czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Witam. Czy ktoś jedzie we Wrześniu na zbiory do Niemiec do firmy MAHLMANN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

podobno obóz pracy....Chłopie... jedzie gdzie indziej ;) Wiem trudna sytuacja ale tam Cie złamią psychicznie ... Wpisz w google nazwę tej firmy

Prosze sie nie sugerować niemiecką stronką o firmie, tak ma się do rzeczywistości jak reklama proszku do prania, Mahlmann-Gemusebau to typowy niemiecki obóz pracy z polskimi brygadzistami którzy są gorsi od ukraińców lub rosjan w obozach pracy w UK :-( praca jak praca , w rolnictwie wiadomo że nie jest lekko ale zachowanie kadry zarządzającej do pracowników jest tak okropne i poniżające że powinni się tym zająć jakieś niemieckie urzędy. Osoby ze wsi które są przyzwyczajone do pracy w każdych warunkach pogodowych po 15-18 godzin dziennie dadzą sobie rade aby tylko wytrzymały poniżanie przez polskich kappo. Czereśniaki brygadziści zrobią wszystko by uprzykrzyć ci życie, włażą w dupe niemieckim szefom i sprzedadzą rodaka z 50 centów. Smutne ale prawdziwe. Niemca interesuje tylko maksymalny zysk a to mozna osiągnąć najtaniej kosztem polskich parobków. Wprowadzili sprytny system akordu grupowego. Jeden za wszystkich , wszyscy za jednego :lol: jeśli trafisz na zgraną grupe ludzi którzy pracy się nie boją to zarobisz jeśli trafisz na osoby z lewymi rękoma do pracy to przepadłeś. A teraz dobre informacje, jeśli ktoś jest zahatrowany w pracach rolniczych i nie starszna mu robota po 16 godzin to zarobi nawet 2000 euro miesięcznie pod warunkiem że zacisnie zęby i da się pomiatać. Oczywiście o ile wytrzyma fizycznie. Warunki zakwaterowania na nowym hotelu są znośne i spokojnie można wytrzymać. Podsumowując:

-Mahlmann-Gemusebau to obóz pracy nie przymusowej :lol:
-Jesli trafisz na brygadziste psychika a takich jest większość to może ci siąść psycha
-Jeśli ci nie przeszkadza ciągły terror i potrafisz to wytrzymać to możesz zarobić
-Ketanal to podstawa
-Napewno to ci się kiedyś odbije na zdrowiu i na leczenie może być mało zarobionych euro


niemiec nie bierze na stanowisko brygadzisty człowieka inteligentnego, po co mu taki ?
bierze gościa który się wykazał ze potrafi pracować i wykazuje cechy przywódcze, taki gość znakomicie spełni swoje zadanie jako kappo. dlatego w każdej niemieckiej firmie o profilu rolno spożywczym pracują panowie w typie pana Wieska, Kazika itd. To sa goście którzy za 1 euro utopią cie w łyżce wody. Jeśli ktoś pracował w Mahlmann - Gemusebau to prosimy o komentarze


potwierdzam Mahlmann - Gemusebau to obóz pracy. w tamtym roku wróciłam po 2 tygodniach mimo że potrzebowałam kasy i pracy się nie boje to przecież człowiek ma swoją godność , to znaczy niektórzy tam pracujący nie mają. panie które pracują w mahlmann - gemusebau kilka sezonów nowe dziewczyny wykańczają psychicznie aby nie miały młodej konkurencji. Jestem sama kobietą ale po pracy w niemczech wstyd mi za tamte stare babska. Ostrzegam przed pracą w Mahlmann - Gemusebau, nawet nie przed samą pracą bo tą da się wytrzymać ale ostrzegam przed polakami :!:



Ja do dzisiaj się budze z koszmarami w nocy na samą myśl o panu Wiesławie i firmie Mahlmann - Gemusebau. Pan wiesio to normalny czubek który codziennie lize dupe dla szefa i odreagowuje na polakach swoje kompleksy. Nie życze dla najgorszego wroga pracy w Mahlmann - Gemusebau. Niech sobie swoją sałate wszadzą w swoje tłuste niemieckie tyłki. Opinie o polskich kappo są jak najbardziej prawdziwe. Ostrzegam !!!

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Co ty człowieku pier.. Znajomy tam był i nie jest zle. Jak masz dwie lewe ręce i cie z tamtąd wyjeb... to teraz gadasz ze to oduz pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Ja sie pytam czy ktoś jedzie a nie opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Ja pier...... ? Jak Ty się zwracasz do człowieka o niebo inteligentniejszego od siebie ... ? A leć tam podcierać dupe szwabom bo tylko do tego się nadajesz ;)

Typowy polaczek

http://www.iph.lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=616900&t=616884

Niedawno się pytał jak tam jest ....a teraz ktoś powiedział i już taki na sto procent przekonany ;) Może znajomy robił w ....**** ?

A tak dla Twojej wiadomości nie ja jak to ująłeś ''pier***** żałosny podcieraczu odchodów tylko setki oszukanych ;)

http://forum.oszukany.pl/viewtopic.php?t=1336

Zobacz wątek o tej firmie ;)

Ja osobiście tam nie byłem dla Twojej wiadomości. Albo jesteś debilem albo masz związek z tą firmą ;)

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Wiem jak tam jest bo był teraz tam znajomy. I mi powiedział jak tam jest. A jak nie umiesz czytać to sie na ucz. Ja sie pytam czy ktoś jedzie we Wrześniu tam do roboty. A nie o twoje wyssane z palca opinie. Idz sie koleś puknij w głowę. A tak zwane przez ciebie SZFABY są normalnymi ludźmi i są w porządku bo nie raz byłem w Niemczech tylko akurat nie byłem w tej firmie.

A jak tam nie byłeś to po co sie wpier...asz. i gadasz głupoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Deany ma racje ziom szukaj mużynów w rodzinie bo ja też słyszałem
jak tam traktujo ludzi

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Ale jeszcze raz pisze, że opinie nie są moje .. może to Ty nie umiesz czytać ? ALe nie musisz umiec ...przecież jesteś podcieraczem dupy a ja doktorem nauk ekonomicznych ;)

''SZFABY są normalnymi ludźmi i są w porządku bo nie raz byłem w Niemczech tylko akurat nie byłem w tej firmie.'' - wiem wiem mój dziadek był w niewoli niemieckiej ;) W latach 1939-1945 Szwaby to też byli porządni ludzie;)

Zal mi Ciebie ....nic Cie lepszego nie czeka tylko podcieranie germanśkich odbytów ;)

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Dziękuje Tenis ;)

I co dla Ciebie 1000 oszukanych osób bredzi a tylko Ty i ktoś tam macie rację ;) ? Zastanów sie człowieku ...ja okazałem Ci serce i chciałem Cie ostrzec a Ty mnie obrażasz. Ale co się spodziewac po ''anus keep-erze''

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

gadajcie sobie co chcecie. Nie byliście tam to nie wiem na huk tak komentujecie o tej firme. Pojedźcie tam do roboty i wtedy komentujcie. Łatwo jest kogoś oczerniać jak sie nie wiem i sie tam nie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Popracujcie tam troche i wtedy komentujcie jak tam jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

to czemu pierwszy mnie oczerniłeś podcieraczu ;) ?

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Bo jest taka prawda jak idą tam do roboty ludzie z lewymi rękami albo sie opierdalają i za to ich wyje...li stamtąd to oczerniają to firmę i piszą że to obóz pracy. i ty tez nie gadaj że to obóz pracy jak nie wiesz bo tam nie byłeś.

A po 2 to ja założyłem ten post z pytaniem czy ktoś we Wrześniu tam jedzie do roboty. A nie byś gadał głupoty o Obozie Pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

a skąd wiesz, że to głupoty ? Tysiące ludzie głosi nieprawdę analny podcieraczu?

Jakiego Ty w ogole słownictwa używasz polaczku ?

i ty tez nie gadaj że to obóz pracy jak nie wiesz bo tam nie byłeś- A Ty nie gadaj że jest tam cudownie bo też nie byłeś!

Pozdrowienia dla wszystkich germańskich podcieraczy!

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Łatwo to napewno nie jest ale jedziesz tam zarobic kase a nie na wakacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

no ale odpowiedz na pytanie dlaczego obrażasz innych ludzie Podcieraczu ?

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

laskom sa zabierane paszporty...jak jada same hmmm no comment...jak z kims znajomym jeszcze ujdzie..najlepiej zeby ta osoba udawala zone/meza..praca raz jest raz nie ma...zalezy od pogody..a za mieszkanie trzeba placic codziennie..na poczatek daja zaliczke ktora trzeba odrobic..wszystkie opinie na necie sa prawdziwe o tej firmie

potwierdzone zrodlo...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Na początek nie dają zaliczkę. Tylko co tydzień dają zaliczki po około 50 euro na własne potrzeby. A co byłeś tam że mówisz że są one prawdziwe ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

moja szwagierka i moj szwagier...kiedy dowiedzielismy sie ze szwagierce zabrali dokumenty moj maz od razu pojechal tam po nia a dokumentow nie odzyskala..na policji powiedziala ze skradzione zostaly
a sadzac po twoich wypowiedziach to albo ty albo twoj znajomy szukacie jeleni na ta farme.
zreszta jedz i potwierdzisz tylko opinie innych

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Dalej gadam że gadacie głupoty. może jeszcze napiszecie że dziewczyny wysyłają do burdeli a nie do roboty na pole

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Jesteście ludzie dziwni. W tytule postu pisze Czy ktoś jedzie na zbiory do niemiec do firmy MAGLMANN a nie jakie są opinie na temat tej firmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

ktos dobrze co mowi radzi a ty dalej swoje...czytaj ze zrozumieniem to raz
a dwa nikt nie powiedzial ze wysylaja laski do burdeli..aczkolwiek slinia sie i kombinuja nad kazda samotna..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

to martucha jak sie boisz tam sama jechać bo cie zgwałcą czy coś innego to nie jedź. nie jedziesz na siłe.

A ja założyłem ten post w poszukiwaniu osób co też jadą we wrzesniu z łomży by razem sie tam zabrac i było raźniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

nigdy nie pojechalabym do pracy przed sprawdzeniem opinii na temat firmy.
po drugie jak taki z ciebie narodowiec jak sie nazywasz to dlaczego do niemiec jedziesz..ahh podejrzewam ze jestes bezrobotnym malolatem ktory pierwszy raz wyjezdza i sie rzuca jesli ktokolwiek mu odradza prace w takiej firmie..nie mysl sobie dobre rady nie sa z zazdrosci..tu nie ma czego zazdroscic.
moze zamiast sie tak upierac to przemyslabys sobie.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Mam znajomego co lata tam co roku na wakacje i mówił że jest ciężko ale nie jest źle. i ja jadę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

martuchnam bardzo dobrze piszesz z wzmianką, że to ja jestem narodowcem ;)

Ten Podcieracz raczej nie...

Ziomek ... Oczywiscie Ty masz racje a tysiące oszukanych przez tę firmę nie ?

Przyjedziesz albo się obudzisz w jakiejś wannie pełnej lodu bez jednej nerki to inaczej będziesz gadał i przestaniesz obrażać innych !

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

****** podcieracz germańskich odbytów!

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Koleś przestań z tym podcieraczem germańskich odbytów.

Jesteś po prostu Debi....m i faszystą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Dobrze Podcieraczu odbytów byłego królestwa pruskiego ;)

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Hu.. ci w du.. gadaj sobie jak chcesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Jeśli chodzi o Ch*** w d*** to będzie raczej w Twoim przypadku podczas Twojej pracy w Dojczlandzie! Będziesz obsługiwał starszych panów z euro w kieszeni ;p

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Na tej plantacji nie byłem słyszałem to i owo od 2 znajomych, które jezdziły na tą plantację. Ogólnie nie polecały to co piszą wyżej to 100% prawda. Po co się wyzywacie na forum jak gościu chce się przekonać jak tam jest to niech jedzie. Są tacy ludzie, którzy jak się nie przekonają na własnej skórze to nie zrozumieją. Najwyżej za 2 lub 3 miesiące jak wróci to też będzie krytykował tutaj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

jak widać opinie są jednoznaczne ....



Uwaga na firmę MAHLMANN
Autor: angelika22 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25-07-13 21:43

Przestrzegam wszystkich przed firmą MAHLMANN !

Dzisiaj przyjechałam do Polski:) i do wiadomości wszystkich co chcą jechac do tego syfu ...
Panie w biurze co siedzą powiedzą wam oczywiscie ze praca za 6 euro na h, ze praca od 8 do 13 godz ze za mieszkanie placi sie 2,50 ale w tym jest oczywiscie sprzątanie...
Po przyjeżdzie okazuje się jednak ze prace masz na akord ... i to nieopłacalny wcale .. bo nawet tym co na salacie zapierdzielają po 14 h to za malo placą za taki wycisk. Za "mieszkanie" płacisz 4,50 euro za dzien {niezaleznie czy pracujesz czy nie} i sprzątasz sam a za busa ściągają ci 2,50 za kazdy dojazd.Umowę jak bedziesz mial szczescie to dostaniesz do przeczytania, jest tak napisana ze by sie wstydzili cos takiego ludzią dawac do podpisania. Tłumaczenie polskie jest jakie ze czytając zastanawiasz sie czy aby napewno jest to polskie tlumaczenie. Jak trafisz na nowy hotel to jeszcze jakos da sie zyc ...ale jak cie dadzą na biały albo żółty to nawet nie ma gdzie toreb postawic nie mowiąc juz o jakimkolwiek wypakowaniu sie.
Myslisz ze przyjechales do pracy? i tu sie mylisz bo jak masz pecha to musisz na wlasną reke chodzic po hala i pytac wszystkich czy by nie bylo miejsca w brygadzie a jak jestes pierwszy raz to marne szanse....jak masz szczęście i trafisz na salate ... to cie tak zajadą ze sam zrezygnujesz... no chyba ze weźmiesz duzo ketanolu to jakos przetrwasz. Wszystko idzie po znajomosci i rodzinie.
Ludzi masa... rumunów całe stado. Idziesz na szczypior to sie zastanawiasz czy na hotel i na busa bedziesz mial. Na początku max 8 euro na czysto za 8h roboty. A jak jedziesz na pole na szczypiuor to tak zaladowany autobus jest ze ani oddychac sie nie da ani ruszyc bo ludzie jak sardynki... a jeszcze jakis rumun cie podepcze po srodze jak bedzie biegł do autobusu. Ostatnio podwozie sie zarwało.
Masz wtyki i jestes kolejny rok? ok jestes pierwszy raz? lepiej nie przyjezdzaj bo wiecej nerwow stracisz niz kasy....
Połowe tego co zarobisz to ci odciągną. Ma tygodniowka wychodzi ci na minusie.
chcesz wyjechac wczesniej? jak masz szczescie ze panie w biurze mają dobry humor i jak sie dobrze dogadasz to cie rozliczą jak nie to powiedzą ze kase dostaniesz na koniec umowy.... no a za cos trzeba wrócic.
Większosc polaczkow co są brygadzistami to chyba za to ze są pomiatani i nieszanowani w polsce to teraz sie wyzywają za granicą na zwyklych ludziach co chcą uczciwie zarobic. Ustalają swoje rządy jak chcą... wyjebią cie z miejsca z pokoju jak przyjedzie stary pracownik i bedzie chcial byc w tym pokoju i na tym miejscu co ty. Głąby jedne jak zaczniesz z nimi dyskutowac i nie wiedzą co powiedziec na twoje argumenty to zaczynają sie pultac i ci powiedzą zebys z nim nie dyskutowal bo i tak zroboi jak chce.
Ludzie jak chcecie sobie zaoszczedzic nerwow i stresow to nie jedzcie tam. Z kasą naprawdę szału nie ma a niewarto sie ponizac za 100 zl wiecej niz bys w polsce zarobil.
Tyle z mojej strony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

za granice to raczej praca dla mężczyzn albo kobieta z mężem
samej to ciężko i jest jakaś obawa do dobrej pracy za granice niepotrzeba reklamy każdy wciąga rodzine znajomych

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Zgadzam się z tobą TENIS. ale i co gadajo ze jest tak zle to nie wierze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

''gadajo'' - Ziomek, na Twojej uczelni SGPO (Szkoła główna podcierania odbytów) nie uczyli Cie pisać?

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

A po twojej uczelni SFIM Szkoła Faszystów i Mend

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

znam chłopaka ,który wozi do malmana ludzi z łomzy i okolic. jam cie interesuje to dam ci namiar odbiera cie z domu i wiezie na miejsce i robi to juz kilka lat...

spokoloko@

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

po mojej jak widać mnie nauczyli ;)

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

po twoich wypowiedziach watpie czy zdazyles skonczyc gimnazjum..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

a co takiego niemądrego napisałem mój drogi przedmówco ;) ?

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Poziom twoich wypowiedzi, kultury intelektualnej i tej słownej jest tak niski, że szkoda to komentować. Do tytułu doktora jest ci bardzo daleko, ale marzenia trzeba mieć. Internet daje wspaniałe pole do bujania w obłokach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Przytocz chociaż jedną...kolejny podcieraczu;)

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

warto jechać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Tak warto jechać. Ja jadę we wrześniu tak jak napisane jest w tym poście.
A ty kolego mucza7 jedziesz ?

I nie patrz co piszą te pajace o tej firmie bo to są same brednie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Ale macie problem, czy to tylko mahlmann zatrudnia w Niemczech? Szukajcie czegoś innego jak nie pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

komu nie pasuje temu nie pasuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Hej,ja będę jechał.Odezwij się na email grzesiekd80@wp.pl,wymienimy się telefonami i pogadamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

ok jutro się odezwę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

i jak tam ktoś jeszcze jedzie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Witam:) Właśnie wysłałąm papiery na styczeń luty i czekam na odpowiedź od nich. Zastanawiam się czy jak się tam jedzie to już się wie gdzie będzie się pracować czy dopiero na miejscu mówią? Mam takie pytanie czy wszyscy brygadziści są tacy jak tu piszecie wredni czy są jacyś w miarę normalni?? Wiadomo każdy by wolał na hali bo pod dachem. I tu jak jest w tymi brygadzistami na hali??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

ja zamierzam wysłać papiery. mam nadzieję, że wszystko wypali i będzie dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN

Ja tak samo ale jak ci brygadziści są tacy źli to żeby tylko się jakiejś nerwicy nie nabawić:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN


ludzie nie badzcie głupi czytajcie co piszą inni byłem w tym roku w tym obozie pracy bo jak większość myślałem ze same lewusy piszą że to obóz pracy jak chcecie robić w deszczu nabawił się chorób bo wierzcie ze lekarza tam nie ma ubezpieczenia też nie macie tyracie po conajmniej 12h a jak traficie na psychika brygadziste to już całkiem przejebane u mnie plusem było tylko to ze poznałem sporo ciekawych ludzi na początku bo później większość miała depresję od tego wszystkiego. Nie popelniajcie tego błędu co ja świat nie jest mały. pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jedzie ktoś w Wrzesniu na zbiory do niemiec do firmy MAHLMANN


ludzie nie badzcie głupi czytajcie co piszą inni byłem w tym roku w tym obozie pracy bo jak większość myślałem ze same lewusy piszą że to obóz pracy jak chcecie robić w deszczu nabawił się chorób bo wierzcie ze lekarza tam nie ma ubezpieczenia też nie macie tyracie po conajmniej 12h a jak traficie na psychika brygadziste to już całkiem przejebane u mnie plusem było tylko to ze poznałem sporo ciekawych ludzi na początku bo później większość miała depresję od tego wszystkiego. Nie popelniajcie tego błędu co ja świat nie jest mały. pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org