czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ortodonta na NFZ w Łomży

Witam !

Mógłby ktoś polecić ortodontę, który przyjmuje na NFZ?
Ewentualnie takiego który nie bierze dużo za wizytę.
Prosiłabym nazwiska ortodontów i kontakt.

Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortodonta na NFZ w Łomży

Glebocka Ul.Pana tadeusza to jest tam kolo lidla wizyta 100zl a luk chyba 1700 zl Minko wizyta 100zl luk 1500zl (ale czytajac komentarze ludzi podobno nie warto tam isc )A na NFZ to aparatu chyba nie zakladaja na Niemcewicza jest ortodontka tam ma cos napisane na szybie NFZ ale nie wiem jak to jest z aparatem (I tez ludzie pisza ze nie jest godna polecenia) Ja sama ostatnio szukalam i zdecydowalam sie na Glebocka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortodonta na NFZ w Łomży

zgadzam się z przedmówczynią. Opinie o p. Minko i p. Gocłowskiej z ul. Niemcewicza nie są najlepsze. Osobiście też nie polecam P. Gocłowskiej dopiero na 3-ciej wizycie (każda płatna) po wykonaniu odlewów szczęki odmówiła mi leczenia, bo wada za skomplikowana jak na jej możliwości. Poza tym gabinet i wyposażenie z lat 80-tych może zrazić już na wstępie. I ciągle otwarte drzwi gdzie oczekujący patrzą co dzieje się na fotelu.
RastaLove jeśli chodzi o założenie aparatu na NFZ to mogą z tego skorzystać tylko dzieci do 12 r.ż. Powodzenia w wyborze ortodonty i noszenia aparatu :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortodonta na NFZ w Łomży

ale ja nie chce aparatu ;) muszę się umówić do ortodonty tylko żeby mi wypisał papierek na chirurgiczne usunięcie zębów. dlatego właśnie pytam o ortodontę na NFZ, bo wiem że aparat refundowany jest dla dzieci do 12 r.ż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortodonta na NFZ w Łomży

o to rzeczywiście śmiesznie wyszło z naszymi poradami :-). ale niestety nie pomogę Ci, nie słyszałam też o ortodontach na NFZ, podejrzewam tylko, że idąc prywatnie będzie większe prawdopodobieństwo otrzymania takiego papierka. Swoją drogą to potrzebny jest taki dokument by usunąć zęby?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortodonta na NFZ w Łomży

nie dokument, tylko po prostu karteczka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortodonta na NFZ w Łomży

Pierwsze słyszę, żeby jakiś dentysta wymagał takiego dokumentu, czy też karteczki. Kto od Ciebie takiego pisma wymaga? Ja usuwałam 3 ósemki, również chirurgicznie, na NFZ i nigdy o takim wymogu otrzymania skierowania od ortodonty nie słyszałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortodonta na NFZ w Łomży

a ja usuwam kły z dziąseł... a wymóg miała taki babka z demedu na słowackiego 7. jak poszłam się tam zapisać, nikt nic takiego mi nie mówił, że jakieś karteczki czy cokolwiek. a gdy już poszłam w umówiony dzień, tylko spojrzała co i jak z zębami i dodała, że to da się zrobić, ale opinie ortodonty musi poznać czy może to zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortodonta na NFZ w Łomży

Czy dysponuje ktoś kontaktem do p.Głębockiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org