czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Okulista łomża

Chciałabym zapytać czy ktoś z was chodzi do okulisty doktor Mieczkowskiej? Jeśli tak to jaką macie opinię ? Ja chce iść na dobór soczewek raz byłem u doktor Romanowskiej to spotkałem się z nieprzyjaznym stosunkiem do swoich pacjentów wydawało mi się że w ogóle robi łaskę, że ich przyjmuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista łomża

co nikt nie był u takiej Pani ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista łomża

p. Mieczkowska jest bardzo sympatyczną osobą. Nigdy nie spotkałam się z jej strony z jakimś nieodpowiednim zachowaniem, czy nawet przejawem niechęci. Ma wieloletnie doświadczenie- pracowała na oddziale. Ma też bardzo dobre podejście do dzieci. Badania zawsze w miłej i sympatycznej atmosferze. Nie jest wyniosła jak większość okulistek w tym mieści. Jak coś poważnego to wiadomo , że w Łomży się tego nie załatwia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista łomża

Ja polecić mogę z swojej strony okulistkę która przyjmuję na nowogrodzkiej.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista łomża

Czy ta pani doktor przyjmuje na NFZ?
Gdzie ma gabinet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista łomża

Witam,
ja również mogę z czystym sumieniem polecić p.Mieczkowską, byłam u niej na wizycie w Saloniku Optycznym na Starym Rynku i jestem bardzo zadowolona. Zgadzam się z opinią basket23 doktor Mieczkowska ma dobre podejście do pacjenta oraz pomaga przy aplikacji soczewek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org