sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie najlepszy kantor w Łomży

Gdzie najlepszy kantor w Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

jak dla mnie to ten kantor na przeciwko starego szpitala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

A co wg Ciebie znaczy "najlepszy"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

w starej elektrowni na światłach i po przeciwnej stronie tam w rzędzie sklepów gdzie cukiernia cendrowskich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

na dwornej kolo sklepu z pieczywem, tam na dole po prawej stronie, mniej wiecej na przeciw sienkewicza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

No, to gdzie jeszcze są kantory?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

Jesli wg ciebie najlepszy znaczy najladniejszy to nie wiem.
A jesli masz 20$ do sprzedania to polataj po miescie,
moze w ktoryms trafisz na 1-zlotych przebitki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

to wszystko zalezy -------JAK SIE TARGUJESZ!:)))) Ja sprzedaje na Legionow naprzeciwko Stokrotki )dawnej Goski) ale zawsze 2-3 grosze mam wyzej.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

tam gdzie dużo płacą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

Hmm a myślałeś o kantorze internetowym? Wielokrotnie korzystałam już z wymieniaj.pl Poleciła mi go koleżanka i wiedziała co robi. Bardzo dobre ceny, nie trzeba chodzić z dużą gotówką w torebce czy kieszeni.

co mnie nie zabije, to mnie wzmocni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

Przez net lepiej wymieniać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

Ja tam wolę wymienić walutę stacjonarnie, w kantorze Centuś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

Patrzę na kurs. Wracając z Niemiec ostatnim razem przez Zgorzelec, stanąłem tankować, tam był mały kantor, którego nazwę zapamiętałem - Kantor Plus. Pół grosza spreadu, kurs lepszy niż online. A zazwyczaj stacjonarnie minimalny spread to kilka groszy, widziałem już nawet kilkadziesiąt groszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

NAJLEPSZY KANTOR JEST NA DWORNEJ 1 I NA DWORNEJ 4( RÓG SIENKIEWICZA I DWORNEJ)DOSTAJESZ ZAWSZE NAJWYŻSZĄ CENĘ OD INNYCH.SPRAWDŻ W KILKU KILKU KANTORACH W TYM SAMYM CZASIE A SIĘ PRZEKONASZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

Serio jeszcze korzystacie z kantorów stacjonarnych? nie lepiej online robic wymiany? no chyba, że ktoś bardzo okazjonalnie wymienia kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

róg Dworna/Sienkiewicza ,polecam.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

bjansa - pisałam wyżej o Kantorze Plus, tzn. o całej sieci. Sprawdź sobie jaki mają dziś kurs i porównaj to sobie ze swoim kantorem online. Naprawdę - kantory internetowe nie są wcale takie cudowne, jak się wszystkim wydaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

Zdecydowanie kantory online mają najkorzystniejsze kursy, nawet nie ma co o tym dyskutować, każdy ma oczy i widzi. Ja korzystam z pluskantor.pl bo mają dobrą obsługę i są bezpieczni, do tego czynni 24/7 więc kolejne udogodnienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

A czy to ważne czy to będzie kantor Cinkciarz czy inny? Przecież różnica kursów online i tak jest dużo korzystniejsza od kursów w kantorach stacjonarnych a nawet bankach. Jedyne co się tak na prawdę opłaca to transakcje społecznościowe bo dość, ze masz własny kurs to jeszcze bez opłat itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

mgzeta - w Kantorze Plus mieliśmy stacjonarnie najniższy spread 0,3 grosza. Pokaż mi, który kantory online ma takie warunki. Na cinkciarzu widzę prawie 2 grosze spreadu. Naprawdę uważasz, że nie ma różnicy kursowej pomiędzy kantorami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

Ludzie wymieńcie przez online walute. Kantorekspert.pl bardzo dobry kantor, kursy najlepsze, w stacjonranym kurs jest gorszy nawet o kilka groszy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepszy kantor w Łomży

Wymieniajcie w kantor.pl
Zawsze kurs lepszy niż w stacjonarnym,

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org