czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cyrk Zalewski

Znów zawitał do Łomży.
Bojkotuję cyrki!!

CYRK JEST ŚMIESZNY - NIE DLA ZWIERZĄT!!!

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Ja uważam, że akrobaci, klauni owszem, niech występują w cyrku, ale to nie jest miejsce dla zwierząt.
I pokazuje się te zwierzaki dzieciom, gdzie tu edukacja w duchu humanitaryzmu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

a ja pójdę z dzieckiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

a gdzie on i kiedy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

Poniedziałek (25 7 2011)
w kinie Millenium
Cyrk Zalewski
gdzie: Łomża, ul. Zawadzka/Sybiraków
godzina rozpoczęcia: 18:00:00

Cyrk Zalewski z programem Afryka 2011.
W programie: akrobaci z Kenii, egzotyczne zwierzęta: papugi, małpy, węże, lwy, wielbłądy, alpaki, kozy, owce, gołębie, konie Palomino.

Osoba dorosła może wprowadzić 2 dzieci do 10 lat bezpłatnie. Młodzież do lat 17 płaci tylko 20zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

heheh bez tego w kinie milenium ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

a powyzej 17 lat? jaka cena?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

pewnie kolo 50 zł. ale nie jestem pewna w poniedziałek przy kasie się dowiesz więcej :") pozdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

Cyrki to droga "atrakcja".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

patrząc na stronę cyrku bilet rodzinny 2 dorosłych+2dzieci 80zł, 1 dorosły+2dzieci - 50zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

Beth, nieświadomie wyszła Ci reklama...
Oczywiście nie chodzę do cyrków. Już jakieś 10-12lat. I dopóki będą tam choćby tresowane pchły to nie pójdę. Paru znajomych już przekonałam :) I znam jedno fajne przedszkole, w którym Pani Dyrektor goni już od bramy pracowników przynoszących zniżki/bilety. Podziwiam Ją, bo oni są naprawdę nachalni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

tez jestem calkowicie przeciw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

Tak tak, wszyscy bądźcie przeciwni i zamiast cyrku fundujcie swoim dzieciom filmy, gierki tylko takie żeby chociaż nudne nie były. Niech sobie dzieciaczek rozp......ludzi, zwierzątka i na co tam jeszcze będzie miał ochotę -wolno mu przecież, a tak po prostu żeby sobie ulżyć odstresować się. Bo przecież w cyrku to tyle przemocy wobec bezbronnych zwierzątek.... Takie to niehumanitarne!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

Cyrki są ok, ale drogie . Tak samo karuzela . Kiedyś były oblegane, bo były tanie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

Coś w temacie cyrku http://www.christusvincit-tv.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

Ale trzeba dodać że jest dobry.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk Zalewski

Reklama tego cyrku jest wszędzie, rozrzucają swoje ulotki zaśmiecając przy tym Łomżę. Reklama jest niestety nawet na bannerze 4lomza

Cieszę się, że są ludzie, którzy myślą podobnie jak ja.
Cyrk nie jest miejscem dla zwierząt i nie powinno pokazywać się dzieciom upodlenia tych bezbronnych istot.

Co do gierek i innych "przyjemności" to wiele zależy od rodziców czy potrafią zapewnić odpowiednie zajęcie swoim pociechom i zainteresować je czymś innym niż tylko gierkami. Człowiek to istota - ponoć - rozumna, powinien więc zacząć swojego rozumu używać częściej.

Zapraszam do odwiedzenia stron poświęconych zwierzętom w cyrkach.
Zwierzęta nie powinny być zamykane w klatkach (zoo, cyrk, rzeźnia to dla mnie jedno). Indian tez zamykano w rezerwatach, tyle, że oni mogli się bronić i walczyć o swoje prawa.

Wszystkim, którzy wybierają się jednak do cyrku, życzę, by otworzyli oczy i serca oraz zastanowili się czy te zwierzęta rzeczywiście są tam szczęśliwe. Dopóki ludzie będą oglądali zwierzęta w cyrkach, dopóty będą te stworzenia męczone i skazane na cierpienia.
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, nawet te, z którymi się nie zgadzam.
I nadal twierdzę, że:

"CYRK JEST ŚMIESZNY - NIE DLA ZWIERZĄT"!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org