czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Złodziejska sieć Orange!

Juz o dluzszego czasu siec Orange kradnie mi
minuty ktore pozostale rzekomo powinny przejsc
na nastepny miesiac.
Kradna mi po 100-150 minut miesiecznie.Im wiecej
mi zostaje tym wiecej mi uszczupla.
Niech sobie wypchaja nimi buty,beda wyzsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złodziejska sieć Orange!

W T-mobile w ogóle zaoszczędzone minuty nie przechodzą na następny cykl rozliczeniowy i jak tu żyć panie premierze:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złodziejska sieć Orange!

orange to **** nie siec te ich promocje smieszne problemy z zasiegiem mi sie niedługo kończy umowa i napewno jej nie przedłuze.Pozdro!

zycie to ciagła walka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złodziejska sieć Orange!

ja też to mam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złodziejska sieć Orange!

Dzwoni się do biura obsługi i tam wytłumaczą dlaczego tak jest. Widocznie minuty nie przechodzą..... Jak dzieci normalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złodziejska sieć Orange!

bo w kraju jest bieda i wszyscy kradną ??

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złodziejska sieć Orange!

Moja rada: najpierw należy dokładnie zapoznać się z regulaminem! Prawdopodobnie niewykorzystane minuty przepadają, albo przechodzą tylko na jeden miesiąc i w nowym okresie są rozliczane w drugiej kolejności, po wykorzystaniu minut z bieżącego abonamentu. Jeśli jest inaczej to złóż reklamację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złodziejska sieć Orange!

Najlepszym rozwiązaniem - zmiana sieci, albo w ogóle pozbycie się abonamentu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złodziejska sieć Orange!

Bardzo dobrą ofertę ma nju. Umowa na czas nieokreślony, a zasady podobne jak na kartę. Za rozmowy zapłacisz najwyżej 19 pln, a dalej masz \"no limit\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złodziejska sieć Orange!

Wszyscy którzy przeszli z Orange do Play są zadowoleni. Nawet ci, którzy kupili starter. Play jest uczciwy, a jeżeli pojawia sie jakieś błędy to są spore rekompensaty. Dlatego wole Play od T-Mobile czy Orange. Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złodziejska sieć Orange!

Ja kupiłem kiedyś starter play na próbę i nie byłem zadowolony, bo jakość połączeń głosowych była niezadowalająca, niestety. A w trasie, jadąc autem miałem często \"brak sieci\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złodziejska sieć Orange!

orange to zlodzieje . na dodatek nic nie mozna zalatwic w ich salonach poniewaz maja niekompetentnych pracownikow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złodziejska sieć Orange!

filmofan - masz rację. w sierpniu 2013 roku przeniosłem nr z orange do Play i jestem zadowolony. Umowę miałem podpisaną na rok i pod koniec sierpnia przedłużyłem umowę, i to co miałem w formule S, mam w aktualnej za 15 zł taniej. Jedynie Internet mi się zmniejszył w komórce z 500 MB na 256 MB.

Wczoraj dokupiłem drugą ofertę - Internet mobilny 5GB za 15 zł w Play i czekam aż dojdzie do mnie :)

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org