czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Kurde Co jest?? Czy już nie ma normalnych dziewczyn, skromnych, inteligentnych?? Czy już naprawdę one wyginęły?? xD Od jakiegoś czasu obserwuje że wszystkie dziewczyny w tych czasach to już wielkie damy.. Co to nie one jakie to one piękne.. Pff.. Denerwuje mnie to że stare czasy już minęły :( Nie ma żadnej radości z życia.. Wszystkie dziewczyny zrobiły się okropne.. Żeby ktoś je zauważył zaczynają palić wywalać cyce na prawo i lewo .. :/ Wielkie melanże haha Masakra Co się z wami dziewczyny dzieje ;p Dajcie się poderwać i żyjcie normalnie ;) Nie liczy się kasa i uroda.. Liczą się chwile i uczucia ;) Zapamiętajcie !!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Normalne dziewczyny bodziają się w kiblach na dyskotekach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Są normalne tylko wy oglądacie się za tymi, które pokazują wiele za jednym zamachem

Martusia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Ciężko z normalnymi dziewczynami.Zwłaszcza gdy przy pierwszym spotkaniu panna patrzy Tobie na zegarek,czy aby to na pewno armani czy podróbka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Normalne dziewczyny zjadł smok...

___________________________________________________________

Eat, Sleep, Stunt

Połączyła nas jedna pasja, w ch*j styli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Mnie znowu denerwuje, że wszystkie ubierają się praktycznie tak samo!!! Ten sam styl!!! Jedna zobaczy coś u drugiej i powstaje reakcja łańcuchowa, to jest dopiero żałosne :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Normalne dziewczyny są i zawsze będą. Widocznie w złych miejscach ich szukacie. Jeśli zaczepiacie dziewczyny w dyskotekach lub innych miejscach, to nie dziw, że dla Was są niewidoczne. Poza tym większość facetów woli plastikowe lale śmiejące się z ich drętwych kawałów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Ale jaki sens robić z siebie takiego plastika?? ;P Ja osobiście wolę dziewczynę bez makijażu.. Zawsze mowie jej żeby się nie malowała ;D Ten świat do do zagłady normalnie dojdzie xD Dziewczyna patrzy czy ma hajs i plecy. A sama nie myśli o jakiej kol wiek robocie ;/

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode
" Normalne " dziewczyny / kobiety są obok Ciebie , nie wyginęły , mają się dobrze :) Może ich nie zauważasz ? Może rzucają się Tobie w oczy tylko te wyzywające ???
Wrzucasz nas wszystkie do jednego worka : cytat :
"Wszystkie dziewczyny zrobiły się okropne "

Nie wszystkie !

To kobieta wybiera faceta , jeżeli jest zainteresowana danym chłopakiem daje się poderwać .


Thomas
Skąd wiesz , że nie pomyśli : "fajny zegarek " ? Z takie myśleniem i nastawieniem odrzucasz dziewczynę na starcie ?Nie wszystkie są materialistkami .


Franz.M.
Nie szata zdobi człowieka , liczy się to jacy jesteśmy .Może odrzucasz kogoś wartościowego tylko dlatego ,że nie odnalazła jeszcze własnego stylu .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

dziadka_kalesony ''jak cię widzą, tak cię piszą'' . Oczywiście są może wyjątki, ale co można spodziewać się oryginalnego po dziewczynie, która naśladuje styl???? moim zdaniem nic. Denerwuje to, że żadna z młodych dziewczyn nie ma swojego stylu, tylko przyjmuje to co wszyscy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Nie nie o to mi chodzi że wrzucam wszystkie do jednego worka ;)
Po prostu jakoś wszystkie dziewczyny zaczynają tak jak by powiem małpować od innej styl Plastika..
Mało która teraz uważa chłopaka za kogoś ważnego dla sb..
Po prostu spotkałem się z sytuacją kiedy dziewczyna mówi że go zajebiście kocha i wgl. A przy swojej koleżance wyzywa go i traktuje jak szmatę, lub kiedy koleżanki sa ważniejsze od chłopaka Masakra..

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode
Jeżeli dziewczyna dobrze się czuje z delikatnym makijażem to ma się nie malować dlatego ,ze Tobie to nie odpowiada ? Chyba o to chodzi żeby ona była zadowolona ze swojego wyglądu .


Franz.M.
Pozory czasami mylą , trzeba kogoś poznać żeby oceniać .
Osobiście nie lubię nikogo naśladować , ale zgodzę się z Tobą , wiele dziewczyn szczególnie młodych ubiera się podobnie .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Nie nastawiam się na starcie.Na 10 polek ,8 zapytało się czy to na pewno oryginał.
Na każdej innej pannie spoza polskich kręgów ,zegarek nie zrobił wrażenia.
Od tej pory leży w pudełku i nie mam ochoty go zakładać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

NIe chodzi mi o delikatny makijaż ;) Tylko ostrą tepetę którą można zdzierać szpachelka xD Delikatny makijaż jest ok.. Niczemu mi nie przeszkadza..

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode
Sama niejednokrotnie doznałam szoku jak zachowują się niektóre młode dziewczyny ... są wulgarne i wyzywające .To mnie razi ,ale są też dziewczyny wartościowe i skromne ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Jedna spojrzy na zegarek, bo jest "blacharą", inna go oleje, a jeszcze inna spojrzy na niego i po prostu pomyśli, że masz dobry gust :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Są Ale ta ilość chyba prawie nie wykrywalna ;) Naprawdę są fajne dziewczyny ale mieszkające gdzieś dalej od miast jakieś wsie ;) A tak w takich miastach to się robi bardzo *******.. ;) Dzieci 16 lat juz w ciąży xD I wgl.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Bo z kobietami jest jak z miejscami na parkingu. Wszystkie normalne już zajęte...a zostały tylko te wolne, dla inwalidów ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

"dziewczyny wartościowe i skromne" są nie przeliczają wartości człowieka 'faceta' przez pryzmat pln.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Perełki się zdarzają wszędzie , trzeba dobrze patrzeć ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

To chyba najlepiej oddaj postać rzeczy :)
http://www.youtube.com/watch?v=sYRqrP8Te4Y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Mnie sie trafila perelka w tamte wakacje, ale zachowalem sie jak debil (czego normalnie nie robilem) i sie odsunela... A byla porzadna, inteligentna dziewczyna :(( do tej pory zaluje.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

A teraz same plastiki, blondynki i nie znajde juz normalnej

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

idiokracja ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

JA jako dziewczyna uwazam ze na te bez makijazu i wyzywajocy ubran nikt juz nie zwraca uwagi. Teraz liczy sie tylko wyglod a nie to co ma sie w glowie. Jak nie widzicie tych normalnych dziewczyn to znaczy ze zle patrzycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

torro szukaj tam gdzie znalazłeś to normalna dziewczynę lub w podobnych miejscach;)
Jeśli jej na tobie zależało to spróbuj ponownie "wytarować" oczywiście delikatnie obadaj sytuacje czy masz jeszcze u niej szanse.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

...stare czasy już minely...czyli,że i Ty UNICODE nie Jesteś mlody,więc po co interesuje Cie istnienie normalnych dziewczyn?Zainteresuj się KOBIETAMI,one wszystkie są normalne(na swój sposób).



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Prawda jest taka że zdecydowana większość (nie skłamę jeżeli powiem że powyżej 90%) dziewczyn szuka świadomie lub nieświadomie księcia z bajki. Zdecydowana większość zapewne powie, że nie, że szuka normalnego chłopaka, z poczuciem humoru itd. Sytuacja coraz bardziej wygląda tak, że nawet te "normalne" odrzucają możliwość związku z normalnymi facetami, bo podświadomie czekają na księcia. W końcu taka księżniczka jedna z drugą trafia na swojego księcia, który zaliczył już kilka/ kilnanaście/ kilkadzieciąt podobnych księżniczek przed nią. Zaczyna się bajka, która trwa dopóki ona się jemu nie znudzi. Wtedy rozpoczynają się problemy w związku, coś zaczyna się sypać, no i często dochodzi do rozstania. Wtedy historia zatacza koło. Dziewczyna czuje się skrzywdzona przez faceta i czuje niechęć do "wszystkich" przedstawicieli tej płci. Z tym że ta niechęć zazwyczaj jest kierowana w stronę tych zwykłych chłopaków. Oczywiście po pewnym czasie nasza bohaterka poznaje kolejnego księcia z podobnymi walorami jak jego poprzednik, no i sytuacja się powtarza.
Prawda jest taka że zwykły chłopak musi się na prawdę sporo napracować żeby zdobyć dziewczynę w dzisiejszych czasach. Wiadomo 70-80% jest zajęta, te które są w miarę normalne preferują stałe związki i nie ma mowy zmianie partnera, nawet jeżeli on nie do końca ją szanuje. Pozostałe 20-30% wolnych dziewczyn, są lub udają niedostępne no i w większości szukają księcia z bajki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

DFX coś w tym jest....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

wolny niewolnik chyba z lekcji biologi miałeś gałę jak nie wiesz kiedy z dziewczyny staje się kobietą . Z Twojej wypowiedzi wynika że nie za bardzo znasz kobiety i dżentelmen z Ciebie kiepski. O moralności z Tobą nie będę dyskutował bo chyba też u ciebie z nią nie za bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Przepraszam panowie, jeśli mogę dorzucę kilka słów wskazujących, iż faceci ( w większości ) szukają plastików. Osobiście uwielbiam chodzić w luźnych, męskich bluzach, bez makijażu po różnych lokalach ze względu na wygodę. Ze strony facetów spotykam się z głupimi tekstami, że dresiara, gruba, brzydka, brudas [?] itp itd... Z drugiej strony założenie bluzki z dekoltem, bądź krótkiej spódniczki skutkuje tekstami: ale laska, fajna du*a, niezła foczka, lub co ciekawszymi: niezła su*ka, kur*a. Nie jestem jakoś specjalnie wrażliwa na tego typu odzywki, ale czasami miarka się przebiera i gdy poproszę o niekomentowanie mojego stylu bycia jestem obrzucana najgorszymi wyzwiskami. Nie chcę nikogo obrażać, aczkolwiek sytuacje są prawdziwe. Chciałabym, żebyście jednak nie wrzucali wszystkich do jednego worka i proszę o traktowanie WSZYSTKICH LUDZI z szacunkiem ( aby żyło się nam lepiej). :) Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Andy C
nie mialem z biolii paly,ale nauczyli mnie na polskim,że zwracając się do kogoś używać mam wielkich liter,ale jak widzę Ty mialeś GALĘ z polaka.
Aby z kimś dyskutować,trzeba próbować zrozumieć osobę z którą się debatuje.Skoro jest starszy(wspomina stare czasy)niech szuka KOBIETY a nie dziewczyny.Zdawać by się moglo,iż mając 30+ lat jest się kobietą,a nie dziewczyną,ale to tylko moje zdanie i nie Musisz się doń odnosić.
A na resztę zarzutów ....................pozdrawiam



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

drodzy Panowie, zapewniam Was, że są jeszcze normalne dziewczyny w tym mieście, trzeba się tylko rozejrzeć i nie bać się podejść, zaczepić, uśmiechnąć.. nie wstydźcie się jeśli ktoś wpadnie wam w oko.

sama mam podobny "problem", bo tez szukam normalnego faceta i poznałam już kilku interesujących tylko dlatego, że się uśmiecham do nich i sama zaczepiam, nawet pytam o pogodę :P nie ma się czego wstydzić :)

nigdy nie wiesz, gdzie możesz spotkać fajną dziewczynę, może to być w pracy, na poczcie, w kolejce do kasy w biedronce albo na stacji benzynowej.

Don't give up. It's up to You.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Jestem, żyję i mam się świetnie :D

... ale żeby rudy miał aż dwóch przyjaciół !!??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Szanowny Panie wolny niewolnik/u dziękuje Panu za przypomnienie mi o tej pale z języka polskiego, akurat mi nauczyciele próbowali wpoić jakąkolwiek wiedzę a że byłem krnąbrnym uczniem i za złe zachowanie musiałem często zostawać za karę po lekcjach więc moja edukacja zakończyła się na 3 klasie szkoły podstawowej . Następnym razem postaram się Pana posty czytać powoli i ze zrozumieniem.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego popołudnia.

Andy C

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

"Będę pamiętać", mówiłeś:
"Czasem się trwa w miłości,
a czasem się cierpi.
Czasem się trwa w miłości,
a czasem cierpi."
Yea.

http://www.youtube.com/watch?v=qemWRToNYJY&feature=youtube_gdata

Kobiety obdarzone są niezawodnym instynktem, dzięki któremu natychmiast wiedzą, kiedy dany mężczyzna traci dla nich głowę.

— Carlos Ruíz Zafón

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Coraz więcej normalnych kobiet jest wolnych ponownie, bo pozornie normalni faceci okazali się nienormalni.

Także nie przejmuj się i się rozglądaj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Hah jak to ktoś powiedział ;) NIe jestem stary ;) Mam 20 lat ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

to czego pieprzysz o "starych czasach" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

BO wiem jak kiedyś było a jak jest teraz ;]

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

20 lat to naprawde nie jestes stary :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

a skod wiesz od rodzicow ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

wystarczy 10 lat wstecz ;) wszystko bylo inne ;] O czym wy tu marzycie 50 lat wcześniej ??

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

oj nie wiem czy 10 lat wstecz bylo inaczej to mala roznica czasu wedlug mnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Było inaczej ;) Się człowiek cieszył z czegoś co miał ;) Teraz cały czas chcą więcej i więcej ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Nie trzeba wiedzieć tego od rodziców. Wystarczy wejść do klubu i zobaczyć jak bawią się młodsi. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Bo wtedy bylismy dziecmi dlatego sie cieszylismy. A teraz w tym swiecie liczy sie wyksztalcenie i pieniodze nie ma czasu na zabawe/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Młoda chyba nie ogarniasz nic hehe NIe chodzi o to że byliśmy dziećmi mi chodzi o dorosłych ludzi jacy byli a jacy teraz sa

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

no chyba nie zrozumialam to sorki :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Nie myślałem że aż tyle odpowiedzi bd ;) To mój pierwszy temat taki ;)

Dziękuję ;) hehe

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Pierwszy ale bardzo ciekawy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode a co to za różnica 10 20 lat żadna z wiekiem z mienia się punkt widzenia inaczej patrzymy na te sprawy.
A 10 20 czy 30 lat temu rożni się tym że z koleżanko trzeba było się kryć żeby wypić piwko a teraz to zajarać można zioło proste łatwiejszy dostęp do używek jest teraz niż kiedyś .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Andy C widzę Cos wiesz o Jaraniu ziółka :DD hehe Ziomek ;) Ale wróćmy może do tematu ;) Chodzi mi o dziewczyny że się zmieniły kiedyś były bardziej dojrzałe ;) Teraz to każda juz rozdziewiczona w wieku 15 lat ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

młoda24 - liczy się wykształcenie???? Większość magisteruf nie potrafi po polsku poprawnie pisać. Na studia idą, bo chcą się wylansować "ja tesz mam wyszsze wykrztaucenie i wcale nie czóje siem idiotko".

Dziś liczy się kasa i dobry wygląd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

A ja mam jak narazie średnie ;) I jestem wystarczająco wykształcony ;) No ale dla papierka trzeba iśc jeszcze dalej ;D

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Wyksztalcenie sie liczy jesli tak nie uwazasz to twoja sprawa. Wedlug mnie zeby znalezc albo miec chociaz szanse na prace to trzeba miec magistra. A jesli nie umieją pisać to znaczy że swoje wykształcenie załatwili. Kasa i wyglod sie liczy ale nie tylko. Żeby być szanowanym trzeba coś jeszcze mieć kulturę oraz inteligencję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode mylisz się kiedyś takie dziewczyny były bardziej napiętnowane a jeśli z kimś to robiły to z taka osoba którą nie wyklepie kolegom. Nie sadze żeby każda w tym wieku jak piszesz nie jest dziewicą raczej się tylko chwalą ze nie są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

mloda24 masz racje właśnie najgorsi są ci co machają papierem przed nosem a pracodawca szybko zorientuje się o co biega długo nie zagrzeje taki wykształcony miejsca w pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

dzięki Andy C Też tak myśle chyba że szefem jest jakiś wujek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode no wiem o ziele wiele wystarczająco tyle żeby tego nie używać. Kiedyś przyczyna rozwodów itp. był alkohol a teraz nie rzadko się zdarza że i przez zioło ludzie się rozchodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

mloda24 nie koniecznie musi być rodzinka czasami dla takich enteligetów są tworzone fikcyjne stanowiska pracy w budżetowce specjalnie się tworzy etaty dla takich osób.

A twierdzenie jestem sprytniejszy lepszy bo mi mama załatwiła posadę! szkoda że czasami trzeba ugryźć się w język bo by powiedziało się coś nie coś na ten temat ale synek może mamie się poskarżyć i można za te spostrzeżenie wylecieć z pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Bardzo dobry temat gratuluje autorowi!!!! Może w Łomży tylko taki problem z normalnymi dziewczynami? O co im chodzi czemu się tak zachowują jedna z drugą??Nie mogę zrozumieć:O!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

są normalne są ;)) nie każda jest materialistką spokojnie trzeba dobrze szukać tylko :)

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Wytłumaczcie dlaczego młode błyskotki śmieją się w niebogłosy w miejscach publicznych...? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Widzę temat się rozwija ;) Heh Niech Dziewczyny, Kobiety się zaczną tu wypowiadać ;) To jest dobre pytanie ;) I Czy one myślą że naprawdę ładnie wyglądają z tymi kolczykami na twarzy?? ;/

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Niektóre myślę że na prawdę uważają że to jest seksi i że to pociąga facetów .Nosząc taki kolczyk zaczynają się wyrózniac i myślę że w ten sposób czują sie bardziej atrakcyjne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode piercing ci się nie podoba?")

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Kolczykują się jak świnie na ryjku hahha ;p Jeszcze w nosie ok ale w języku i na ustach masakra

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode oj tam czepiasz się mało istotnych szczegółów ' nie ważne co się ma na głowie tylko w głowie";)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Eeee mało istotnych xD Są bardzo istotne ;) Np. żebym chciał taka poślubić a moja matula by ja zobaczyła taka ob kolczykowana to chyba by mnie pognała razem z nią ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Jest bardzo mało normalnych! Bym powiedział 5% normalne a 95% to z charakteru i wyglądu kosmitki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode hehehehehheheheh...... oj nie pogoni najpierw będzie się dopytywała czy na prawdę ma ona kolczyki później się przyzwyczai do takiej mody;)
Trzeba umieć podejść mamę no ale czasami i to nie pomaga;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Kosmitki ?? ;) Wgl jeszcze gorzej ;) Teraz Wszystkie plastiki powinny się na mnie obrazić za te wszystkie słowa i za ten temat ;) No sory ale zmieńcie się na jakieś czułe osoby ;) A nie jak to nie które po tyg znajomości już piszą na gg w sms i mówią że ta osobę kochają ;) A to tak naprawdę gówno prawda ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

DUŻY123 a wiesz że mogą mieć podobne zdanie o chłopakach?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode nie sądzę że jak to określasz "kosmitki" są na tym forum:D
Są tu naprawdę fajne dziewczyny co warto poznać w realu;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

No wlasnie ja uważam ze chlopaki sami sobie wybierajo towarzystwo dziewczyn. Mysle ze ci co twierdzo ze nie ma normalnych dziewczyn to albo sie spażyli na ktorejs albo slabo szukajo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

A z skąd wiesz?? ;) znasz?? ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode tak znam nie które są warte uwagi nie które nie jak to w realu;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

oj tam oj tam czepiasz się Unicode ;P

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Oj tam Sun nie czepiam się ;) Mówię Łomżyńskie realia ;) LUB światowe ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode oczywiście cały czas mówisz o swoich rówieśniczkach ?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

NI koniecznie rówieśniczkach ;) Młodszych i starszych ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode eee masz 20 lat a już wyrobiłeś sobie zdanie o kobietach :)
Oj jeszcze sobie ponarzekasz jeszcze wszystko przed tobą:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode - Normalne dziewczyny sa, tyle ze taka ”normalna dziewczyna” jest skromna i nie „wywala cycow na prawo i lewo”, i wlasnie mam wrazenie, ze to Wy faceci oceniacie Nas przez pryzmat urody i wygladu.

Unicode – Co do make up-u, to ja sie nie maluje, nie liczac ważniejszych imprez, i to wtedy robie szal wokol siebie, bo WOW jak ona wyglada w makijazu. A i jeszcze cos jak się nosi na codzien ladny makijaz wiadomo, ze sie wyglada o niebo lepiej, no ale juz bez – lepiej nie komentowac.

Unicode – Jeszcze jako nastolatka fakt spotykalam sie i z kolezankami i swoim były facetem i umialam pogodzic te dwie kwestie, one juz jednak nie, wiec z perspektywy czasu, to dla mnie najpierw jest facet, a pozniej koleżanki, znajomi i impreza. Poza tym mozna sie swietnie bawic razem, o ile sie umie.

Unicode – Wszystko zalezy od wychowania, a niestety dzisiejsze nastolatki sa rozpieszczone i uwazaja sie za super gwiazdy, stad jest tak jak jest. I masz racje te „fajniejsze i zaradniejsze” dawno się gdzies ulotnily.

Unicode – Wszystko jeszcze przed Toba.

FranzM – Lomza to male miasteczko, ktore wg mnie sie nie rozwija, a mode narzucaja sklepy z aleji ul. Dlugiej. Co wiecej, w wiekszych miastach tego juz nie ma, kazdy ubiera sie jak chce i nikt nie komentuje, ze panna Z ma taki styl, a panna X owaki. Mysle, ze to my powinnismy sie zmienic swoje zachowanie i nastawienie i nie patrzec na to co kto ma, a podazac wlasna droga.

MiYu – Popieram. Zreszto nie jeden znajomy mi stwierdzil, ze dziewczyny nigdy sobie nie szuka w dyskotekach. No i cos w tym jest, ze Wy faceci chcecie dziewczyne na pokaz, a dopiero z wiekiem chcecie kandydatke na zone.

DFX – Cos w tym jest. Ale czy wiekszosci nie chodzi tylko o seks??

Mloda24 – Teraz mgr jest tak dostepny i tak uwazany jak kiedys wyksztalcenie srednie, wiec ludzie, ktorzy chca sie rozwijac i ksztalcic dalej, to koncza dwa kierunki, robia wiele podyplomowek, a nawet doktorat 

Andy – Masz racje. Wiekszosc stanowisk jest dawno juz ustawiona i nie wazne jakie sie ma wyksztalcenie. To jest po prostu nasza Polska rzeczywistosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode znam taką w twoim wieku co wyszła za maż ona ma powody do narzekań teściowa gania ja do sprzątania skarży się że ma męża maminsynka że nie reaguje na to że teściowa gania ja do sprzątania a w tym czasie pije sobie kawkę;) Widzisz to są problemy życiowe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

xxxAngelxxx Widzę odezwała sie jakaś mądra kobieta ;) Miło ;) Myślałem że już wyginęły ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Ha :) Ale nie sa w Lomzy juz :P Tylko w odwiedziny... Moze z czasem wroce na stare smieci :d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode wypraszam sobie... :]

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Patrzcie w serce i duszę a nie na wygląd, wtedy uznacie że normalnych jest wiele :) I to pisze ja o której można byłoby powiedzieć, że wielka dama choć wcale tak nie jest :) Uroda przemija!

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Ooo Mówisz że wyglądasz jak księzniczka,?? a w środku jest inaczej ?? ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

A co już nie wierzysz w takich ludzi? Najważniejsze mieć piękne wnętrze.. mimo urody wiem że ona przemija... i szczerze wierze w ludzi!

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Yomanda ładnie prawisz i prawdę cóż z tego jak spotyka sie na swojej drodze taką jak Ty i chemii nie ma:(





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

xxxANGELxxx - tak większości chodzi głównie o sex, tyle że one są tak zamroczone tym przystojnym/bogatym/cwaniaczkiem (najczęściej spotykane typy "księcia"), że nie zauważają tego, lub świadomie pchają się do łóżka. Później wychodzi że zostały wykorzystane i porzucone. No ale cóż dalej poszukują tego samego typu faceta. Może to lubią, może są na tyle zaślepione że nie zauważają tego, może są inne aspekty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Hehe po twojej wypowiedzi sądze ze uwazasz ze jestem jakas cichą myszką i sierotką... nie tylko takie mają duszę, nie lecą na kase czy lasnerstwo itp.

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

DFX zgadzam się z tym co napisałeś, że tak jest w dzisiejszych czasach i uwierz RZYGAĆ mi się chce!

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Chciało by się powiedzieć: gdzie podziały się te czasy, kiedy mężczyźni mieli honor a kobiety wstyd :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Hahahaha idealnie ujęte...

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Autor: Yomanda (---.lomza.mm.pl)
Data: 11-09-11 21:26

Hehe po twojej wypowiedzi sądze ze uwazasz ze jestem jakas cichą myszką i sierotką... nie tylko takie mają duszę, nie lecą na kase czy lasnerstwo itp.

Yomanda jak to było pytanie skierowane do mnie to wcale tak nie sądzę że "uwazasz ze jestem jakas cichą myszką i sierotką... " tylko jak sie spotyka fajna dziewczynę wszystko jest ok tylko tego czegoś tej chemii brakuje oj chyba rozumiesz o co chodzi?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Brakuje chemii czy urody?

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Każda dziewczyna/kobieta jest na swój sposób piękna, tylko nie każda potrafi o siebie odpowiednio zadbać. Czasami wiąże się to z brakiem czasu, czasami z możliwościami finansowymi, a czasami po prostu z braku zwykłych chęci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Yomanda czyli że nie chce dwojgiem zaiskrzyć, zaskoczyć:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Tak rozumiem, ale kiedy kobieta jest atrakcyjna wtedy jest i chemia... próbuję przetłumaczyć,że są jeszcze kobiety atrakcyjne i mądre w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Yomanda - powiesz mi gdzie? Nie wiem chyba brakuje mi szczęścia, bo od dłuższego czasu nie spotykam takich zbyt wiele, a jeżeli spotykam to są zajęte (nie zawsze mają dobrych partnerów).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Wszędzie :) Ale coraz mniej-to fakt.
DFX bo wszystkie kobiety ciągnie do tych ZŁYCH! A to błąd. Potem płaczą w poduszki, bo chciały "kozaka".

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Uciekam spać chłopcy, życzę abyście spotkali te właściwe, nie traćcie nadziei :)

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Yomanda zgadzam się z Tobą;)
Tylko nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli czasem potrzeba i troszkę szczęścia żeby było ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Yomanda Pa miłych snów;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Ja się zgadzam z tym:"Chciało by się powiedzieć: gdzie podziały się te czasy, kiedy mężczyźni mieli honor a kobiety wstyd :)"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Gdzie są ci mężczyźni ...
Podobno gdy się nie szuka, to samo cię znajdzie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

xxxANGELxxx oj, z tymi sklepikami to byłbym ostrożny
ten co chce się wyróżniać, będzie się wyróżniał, a kto jest płaski i denny będzie kopiował styl... . Yomanda, ja już znalazłem :) 1dna/6 :P ale porozmawiać zawsze można, pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

lexie jasne nic na siłę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

YOMANDA, a Ty chyba zakochana w sobie troszke jestes... Wiesz, moze i jestes ladna, ale pamietaj, ze kazdy ma inny gust i nie dla kazdego musisz byc piekna :-) Fajnie, ze znasz swoja wartosc i umiesz wskazac swoje wady i zalety, ale chyba zabraklo Ci troszke skromnosci. I jeszcze ANDY C super to ujal, ze co z tego, ze uroda, jak czasem po prostyu chemii brak. Wiec nie wmawiaj, ze skoro ktos ma urode to i odrazu jest chemia - nie zawsze, bo co z urody jak lalka pusta :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

LEXIE ma racje. Jak sie szuka na sile to nic sie nie znajdzie, albo trafi sie na nieodpowiednia osobe, a jak juz sie ktos pojawi, to zaraz kilku sie zjawia :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

xxxANGELxxx jasne spotyka się dziewczynę znajduje się dużo cech charakteru o podobnych poglądzie na świat i qurcze nic z tego nie wychodzi ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Andy C - A to dlatego, za troche za duzo oczekujemy, a przeciez idealy nie istnieja... Moze warto najpierw lepiej sie poznac, a dopiero pozniej byc w zwiazku i od razu po pierwszym dniu nie mowic sobie Kocham Cie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Atrakcyjna kobieta najcześciej postrzegama jest jako pusta, pewna siebie, zarozumiała lalka. Powierzchownośc sprawia ocenę odgórną, ale to działa również w drugą stronę, stąd powstaje niezdrowy dystans.
Normalność- może należy zadać sobie pytanie, jak interpretowana jest normalność, bo jeżeli powierzchowność, ubiór jest składnikiem normalności to życzę sukcesów. :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

xxxANGELxxx jak ta druga osoba mówi sorki odpuśćmy sobie nic z tego nie będzie to idzie się dalej:( Wole sobie odpuścić i nie oglądać się do tyłu bo po co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

w burdlach pozamykane siedzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Czytam i widzę, że jednak jest jeszcze paru normalnych, zwyczajnych i kulturalnych osób na tym forum ! (co bywało rzadkością ! ) Naprawdę gratulacje dla założyciela :) Ciekawe tylko, czy wszystko, co piszą obie strony potwierdziłoby się w realu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

ona91 czytałem Twoje posty chłoptasie którzy odnoszą się do Ciebie w ten sposób realu , raczej będą odnosić się w taki sam sposób poprzez sieć . Jeśli mężczyzna odnosi się z szacunkiem do kobiet i ma poważne zamiary nie będzie się maskował w sieci czyli udawał kogoś kim nie jest. Nie trzeba dużo wysiłku wkładać żeby się zorientować kto kim jest. Oczywiście trzeba zachować pewien zdrowy dystans do osoby poznanej poprzez sieć . A jeśli ktoś ściemnia i nie chce się spotkać na przysłowiowa kawę to tym bardziej trzeba się cieszyć tym że takiej osoby nie spotkało się w realu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Widzę temat się rozwinął ;) Bardzo dobrze ;) Ja niestety po nie wyspanej nocy muszę wstać do roboty :( I nie ma czasu na szukanie tej ,,Normalnej" ;)
Dziękuje Wszystkim za odpowiedzi ;) Widzę nie wszystkie normalne osoby już wyginęły ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

jak chłop szuka w internecie dziewczyny to musi być desperat, a nie chłop

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Prawda!
Jednak czasami niektórzy nie mają wyjścia. Jeżeli w dzisiejszych czasach dziewczyny zgrywają niedostępne, nie dopuszczając do siebie tych normalnych, oglądając się jedynie za cwaniakami. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??



:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

romantyczni to dawno temu w średniowieczu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Masz rację Andy C, chociaż internet kusi tym, że możesz podać się za kogokolwiek. Niektórzy korzystają z tej okazji. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

ona91 tak masz racje :D


Ale nie którzy przeginają z tym udawaniem;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

xxxANGELxxx wbrew pozorom nie jestem :) I nie lubię takich osób.
Każda z nas ma kompleksy... Niepoprawnie odebrałaś moją wypowiedź i zwróciłaś uwagę na to co najmniej istotne , bo nie o mnie tu mowa.
A skromności tak naprawdę chyba mam za nadto. Kto mnie zna prywatnie-wie :) "co z urody jak lalka pusta :-) " - właśnie o tym ciągle mówię...

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

po co Ci dziewczyna ? kup se samochód



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

No właśnie ludzie ulegają stereotypom ten nie podejdzie bo myśli że jest się jej nie spodoba a ona myśli że mu się nie spodoba. A po latach się przypadkiem poznają gadu gadu i wychodzi że mieli się ku sobie i dochodzą że przegapili coś pieknego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

bodziały sie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Sorki za błąd ;) Nie bodziały tylko podziały ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

dziewczyny wolą wiecznie czekac na swojego Księcia niż sie z kims spotkać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode

... to już w wieku dwudziestu lat znudziło Ci się walić konia ?

musisz byś strasznie zdesperowany, że na forum szukasz dziewczyny, a czy Ty jesteś NORMALNY ?

jak chcesz, żeby ktoś Cię kochał wiernie, bezinteresownie i z oddaniem , to kup sobie psa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Morał z całej dyskusji-TRZEBA KUPIĆ SOBIE PSA!!! Koniec tematu hehehehe!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

nie szukam tu dziewczyny ;) mam kilka zakochanych ale nie chce być z plastikiem ;) chce zwyczajną dziewczynę ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Jeśli chcesz kogoś poznać wyjdź wieczorem na spacer po mieście, ( nie, nie po klubach ) tam gdzie spokojnie można pochodzić i na pewno spotkasz kilka interesujących osób. Wystarczy zaryzykować i zagadać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode, mógłbyś wyjaśnić co to znaczy 'normalna dziewczyna'?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Andy C dzieki za rade ale ona ma chlopaka dlugi czas i mowila ze miedzy nami nic nie bedzie, a ja dalej czekam jak glupi ;)) przynajmniej cieszy mnie to ze jestem porzadny ;]

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

torro oj tam zaraz wielka rada, najlepsze rady to się daje innym a często samemu sobie nie można doradzić. Dziewczyna to jeszcze nie narzeczona czy żona a dzisiaj też to różnie bywa. A czy czekać warto , życie to wielki znak ? samo ci odpowie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Nie, jak mam trafic na jakas pusta-blondynke to wole zaczekac ;]

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

torro zrobisz jak uważasz tylko nie rób tak:)




Spoko;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Torro- poszukaj pełnej brunetki ;)

Andy C - świetne jak zawsze potrafisz mnie rozsmieszyć ;)



--- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich -----

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

patrze rze temat sie rozwija

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 ciesze się z tego powodu że mogłaś choć na chwile zerknąć tutaj;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??



no wiesz - przerwa obiadowa ;))) hi hi hi



----- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich ------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 smacznego;) Szybkiego powrotu do domku;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??




- a dziękuję Andy C - dobre kanapki *made myself * - nigdy nie są złe
- prawdziwy obiad też made myself w weekend ;)))


--- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich----

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 już nic nie pisz o jedzeniu bo pobudzasz kubki smakowe;)
W Twoim wykonaniu kanapki obiad aaaaaaa ciasto musi być przepyszne;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

To samo pytanie mogą zadać kobiety. Gdzie się podziali normalni mężczyźni w Łomży?
Różnie każdy interpretuje określenie "normalna" nie dla każdego normalność jest tak samo postrzegana.
Sama z własnego doświadczenia wiem, że w Łomży ciężko znaleźć sobie kogoś normalnego- po prostu porządnego faceta z którym można się związać na stałe.
Tacy chyba wyginęli wraz z mamutami :)
Ale mimo wszystko życzę wszystkim singlom powodzenia, cóż wszystko się może zdarzyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Coccinelle i tu może tkwi Twój błąd że szukasz tylko że szukasz tylko i wyłącznie na terenie Łomży?:)

Wszystkie kobietki szukacie a może trochę zmienicie nastawienie czy obniżycie poprzeczkę?:)
Bo wszystko ładnie brzmi i wygląda w teorii a w praktyce "no more chances" ?;)
Oczywiście każdy ma jakieś widzi mi się na to drogą polówkę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

trzeba mieć poprostu troche odwagi i pewnosci siebie rzeby zagadać do nieznajomej dziewczyny na ulicy mi troche tego brakuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

boy2 znajdź u samego siebie gdzie tkwi przyczyna twojej nie śmiałości a może to tylko mały strach którego łatwo pokonać:D
Do od ważnych świat na leży a przeciwnościami nie ma co się zrażać;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

temat wygasa szkoda ;(

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode szkoda a sam nie będę do siebie klikał;)



Najwidoczniej dziewczyny pomyślały że wszyscy chłopaki to >>>>>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??





nie ... nie wszyscy ;)))


------- lepiej należeć do niektórych niz do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Andy C- akurat nie jestem z Łomży tylko z okolic i nie szukam tylko i wyłącznie na terenie Łomży :)
Hm nie wiem co masz na myśli poprzez zmienienie nastawienia czy obniżenie poprzeczki. Ja nigdy nie miałam żadnych poprzeczek i nie oceniam mężczyzn tylko po wyglądzie. A w teorii i praktyce "Men have many chances if they want, so try" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

i jak tu zaufać przyszłej partnerce...
http://facet.wp.pl/gid,11835258,img,11835259,kat,1007871,galeriazdjecie.html?ticaid=1d04d&_ticrsn=3
po pewnym czasie może się okazać że miało ją już kilku/kilkunastu czy kilkudziesięciu, a w ekstremalnych przypadkach kilkuset :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Men have many chances if they want, so try
DOKŁADNIE:)
i jakos nie widzi mi sie chlopak ktory krecil do polowy dziewczyn z lomzy:) a tylko takich znam;/ wiec naprawde trzeba udac sie gdzies poza zeby nie trafic na "zużytego"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

małpa@ - jeżeli uważasz że w Łomży masz samych zużytych i samych takich którzy kręcą do każdej to zapewniam Cię że będziesz odnosiła takie wrażenie wszędzie. Problem w tym wypadku nie leży po stronie facetów, raczej po Twojej stronie - może poznajesz samych nieodpowiednich (cwaniaczków czy tam przystojniaków i pozerów) a nie zwracasz uwagi na tych normalnych. Twój wybór :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Chłopcy/mężczyźni szukają normalnych dziewczyn/kobiet.
Dziewczyny/kobiety szukają normalnych chłopców/mężczyzn.
A co to wg Was znaczy tak właściwie "normalny" ?

-=> DFX: z postem o szukaniu księcia/księżniczki z bajki się zgadzam. Jest tak i nie ma co się oszukiwać + jak ktoś kiedyś powiedział: Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

-=> mloda24: piszesz, że teraz w tym świecie liczy się wykształcenie a sama robisz takie błędy ort., że aż ciężko się czyta :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Coccinelle tak mi się pacnęło z tą "poprzeczką " nie chodziło mi o wygląd bo nie jest najwalniejszy , każdy ma swoje kryteria ja tylko jedne najważniejsze strasznie mi się podoba głos Adele i moja wybranka musi mięć taki samiutki głos;)

"Men have many chances if they want, so try" z tym to się nie zgodzę ciut w tym tylko prawdy jest .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 za lookaj tu na chwileczkę jutro proszę:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Ashurei

Chłopcy/mężczyźni szukają normalnych dziewczyn/kobiet.
Dziewczyny/kobiety szukają normalnych chłopców/mężczyzn.

Masz racje:)

"normalny" ja nie jestem normalny i wole zostać po za tym nawiasem;)
Bo to jest jak z obrazem "dziełem sztuki" ramy ładne a nikt nie doszukuje się piękna w obrazie a czasami żeby coś dojrzeć pięknego trzeba dłużej się popatrzeć i pomyśleć;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??


Andy C - MELDUJĘ SIĘ ;)))

('-^*)


Widzę , że temat sie rozwijał prawie do ranka ;)




--- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich ----

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 przepraszam Ciebie za spóźnienie , już jestem chyba;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 oczywiście poranek zacząłem od melodii od Someone Like You.....;)



A tu ciekawy kawałek;)
http://www.youtube.com/watch?v=IEONaRUE9Kw&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

bardzo mozliwe.. ale w łomży to tylko na takich trafiam... z samochodami tatusia i dziewczynami na pokaz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

widocznie tylko na takich patrzysz... ale to już Twoja sprawa ;) bo w tym pięknym mieście jest wielu chłopaków którzy są na prawdę w porządku, a na samochody sami zapracowali (może nie na takie zajebiste jak te cwaniaczków od tatusia) ale zawsze coś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

DFX nie patrze na nich;) mam pecha bo poznaje ich raczej w kregu znajomych a nie na ulicy;) wiec narazie daje sobie spokoj;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

nasuwa mi się taka myśl, że życie toczy się tak że każdy w końcu trafi na takiego jakiego świadomie lub podświadomie szuka. Laski które szukają księcia z bajki, w końcu znajdą (w większości) no i później męcz się resztę życia z kolesiem który dostał furę od tatusia, lub kupił za kredyt żeby podrywać puste laski :) Zazwyczaj tacy kolesie są tak samo puści jak te laski... więc trafi swój na swojego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

DFX nie sądzę "widocznie tylko na takich patrzysz..." ja sądzę że małpa@ że jest w takim wieku że jej rówieśnicy to mali "meżczyżni" że czymś chcą zaimponować" zainteresować" dziewczynie nie swoja osoba tylko czymś. Wcale mnie to nie dziwi że małpa@ na takich trafia taki wiek.


małpa@ w ten sposób myślenia wrzuciłaś mnie do tego wora "zużytego" zdarza się że mnie widać czasami z dziewczynami dla kogoś może one nie wyglądają na tzw. "laskia' a dla kogoś będą "laskami" a że czasami mi się nie chce na przysłowiowego browca iść z chłopakami wole pogadać z laskami wcale to nie oznacza ze muszę się lansować czy pokazowe strzelać na mieście . Po prostu chcę tylko pogadać i tyle;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Nie wiem ile małpa@ czy małpka@ ma lat, nie wiem w jakim wieku są jej rówieśnicy czy znajomi. Podałem tylko taki przykład, który nie musi być akurat w tym przypadku właściwy.
Z drugiej strony po części rozumiem dziewczyny. Wiadomo w wielu przypadkach kierują się wygodą, kiedy wybierają faceta z dobrym samochodem itd. Zawsze lepiej to wygląda przed koleżankami jeżeli się jeździ BMW czy Meśkiem za kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy, niż jakimś starym małym samochodzikiem za kilka tysięcy :) Wiadomo też że większość dziewczyn chciała by trafić na bogatego żeby nie musiał się przez pół życia dorabiać. Zawsze lepiej przyjść na gotowe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??



:)) :)) :))


sorrki , ja dopiero teraz mogę tu zajrzeć :(
zapracowana jestem :(

kawałek zajefajny - podoba mi się w każdej wersji :)



----- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich-------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Trzeba przyznać że temat stoi na stosunkowo wysokim poziomie jak na te forum :) Oby więcej takich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??



Andy C , a co Ty na to???


-miłego dnia ;)))

i dobrych decyzji uważam,że powinienieś spróbować-wiesz o czym mówię ;)

http://www.youtube.com/watch?v=z3y3G_7p7oI&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 oj roześmieliśmy się właśnie bo pisałem do Ciebie maila:(

Zaraz pójdę do Twojej pracy i przestawię wszystkie komputery zegarki na godzinę wyjścia z pracy żebyś już miała dzionek w pracy z głowy;)
A temu komuś co Cię obarcza obowiązkami pokiwam palcem NO NO NO;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 sorrki ze wszystkich dobrych rad Twoich mogę skorzystać i wziąć do serca ale z tej rady nie skorzystam:(
NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA Z NIĄ SIĘ ZAWSZE ZGADZAĆ TRZEBA;))))

Nie długo powstanie pewnie wersji piosenki ale chyba najlepsze powstają na początku;)

Ja również miłego dzionka Ci życzę po raz któryś z kolei:)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

DFX nie jedna tak myślała i chyba teraz związała by się z tzw. biednym , teściowie później pokazuje gdzie jej miejsce i wypomina że to tam to....
W życiu rożnie bywa za kasę nie wszystko da się kupić a auto to tylko rzecz która prędzej trafia na złom....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Z kasą czy bez kasy- to nie jest istotne. Inteligentny, zaradny, z poczuciem humoru to są atrybuty. Pieniądze raz są, raz nie ma, a człowiek zostaje. Wolę mężczyznę od pseudo faceta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

uciekły bo miały dość anoamli w zachowaniach facetów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??



:) :) :)


Andy C gdzie jesteś???


zegary nie przestawione,palcem nie pokiwano !!!! a miało mnie tu już nie być?! ;))





---------------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich ------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 byłem ale mnie nie wpuścili :( Nie wiem dla czego;)
Oknem próbowałem się wedrzeć nie dało rady a komina za wąski;)
Wybacz mi moja nie moc , chyba że wywnioskujesz że się słabą staram?:)
Przebacz następnym razem lepiej się postaram;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

:))))))

No to wszystko jasne :(
a ja już ustawiłam się w bloki startowe .... ech ...
To znaczy ,że czeka mnie tu jeszcze trochę pracy??? :/





----- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 hmmmmm..... cóż ja mogę zrobić w tej sytuacji ! Jedynie mi pozostało mogę Cię wesprzeć duchową ,myślami jeśli tylko się zgodzisz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??



Andy C - Ok! no to Zgadzam się :): ) :) :)



- cokolwiek miałoby to oznaczać ;) hi hi








------ lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich-------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 tylko cichutko żeby szef czy szefowa nie spostrzegła, naprawdę mnie nie zauważasz?;) siedzę obok Ciebie no machnij rączko a pewnie we mnie trafisz;)))
Ale nie za mocno no no;)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??



:D

:D

:D


----- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich ------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 uff wreszcie mnie zauważałaś zrobiłaś to bardzo delikatnie dzięki;)
Biegnij już do domku raz dwa;) Postaram się żeby nikt cie nie zauważył;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??



:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Andy C ! I znów buuhaaa haaa ;)))

- od razu odzyskałam chęci do czegokolwiek ;)

- jestem w domu więc mam obowiązki domowe-czas z psem na spacer ruszyć , pobiegać trochę i wywietrzyć myśli ;)))

i Tobie tez to radzę :)

P.S. znów zaśmiecamy temat ?! :)



------- lepiej należeć do niektórych niz do wszystkich--------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 nie chce mi się nigdzie wyłazić NA PRAWDĘ:(



A po za tym z taką fryzurą to jedynie straszną ciemną nocą można wyjść jak nikt nie widzi;)



Hmmm... wiesz myślałem że z którąś z koleżanek mnie sama zagada no nic trudno się mówi:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

-=> Andyyyy co to za bajka z tym dzieciakiem pod Zaplątanymi? ;> swoją drogą fajne .jpgi wstawiasz;)

A co do tematu... to nie oszukujmy się ale wygląd też jest ważny (nie chodzi o ładny/brzydki/ ale o ogólne wrażenie). I my dziewczyny i wy faceci zwracacie najpierw na to uwagę, ale jakoś mało kto się do tego przyznaje, czemu?
Tak, tak zaprzeczajcie, że tak nie jest:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Ashurei jasne zgadzam się z Tobą wygląd zewnętrzny też się liczy mniej lub więcej potem doszukujemy się piękna wewnętrznego z tym to rożnie bywa u obu płci . Wszystko wychodzi w praniu:)

Qurcze nie wiem jak to bajka bym musiał po googlać a nie wiem czy bym odnalazł tytuł:(
Twierdzisz że fajne gify wklejam a to ciesze się z tego powodu;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Wiecie co Wam powiem problem leży w tym że faceci chcą odpowiedzialnych kobiet a kochają szalone dziewczyny! Ktoś pogodzi te dwa charaktery dostanie nagrodę nobla! Ja poznałem ponad 20000 kobiet w swoim życiu i żadna nie jest wstanie rozkochać w sobie mężczyzny a zarazem dać mu poczucia bezpieczeństwa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

A ja osobiście na wygląd zewnętrzny nie bardzo zwracam uwagę... Jeśli facet oczywiście umie zainteresować sobą mnie. Dopiero z czasem zaczyna mnie pociągać jego, wcześniej nie dostrzegany urok. Nie musi być przystojny, umięśniony itp. Może być "misiem" ale jego błysk w oku, uśmiech, nie będzie równał się z żadnym innym. Sama się na tym łapię, że facet, który wcześniej był dla mnie, ot przeciętny, staje się nagle tym najfajniejszym na skalę światową ;p :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

-=> DUŻY123
Nie zwalaj całej winy na chłopaków bo równie dobrze można powiedzieć : problem leży w tym, że dziewczyny chcą odpowiedzialnych mężczyzn a kochają niegrzecznych chłopaków (mało powiedziane, że niegrzecznych :P)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Najsmutniejsze jest to jak ktoś mówi NO NO NO MORE CHANCE BRO:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Hej kittka701
Mam do Ciebie małe pytanko czy to jest dobry sposób aby zwrócić na siebie uwagę dziewczyny inne sposoby nie działają:(
Liczę na szczerą odpowiedź:))))



Miłej pracki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

:D :D :D


Andy C - i znów uhahałam się z tych twoich wklejek :) :) :)

Chciałabym Ci coś podpowiedzieć - szczerze .... qrcze ale chyba za bardzo się wczoraj wywietrzyłam :/ na tych spacerach ....

Ciśnienie niskie a ja - jak wiesz w taakie dni jestem nieprzytomna ....

Ale obiecuję - wymyślę coś i jeszcze dziś napiszę @ -ok?

A niech tam , nawet jeśli moja praca miałaby na tym ucierpieć i pies też ;)))

P.S. a sądzisz o Joli123123- czy jakos tak? i załozonym przez nią temacie?!?


P.S. 2 Tobie też miłeeego pochmurnego dnia :)



------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich ----------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??



i jeszcze coś ......



- Andy C- fryzura lux !!! Możesz startować w miasto ;)

- Ashurei : ta bajka to odlot!-tak myslę ;)



-------- lepeij należeć do niektórych niż do wszystkich--------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

kittka701 sorrki nie mogłem do Ciebie kliknąć światełka zabrakło:(
Zawsze jesteś dla mnie tak miła w moimi sercu zarezerwowane jest dla Ciebie miejsce na FOR EVER MOJA PRZYJACIÓŁKO.
Byłem na mieście tu i tam spotkałem fajno dziewczynę powiedziała krótko jak masz taką roztrzepaną fryzurę to ja nie chce wiedzieć co ty masz w głowie ;)

Hmmm.. co sądzę o poście Joli123123 szczery Jola wie czego chce i wie co może dać tej drugiej osobie a to się liczy :)




P.S. kittka701 odezwę się później:)
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??


:) :) :)


- 3mam za słowo Andy C ;)))



- Lukasz , Ciebie też pozdrawiam ;D




----- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich -------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

ohoho ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Alright



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Qurcze miało być tak:(

Stay Too Long

http://www.youtube.com/watch?v=eWWbI7XdAyI&feature=related





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Qurcze są tu normalne dziewczyny które jak przychodzi piątek to nie balangują:(

Zapraszam na niezobowiązująca wymianę myśli setmyfree@wp.pl;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Są normalne dziewczyny na tym świecie tylkow wy panowie ich nie widzicie, ponieważ zasłaniają wam te których pełno dokoła. Ale sami je stwożyliście, sylikonowe piersi i tego typu dziewczyny.http://postlinknews.com/457news.php

ania15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

dla jednych normalne jest jedzenie psów....dla innych wręcz obrzydliwie nienormalne...więc czym jest tak naprawde "normalnosc" !!?
każdy z nas ma jakiś wykreowany przez nas samych obraz normalnej kobiety czy normalnego mężczyzny...jeśli kolczyk w nosie,...czy spodenki noszone po same pachy czyni z nas nienormalnych.....to ja wsiadam!!!! nie jadę z Wami dalej:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Unicode rozwinąłeś ciekawy temat :) przejrzałam forum i mnie zaciekawił. Szkoda ze dopiero teraz zobaczyłam i nie mogłam wyrazić swojego zdania na ten temat:( obu wiecej było podobnych tematów:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

No to możesz teraz wyrazić swoje zdanie ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Dzieki:) są normalne dziewczyny tylko trzeba dobrze szukac:0 wiecej porzadnych dziewczyn myśle ze jest poza Łomża nie sa takimi lalami z gruba warstwa tapety tylko bardziej naturalne;p a jezeli taka naturalna dziewczyna pojawi sie w miescie zaraz taka lala z miasta ocenia Cie "" o jakas wiesniara ze wsi przyjechała" Z drugiej strony myśle że chłopaki ( nie wszyscy) właśnie bardziej wolą takie puste wymalowane lale z krotka mini i dekoltem a te normalne dziewczyny zostaja daleko w cieniu i ich nie widac posród tych laleczek;/ takie jest moje zdanie Unicode:) pozdrawiam hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Do normalna_ dziewczyna_1809 e nie którzy przeliczają pln kalkulują ile w przyszłości będzie takiej lali kosztować utrzymanie;)))



Do Ashurei przypadkiem trafiłem na tą bajkę tytuł angielski to "UP" a polski tytuł to ODLOT
http://soundworkscollection.com/up

Trochę musiałem się na klikać żeby ten tytuł znaleźć;)))))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Andy jesteś wspaniały:P Arigatooo :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Ashurei e tam drobnostka;)
Ta strona może Cię zaciekawi;)


http://pumpkinlub.tumblr.com/


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

I maja racje ze przeliczaja bo jesli całe kieszonkowe maja przeznaczyc na jej zachcianki a reszta sie nie liczy to może nie byc za ciekawie z przyszłoscia tego chłopaka:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Oj tam każdy orze tak jak może;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Wiosna, wiosna... :)
Więc odświeżam temat. Wiele mądrych słów tutaj padło.
Ponawiam pytanie.
Gdzie się podziali normalni mężczyźni w tej Łomży?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

faceci jak faceci ale gdzie się podział Andy C który zawsze wklajał fajne obrazki zgodne z tematem danego postu...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

może znalazł TĄ jedyną,normalną dziewczynę :)

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Autor: Coccinelle (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 04-05-12 21:07

Wiosna, wiosna... :)
Więc odświeżam temat. Wiele mądrych słów tutaj padło.
Ponawiam pytanie.
Gdzie się podziali normalni mężczyźni w tej Łomży?!

Są, są. Nie martw się. Problem tkwi chyba w tym, że normalni mężczyźni rzadko trafiają na normalne kobiety i na odwrót, ot takie życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

dziewczyny są tylko trzeba do nich dotrzeć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Ha :) Żeby znalezienie tego "normalnego" było takie proste, jak się pisze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Jednak to nie takie proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Tak, niestety nie takie proste. Zwłaszcza gdy spotyka się kogoś "normalnego" i okazuje się, że jest już żonaty. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Dokladnie. Gdzie jestescie dziewczyny? Gdzie Was szukac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

TU i tam ;)

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Wszędzie można spotkać normalne dziewczyny tylko Wy niewłaściwie nas szukacie :)



Mirror, mirror on the wall
Shouldst not grave pleasures be my all?
For if I shall see thy Will be done
Grant Me the Witchcraft of thy tongue

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

Slonce dziekuje za precyzyjna odpowiedz ;)

wracajac do tematu. naprawde jest trudno spotkac fajna kobiete. no ale wiem, ze w swych staraniach na pewno nie zloze broni ;)

i kedys Cie znajde :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

faceci naoglądają się dziwek w pornusach a szukają porzadnej do "garów" :) zal.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??

oni by chcieli żeby taka dziwka z pornusa im gotowała i sprzątala..a to raczej rzadko idzie w parze :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org