czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TSUNAMI INTERNET Łomża

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z użytkowników tego forum korzysta z usługi dostępu do Internetu świadczonej przez firmę TSUNAMI. Jak wygląda jakość połączenia czy nie jest ono zrywane, czy w razie awarii można liczyć na ich pomoc czy wręcz odwrotnie. Jakie prędkości osiągacie i czy są one zgodne z tym co mówi dostawca usługi. Z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi wnoszące coś do tematu, gdyż rozwiązuję umowę z Netią i szukam nowego dostawcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TSUNAMI INTERNET Łomża

ja mam już rok czasu u nich internet i nie narzekam . problemów nie ma, prędkość według umowy mam 20mb/s prawie się zgadza bo jest ponad 18 mb/s po sprawdzeniu na speed.pl więc nie jest najgorzej a przede wszystkim jest dobry kontakt masz problem dzwonisz i postara ci się od razu go rozwiązać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TSUNAMI INTERNET Łomża

A w jakiej technologi działa te tsunami? Wifi 5ghz wimax? Możecie podać jaki sprzet jest instalowany u klijenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TSUNAMI INTERNET Łomża

Bardzo miła obsługa, rzetelna i solidna pomoc, szybka instalacja oraz stabilne i szybkie łącze. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TSUNAMI INTERNET Łomża

To chyba jakaś świeża firma, ja bym nie ryzykował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TSUNAMI INTERNET Łomża

No właśnie jak to jest z Tsunami? Z tego co widać to mają już kilka gmin w tym spoza naszego powiatu: Stawiski i Mały Płock. Mnie najbardziej interesuje telewizja. Ktoś coś wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TSUNAMI INTERNET Łomża

Generalnie jest ok, poza rozbieżnościami w Mb/s.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TSUNAMI INTERNET Łomża

dodam tylko że czasem jest więcej a czasem mniej niż w umowie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TSUNAMI INTERNET Łomża

@Ja jak Ja miałeś/aś już jakieś awarie? Jeśli tak to ile czekałeś na załatwienie sprawy? W sieci chodzą słuchy, że nie bardzo z pomocą techniczną, a dokładnie z szybkością jej.
Tak z ciekawości, ile średnio masz mb/s?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TSUNAMI INTERNET Łomża

@Ja jak Ja miałeś/aś już jakieś awarie? Jeśli tak to ile czekałeś na załatwienie sprawy? W sieci chodzą słuchy, że nie bardzo z pomocą techniczną, a dokładnie z szybkością jej.
Tak z ciekawości, ile średnio masz mb/s?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TSUNAMI INTERNET Łomża

uzytkuje od grudnia, awaria pierwsza dopiero dziś, cos z zewnetrznymi urządzeniami,mam 40mbs i średnio jest od 30 do 43 Mbs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TSUNAMI INTERNET Łomża

Wczorajsza awaria chyba nie była z winy Tsunami, bo problem z internetem (Netii) był w całej Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TSUNAMI INTERNET Łomża

zatem polecam w 100%, ostatnio caly czas powyżej 40Mbs i to po wifi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org