czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca sezonowa-ZBIORY 2012


Dwie studentki II roku poszukują pracy Sezonowej w Niemczech na Wakacje. Interesuje nas wyjazd pod koniec czerwca. Czy ktoś może wie gdzie można sie zgłaszać lub kto się tym zajmuje?Jezeli tak proszę o informacje i z góry dziękuję za pomoc

Studentka_n711

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

http://www.arbeit-thiermann.eu/

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

Czy ta oferta to jakaś sprawdzona? Ktoś tam jezdził?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

jakby by było tam tak dobrze to by się sama nie prosiła o pracowników..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

a może ktoś ma namiary na miejsce gdzie był,coś pewnego...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

A może zna ktoś jakieś inne sprawdzone miejsca?Na pewno ktoś z Was wyjeżdżał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

wpisz w google mahlmann tam będziesz mogła wejść na jego strone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

Konrad Westerkamp tylko od razu mówię,że tam jest ciężko i osoby będące tam pierwszy raz muszą podwójnie się starać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

W niektórych miejscach już w tym roku za późno na szukanie pracy!






Szukasz pracy zobacz warto:

www.abantonino.blog.onet.pl
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

Jeśli ten Konrad mieszka w okolicach Vechty a dokładniej w Langforden to dobrze radzę omijać jego firmę z daleka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

a co wykorzystuje kobiety

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

Konrad Westerkamp GOLDENSTEDT-LUTTEN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

Czy wykorzystuje kobiety nie wiem, ale warunki pracy i mieszkania u niego są tragiczne. Mówię o tym z Langforden ale Lutten jest kilka km. dalej więc możę to ten sam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

kilka lat temu w wieku 16 lat byłem w langforden na truskawkach u tego konrada warunki w cale nie tak złe jak piszecie mieszka sie w kontenerach po 4 osoby albo w takim domu po 10 osub w pokoju ale teraz z tego co mi wiadomo to przyjmują tylko stałych pracowników i to co nie kturych bo romuni wygryzli polaków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

Thiermann----> zdecydowanie nie polecam,mój mąż był,tragedia,obóz pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

mala-mi Nowi podwójnie muszą się starać.Czyli jak?.Z tego co ja wiem,a jeżdżę tam kilka sezonów to po krótkim czasie uciekają.I tu nie chodzi o szefa bo on raczej jest w porządku i najprawdopodobniej dokładnie nie wie o co chodzi.Tam rajkami rządzi stara wiara.Poprzednio byli Rumuni teraz nie ma,a stare chapary nowo przybyłych traktują jak rumunów.Nowi co zostają i dobrze pracują przez stare cwaniary są uważani jako zagrożenie dla nich i konkurencja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

dokładnie. ja do tej pory nie moge sie otrzasnac . warunki mieszkalne tragiczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

Durne baby, sorki studentki, nic rozumu, szukając w ten sposób pracy skończycie gdzieś w burdelu. Poczytajcie sobie portal "nasygnale"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

u Karls'a jest dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

wlasnie masz racie glupie baby. jak zobaczylam ich ogloszenie to tez sobie pomyslalam o tym. igraja z ogniem. jak chcecie znalesc prace to szukajcie przez kogos znajomego a nie po forach latacie. chyba ze wam chodzi o to zeby sie oprzec w burdelu w niemczech albo u ruskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

Mam pewną pracę w niemczech na truskawkach w 100% legalnie.
Nie ma takiej opcji żeby któryś z pracowników wylądował np. w burdelu jak napisał panda19833.
Wszelkie informację pod numerem tel. 798171678

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

pracowałam u konrada westerkampa i jest dobrze warunki tez sa dobre i to nie jest ten sam co w lankfiorden westerkamp ma plantacje w goldenstet- lutten. i zarobic dobrze mozna moj brat nadal tam jezdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa-ZBIORY 2012

U Konrada stara wiara rządzi od maja do połowy lipca. Około sierpnia zaczynają się zbiory truskawek, ale podkreślam tylko dla studentów :) Przyjeżdza ich około 40 ;D Po drugie jak się orientuje w tym roku Polaków jest tylko około 60, reszta to rumuni ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org