czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ginekolog

Gdzie najtaniej usunąć nadżerkę?

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Na cipce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

pogadaj z lekarzem i wez skierowanie do szpitala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

_mały_ ty sie lepiej nie wypowiadaj. wolałabym prywatnie usunąć to mogłabym prosic o ewentualnie jakiś namiar?

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

dr głuszkowska 150zł jak co to moge podać nr tel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

o to bym poprosiła a gdzie ona przyjmuje? i jaka to jest metoda usuwania?

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

do ania79
no to poradziłaś, sprawdź opinie tej pani, wszystkie kobiety leczy na torbiele, uwaga!!!!!!!!!!!!!!! których nie ma, ja sama rok lekami byłam faszerowana jedynie co potrafiła to kasę brać
także droga koleżanko sprawdz opinie, szkoda Twojego zdrowia

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

a co sądzicie o Marzenie Podeszwik-Malinowskiej?

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

bez moralnosci i etyki, zerujacy na ludzkich chorobach, wstyd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

no własnie czytałam na temat Pani Głuszkowskiej ze raz usunie a pozniej za pół roku znowu trzeba isc na usuwanie i znwou tyle samo płacić. to lepiej mi zapłacic te 250 zł niż 150 za pierwszym i drugim razem.

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

http://ssl.hi.pl/forum/read.php?f=2&i=221802&t=221802

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

kiedys zorientowalam sie , ze przeplacalam, i ubezpieczalnia mi nie zwracala nadplaty, ot ciezko jest chorowac w takich warunkach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

hej
moim zdaniem najlepszym ginekologiem jest p. Pijagin. prowadzil mi cala ciaze, oprocz tego wczesniej sie u niego leczylam i jestem baaaaardzo zadowolona. polecam jak najbardziej. bierze za wizyte 80 jak dobrze pamietam, ale naprawde warto. bardzo duzo wie o kobiecych sprawach i nie trzeba go ciagnac za jezyk, jak niektorych, ktorzy przyjmuja na kase chorych.

PiEkIeLnE ZaSaDy Na TyM BoŻyM ŚwIeCiE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

chcesz ja usunac zabiegowo? moze antybiotyk w opatrunkach Ci pomoże znajoma tak miala i jeden antybiotyk kosztuje 120zl ale pomogl a zakladaja go tylko prywatnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Dr. Bartosz Pękała z Zambrowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Dr.Skretek robił mi wymrażanie metoda bezbolesna , 5 minut i 100zł z kieszeni i masz spokój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Masz nadzerke i jeszcze szkodujesz kasy? Nie rozumiem niektorych ludzi...W kolejnym poscie napisze to samo: "chcesz miec to zrobione tanio czy dobrze?"
A co do Gluszkowskiej...to lepiej omijac szerokim lukiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

słuchaj to nie o to chodzi czy tanio czy dobrze tylko słyszałam ze są lekarze którzy robią tak samo jak ci lepsi za mniejszą cenę tyle . słuchaj zapłacić 300 zł i wiedząc że inni za to samo biorą mniej przykładowo o te 200 stówy to chyba jest różnica co?

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

banda niedorajdow,
z takimi problemami na forum
bezwstydnica!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

nie radze do pani malinowskiej jest nieprzyjemna i bardzo niesympatyczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Także nie polecam Malinowskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Ja, rowniez jak "kingaK." chodzilam do Pijagina. Bardzo dobry lekarz. Chodziłam do niego cała ciaze, teraz tez chodze. Żeby nie on i jego doświadczenie nie miala bym teraz swej coreczki. Jest bardzo rzetelny w tym co robi, jak masz jakies pytania odpawiada ci od razu nie kreci przede wszystkim, nawet co najwazniejsze mozesz wziasc ze soba partnera nie wygoni go wrecz przeciwnie pozwoli mu zostac i byc przy wszystkich badaniach w trakcie jak macie jakies pytania odpowiada. Jesli nawet jestes w szpitalu zajmuje sie toba profesjonalnie, sam wykonuje zabiegi jesli jego o to po prosisz do tego jest przy pacjetce caly czas interesuje sie (jesli jestes jego pacjentka). Na prawde warty polecenia lekarz. Ja nikogo innego nie widze jak on. Za wizyte teraz bierze 90zl. Przyjmuje na ul. Polowej 15/74. Jesli sie Zdecydujesz podam ci numer telefonu do niego.

Podaje ci link http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/17009/Robert-Pijagin/ginekolog_poloznik/Lomza

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Autor: Daniela (---.introlan.pl)
Data: 12-10-10 23:13

. Jesli nawet jestes w szpitalu zajmuje sie toba profesjonalnie, sam wykonuje zabiegi jesli jego o to po prosisz do tego jest przy pacjetce caly czas interesuje sie (jesli jestes jego pacjentka).


W takim razie czy to jest uczciwe wobec innych pacjentek szpitala? Prywatnie otrzymuje kasę za wizytę a w szpitalu za państwowe powienien każdy lekarz opiekowac się równie solidnie każdą pacjentką - a nie swoją tylko!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

ogolnie zajmuje sie wszystkimi pacjentami tylko jesli jestes w szpitalu toba ineteresuje sie bardziej bo do niego chodzisz, z reguly jak ja lezalam w szpitalu caly oddzial potrafil byc zajety jego pacjentakami :) i generalnie to na prawde dobry lekarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Zreszta idz i sie sama przekonaj podalam ci link bys sobie poczytala na temat tego lekarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

doktor kalinowska kilka lat temu skutecznie wyleczyla mi nadzerke tzw. plastrami, nie wiem czy dzis ,a le wowczas przyjmowala n a Woj. Polskiego, mila kobieta a 2 lata temu mialam okazje znowu byc pod jej opieka lekarska i naprawde nie znalazlam na nia minusow.Mysle ze, ze wszystkich kobiet ginekologow w Lomzy, to doktor Kalinowska jest najlepsza. U innych kobiet ginekologow tez bylam, ale nie wymienie ich nazwisk, bo moim zdaniem nie sa godne polecenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org