie - jak już pisali poprzednicy - jeśli jest konkurencją to dlaczego podszywa się pod PGE ? Po trzecie - każda nowa umowa \"na prąd\" musi przejść przez PGE, gdyż ono zajmuje się przesyłką prądu na naszym terenie. A za taka usługę u innego operatora zapłacimy więcej niż obecnie. Reasumując - obniża za prąd, podwyżka za przesyłanie - w najlepszym wypadku wyjdziemy na zero lub jak twierdzą optymiści - 1 zł do przodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

u mnie była kobieta przedstawiła się jako pracownik energetyki, zapytała czy odesłaliśmy druk który był dołączony do ostatniego rachunku. Wynajmuje mieszkanie wiec nie wiem czy coś takiego było gdyż rachunki za prąd otrzymuje właściciel mieszkania. Czy ktoś tutaj obecny z mieszkańców ŁSM mógłby mi to wytłumaczyć???? czy to kolejny naciągacz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

No właśnie jaki druk? Nie było żadnego druku - tak zaczynają rozmowe żeby im drzwi przed nosem nie zamknąć i wzbudzić zainteresowanie jednocześnie rozwijając dialog i stopniowo naprowadzając na podpisanie umowy... Tak było u mnie. I pytanie to czy odesłałam druk ale mogłam go nie zauważyć i pomylić z reklamą wyrzucając do kosza.. Robią z ludzi idiotów w biały dzień..!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Cwaniactwo żeruje na niewiedzy i ciemnocie porządnych ludzi, gonić na kopach po schodach.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Mam nadzieję ze nikt się na to nie nabrał..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

U mnie zaczęło się tak:
- Czy wraz z ostatnim rachunkiem za prąd od NAS otrzymali państwo druk....
Oczywiście człek od razu kojarzy z PGE...
- To pan z PGE?
- Tak.
A potem jak już pisałem facet pogubił się. Podrzucam ten temat do góry, żeby inni pomyśleli zanim cokolwiek podpiszą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Jak można ludzi tak bezczelnie oszukiwać..Żal mi jest staruszek które pewnie na to pójdą... :(((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na pana który chodzi po mieszkaniach.Dziś SM Perspektywa i ŁSM

Po wyjściu ,,owego pana,, natychmiast zadzwoniłam na policję.Zachowywał się podejrzanie,kręcił kiedy zasypałam go pytaniami.Oczywiście policja była,ale konsultanta już nigdzie nie spotkali. Zapadł się pod ziemię.Nie rozumiem jak można iść i wciskać ludziom kit o jakimś druczku,mając świadomość,że jest się oszustem i to co robi jest nie uczciwe.Za dupę powinni wziąć tych,którzy ich wysyłają .


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org