czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czerwony bór - zakład karny

Czy ktoś wie jak wygląda badanie psychologiczne dla kandydatów do pracy w zakładzie karnym w czerwonym borze? Badanie będzie w szpitalu MSWiA w białym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czerwony bór - zakład karny

Jesli masz na 8.00? ...
to tak
1) jedziesz do bialego i od 8.00 do 12.00 masz test psychologiczny ok 300 pytan, juz nie pamietam czy wiecej czy mniej. pytania typu na IQ i otwarte. Pamietaj co piszesz na otwartych bo pozniej po skonczeniu testu ok 14-15 czasem 16 bedzie rozmowa z psychologiem ( trawa mniej wiecej od 30 minut do 1 godz). rozmowa o zyciu osobistym. Typu rodzina, nalogi, co robisz gdy i takie duperelki.
Pozdrawiam powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czerwony bór - zakład karny

a co to za robota? i gdzie jest ogłoszony konkurs jakiś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czerwony bór - zakład karny

jaki konkurs, oni sprawdzaja czy sie nadajesz do tej roboty, sprawdzaja psychike czy sobie poradzisz z tym co moze ciebie tam spotkac to o to chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czerwony bór - zakład karny

łatwiej się tam dostać jako skazany i nie trzeba egzaminów przechodzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czerwony bór - zakład karny

robota jako strażnik. konkursu nie ma ale mozna składać papiery w sekretariacie zakładu karngo w czerwonym borze. potrzebować jescze będa ludzi pod koniec roku i na początku przyszłego, ale papiery warto złorzyć wcześniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czerwony bór - zakład karny

Witam.
Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji na temat ZK Czerwony Bór?
Konkretnie chodzi mi o rozkład widzeń,tzn.w jakie dni i w jakich godzinach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czerwony bór - zakład karny

ja do nich tez dzwonilam to powiedzieli ze przyjec nie bedzie do 2014 r ze zostana poprzesuwane etaty tzn funkcjonariuszy poprzenosza z innych miast a jak beda jakies pojedyncze to bedzie ogloszenie puszczone

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org