czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kiedy wyniki matury?

Czy wie ktos ktorego dnia lipca i dokladnie o ktorej godzinie beda wyniki matur? Nigdzie nie moge tego znalesc. Slyszalem ze 11 inni mowia ze 12? Swiadectwa maturalne beda wydawane poczawszy od dnia ogloszenia wynikow w szkolach? Czy odbiera sie je w OKE w innym terminie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wyniki matury?

http://www.oke.lomza.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wyniki matury?

kamilo no i ? kolega marus chcial konkretnej odpowiedzi wiec nie wiem po co przeslales ogolna strone "oke" jak mozesz to przeslij link z odpowiedziami na jego pytania:P bo i ja jestem ciekaw tego kiedy co i jak!


PS. marus podobno bedzie mozna sprawdzic wyniki na necie ale czy przed 11 czy po tego nie wiem ale zawsze mozna sprawdzic :) http://www.oke.top100.org.pl/framework/web/html/iskw/ to adres logowania sie na swoje konto. chyba dostales swoj kod?!

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wyniki matury?

U nas w szkole dali tylko hasło, a kodu ucznia nie, więc co tam wy wpisujecie. ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wyniki matury?

fm-info wpisujesz swoj pesel


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wyniki matury?

z pewnoscia pesel sie wpisuje ale nie mozna jeszcze sie logowac aby zobaczyc winiki z matur, narazie jest logowanie dla gimnazjalistow i dla niepelnosprawnych a dla nas biednych maturzystow nic nie ma:(

ps. ciekawe czy mozna sprawdzac matury jeszcze dluzej, napewno na studia wszyscy zdaza papiery zlozyc, pozdrowienia dla ministra edukacji B===D

Lomzes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wyniki matury?

yhh!

to ze mozna sprawdzic w necie to ja wiem... poradzesobie jak bedzie trzeba ;] Wyraznie pisalem ze chodzi mi o szkole... chce ostatni raz zobaczyc sie ze znajomymi... zabawic ;]

kamilo
strona OKE jest mi doskonale znana - zauwaz tylko ze tam nic na temat nie pisza ;]

dzieki ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org