czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ORANGE

czy jest jeszcze ktoś kto miał problemy z tą siecią, a raczej obsługą. Będąc ostatnio częstym gościem w salonie, widzę że wiele osób przychodzi z reklamacjami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

zmien siec i nie zasmiecaj jakimis bzdurami tego do koloru w tych czasach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

i pewnie odsyłają co?? teraz najlepiej jest w pleyu. a jak wy sądzicie Łomzyniacy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

t-mobile lub plus nic wiecej zadnych wynalazkow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

W każdej sieci są jakieś niedogodności. Nie ma sieci idealnej. Poczytajcie opinie na forach.
Poza tym o kupnie karty czy abonamentu decyduje zasięg, zwłaszcza z mniejszych miejscowościach. Nie wszystkie sieci się w tej kwestii \"pokrywają\". Doświadczyłem tego, bo mam telefon prywatny i służbowy w różnych sieciach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Kiedys dalem sie namowic na mobilny internet w Orange.
Tak wspaniale opisywal go ich konsultant.Szybko przekonalem
sie ze bardziej ja ze go wzialem jestem debilny niz on mobilny.
Nie dajcie sie zwiesc czczej gadce o jego wspanialosci.
Dzis juz ciesze sie ze nareszcie zakonczyla sie umowa
mnie z nim wiazaca i moge juz o nim w kilku slowach:
GOW.NO-PORAZKA-SZAJS!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

żadnych sensnych pakietów...porażka..!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Ja jakiś rok temu z orange przeniosłam się do play i jestem bardzo zadowolona



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Każda wizyta w ORANGE w moim przypadku kończyła się i kończy reklamacjami, zawsze jest coś nie tak. Teraz przy zmianie taryfy znów mnie zrobili w jajo. Przyznam moja wina !! ale wkręciła mnie obsługa (Salon przy Legionów obecnie w remoncie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Ja mam orange 10 lat i nie narzekam. A problemy są w każdej sieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

ja sie play przeniosłem mam na kartę i za 14 zł co miesiąc mam nielimitowane smsy do wszystkich i internet no i nielimitowane rozmowy do play reszta idzie z sekundowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Ja miałam Orange przez kilka lat i zmieniłam po tym jak to Pani próbowała mi kitów nawciskać o jakiejś super promocji. Przeszłam do Playa. Mam już z nimi 3 umowę i nie narzekam. *piotrek* w Orange są problemy, w Playu nie ma.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

mi konsultant orange przez telefon obiecywal zlote gory ze bede miec rozmowy za darmo do wszystkich sieci itd.po podpisaniu umowy okazalo sie ze nie ma nic takiego.uwazajcie na takie umowy przez telefon

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

w play wcale nie jest tak słodko jak co niektórzy opisują. Taryfy i operatora proponuję dostosować do siebie, ale wcześniej przejrzeć oferty wszystkich operatorów.

http://www.telepolis.pl/ankiety/jak-oceniasz-nowe-taryfy-play-formula-unlimited,8,2,379.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

ja 21.08.2013 podpisałem umowę na formułę S, po 5 dniach nr został przeniesiony z Orange i od tamtej pory nie mam problemów. Właśnie przedłużyłem 2 dni temu umowę i zmieniłem ofertę na 15 zł tańszą.

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org