czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kosmetyczka w Łomży??

Najlepsza kosmetyczka w łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

Rusałka najlepsza w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

a kto to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

nie polecam Rusałki !!! na mój ślub tak mnie umalowała właścicielka że w domu sama musiałam poprawiać bo nic nie było widać !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

BARDZO DOBRA KOSMETYCZKA - PANI DOROTA, PRZYJMUJE NA SŁOWACKIEGO-TEL. 662 273 237. POLECAM!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

a gdzie masz swoj salon?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

W DUPIE JEST NAJLEPSZA KOSMETYCZKA

"Zaprowadzimy pożądek w kraju i w Europie" Adam skibiński wyp. z r.2006

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

byłam ostanio w lejdis nad reporterem sklepem. zadowolona z usługi jestem, spodobała mi się maszyna do zabiegów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

dzieki ! a ty naplet ..... w dupe to se łeb wsadź i sprawdz czy gówno daleko...!!!!!!!!!!!!!!!!!!! debilu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

Pani Kasia Serafińska w Salonie Fryzur i Wizażu "Perfect" przy ulicy 3-Maja 9( I piętro). Polecam. Nie zawiedziecie sie. Tutaj mozna zobaczyc jej dzielo:)

http://www.serafinski.com/galeria/makeup.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

AdamMalin ja nie mam salonu , poza tym nie jestem z Łomży... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

jeb sie szmato twoja stara to kosmetyczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

idz w kącie trzepać prącie!!!!!!!!!!!!!! pedale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

sama mi strzepiesz jak sie spotkamy ladacznico

"Zaprowadzimy pożądek w kraju i w Europie" Adam skibiński wyp. z r.2006

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

chciałbyś...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

nie ma chyba lepszej kosmetyczki od pani Marty, salon jest na ulicy dlugiej na pszeciwko milenium bank to jest studio urody MD wraz z salonem kosmetycznym, naprawde bardzo polecam chodze tam czesto na paznokietki maseczki lub wosk, nie dosc ze pani Marta jest bardzo dokladna i rzetelna kobieta to jeszcze bardzo mila!!!!!!!!! Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

studio urody MD nie ma lepszego salonu od tego, Pani Marta jest bardzo dokladna i rzetelna osoba zawsze wychodze z pieknymi paznokciami lub piekna pachnaca skora po maseczce oraz wieloma innymi wspanialymi zabiegami, polecam, salon miesci sie na ulicy dlugiej na przeciwko banku milenium

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

A ja polecam panią Majewską, która ma salon Amelia w hotelu Polonez... Makijaż świetnie się trzyma, odpowiednio dobrane kolory cieni i podkład :-) A i wcale nie tak drogo!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

Jaki salon poleciłybyście na oczyszczanie twarzy? oczywiście prosiłabym o opienie osób które poddały sie temu zabiegowi oraz jaka była cena.

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

Zaara ja byłam na oczyszczaniu u p. Majewskiej w lutym i teraz w maju, bo jedna wizyta nie wystarczy. Kobietka wie co robi, cena to 50 zł i noo po takim oczyszczaniu przez około 2 dni ma się place na buzi, ale za to jaki później efekt xD A i odrazu mi powiedziała jakie kosmetyki stosowac do pielęgnacji twarzy, itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

na czym polegał ten zabieg? nigdy sie niemy nie poddawałam wiec zielona jestem w tej sprawie :P

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

Zaara w moim przypadku było to usunięcie wągrów. Najpierw mi tam buzie czymś wysmarowała później leżałam 20 min. i na twarz leciała mi para, by odetkac pory, jeśli się nie mylę... A następnie coś jeszcze mi tam na twarz robiła nie wiem jak się to nazyw, więc nie napiszę tej nazwy i usuwała krostki - troszkę boli, ale warto i wiaodmo za pierwszym razem nie usuniesz wszystkich, bo albo ich się nie da lub inne powody. Po zakonczeniu tej nie przyjemnej sprawy wyciskania, musiałam przez 10 min jakąś małą elektroniczną (nie wiem co to - nazwy nie pamiętam) przykładac do buzi, by trochę twarz ogasła , itp. Na koniec nakładano mi tam jakoś maseczkę na xx minut i później zmywało się ją i jakiś krem. A i nie można malowac twarzy przez kilka dni i korzystac z solarium (dopóki twarz nie ogaśnie i nie znikną place)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

ja robiłam taki zabieg z kwasów w tym salonie MD, od raz buzia inna, ale tez najlepiej powtórzyć to kilka razy dla lepszego efektu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

Najlepsze paznokcie w mieście. Tanio i solidnie.
Napisz !!!
best_nails@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

Pani Dorota? to Słowackiego 9????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

Czy ta kosmetyczka przyjmuje u siebie w domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

A który salon wykonuje mikrodermabrazje i ile to kosztuje w łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

Takie zabiegi wykonuje pani Marta Białobrzeska na ul.3maja (w budynku dawnego serwisu AGD) koszt mikrodermabrazji to ok 30zl

_______________________________________
The good times of today are the sad thoughts of tomorrow...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

a Pani Dorota ? to ta sama z SATYSFAKCJI na AL.Legionów???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

Polecam Beauty Express :) piękne paznokcie i inne zabiegi kosmetyczne też super :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

Mieszkam w Łomży, ale często bywam u znajomych w Krakowie i to właśnie tam znalazłam najlepszą kosmetyczkę. Trafiłam tam w sumie przypadkiem, ale gabinet jest nowoczesny i piękny. Mowa o SCM estetic. Za 2 tygodnie jestem tam umówiona na peeling kawitacyjny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

Ja bardzo rzadko korzystam z usług kosmetyczki. Staram się sama dbać o siebie i pielęgnować ciało, teraz jest tyle kosmetyków do pielęgnacji że jest w czym wybierać. Ja najbardziej dbam o twarz, to widoczna część ciała i chcę by byłą dobrze nawilżona, bez żadnych doskonałości itd. dlatego używam wypróbowanego kremu nawilżającego Calluna Medica. Jestem z siebie dumna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

ptzy ul Slowackiego byla bardzo dobra kiedys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka w Łomży??

My karo ale ty kretyn...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org