czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stolarz do sypialni

witam!

Poszukuję dobrego fachowca do wykonania mebli do sypialni tj. łóżko, garderoba, szafki nocne, komoda.
Może kogoś polecacie lub odradzacie. No i żeby cenowo wyglądało to jakoś przyzwoicie. Proszę o opinię

dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

zadzwon do firmy wishmeble mi zrobili i jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

a skąd jest ta firma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

Z LOMZY wejdz na mebwish.republika.pl tam jest wszystko napisane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

na przykoszarowej obok okruszka stoi taki budynek nie otynkowany,tam gosc robi wylacznie sypialnie,zajmuje sie tez sprzedaza materacy z KOLO...ja bym do niego sie przeszedl,mojego kolegi rodzice zakupili tam sypialnie i z tego co wiem sa zadowoleni, tym bardziej ze facet siedzi tylko w meblach do sypialni.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

w sierzputach starych nr domu 7 jest dobry stolarz robi w płycie i drewnie i napewno nie stracisz tyle kwitu co zażyczą sobie inni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

Kalisto - ul. Spokojna 11 B - polecam tanio, szybko i solidnie, natomiast materace, stelarze do łóżek Rumiński - meble na ul. Poligonowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

sama niedawno robiłam sobie meble do kuchni i do sypialni i znajoma polecila mi firmę ...........(żeby nie było reklamy to nie pisze nazwy firmy :)...) to producent mebli na zamówienie-są rzetelni bardzo dokładni jednym słowem fachowcy w swojej dziedzinie. Oni są z Ostrołeki ale mi przyjechali zrobili jakieś pomiary powiedziałam im co miej wiecej chce i do czedo ma mi słuzyc a ten pan mi narysował projekt jak to bedzie wygladac i bylo rzeczywiscie tak jak chciałam i nawet niedrogo zapłaciłam
MOGE ICH POCHWALIC BO NAPRAWDE ZROBILI DOBRZE SWOJA ROBOTE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

Polecam Ci stolarza, który robi porządne meble i cenowo jest przystępny. Mieści sie na Poligonowej - Mirt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

Właściwie to wszedłem na temat z powodu jego treści :-)) myślałem, że to autorka i szuka kogoś do sypialnie i to musi być stolarz ale skoro nie, to przepraszam :-))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

czy ten stolarz na przykoszarowej to pan Dzielnicki a firma Gama?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

Rumiński, to chyba też poligonowa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

Polecam firmę Armadio z Giełczyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

"Autor: malmal63 (80.240.166.---)
Data: 19-02-10 14:06

czy ten stolarz na przykoszarowej to pan Dzielnicki a firma Gama?"



tak

www.meble-gama.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

Idz na Przykoszarowa zobacz może ci się spodoba ,dobre meble a łóżko na lata nie jak te tapczaniki na 2-3 lata i na śmietnik :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

to zależy co się na tych tapczanikach robi ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

Nawet sex uprawiać się nie da na tapczanikach :) bo po kilku razach wiadomo :-) łóżko to jest łóżko wiadomo do jakich celów ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

tez polecam przykoszarowa

xxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

moi rodzice kupowali na przykoszarowej, meble po 3 latach wygladaja jak nowe,nic nie skrzypi ,widac ze solidnie wykonane... mysle zebys sie tam udala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

ja mogę być twoim mebelkiem w sypialni :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

To strasznie kosztowna inwestycja - takie zrobienie całej sypialni u stolarza. Jesteś pewna, że to dobre wyjście? W sklepach meblowych masz fajne gotowe meble. Tutaj http://martimeble.pl/8-lozka-drewniane dla przykładu łóżka drewniane. Gotowe, dużo tańsze niż robione na zamówienie, a tak samo estetyczne, wygodne i funkcjonalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

ikea :D
centrum konferencyjne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

A nie lepiej po prostu przejść się do Ikei?

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz do sypialni

Ja też polecam wybranie się do najbliższego sklepu z meblami lub do IKEI. Za usługę mebli na wymiar zapłacisz sporo - liczy się nie tylko czas pracy stolarza, ale także koszty eksploatacji narzędzi, pasów ściernych do szlifierki oraz innych rzeczy. Myślę, że szkoda wydawać niepotrzebnie pieniądze.

http://atest.edu.pl/kursy-adr/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org