piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Okulista prawdziwy w Lomzy

szukam takiego, kogo mozecie polecic ? ----- nie interesuje mnie badanie przez pielegniarke a szanowna pani doktor siedzi jak slup i bawi sie w sekretarke!naprawde mam problem z oczami , dziekuje za informacje.

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

takiej jak Ty to nic nie dogodzi. Strach polecać dobrego lekarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

brak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

rzal to wywal wreszcie z siebie co do mnie masz ---moze bedzie interesujace?

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

dr Grochowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Dr Kalinowska teraz chyba na Nowogrodzkiej przyjmuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Każdy, który leczy choroby oczu i ma dyplom jest prawdziwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Zdecydowanie Dr. Kalinowska, duzy pomaranczowy budynek na Nowogrodzkiej, zwiedzilam juz wielu okulistow, ktorzy odsylali mnie z kwitkiem az w koncu Pani Kalinowdska porzadnie mnie zbadala, i nie bylo to hop siup tylko ok. 40min wiec polecam szczerze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

dzieki mandrzejczuk , poczekam do jutra :)moze znasz nr. telefonu?

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Według mnie najlepszym okulistą jest p,dr Siemion - gabinet przy markecie K1 vis a vis .Przyjmuje i z NFZ i prywatnie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

w lomzy nie ma dobrych okulistow.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

wcale ze nie prawda bardzo dobrym okulistą jest dr. Kalinowska przyjmuje na Nowogrodzkiej (stosunkowo niedrogo w porownaniu do innych lekarzy) jadąc od straży na rozdrożu skrecisz w lewo i po prawej stronie bedziesz mial taki duży pomarańczowy dom- bedzie szyld

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Moim zdaniem najlepiej zgłosić się do pani dr. Siemion, Niedaleko K1. Sama miałam problemy z oczami a w szpitalu okulista twierdził znacznie inaczej... Naprawde polecam !. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Dr, Kalinowska 604 308 002 tylko nie wiem czy jeszcze aktualny numer, ale jak nie to mniej wiecej na skrzyzowaniu ul. sikorskiego/Nowogrodzka duzy pomaranczowy budynek z szyldem, niedorgo i naprawde fachowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

A ma moze ktos namiar na dr Siemion ? prosil bym o podanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Zdecydowanie polecam dr Kalinowską, a odradzam Grochowskiego!!! Facet beznadziejny, nadęty burak, który nie dość że bada nie dokładnie to jeszcze kit wciska, tylko pieniądze umie wziąść (i to nie małe) i nic poza tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

no,,jak nie w Lomzy to moze w osciennych miastach?? NP. kOLNO ,zAMBROW? MOJA MAM ODWIEDZA CO 3 MIESIACE DR. sIEMION ALE NIE WIDZE ,ZADNEJ POPRAWY A LEKI CORAZ DROZSZE PRZEPISUJE.

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Ile kosztuje wizyta u dr Kalinowskiej? Czy podany numer kom jesgt aktualny? Chcodziłąm do Niej jeszcze na NFZ w szpitalu i było spoko :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Pani Halinko w Łomży tylko dr. Kalinowska nigdy dr. Grochowski a tak do przemyślenia mam dobra klinkie wPolsce ale to nie komunikacja przez internet kiedyś Pani ostro po mnie pojechała na forum ale zdrowie jest ponad wszystko pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

dlaczego pieprzycie o byle czym????????????powyzynac wszystkie oczy nozem lub scyzorykiem a potem ugotowac rosol z makaronem i zrec na slono z chlebem bez czosnku
glupie co?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Jeszcze dr Poppe - przyjmuje tam gdzie mąż na Kś. Anny w gabinecie. Trzeba się umawiać - tel nie znam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

won spadam , bawcie sie sami, mnie to juz nie smieszy , pa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Też polecam Panią dr. Kalinowską. Byłem u niej w zeszłym tygodniu na badaniu. Wzięła za wizytę 40 zł. Numer podany wyżej przez mandrzejczuk jest aktualny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

w OXYS'ie przy ul. Dmowskiego. Jest tam nawet taka promocja, że jak we dwie osoby przyjdzie się na badania i po okulary to jedna osoba może kupić sobie okulary za 1zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

ten z dmowskiego to palant! zarozumialy ignorant , oszukal mnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

czy ktoś się orientuje gdzie przyjmuje okulistka Janina Wachowicz?
Swego czasu miała gabinet na żabiej, czy dalej tam czy się przeniosła? Jeśli wiecie w jakich dniach, godzinach i za ile wizyta to będę wdzięczna za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Dobrą okulistką jest pani dr Poppe

klara23

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Również polecam dr Kalinowską :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

pani doktor Poppe nie powinna pracować w swoim zawodzie moja mama mało brakowało, by straciła wzrok lecząc się u niej i gdyby nie dr Kalinowska to pewnie by tak było rozpoznała rutinopatię cukrzycową i odesłała do dobrego profesora w Łodzi i wszystko jest ok a dr Poppe ciagle pieprzyła o jaskrze zapisywala na następną wizytę u niej liczy się tylko pełny portfel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

kropka 64 jakis czas temu przyjmowala na Dmowskiego, fajna okulustka, nie wiem gdzie sie przeniosla

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

polecam tylko i wyłącznie dr kalinowską.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Pani doktor Kalinowska.Super specjalista.Wiem z doświadczenia.Wyleczyła oczka mojego synkaCo innym się nie udawało i mówili,że wada nie do wyleczenia..Szczerze polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Ja tez,ja tez. KALINOWSKA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Od dziecka jeżdżę po okulistach i nikogo z Łomży nie polecę. Znalazłam super okulistę w Ostrołęce (Jolanta Jarząbek), a jak coś poważniejszego to Mavit Warszawa.
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

dr Siemion. przyjmuje koło strzelnicy :P

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Odświeżam temat kogo polecacie? Interesuje mnie prywatnie tylko nie naciagaczy. Z.gory dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista prawdziwy w Lomzy

Mogę Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej Kliniki Oka Voigt w Krakowie, która specjalizuje się m.in. w korekcja stożka rogówki . W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org