czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Elnetix INTERNET opinia

Cześć mam pytanie do osób posiadających internet w tej firmie, jak wygląda rzeczywista prędkość i ogólna jakość usługi na terenie Łomży?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elnetix INTERNET opinia

widocznie nikt nie posiada albo nikt nie chche sie wypowiedzieć a szkoda;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elnetix INTERNET opinia

U mnie to wygląda tak, 24h/dobę bez awarii. Za 50 zl mogę polecic




http://www.speedtest.net/result/2701332378.png

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elnetix INTERNET opinia

Internet git. 10MB/s śmiga git (filmy na YT 1080p sie nie tną). Pingi dobre (sprawdzone w grach online). Śmiało mogę polecić. Zdażają się jakieś małe problemy jak to w radiówce ale wyjątkkowo rzadko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elnetix INTERNET opinia

Jak na radiówkę to rewelacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elnetix INTERNET opinia

Rewelacja, firma się rozwija i bije na głowę każdą konkurencję w Łomży i w .... okolicach !!



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elnetix INTERNET opinia

Jestem zadowolony. Czasami ping i upload wariuje, wina radiowki. 9,5/10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elnetix INTERNET opinia

polecam

Nie idę do nieba...mam lęk wysokości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elnetix INTERNET opinia

czyli wychodzi, że lepszy od Avito?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elnetix INTERNET opinia

Czy ma ktos strone lub oferte tego internetu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elnetix INTERNET opinia

Dzwoń 503019450 lub www.elnetix.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elnetix INTERNET opinia

Internet w miarę dobry, lecz czasami niestabilny (rozłączanie, pingi wysokie, stacje nadawacze wyłączają się czasami)... W każdym bądź razie jak zamówisz to chętnie pomogę z podłączeniem routera (jeśli będziesz chciał), bo sprzedają firmowe pod ten internet za ok 150 zł. Ja za stówkę w Nordcomie kupiłem, podłączyłem i śmiga aż miło (5 dyszek można na miesiąc abonamentu przeznaczyć :D)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elnetix INTERNET opinia

Net działa bezproblemowo, szybko, gorąco polecam. Miałam wcześniej problem ze skype, zadzwoniłam do nich i przez telefon ktoś (chyba nawet właściciel) pomógł mi rozwiązać problem. Osobiście jestem zadowolona.

A odnośnie kamikadze to zastanawiam się skąd on ma takie wiadomości, że "stacje nadawcze wyłączają sie" - ja jako użytkownik nawet nie wiem co to jest .... poza tym router z instalacja, ustawieniem kompa i sprawdzeniem kosztuje 100 zł - wiem bo sama zamawiałam...
coś mi tu pachnie prowokacja ze strony konkurencyjnej firmy...a jakiej to chyba można wywnioskować z postu kamikadze :P

nie lubię takiej hipokryzji, dlatego postanowiłam napisać...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elnetix INTERNET opinia

Również polecam. Mam od nich internet od paru lat. Transfery jak na radiówkę rewelacyjne. Bez limitów oczywiście.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org