czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rossmann

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy w sieci drogerii ROSSMANN w naszej ''kochanej'' Łomży :) .. Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji na temat pracy w drogerii ROSSMANN? Jakie są warunki, godziny pracy, zarobki i ogólnie atmsfera.
Jakie pytania pojawiają się na rozmowie kwalifikacyjnej??

Wszystkim udzielający odpowiedzi na zgodne z pytaniami z góry dziękuję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

dlaczego kochanej dałeś w cudzysłów? spadaj..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

Pewnie dlatego tak napisał bo tutaj nic nie ma a jak już jest to panuje wyzysk..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

ona23, co ty rodzina Kononowicza? dla jednych jest dla drugich nie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

Ja wam powiem w rossmanie jak w innych sklepach znajomi biorą znajomych nie pytajcie skąd wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

OjciecR - nie mam nic wspólnego z rodziną owego Pana o którym wspomniałeś .. Po prostu uważam,że jest to miasto mało rozwojowe. Niby wszystko mamy ale tak naprawdę nie ma nic.. To jest wyłącznie moje zdanie na ten temat. Nie każdy musi zgadzać się ze mną ale też nie powinien obrażać i wpisywać do czyjejś rodziny..
Ktoś zadał pytanie i oczekuje odpowiedzi. Bez powodu tego nie zrobił. Może zaproponowano tej osobie pracę i teraz On/Ona chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej pracy w tym przypadku DROGERII ROSSMANN.
Co niektórzy korzystający z tego forum nie rozumieją prostych pytań. Zawsze Znajdzie się ktoś kto swoje 3 grosze dołoży nie na temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

Warunki pracy i płacy bdb. Pytania na rozmowie zależą od rekrutującego. Powodzenia!

„Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności” - Albert Einstein

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

oona23, jakoś nie widać po twoich postach, abyś odpowiedziała założycielowi wątku na jego pytania, więc innych w tej kwestii też nie pouczaj..
skoro piszesz że to twoje zdanie, to pisz też w liczbie pojedyńczej, a nie w stylu "nie mamy nic" powinnaś napisać: nie mam nic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

W rosmanie warunki pacy są bardzo dobre w każdym słowa tego zanczeniu ... Klimat pracy i atmosfara zależy od Ciebie a także od ludzi z którymi pracujesz ... natomiast prawdą jest że trafiasz tam jeśli poprostu masz znajomości, smutne to ale prawdziwe .

Jeśli chodzi o Łomże niestety nie mamy zadnego przemysłu z tąd ta mała rozwojowość ale to już taka polityka władz ... Lepiej sprowadzić w tym kraju wszystko niż Polsce wyprodukować i się rozwijać i tak jak w Łomży jest niemalże w kazdym mieście a nawet gorzej .
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

Tam najlepsi są faceci w czerni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

OjciecR. Ty musisz być spowinowacony z zezowatym:) porównaj swoje wypowiedzi ze zowatym są identyczne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

CXRSa1, ahaaa... po prostu jest tu wielu nieudaczników, narzekających na wszystko i na wszystkich a ja tego nie lubię i zauważyłem że ze wspomnianym przez ciebie jegomościem do pewnych tematów podchodzimy podobnie. A ty to jesteś ten podstarzały kawaler brzydal z Kolna co się tak cieliście z zezowatym? Swoją drogą ciekawe co się z nim stało że tak zamilkł od jakiegoś czasu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

warunki pracy :

-pensja całkiem dobra jak na warunki łomżyńskie, nasze urzędasy niektóre mniej mają :) za etat
-pełny socjal tzn
-3,4 razy do roku imprezy integracyjne dla pracowników na koszt firmy.miejsce i jadło wybierają pracownicy.
-karty multisport tzn za darmo siłownia, basen, fitness, aerobik,nauka tańca, karate-bez ograniczeń
-kasa za-> wczasy pod gruszą,wczasy stacjonarne
-imprezy choinkowe dla rodziców i dzieci opłacone przez rossmana :)
-kasa dodatkowa pod choinkę (marne 600 plus 400 na dziecko)
-premie za określony staż pracy,premie za sprzedaż
-gratisy towarowe dla pracowników
-za 2 inwentury taka solidna 13stka dojdzie
-umowy na czas nieokreślony tzw stała.Dlatego dziewczyny ciągle te same :)
nie tak jak u innych naszych...he he
A jeśli chodzi o pracowników to większość posiada wyższe po uczelniach w wawie czy białym.
Rossman to Niemiecka sieć sklepów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann


wystarczy spojrzeć na oferty pracy na 4lomza co tydzień od kilku lat te same heh bo i praca i warunki dziadoskie to i przyjmą od reki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

http://www.townian.com/qitz/register.php?ref=Malisz997

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

OjciecR. nie udawaj znasz go, może nie osobiście ale na pewno z widzenia:)

A nie zatrudnił byś w swej firmie 48 latka z kursem komputerowym na staż! Dostaniesz dofinansowanie z UP nie kusi Cię ta propozycja?
I tu się Tobie podliże Dobry z Ciebie Chłop tylko czasami egoizm u Ciebie bierze górę i wtedy nie ładnie piszesz o innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

Ktus klepnal ze Rossman jest niemiecki.
Klepnal bo jest wegierski.
W Niemczech nie ma Rossmann-ow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

Rossmann niemieckie nazwisko założyciela i właściciela firmy :) także sory głupote to ty siwy klepnełeś !!!

W 1972 roku Dirk Rossmann otworzył swój pierwszy sklep w Hanowerze, tym samym stał się pionierem koncepcji samoobsługowych sklepów drogeryjnych.

Na fasadzie każdego sklepu sieci Rossmann widnieje logo firmy – wpisany w literę „O” Centaur – mityczna postać grecka: pół koń pół mężczyzna, będące wizualizacją nazwiska założyciela i właściciela firmy ( Ross – rumak, Mann – mężczyzna).

W 1993 roku Dirk Rossmann postanowił rozszerzyć swoją sieć na inne kraje. Otworzył swój pierwszy sklep w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej a wkrótce potem na Węgrzech i w Czechach. Konsekwentnie prowadzona ekspansja firmy sprawiła , że dzisiaj sieć Rossmann liczy ponad 1800 drogerii w Niemczech, Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Rossmann Polska należy do grupy kapitałowo – zakupowej tworzonej przez Rossmann GmbH i A.S.Watson. 7800 drogerii wchodzących w skład grupy funkcjonuje w 55 krajach, zatrudnia 98 tysięcy pracowników, osiąga obroty netto ponad 12 miliardów Euro.

Przynależność do tak silnej grupy daje Rossmannowi Polska silną pozycję na rynku, stabilną pozycję finansową i szanse na dalszy dynamiczny rozwój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

http://www.rossmann.com.pl/pl/firma/historia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

Sorry,przyznam sie,ja klepnalem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rossmann

Najgorzej, ze trzeba przy kasie molestowac ludzi polecaniem produktow. Podziwiam jedna pania z rosmana przy stokrotce: Caly czas z usmiechem, wszystkim bez wyjatku recytuje to samo az czasem ludzie sie smieja. Bardzo pozytywna. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org