czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przedłużanie włosów

Witam, gdzie można w Łomży przedłużyć włosy?? Jaka jest najlepsza metoda? Chciałabym przedłużyć tylko włosy od spodu( mam postopniowane włosy). Jaka jest mniej wiecej cena za taka usługę? Czy te włosy można normalnie myć, czesać farbować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

wiem ze na mazowieckiej 1 w salonie oferuje przedluzanie w przystepnych cenach. ja mam wlosy na clip in i bardzo jestem z nich zadowolona mozesz przypiac je sama kiedy chcesz.

http://kasia-paznookcie.blog.onet.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

siara te całe CLIP IN. njlepsze są zgrzewy. naturalnymi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

to numer do dziewczyny co przedłuża:798367765

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

Ja przedłużałam sobie włosy 3 grudnia w tym nowym Studiu przedłużania włosów na mazowieckiej 1 /28 już nosze prawie 2 tygodnie i jak nowe.
A za włosy zapłaciłam niecałe 450 zł. Duży wybór włosów i kolorów, aż nie mogłam się zdecydować czy proste czy kręcone. Jednak wybrałam proste prawie 60 cm. Ja akurat polecam ten salon.

Łomżanka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

łomzynianka 84 a jaki masz kolor włosów? a te włosy mają poniszczone koncówki? postrzepione czy proste? a jak robiłąs?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

Mam jasny blond troszeczkę pomieszany z innym blondem podajże jak mówiła mi ta Pani co przedłużała to 613 z 14 . Włoski wyszły fenomenalnie.W ogóle nikt się nie kapnął ze są przedłużone. W pracy dziewczyny też już sobie chcą zrobić. Mam proste włosy tak ok 60 cm po przedłużeniu super mi wycieniowała te włosy żeby nic nie było widać. I nie mogłam się zdecydować na jaką metodę zrobić te włosy ale właśnie ta Pani doradziła mi tulejki i co miesiąc będę je podciągać. Tych łączeń to prawie nie widać bo to takie dłuższe kółka na pół zaciskane i później jeszcze na raz, nie wiem co i jak ale jestem zadowolona. Tylko to nie ma tak, że dla każdego ta sama metoda bo Ona robi chyba 12 metodami i do każdego rodzaju włosów dobiera odpowiednią.

Łomżanka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

jeszcze kwestia tego jakie to sa wlosy, bo jak syntetyki to do dupy, ja polecam kasie 798367765, najlepsze wlosy, bo naturalne a nie sztuczne i wszystko z nimi robie, maluje, krece, prostuje, logiczne, ze to wlos martwy wiec odzywka i jedwab i gitara! A koszt? Nie drogo,a satysfakcja jest, nie bede pisac na forum, bo to indywidualna sprawa zalezna od ilosci wymaganych pasm na wlosach.
Jesli ktos chce to moge wyslac na maila fotki co i jak wyglada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

Robiłam u tej całej Kasi włosy i nie polecam. Wszystko ładnie pięknie do pierwszego umycia no może drugiego później to jedno wielkie siano .
Włosy się paskudnie wyczesują się a na głowie sam klej zostaje. Dzwoniłam do niej z reklamacją ale pierwszą razą powiedziała żebym przyjechała a później nie odbierała telefonu. Teraz znów chce sobie przedłużyć włosy ale byłam w salonie na al.Legionów ale drogo sobie liczą. A więc kogo polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

Może któraś miała przedłużane na taśmy? Ja miałam na kreatynę chyba z 2 lata temu i jak dla mnie super ,włosy mi się nie zniszczyły ,miałam chyba po zdjęciu 2 kołtuny ale z mojej winy,rozczesane u fryzjerki i wszystko ok.Teraz myślę o taśmie ,żeby można było dopiąć samej a jak nie to znów na kreatynę doczepi mi koleżanka (nie fryzjerka).Nie mam za bardzo pojęcia ile kosztuje przedłużanie w Łomży ,jak pierwszy raz robiłam to w Warszawie,wydaje mi się ,że wyszło taniej niż w Łomży bym zrobiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

Widzę, że rozmowa kwitnie na temat przedłużania włosów.
Bobo21 - W naszym salonie przedłużamy również na taśmy -
Wszywanie taśm za pomocą nici i igły
Wklejanie taśmy za pomocą kleju sylikonowego
Wklejanie Taśmy za pomocą taśmy dwustronnej
Zakładanie taśmy na tulejki
Zakładanie taśmy na micro ringi
Zakładanie taśmy za pomocą zgrzewarki.
Clip-On

Ponadto w Naszym STUDIU PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW
przedłużamy każdą metodą w Polsce i Europie - ok 36 metod.
Odpowiednią metodę zawsze dobieramy do włosów.


W Naszym Studio prowadzimy również sprzedaż włosów naturalnych oraz syntetycznych i artykułów do przedłużania i pielęgnacji włosów.


CENNIK USŁUG :

WŁOSY SYNTETYCZNE - TAŚMA 60 CM - 199 ZŁ

WŁOSY SYNTETYCZNE - 299 ZŁ


WŁOSY NATURALNE OD 399 ZŁ DO 799 ZŁ



GORĄCO ZAPRASZAMY!


MOŻLIWOŚĆ WYSŁANIA NASZYCH PRAC LUB PODANIA LINKU DO NASZEGO PROFILU NA NASZEJ KLASIE.

POZDRAWIAMY - Studio Przedłużania Włosów Long Hair

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

Co do przedłużania włosów, to znalazłem ciekawą stronkę.. Popatrzcie na www.przedluzaniewlosow.com - nie jest to żadna reklama, po prostu polecam, fajne porady na ten temat ;] Może się na coś przydam.. :)

www.przedluzaniewlosow.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedłużanie włosów

Aktualnie najnowszą metodą przedłużania włosów jest tzw. BIO TAŚMA. Jest jeszcze bezpieczniejsza niż przedłużanie włosów np. na keratynie włoskiej czy Kerawax czy metodą kanapki. Poczytajcie sobie na jej temat tutaj: https://www.tagomagohair.pl/przedluzanie-wlosow/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org