czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DOMEL

Kolejna firma na dobiciu.Kulejaca i tracaca swoj wizerunek po zmianie prezesa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

zmienil sie prezes domela niemozliwe domel jal kazda firma w tej .... lomzy to obuz pracy za marne piniadze a ci prezesi to wiejskie dno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

za duzo darmozjadow i "doradcow"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

jeszcze żeby ci doradzcy mieli pojęcie o oknach to było by ok ,przychodze i daje wymiary itd . a u nich sapanie jak by mieli ...dluga pogadanka o zwyklym oknie zakonczona i...2tyś sie nalezy ,i dyskusja no bo tydzien temu to samo okno placilem 600zl i znowu klik klik ok bedzie za 800 normalna żenada ale miejsza o to .Zawsze brałem okna w domelu ,ale po ostatnim zakupie to powiedziałem że nigdy więcej.Przede wszystkim brak dokładności wykonania np otwory na sruby nie dowiercone ze trzeba wiercic blache na klamke,okleina zle podocinana naciecia zamazane silikonem .Tego jest masa może się czepiam i tylko ja tak mam .W każdym bądz razie okna się spisują srednio .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Jak mieli profil Plustec to były okna najlepsze w Łomży teraz to co zakładają to szajs...mam obydwa rodzaje,to wiem co mówię.Na siłę próbują udowodnić że te nowe ciężko się otwierają bo ich nie wyregulowałem,po ich regulacji jest tak samo.Przy plustecu jak założyli kilka lat temu to nic nie trzeba regulować i chodzą ekstra.Jak klientów uważa się za durniów i próbuje im się wcisnąć gówno to taki jest efekt że trzeba zwijać interes...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Nie zgadzam się z tą opinią! około 3 miesięcy temu, kupowałem część okien do domu, jako klient przeleciałem po paru salonach w Łomży i w Domelu i Oknoplaście była najlepsza obsługa, ludzie wiedzą co sprzedają i mają o tym pojęcie, przynajmniej wiem, że zostałem dobrze obsłużony i zdecydowałem się na Domel, z tego co wiem, to produkują okna na jakimś nowym profilu i jak do tej pory nie miałem zarzutów do ich funkcjonowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

kochani :))) diabel tkwi w szczegolach! jak bys nie patrzyl to **** z tylu :))))))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Nie kupowales w domelu , tylko w DW domel - a to inna bajka !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Wszystko by bylo ok z oknani gdyby pracownikow doceniali.Tna im pobory to oni robote olewaja i robia na odwal.Piec lat temu wiecej zarabiali niz teraz co wszystko podrozalo.Jaka placa taka praca.Wszystko im jedno:albo doceniajcie ludzi albo zamykajcie firme.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

roj zgadzam się z Tobą w 200procentach.Parę lat wstecz miałem okazję pracować w tej firmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Co sie dziwic.Budzi sie czlowiek z wizja ulepszenia firmy o ktorej procesie produkcujnym nie ma pojecia,mianuje np.handlowca "dyrektorem"(do spraw zbednych chyba?)To jak to moze byc lepiej?Ludzie najpierw musza zarobic na darmozjadow a potem na wlasne pobory,to olewaja robote i tyle w temacie.Oni prace znajda a darmozjady beda sie bujac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Praca w akordzie i pobory min. to chyba nie idzie w parze !!!a kadra zarządzająca produkcją - to śmiech w całej branży okiennej !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Jak tam pracowalem to akordu nie bylo.Nie wiem jak teraz.Mam kolege tam.Mowi ze dno sie zrobilo i ku koncowi idzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Nie wie co tam się dzieje , ale ludzie są zastraszani i boją się wszystkiego .Nie wolno im kontaktować sie z innymi pracownikami innych podobnych firm , a tym bardziej z byłym zarządem - pod presją zwolnienia z pracy !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

ostatnio co wiew na produkcji rzadzi jakiś ćpun !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Ludzi za ciemniakow maja to i robia co chca....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Uwazam ze po zmianie kierownictwa firma funkcjonuje duzo lepiej .Panie baro prosze sie zastanowic w czym tkwil problem : alkohol , lapowki czy moze romans z pracownica ??? wydajnosc = pieniadze a nie jak wczesniej wedle uznania i znajomosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

wydajnosc+kiepskie wynagrodzenie=produkcyjny bubel,a na tym to chyba wizerunek firmy traci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

żałosne- a romans w tej firmie i na tym stanowisku dalej istnieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

powinni już to zamknać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

wczesniej czy pozniej zamkna a jak nie to ludzie sie pozwalniaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Domel skączy niestety jak fabet żałosne ale to prawda.Ludzie poznali sie na tym bublu i zamówien niema

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

baro i roj co wy pie.....cie, czy pracujecie w tej firmie?
Wczoraj rozmawiałem z kolegą który tam pracuje, i mówił co innego.
Czyżby atak konkurencji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Napewno atak konkurencji!!!!!Pracowalem tam ale odeszlem bo zaczelo sie pierdzielic.Teraz to juz tam wogole do dupy jest i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

To jaka jest różnica pomiędzy DW Domel a Domel ???????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Z tego, co wiem, Domel to produkcja i export, a DW Domel sprzedaż dla klienta w Polsce.

Ele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

To mam rozumieć, że to są dwie różne firmy tak?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Nie! Domel produkuje okna, a DW sprzedaje w całej Polsce

Ele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Z tego co się dowiedziałem moja droga, to firma Domel jest spółką z.o.o natomiast DW Domel jest firmą prywatną. Obydwie firmy posiadają różnych właścicieli, więc ie wprowadzaj ludzi w błąd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Wystarczy kliknąć na nick " baro" i wiadomo kto to jest. Dla niektórych znajome nazwisko!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL



No panie kierowniku!!! WSTYD taka wpadka

Imię (nazwa) użytkownika: baro
Posty: 62
E-mail: zbigniew.niedzwiecki@domel.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Ale wstyd pisac takie glupoty i jeszcze ujawnic swoje nazwisko zapadnij sie pod ziemie panie baro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

nie no racja jest taka ze pobory spadły na łeb, czlowiek pracuje caly miesiąc i dostaje 1100zł, ludzie toz tyle to ludzie zarabiali 8lat temu!!! ktos wyzej napisal ze firma idzie na plus i sie rozwija,czyli musi pracowac w biurze przy panu prezesie, bo mozliwe ze duzo zarabia. ale prawda jest taka ze nikt z pracownikow nie widzi rychlej podwyzki poboró a raczej jeszcze ich spadek. no i prawda jaka praca taka jakość.

Dlaczego okna z domela tyle lat byly uznawane za bardzo dobre jakosciowo??
Bo ludziom placili! w analogicznym okresie dwa trzy lata temu przy takiej samej ilosci godzin i polowie okien co teraz sie tam robi ludzie dostawali od 2100 do 2400zl. A teraz moze i firma sie 'rozwija' ale pracownik traktowany jest jak śmieć!
A ta wypłata to jakaś kpina.

Po za tym jak kiedyś pan kierownik płacił różnie osobom ktore pracowały obok siebie na tym samym stanowisku to teraz za nowych rządów dopiero widać rozbieżności w wypłatach. Kiedyś jeden dostał 2500 a drugi 2300. A teraz jeden ma 1700 a drugi 1200. I za co? Za to mniej że jest nowy i wiecej robi i bardziej sie stara. A wiem od kolegi ze jest taka fajna tablica na ktorej jak ktos cos niechcacy spieprzy to na niej laduje, a potem leci premia i to nie malo.



A na koniec to chcialem pogratulować pomyslunku panu zbyszkowi za komentarze powyzej i podpis emaila. He he he



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

mis , anulka , szuszi - ten baro Ci zyczie uratował , a ty takie głupoty piszesz !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

wioskuje z wypowiedzi , że to Paweł - ale to mój ocena !!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

he.... Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada.....
"WNIOSKUJE" że jako były pracownik - kierownik, nie powinno się tak wypowiadać o firmie, która żywiła Pana przed długi czas... ale to tylko "MOJA" ocena!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

ludzie co wy za glupoty piszecie w tej firmie wszystko jest oki kazdy zarabia tyle ile powinien ale to tylko moje zdanie pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Własnie. jak komuś nie pasują zarobki to inne firmy istnieją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Nie kłócimy się już. Na mecz się zbieramy, bo o 19.26 ŁKS gra przy jupiterach o awans do III ligi. Idziemy wszyscy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Do "mis123"-zycze ci takich samych zarobkow co teraz dostaja tam pracownicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

ŁKS awans do III ligi ma już zapewniony. Powoli wraca tam gdzie Jego miejsce. Teraz trzeba pomóc chłopakom wygrać półfinał okręgowego pucharu polski który odbędzie się w środę o godzinie 17.00 na Z18. Gramy z III ligową Pogonią Łapy. Mamy nie lada okazję ugrać coś porządnego. Wiadomo że w finale tego pucharu będzie 4ligowy zespół (Włókniarz lub Cresovia) co daje nam duże prawdopodobieństwo wygrania tego pucharu patrząc na tabelę naszej 4 ligi. Trzeba tylko przejść Pogoń. Jak by ktoś nie wiedział co daje wygranie okręgowego pucharu polski poza prestiżem i samym jego wygraniem, to już wyjaśniam - w przyszłym sezonie gralibyśmy już o Puchar Polski - ten "właściwy". Czyli można trafić na zespół z ekstraklasy który to przyjedzie na nasze boisko powalczyć o awans. Możemy mieć w przyszłym sezonie na prawdę fajne mecze na Z18. Mecz jest w środę o 17.00. Namawiajcie jutro znajomych ze szkoły, pracy, podwórka czy czegokolwiek aby w środę pojawić się na Z18 w jak największej liczbie, bo to na pewno pomoże naszym chłopakom ugrać wynik jakiego byśmy sobie życzyli.

Środa godzina 17.00 - ŁKS - Pogoń Łapy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Firma do końca roku skończy jak terrazyt..... pozdrawiam... pracownik prod..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

DOBRA REKLAMA FIRMY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Jaka reklama ???Ja się zastanowię 100 razy zanim zamówię okna z tej firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

No to lipa bo mam zamiar wymienić wszystkie okna w mieszkaniu i teraz nie wiem, ciekawe jakie profile mają w Sonarolu?? to samo czy nie .Orituje się ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

profile wital i Brugmann polecam okna;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Reklamę to sobie zrobili jak zrezygnowali z plusteca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Normalny22, Plustec to wielkie chu...wo od kilku lat. Okna pękały,wypaczały się więc po co takie pieprzenie.
Poza tym cena profila tak wzrosła że nie byłoby ciebie stać na zakup okna z tego szajsu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Plustec mam kilka ładnych lat, był dobry i jest,nie martw się o mnie,stać mnie .W tamtym roku chciałem brać to powiedzieli że cena wysoka,ja im na to że może być ,to oni powiedzieli że nie ma takiej możlio jest bajka z tą ceną ,jak prowil sprzedawany tyle lat może podrożeć nagle o 50%,raczej powinien tanieć.Według mnie jakiś "mądry" Handlowiec z bożej łaski zadecydował że na Plustecu Domel ma zbyt małą marżę i będzie sprzedawać Aluplast w tej samej cenie co plustec bo jest większa marża.
Mam Plustec i aluplast i wiem co jest co...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Z tego co się orientuję to teraz gelan jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

wypłaty znowu do dupy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

pot po jajach płynie człowiek zapieprza jak ślepy osioł a tu taka nagroda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Okna Domela nadają się do du*y. Ja mam takie okna zamontowane u siebie i bardzo tego żałuję że, dałem się nabrać. Sam montaż tych okien został wykonany po partacku. Cztery okna firma wymontowywała nie długo po zamontowaniu aa i resztę pasowało by wymontować i spalić.
Okna wypaczają się oczywiście wtedy kiedy jest duży mróz i przenikły wiatr.
LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ W BUTELKĘ !!!
Lepiej te pieniądze wydane na te okna przepić i przetańczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

place poszly do gory w domelu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Ludzie dajcie se na luz jak nie macie pojecia to sie nie odzywajcie i nie robcie plotek nikt z was nie kupił okien w Domelu bo Domel nie sprzedaje w detalu i nie montuje okien mogliscie kupic w DW Domel a to inna firma takich odbiorców jak DW to Domel ma bardzo dużo w całej polsce i nie tylko(np. włochy, belgia) W innych firmach tez okna nie sa idealne wszedzie tam gdzie ludzie cos robia to popełniają błedy i tego sie nie da uniknąć ważne że działają już tyle lat na rynku i mają serwis. Jeśli coś jest nie tak trzeba reklamować i już, do tej pory aż bedzie ok a jak nie to jeszcze są sądy. A wy sracie w swoje gniazdo kupujcie okna z krakowa i tam dawajcie ludziom prace i kase do miasta za podatki i dalej narzekajcie że w Łomzy syf i pracy nie ma. Tylko jak coś się zepsuje to ciekawe ile będziecie czekać na pomoc z Krakowa

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Potwierdzam .tez mam okna z domela.. wielka porażka.juz niemam siły z tym walczyc .serwis chyba jeszcze gorszy albo wiedza ze nieda sie nic zrobic z tym bublem... hehe raz to mi klinów nakładli zeby sie łatwiej zamykały!!!!!!

spokoloko@

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Ja też zajmuję się sprzedażą okien więc trochę znam się na tym.
Powiem tak.
Po pierwsze-konkurencji się nie oczernia,z konkurencją trzeba żyć w zgodzie.
Po drugie-żeby okna działały dobrze to zależy od montażystów.
http://www.moja-lomza.pl/ogloszenia.php?&id=10158&tytul=Okna_PCV_Us%B3ugi_lakiernicze

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Juz taka mentalnosc... Wszystko co z Lomzy, to trzeba zniszczyc i zjechac. A jak juz wszystko padnie, to puszki zbierac i dalej narzekac, ze w tym miescie to nic nie ma.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Odgrzebałem topik z jednego powodu.
Kumpel tam pracuje.
Umówiliśmy się,że zabiorę go po pracy o15,bo przyjechałem do Ł.i małą fuszkę mam do roboty dla niego.
Piszę jak jest.
A on mi dzwoni,że do 17 musi pracować i wszystko o kant duuupy.
Od 6 rano.
Cholera,jakieś niewolnictwo tu wprowadzili czy nowy kodeks pracy.
11 godzin roboty przy maszynach.
Nic dziwnego,że wypadki są.
A może dla prezesa i 10 zastępców na święta nie styka.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Jak się cały dzien oper..... i normy nie wyrobił - to napier..... . Pozdrawiam !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Po latach do Anulki
cyt.-Uwazam ze po zmianie kierownictwa firma funkcjonuje duzo lepiej .Panie baro prosze sie zastanowic w czym tkwil problem : alkohol , lapowki czy moze romans z pracownica ??? wydajnosc = pieniadze a nie jak wczesniej wedle uznania i znajomosci


Jak to wyglada w chwili obecnej obecnej - po paru latach / jakies zmiany /

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Nigdy nie zapomne okresu starego zarządu. Byla praca , płaca i atmosfera. Teraz tylko praca. Co człowek jest w stabnie zrobić dla drobnych korzyści/ nie tylko materialnych / do jakiego stopnia poniżyć.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Panie Rafale prosił bym żeby pan pilnował swoich spraw a nie interesował się życiem
byłych pracowników ...

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Ludzie czasami chorują ,mają sytuacje losowe i nie mogą przyjść w sobotę lub zostać dlużej , ale karanie za to i zabieranie kasy , której i tak ty nie dajesz - to już sku*wysynstwo. Wystawianie oczerniajacych rewerencji pracownikom , którzy sami odeszli / nie zostali wykopani/ to drugie ku*estwo , a uważanie sie za kpgoś ponad- to padalstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Popieram Młody 45. Zaraz znowu będzie ludzi Prokuraturą straszyć że ktoś prawdę mówi.

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Niby temat o ponad stuosobowej firmie , a cały czas kreci się wokół jednej osoby.....?
„Mężczyźni lubią grać mocnych za dnia, by w nocy chronić się w ramionach alkoholu i słabych kobiet.”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Stare przysłowie chińskie mówi -

,, Jak idziesz w góry -to kłaniaj się wszystkim .Bo nigdy nie wiadomo , czy nie będziesz musiał wracać tą samą drogą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

4-ever ale musi coś być nie tak skoro ludzie piszą . Ostatnio po wpisach było straszenie ludzi prokuraturą . Jest wolność słowa i każdy może napisać co o tym sądzi .

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Ktz.251 - próbuje Ci coś odpisać - ale nie mogę - nie zmojej winy - jutro to osobiście wyjaśnię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Pisze po raz czwarty . Jasne - każdy pisać może / wiadomo- bez wulgaryzmów i wyzwisk /po to jest forum.
Mądry posmieje sie , może coś zrozumie i czegoś się nauczy, może obroni .Głupi będzie krzyczał i straszył - proste !
i mam nadzieję po raz czwarty ,żę te słowa ,,NIKOGO \" nie urażają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Mnie na rozmowie o prace rozśmieszył taki chuchrak rudy,zadawał pytania nie dotyczące pracy tylko mojego życia osobistego.Nie wiem po co mu te info. ale był żałosny!Dodam tylko że to osoba która rekrutuje kandydatów z językiem włoskim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

monki- a może wpadłeś(aś) mu w oko >??

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

kfz.251 - jeżeli myślimy o tej samej osobie . to jest osobnik płci nieokreślonej .Raczej nie grożny . A interesował się życiem osobistym monki - to norma w tej firmie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Jaka firma tacy pracownicy hahahaha............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

monki - nie wszyscy ! Jest pare fajnych osób . Mają szacunek i do ludzi i do pracy wykonywane , ale ich na palcach mozna policzyć ,a jedna znich jest Pan Kazimierza K. a ,, jabłko \"- daleko, nawet bardzo padło od jabłoni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

A -a-a największym wrzo-wrzodem tej fi-firmy to chy-chyba jest i to-to w biurze D -d-d-d- kto dokończy bo zawiesiłem si-się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

sie macie z tym domelem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

Hehehe. Pozdrawiam starą gwardię z produkcji.Oczywiscie jesli jeszcze taka pozostala. Smierc frajerom i dupowlazom.
Wasz kontroler.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL

To jak on teraz...baro...hehehe jajaaaaaaa.Był baro.nem zostal ..barem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org