środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
warto kupić laptop w media ekspert ?

czy warto kupić laptop w media ekspert ? ktoś kupił ? jak się sprawuje itd.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Ja kupiłem Lenovo. Laptop kosztował 3tys. do tego wcisneli mi ubezpieczenie, które miało byc dobrym zabezpieczeniem na uszkodzenia mechaniczne! ale tylko na papierze bo uszkodziły mi się zawiasy i uznano, że to winna użytkownika! Ten laptop po roku kosztuje 1400zł w tym sklepie! Mnie wyszedł ponad 3tys. Ale nie mam pretensji do nikogo tylko do siebie! Teraz kupiłem laptopa na Bema podajże sklep Ekspert! Gość konkretny i ma pojęcie na temat! Doradził mi i jestem zadowolony.

człowiek lasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Też polecam sklep Ekspert ale to jest na broniewskiego koło salonu orange ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Porównaj sobie ceny kilku konkretnych modeli z innymi sklepami. Moim zdaniem nie warto. Ja kiedyś kupiłem lapka 17" w finie, parę tygodni później a ME widziałem model z tej samej serii ale 15" i dysk mniejszy o 250GB w dokładnie tej samej cenie. I to niby jeszcze była promocja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Jeśli jesteś mobilny to leć do Białego lub do Wawy i kup w X-komie, albo na necie na stronie X-kom.pl, polecam ich! dla przykładu:
Akcja z grudnia 2011
Laptop z prockiem i5 grafiką 1gb, ram 4gb, dysk 500gb -o ile dobrze pamietam toshiba- kosztował w łomży ponad 3200zł- cena porównywalna była we wszystkich sklepach m.in. tez w Ekspercie
W x-komie za Asusa z i7, ramem 8gb, dysk 720gb, grafika 1gb, usb 3,0 plus urzadzenie wielofunkcyjne Brother dałem niecałe 3000zł.
wniosek- nie dość ze lepszy sprzet, taniej (nawet z dojazdem) i urz,wielofunk. gratis !!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO X-KOM!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Leśnik, bo nie kupuję się nowinek wsrod komputerow a tym bardziej w media expert ! to tak jak z playstation 3, z początku kosztował 3 tys ? teraz kosztuje 1000 .... tak dziala rynek. Najlepiej zarabia na samym początku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Mogę potwierdzić, że w X-KOM mają niezłe ceny i duży wybór - do firmy kupiłem ostatnio kilka laptopów, stacjonara i drukarkę. Ciężko było znaleźć ten sprzęt taniej i z dostawą na tu i teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Polecam Experta na Broniewskiego. Chłopaki sa ok i taniej nigdzie nie kupisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

juz dawno pisalem ze tylko broniewskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Zanim kupicie gdziekolwiek to porównajcie w Rankingu najlepszych Laptopów
http://www.wybieramlaptopa.pl/ranking-najlepszych-laptopow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Generalnie zasada jest taka że komputerów w marketach się nie kupuje. Z prostej przyczyny - brak wsparcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

jeśli chcesz kupować w media ekspercie to tylko przez ich sklep internetowy a odbiór w normalnym sklepie, niektóre produkty mogą być tansze w ten sposób nawet o 10% niewiele osób zdaje sobie sprawe z takich opcji..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Najtaniej pewnie w Toruniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Ja kupilam i smigam juz czwarty rok. Mam asusa, korzystam codziennie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Dużo osób wspomina o sklepie expert na broniewskiego.
Raz byłem świadkiem jak przyszła dziewczyna i chciała laptopa.
Taki rezolutny gość nie pytał tejże białogłowy o parametry jaki ma być ram, procesor czy inne parametry tylko dla kogo ma być laptop i ewentualnie o cenę.
W ciągu mojej krótkiej bytności zaproponował jej kilka modeli ze sklepu a jak nie chciała to że ściągnie jej migasem z internetu.
Trzeba przyznać gadkę ma niezłą.

Co do samych zaś laptopów to wydaje mi się, że wszystkie drobniejsze sklepy w Łomży mają je z kilku tych samych źródeł. Zazwyczaj mają kilkanaście egzemplarzy na stanie a jak nie to ściągają je do 2 dni.

Skoro zaś mają z tego samego źródła to zapewne jakość jak i cena bardzo niedużo od siebie odbiegają.

Duże sklepy natomiast zasysają sklep z magazynów centralnych.
Najlepiej zrobić rozeznanie na ich stronach , wylukać konkretny egzemplarz, porównać przez porównywarkę cen i zamawiać.

W mediaexpercie i sklepie rtv agd za statoilem rezerwujesz sprzęt przez internet, wskazujesz sklep do którego mają dostarczyć, zaznaczasz opcję że płacisz gotówką i dostajesz telefon albo maila żeby zgłosić się pod odbiór. Na dzień dzisiejszy powyżej 99 zł dotawy do wskazanych sklepów są bez dodatkowych opłat.

Bierzesz kasiorę wskakujesz do sklepu,płacisz i w nogi aby nie namówili cię na dodatkowe bezwartościowe ubezpieczenie albo jakieś badziewne akcesoria.
Przy większym sprzęcie typu tv najlepiej uciąć ich gadki krótkim pytaniem "kto pomoże mi wynieść sprzęt do auta"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Nie warto. Sprzedawcy nie znają się na tym co sprzedają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

drogo tam ;) luknij tam model i zobacz na allegro ;) Nczym nie ryzykujesz...sklep zawsze ma swoją marże

Od tylu miesięcy znowu szczęsliwa mama ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Nie !!!!! mój już kilka razy był w naprawie za kazdym razem dysk padał aż gwarancja sie skonczyła i nastepny wymieniałam na swój koszt ponad 300 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

W komptroniku zobacz, ja kupiłem lenovo tam procek i3 grafika 1 gb ram 6gb dysk 500GB za 1970 prawie 3 lata temu z torbą i myszką, a w innych sklepach za te parametry chcieli ponad 2500 tys. Wtedy wiem ze akurat mieli parę sztuk w promocji. Może i teraz trafisz na okazję cenową. mam go 3 lata prawie i zero problemów wszystko śmiga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Ja swojego kupowałem w Sferisie, zapłaciłem ponad 3000zł i żałuję, nigdy więcej laptopa ze sklepu z wystawy! Nie dość, że był uszkodzony już na starcie (źle spasowana obudowa) to zaczął się sypać po roku czasu a wszystkie usterki stwierdzono z winy użytkownika... jakbym miał kupować następnego to to tylko w X-KOMie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Ja dość długo zwlekałem z wymianą lapka na coś nowego, ale w końcu się zdecydowałem ;) Wczoraj przyszła paczka z nowym Lenovo, 15.6 cali, HD, 1 TB...no jest fajny ;-) Kupiłem go przez portal www.itpromo.pl akurat, bo nigdzie indziej w podobnej cenie niczego sensownego nie znalazłem. Sklep spoko, mają konkurencyjne ceny, towary szczegółowo opisane, no i nie grzebią się z wysyłką ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Warto jest sobie porównać ceny w sklepach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

W imieniu założyciela tematu wszyscy wspólnie podziękujmy panu Miszczukowi za błyskawiczną i jakże cenną podpowiedź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Ja bym jednak wolała kupić sprzęt komputerowy w sklepie komputerowym, a przynajmniej zawsze tak robiłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Również polecam Expert na Broniewskiego. Pytają dla kogo ma być, do czego i w jakiej cenie, bo nie każdy musi się znać na tych wszystkich ramach, kartach i całej reszcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Sprzęt lepiej kupić w specjalistycznych sklepach z komputerami, i cena pewnie też będzie lepsza niż w media expert, na allegro kupiłem takiego samego laptopa 300 zł taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto kupić laptop w media ekspert ?

Lapka można sobie w dobrej cenie dobrać w sklepie BimTech (bimtech.com.pl). Będę u nich brała macbooka jeszcze w tym roku. Mają trochę modeli, mam już jeden konkretny na oku, ale jeszcze sprawdzam, czy aby nigdzie nie ma taniej. Do sklepu mam zaufanie, brałam już u nich tablet kiedyś i do dziś działa świetnie, nic się nie psuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org