czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Serwis komputerowy.

Cześć. Prosiłbym o polecenie dobrego, rzetelnego punktu, w którym serwisują laptopy. Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy.

Expert na Bronieskiego

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy.

"Expert" ??? żart chyba!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy.

na Wesołej tanio i git



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy.

Nie wiem, kto zakłąda takie wątki? Może sam admin, aby był ruch i zainteresowanie na forum?

Serwisów jest multum. Fina, Nordcom, Excomp, Xeromax, Unitechnik... i jeszcze pewnie kilka.

Co to Google już nie działa?
Wystarczy wpisać - serwis komputerów łomża, serwis notebooków łomża itp itd

http://panoramafirm.pl/komputery_serwis_us%C5%82ugi/podlaskie,,%C5%82om%C5%BCa

A na tym śmiesznym forum, gdzie sądząc po postach średnia wieku oscyluje około 12-15 lat to i tak nic mądrego nie dowiesz. Jeden napisze że ta firma jest be a ta cacy (a w życiu nie zanieśli sprzetu do serwisu)

Ja naprawiałem swój sprzęt w Unitechniku, tam przynajmniej dają gwarancję na naprawę i paragon albo fakturę. Wcześniej naprawiałem gdzie indziej, ale litościwie nie będę ich dołował, i tak "Nie mają życia" na tym forum.

Ale oczywiście mojego zdania nie musisz brać pod uwagę, bo przecież mogę być gimazjalistą, który nic nigdy nie zaniósł do serwisu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy.

A co poszło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy.

Japoniec, nie pytam gdzie są jakieś serwisy, a gdzie się są te godne polecenia - to tak słowem wyjaśnienia dla człowieka mającego problem z czytaniem ze zrozumieniem. Spośród tych wielu słów które wystukałeś zapewne w pocie czoła, jedynie przedostatni akapit wnosi merytoryczną odpowiedź do zadanego przeze mnie pytania. I dziękuję bardzo przy okazji za nią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy.

Na chali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy.

unitechnik nie polecam, zreszta w kazdym zedrą z ciebie ile wlezie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy.

MilczenieZłotem
A kolejne dwa posty po Twoim pokazują to co napisałem w trzecim akapicie od końca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy.

600 319 320 - zna się typ na rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org