piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sale zabaw dla dzieci.

Chciałabym zrobić swojej córce urodziny w sali zabaw, dotąd robiłam w domu. Ale grono znajomych sie powiększyło i mieszkanie stało się za ciasne. Możecie mi cos poradzić podpowiedzieć. Chodzi mi przede wszystkim o ceny i warunki na placach. z góry dziękuje za odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

30 zl od osoby. tort zapewniony reszta swoje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Polecam swiat zabaw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

A co polecili byście z restauracji w Łomży żeby zrobić urodziny ale to już dla starszych też, gdzie dobre jedzenie i ceny przystępne?

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

do kamy 79 polecam ci świat magiczny na reymonta jeśli chodzi o urodziny dla dzieci tylko najlepiej tam dzwonić wcześniej rezerwować bo jestem tam często z córką i powiem szczerzę że jedne urodziny się kończą zaczynają drugie czyli dużo ludzi tam robi.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Magiczny Świat na Reymonta - może i fajnie wyposażony - ale nie podoba mi się, że w czasie trwania urodzin z sali mogą korzystać też inni ...

na Wojska Polskiego w świecie zabaw -płacisz 150zł za za 10-cioro dzieci (2h zabawy)- ale sala jest do dyspozycji tylko Twoich gości


obie sale mają swoje str internetowe - moża porównać oferty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

a co ci przeszakadzaja inne dzieci? Do gosciny masz oddzielne pomieszczenie i nikt ci na stol nie wlazi,a sala jest wystarczajaco duza zeby wszyscy sie pomiescili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

do gościny może tak, ale oczy musisz miec dookoła głowy żeby w tłumie dzieci dojrzeć te, które są Twoimi gośćmi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Tylko Swiat Zabaw na Wojska Polskiego!!!!! Super!!!!!!!
Na Reymonta nie polecam!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

nieesia to przeszkadza jak są inne dzieci ze ci "urodzinowi" nie mogą się swobodnie bawić. Mój synek był jakiś czas temu u kolegi na urodzinach i całe urodziny spędził na ciąganiu z innym dzieckiem które było niegrzeczne, nie dawało mu i gościom grać na playstation, przeszkadzało w zabawie a jego mamusia nawet uwagi nie zwróciła zajęta piciem kawki, a jak już się wtrąciła bo dzieci zaczęły się skarżyć na to jej dziecko to jeszcze pyskowała...żenada poprostu, dziecko przyszło z urodzin niezadowolone, wytarmoszone...nie wspomina tego miło...
Jak tak to ma wyglądać to ja swoim dzieciom nie będę wyprawiać na Reymonta w Magicznym Świecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Ja też jestem zdania że jak już ktoś robi urodziny dla swojego dziecka to powinny być to zamknięte urodziny dla innych. Jeżdżę dosyć często z dzieckiem na to sale zabaw i nie podoba mi się jak ci co robią urodziny a przeważnie są to urodziny robione dla dzieci starszych które się uczą, nie pilnują ich a wiadomo bieganie jeden na drugiego wpada a przy tym mało nie stratują młodsze dzieciaki które tam przychodzą się bawić.Wiadomo, że chcą się bawić i siedzieć tam nie przyszli ale rodzice powinni pilnować a jak nie to osoby które tam pracują.Ja już gdy widzę taki tłum starszych dzieci to już za swoim maluchem chodzę krok w krok bo się boję, że głowy porozbijają.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Ale widocznie ta bawialnia nastawiona jest przede wszystkim na zarabianie....
Na szczęście jest wybór w Łomży baiwalni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Polecam na wojska polskiego www.swiat-zabaw.pl
__________________________________________
ubezpieczenia MTU, PROAMA tel. 501 682 502

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Można też zapewnić dziecku zupełnie inną formę spędzania wolnego czasu - nauka przez zabawę.
Ja moje dziecko przygotowuję do czytania poprzez naukę pisania i kolorowanki. Znalazłam wiele trafnych wskazówek na tej stronie, warto zerknąć, coś może się przydać dla Waszego dziecka :) http://babyonline.pl/kolorowanki-dla-dzieci-online-kolorowanki-online,gry-online-artykul,9774,r1p1.html
pozdrawiam i życzę owocnej nauki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Na Reymonta jest źle, też bym nie poleciła - moje dziecko przepłakało całe urodziny będąc u kolegi na ur., bo na bawialni były inne dzieci które akurat korzystały z tych zabaw które chciały zaproszeni goście, były nieprzyjemne przepychanki,płacz,zero swobody.. Bez sensu takie urodziny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

na Reymonta faktycznie jest dużo atrakcji, ale niestety zgadzam się, że urodziny nie sprawdzają sie w tej sali, byłam z dzieckiem wielokrotnie na urodzinach innych dzieci i nie podobało mi się, sala otwarta dla wszystkich, jest ciasno, dzieci sie przepychają:( trzeba ciągle pilnować dziecko, synek wracał rozgoryczony, lubi tam chodzić ale jak jest mało dzieci w godzinach kiedy jest luz.....

placek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

a i polecam na urodziny salę na Woj. Polskiego, może mniej atrakcji ale za to jest przestronnie, nie ma przepychanek bo nie ma dzieci z zewnątrz, można spokojnie posiedzieć i wypić kawę:)

placek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

I jeszcze w Tęczy jest fajnie na urodzinach - jak jest sala zarezerwowana to z zewnątrz już nikt nie zakłóca imprezy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Byłam z dzieckiem w sali zabaw w Ostrołęce, tam to dopiero masakra :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Szkoda pieniędzy na takie sale. Teraz to tak popularne, że już nie cieszy dzieci. Spokojnie takie urodziny można zorganizować w domu. Wystarczy znaleźć w sieci pomysły na zabawy dla dzieci , kupić lub zrobić trochę przekąsek i dzieci będą zadowolone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Jeśli szukasz dobrego miejsca, sali zabaw dla swojego dziecka na urodziny to Konstruktor przy Zwoleńskiej w Warszawie super miejsce. Inność i wszechstronność! Czekam osobiście aż zestawy lego będą do kupienia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

My organizowaliśmy synowi urodziny w sali zabaw i wszyscy byli zadowolenie. Opłaca się!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

ja z własnego doświadczenia(robiłam córce)polecam zrobić na sali zabaw (my na wojska polskiego)ale teraz jest okres urodzinowy w przedszkolu więć odwiedzamy wszystkie sale przynajmniej raz w miesiącu.jeśli to przedszkolak to woj.polskiego lub Reymonta jeśli szkolne dziecko to polecam (tam chodzimy ze starszą)bystrzak na szosie zambrowskiej.fajna sprawa.pozdrawiam

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Fajnie jest w mosirku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

TELEPIZZA ma fajna sale zabaw , organizują urodziny, kazde dziecko robi pizze itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

dawidradomski sp.ier.dalaj frajer.ze na forum do zabrza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Jeszcze i tu menda z reklamą się wwaliła wracaj skąd wypełzłeś trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Sal zabaw jest sporo, jednak takie naprawdę duże sale zabaw znajdują się w większych miejscowościach. jeśli będziecie mieli kiedyś okazję odwiedzić Warszawę, polecam wybrać się tutaj:


Aktualnie jest to jedna z większych sal zabaw w Polsce i umożliwia bardzo wiele różnych atrakcji zarówno dla dzieci jaki dla dorosłych ( nie jest to sala jedynie dedykowana młodszym). Samemu również mozna sobie tam poskakać i poczuć się jak duży dzieciak.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale zabaw dla dzieci.

Tutaj jest ich strona www
https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw

Możecie sobie obejrzeć jakie mają tam sale.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org