piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
droga łomża ostrów-mazowiecka

kiedy remont drogi łomża -śniadowo-ostróow .tor jazdy próbnej -tak wygląda dzisiaj ta droga dziury ,koleiny,garby to pozostało z tej drogi .robotnicy przyjeżdżają co tydzień od 2-3 lat z workami asfaltu i zasypują te same dziury przed śniadowem .ile pieniędzy wydano przez ten czas na te worki ,tylko kierownictwo wie .a nie trzeba kończyć studiów ,żeby wpaść na pomysł wycięcia kilku metrów kwadratowych i zalać te dziury wszystkie na raz. zapraszam kierownictwo rejonu do domów na przeciw tych dziur -.będziemy wspólnie łapać szklanki ,jak w znane wam dziury wpadnie samochód ciężarowy a najlepiej pusty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: droga łomża ostrów-mazowiecka

O ile mnie w środę wzrok nie mylił, to właśnie zaczęli jej remont.
A przynajmniej na długości kilometra pół tego asfaltu zwinęli, dzięki czemu do Ostrowii jedzie się godzinę.
Także...mam nadzieje, ze to początek grubszej robótki. Zwłaszcza, że drzewa na długości tej garbatej drogi są powycinane.
Zostało tylko 9 km by się znośnie jechało.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: droga łomża ostrów-mazowiecka

od strony Łomży nie jest źle a dalej to już podlega ta droga pod ostrów
a oni mają gdzieś tą drogie nasz prezydent powinien pogadac
z prezydentem ostrowa żeby oni się wzieli za ten odcinek drogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: droga łomża ostrów-mazowiecka

odcinek drogi pomiędzy Konarzycami a Śniadowem co prawda jakością nie grzeszy, ale problemem są jedynie koleiny, dziur jakoś tak paskudnie dużo nie ma. Kawałek drogi między Śniadowem a granicą województwa przebudowywany był w 2006r (o ile pamięć mnie nie myli) i jest naprawdę OK. Potem jeszcze kawałek drogi po stronie województwa mazowieckiego, które remontowany był rok temu, a potem faktycznie dziury :P
Ale w okolicach Gniazdowa już zerwali asfalt i kopią, powolnie ale idzie do przodu.
Tak jak powiedziała enya:
pozostało 9km :)

osobiście jeżdżę przez Zambrów :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org