czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ortodonta

hej, chciałabym założyć sobie stały aparat. w związku z tym bardzo prosiłabym osoby noszące aparat o jakąś porade który ortodonta jest godny polecenia z łomży.. (oczywiście poprosiłabym też o jakiś namiar do niego)
bo wiem, że zły może narobić więcej szkody niż pożytku.. z góry
dzięki za opinie pozdrawiam :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta

boze, dziewczyno jest tyle tematów o tym , ze to juz w duuuup sko nie wchodzi ;| ... wystarczy poszukac...w 'szukaj' zaloz se lepiej apart nie na zeby a na mózg, jakie to chore jest . pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta

pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta

p.Leszek Cwalina przyjmuje na ul. Korczaka
drogi, ale skutecznie leczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta

aparat to aparat, zaklada sie i idzie, poco ma byc drogi ortodonta i tak skaleczy twoch usmiech a jeszcze za to placic : P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta

a ja nie polecam żadnego ortodonty z Łomży. W naszym mieście powiedziano mi,że muszę usunąć 2 stałe zęby przed założeniem aparatu,dlatego szukałam dalej. Ostatecznie trafiłam do dr Szarmach w Białymstoku,ta zrobiła mi komputerowy pomiar i okazało się,że nie ma żadnej potrzeby wyrywania zębów co szpeciłoby uśmiech mimo prostych zębów. W gabinecie luksusowa obsługa,wszystko dokładnie wytłumaczą,czyściutko,przyjemnie. Z tego co mi wiadomo,to jedna z najlepszych ortodontek w Polsce,więc chyba warto rozważyć taką opcję i oddać się w najlepsze ręce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta

otóż dmbb ja cię nie pozdrawiam, może ty se załóż aparat na mózg nikt cię nie zmusza do wypowiadania się w tym temacie widziałam już wcześniejsze wpisy ale one są stare z prawie przed 2 lat a opinie się zmieniają z każdym dniem wiec chcę mieć bieżące opinie do tego co gdzie i u kogo więc grzecznie zapytałam dziękuje wszystkim rozsądnym za wypowiedzi i pomoc pozdrawiam
ps. mystery masz może jakieś namiary do tej dr Szarmach w Białymstoku długo trzeba czekać na wizytę? jak jest tam z cenami ? dziękuje za odp pozdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta

Białystok, al. Piłsudskiego 11/3, tel.(85) 652 71 24. Na wizytę umawiasz się telefonicznie,tam Ci powiedzą ile trzeba czekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta

a ja polecam ortodontę w Grajewie jest naprawde świetny i tani :) ma takze gabinet w Białymstoku.
http://www.e-podlasie.pl/wizytowka/gabinet_ortodontyczny_piotr_ostapowicz_1020528.html

lll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta

A Ja nie polecam Majewskiej.Ceny z kosmosu.Nawet zdjęcie aparatu 500zł.Wizyty 150zł. chociaż wcześniej mówiła,że w granicach 100.
Niezła rozpiętość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta

nie polecam p.Gocłowskiej, po roku od zdjęciu aparatu zęby wyglądają gorzej niż przed założeniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta

JASIO RZONDZI



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org