czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
silnik zaburtowy

Witam wszystkich na forum, więc jak w temacie chodzi o przegląd i regulację gaźnika w silniku zaburtowym, czyli do łódki, może ktoś się orientuje gdzie i u kogo można to zrobić niekoniecznie w Łomży. Dla objaśnienia jest to silnik Mercury 4KM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silnik zaburtowy

W piszu jest magik który się zajmuje dokładnie takim sprzętem ale tel czy dokładnej lokalizacji niestety nie znam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silnik zaburtowy

Chodzi mi dokładnie o wyczyszczenie gaźnika i ponowną regulację bo pod koniec sezonu właśnie w Piszu zatankowałem paliwo z wodą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silnik zaburtowy

o ile sie nie myle to kazdy jeden mechanik ci to zrobi bo w sumie co to za problem gaznik przeczyscic i wyregulowac :|



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silnik zaburtowy

Na spokojnej tam co jest naprawa rowerów, motorowerów naprawiają też te silniki, polecam bo znajomi z tego korzystali i byli zadowoleni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silnik zaburtowy

dzięki dziś podiadę tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silnik zaburtowy

Ciezko mi uwierzyc ze potrzeba ci regulacji gaznika z podanego powodu. Wylac z baku, wylac z gaznika i tyle. Jak majster ci spieprzy ustawienia gaznika i bedziesz mial uboga mieszanke to wytopisz dziury w tlokach i koniec zabawy. Mi tak mechanik- specjalista zaburtowych silnikow zalatwil 6 cyl. 115KM Mercury silnik.
Oczywiscie jezeli zostawiasz stare paliwo w systemie na cala zime to kto wie co sie tam osadzilo. Ale to tylko kwestia oczyszczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silnik zaburtowy

Wiesz jankes to co mówisz zrobiłem od razu, czyli wymieniłem paliwo, ale gdzieś woda musiała przytkać dyszę, więc trzeba to rozebrać, porozkręcać dokładnie i wyczyścić, więc później zostaje regulacja. Jak nic nie znajdę to sam to zrobię, chociaż nie mam za bardzo warunków a przede wszystkim czasu, bo sama budowa tego jest bardzo prosta, lecz czasochłonne, trzeba powycinać uszczelki, zwrócić uwagę na wszelkie szczegóły i zrobić tak by to chodziło nie gorzej jak wcześniej, a śmigało naprawdę doskonale.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org