piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Traffic i 517

Co sądzicie o tych dwóch sklepach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

dla mnie sa spoko zawsze se tam moge cos znalezc i kupic i cieczy mnie to ze sa tam male rozmiary typu 6 i ceny sa tez przystepne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

hahaha Ceny są przystępne ?:>>>> No chyba sobie jaja robisz hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Tak poza tym lubama chcesz się czegoś konkretnego dowiedzieć czy tylko robić reklamę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

A co to reklama własnego interesu a moze jakieś płatne ogloszenie -a szkoda pieniedzy Traf sie do nich z reklamacją zakupiontgo tam badziewia to te niesympatyczne dziewy tak Cie potraktują ze wiecej tam nia zajde!A dziewczyny z Klaudi zawsze coś doradzo i sa miłe!TRAFFIC 517-ZEROOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Jak się kupuje ciuchy na sylwetke sprzed 10 lat to potem ciśnienie sadła rozsadza szwy i całość wylewa się bo takie są zasady fizyki. Nim większe ciśnienie tym mocniejsze powinno być wdzianko. Trzeba szukać w sklepach z odzieżą BHP, i nie trzeba będzie reklamować. Pa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

ogólnie jest ok, chociaż kiedyś było lepiej, teraz panuje tam ciężka atmosfera i patrzenie się spodełba. jakość jednych ubrań jest lepsza innych gorsza, np. cyrkonie zawsze odpadają po pierwszym praniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

co do sklepow BHP to ubrania sa naprawde lepszej jakości niz w tych dwuch lupeksach traffic i 517 A własciciele BHP mają pojecie o tym co robią i są mili nawet jak nic nie kupisz! ktoś tu se robi antyreklame!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Ceny z kosmosu,a towar z bazaru!!!!!!! Obsługa w PSS-ach lepsza niż tam. Zresztą czego się spodziewać: właścicielki-blondyny(z charakteru i wyglądu)- silikonowe balony mają i zamiast mózgu też implanty!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Widać po wypowiedziach że konkurencja zostaje daleko w tyle. Z tego co wiem to ubiera się tam 90% dziewczyn z Łomży i okolic a reszta zostaje innym sklepikom i dlatego takie niepochlebne opinie. Zresztą w Łomży w zasadzie wszędzie jest ten sam chiński towar. A ogólnie te dwa sklepy i obsułga jak na Łomże wporzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

patrza na ludzi z góry zawsze dobrze ubrane a jak masz cos fajnego na sobie to by cie wzrokiem zjadly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

w Trafficu ceny są wysokie,chociaż czasem są przeceny ubrań mi szkoda by było zapłacic np. za spodnie 130 zł jak bym mogła kupić sobie za te same pieniądze 2 bluzki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

U nich spodnie 130zł a w sklepie obok 99zł, narzucają bardzą dużą marżę ;/ ja rozumiem, że tipsy i sztuczne włosy kosztują, ale bez przesady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

kola czy ty wiesz co piszesz " Z tego co wiem to ubiera się tam 90% dziewczyn z Łomży i okolic a reszta zostaje innym sklepikom i dlatego takie niepochlebne opinie" 90% dziewczyn dobre sobie..... .moze 10% a reszta czyli te 90% w innych sklepach.jak sobie wyobrażasz "zwykłe "osoby bez włosow blond,tipsów takich zwyczajnych jak większość które wchodza do tych sklepów,wielmożna ekspedienka nawet na nich nie spojrzy, nie mówiąc już żeby zapytała w czym pomóc. juz na wejsciu klientela otrzymuje ocene wyglądu i opinię czy warto zabiegać o klienta czy nie .fu.

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Kupilam tam spodnie ktore kosztowaly 279zl,tak farbuja skore i bielizne ze nigdy w zyciu z czyms takim sie jeszcze nie spotkalam,reklamacja nie zostala uwzgledniona bo na cos takiego nie da zaden sklep reklamacji-tak stwierdzily panie.Moze ktos z was mial podobna sytuacje?To w takim razie z jaka wada przyjma spodnie do reklamacji?

madzius

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

zgadzam się z tym że jak wchodzisz do sklepu to sprzedawczynie patrzą się spodłba juz wole w hali targowej kupować ubrania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

oj madzius to zaszalałaś za taką kase takie badziewie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Szkoda mi porostu slow na ten sklep,to jest poprostu porazka zeby w dzisiejszych czasach nie przyjeto spodni w dodatku w takiej cenie do reklamacji.Wydaje mi sie ze te spodenki byly poprostu ze stadionu i trudno bylo odnalezc tego kogos od kogo wzielo sie ten badziewiasy towar.Pytam jeszcze raz czy orientujecie sie czy na cos takiego przysluguje reklamacja?Bo jak stwierdzily panie ze sklepu to w zadnym wypadku na farbowanie w zadnym sklepie nie zareklamuja towaru.Naprawde walczylam jak moglam ale nic z tego nie wyszlo.

madzius

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

madzius1-mam dla ciebie i wielu osob rade.... wiele spodni nawet markowych farbuje(przede wszystkim im ciemniejsze tym dluzej i intensywniej farbuja), ludzie stosuja roznych sposobow np. octu, ale...... jesli chodzi o reklamacje spodni jest ciezko, jest na to sposob ......... idz do sklepu z paragonem, spodniami i z czyms co zafarbowaly np. bielizna jesli sie nie wstydzisz( bedzie to dla ekspedientek zenujace) musisz miec swiadka albo dwoch ze soba bo to jest wazne co powiedza!!! prosisz o zareklamowanie spodni i napewno uslyszysz, ze to sie czesto lub czasami zdarza..........wiec gdzie jest ostrzerzenie przy kasie lub na spodniach??????????????????????? a jak zafarbowaly by bielizne za 1000 zl????????? kto by to oddal?????? skoro nie ma ostrzerzenia musza przyjac!!! idz tam odrazu z napisanym pisemkiem w ktorym uwzglenisz date, miejsce, towar reklamowany, swiadkow, informacje o ostrzerzeniu ze sie ich spytalas dlaczego nie ma napisz przy nich co odpowiedzialy i popros o ich podpis bo potrzebne ci to jest do wyslania do Federacji Konsumentow!!! w razie nie beda chcialy podpisac, dopisz notatke ze odmowily podisu i rowniez przy nich popros swiadkow o podpis pod ta notatka!!! ale sadze ze to podziala!! powodzenia i daj znac jak sie sytuacja skonczyla!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Dziekuje za informacje

madzius

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Popieram porzedniczki :-) Osobiście kupiłam tam kilka bluzeczek, ale szkoda mi później było kasy, że przepłaciłam i zreszto bluzki jak każda inna :-/ Madziuś podziwiam, nie dałabym za spodnie 279 zł, pewnie podobne były w innych sklepach za 129 zł :-/ Prawdę pisząc, jeśli nie masz "tipsów" i nie jesteś dobrze ubrana to nie masz na co tam liczyć, dla nich cacy wygląd równa się z dużym portfelem. Ale nie zawsze tak jest :-) Ubrania mają takie same jak w innych sklepach, tyle, że z niezłą marżą... :-/ Zresztą jak większość sklepów na Długiej... Pozatym wszystkie te ciuchy są brane z pewnej galerio - hutrowni w Warszawie albo Łodzi, gdzie spodnie kosztują np. 79 zł :-) Zreszto co kto lubi i jak chcę by na niego patrzyli :-) Bo w sumie nasze "małolatki" uważają, że im droższy sklep to lepszy ciuch :-P Nie zawsze!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

moim zdaniem te dwa sklepy sa do bani i pani ktore tam sprzedaja rowniez !!! zero inteligencji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

a ja tak naprawde nigdy w zadnym z tych sklepow niebylem !!! ale po tym co tu piszecie z wielka checia sie tam przejde za prezentem dla dziewczyny - a ubieram sie normalnie ( czyli dres :-) czyli jak dziad!!! jak cos bedzie nie tak pojade im poprostu kulturalnie po majtach publicznie!!! pozdro dla nie zadowolonych klientow!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

no to się uśmiałam,
panie są do bani bo zero inteligncji???
jak do tego doszłaś?
droga zapewne była bardzo długa, rozpoczęła się gdzieś w dupie, siedząc na sraczu z laptopem na kolanach (jak pisałaś masz doła i siedzisz w chałupie) postanowiłaś odwiedzić nasze forum, patrzysz a tu tematyka w sam raz dla twojego doła, żeby chociarz odrobinkę się rozluźnić postanowiłaś skrytykować coś albo kogoś. Z dupy jakimś cudem twoja myśl zawędrowła do twojej główki i dostało się naszemu miastu, że tu takie nudy i musisz siedzieć w chałupie (zasilasz tym samym grono troli przez które nasze miasto wymiera), i co gorsza dziewczynom, które przez całkowity brak możliwości rozwoju w tym mieście pracują tam gdzie pracują. Magłabym tu ci naubliżać ale, że nie chcę ci dawać satysfakcji bo dlamnie jesteść nie tylko osobą o zerowej inteligencji ale osobą która jest zerem totalnym - kończę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

ho ho! To sie dopiero figlarka zdenerwowała takie docinki do własnych klijetów pisać juz dałaś popis z postem o bhp i obraziłaś wszystkie dziewczyny powyzej roz 36 ja nosze roz 40 i byłam z tego powodu naprawde żle tam potraktowana.A i jeszczete słownictwo co do dziewczyn mieszkających w lomzy a Ty tu siedzis z zeby zbijać kase sprzedawać im te MAŁE ubranka,a potem sie z nich naśmiewać? FIGLARKA dam Ci rade nie reaguj na te posty i nie wyzywaj ludzi najlepiej tego nie czytaj ! Tak jak ja nie reagowałam na docinki w tym waszych skleachW poniedzałek wpadne na zakupy DOWARTOŚCIOWAĆ SIE !!! pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

re: zadowolona
rozgryzłaś mnie, jestem pod wielkim wrażeniem twojej inteligencji, najwyraźniej jesteś nad przepaścią zwaną otyłość ale dla ciebie jest jeszcze szansa powrotu do normalności bo mózg działa jeszcze normalnie bo pisać i czytać umiesz. Jakieś tam przejawiasz przebłyski ale pędź na stepa, aerobic bądź cokolwiek bo może być za późno.
Jak wejdziesz do 517 to ta po lewej odlana z masy plastycznej to ja, mówią na mnie czarna mamba i jak chcesz mi się przypodobać to cmoknij mnie w dupę. Tylko bez przesady - to nie reklama snickersa - wystarczy delikatne muśnięcie - żeby nie uszkodzić wdzianka.
Od dawania rad to ja mam męża a moje posty to są riposty na jad, zawiść i całkowity brak akceptacji dla czegoś nowego i na poziomie w tym mieście.
Jak ci drogo to idź do lumpeksu, jak ci nieprzyjemnie i czujesz się naśmiewana to się nie krępuj i pojedź po majtach żeby wiedziały dziewy gdzie ich miejsce. A ty skulisz swój tyłeczek w rozmiarze 40 i wylewasz żale na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

figlarka nawet jeśli jest prawdą to co piszesz, to nie przyjemnie sie to czyta nie mówiąc już o atmosferze jaka panuje w sklepie. życzę ci dużo szczęścia a przede wszystkim POKORY do samej siebie.

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Jejciu tu niema pozytywnego zdania na temat właścicielek i osługi?? dziwne, ja ubierałam sie kiedys w tych sklepach, teraz przerzuciłam się co prawda na Białystok... ale jedyne osoby ktore pozytywnie zapamietałam to własnie 2 włascicielki, zawsze miłe i pomocne, nigdy nie wcisnęły czegos co mi sie nie podobało, ewentualnie przyszłam po kolejnej dostawie:) Dziewczyny pomimo,ze ledwie mnie kojarzą zawsze pomachają na mieście ręką itp, gorzej jest juz z ekspedientami-chodzi o 517 :( Pozdrawiam załoge tych sklepow.Don't worry ludzie w tym mieście potrafia tylko sobie dopieprzać:( Sklepiki wasze dalej będa prosperowac z takim impetem:) Good luck :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Figlarka masz dużo racji, ale wiesz co czasem lepiej przemilczeć (szkoda nerwow)! niz pozniej zastanawiać sie "ktora to 40stka tak nam naublizała?" nie warto! Dla wsz. ja mam 36 rozmiar, pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Grube d...y trzeba iść na odsysanie sadła z d....ska i bebzunów i póżniej nie będziecie narzekać na te sklepy i zazdroscić figur właścicielkom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

spadaj kola na drzewo!o czym ty piszesz?to nie ten temat a mamusia nie nauczyła kultury?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

heheheh dziewczyny nie ma czego zazdroscic sztucznych paznokci i doczepianych wlosow jak i tak stare panny heheh i takie to bezplciowehehhe ogolnie tez tam robilam zakupy ale ostatnio patrza sie na czlowieka spod byka a nie mile to o czym tu mowic prostactwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

KOlA nie ma czego zazdrosci to one powinny nam heheeh czego mamy im zazdroscic silikonowych balonow i sztucznych war heheheh o paznokciach i wlosach nie wspomne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

re figlarka niewiem jak mozna miec w sobie tyle nienawisci i tak niską samoocene nie wiem czemu tak nie nawidzisz dzieczyn z Łomzy nie mierz wszystkich swoją miarą! Właśnie pokazałaś jak jesteś bezradna i wpadasz w nicość-ZERO pogubiłaś sie z wyzwiskami osób mieszkających w tym mieście tu mieszka kupa fajnych ludzi. I choć mam roz40 naprawde ciesze sie życiem i .ze mieszkam tu w Łomzy z naprawde fajnimi ludzmi Ccłuje Ci mocno i nie myśle ze to snikers!!!! CAŁUSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Glupie zawistne baby w sumie to pewnie gowniary bo kazda dorosla kobieta nie wypisywala by takich bzdur, ja robie tam zakupy dla mojej zony i zawsze jestem milo obsluzony zarowno przez wlascicielki jak i panie ktore tam pracuja. zona jest rowniez zadowolona z obslugi w tym butiku i zawsze wychodzi z usmiechem na twarzy, ceny nie sa niske ale to nie jest przeciez sklepik z odzierza tylko ekskluzywny butik. Pozdrawiam przemile Panie pracujace w dwoch najlepszych butikach w lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

zawistny to ty jestes baranie nie dorastaja one nam do piet kazda madra kobieta wie o czym mowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

w 517 są sympatyczne dziewczyny(chodzi mi o brunetke i blondynkę) ale w traficu nie bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Po raz kolejny to forum zaczyna przypominać sąd dusz. Ja nie piszę, że powiedzmy Pani "zadowolona" to ta z wąsem pod nosem ze spożywczaka na kazańskiej która ma braki w uzębieniu i smród w majtach - a wy wszystkie w sposób anonimowy wypowiadacie się o osobach które nie są anonimowe. Jest to rażąca niesprawiedliwość.

Aga26 ty z pewnością nie masz czego zazdrościć, bo zapewne jesteś wspaniałą, seksowną pełną gracji i elegancji brunetką. I tak trzymaj. Tylko.......... o boże co to - ty masz jaja!!!!!!!!
re. zadowolona
Żal mi ciebie bo z tego wszystkiego popadłaś w tak skrajną depresję (piszesz takie głupoty nie na temat i bez jakiegokolwiek sensu), że odpuszczam bo jeszcze dojdzie do jakiejś tragedii. Masz rację pogubiłam się i przepraszam cię. WYBACZ!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

ha haa ha ekskluzywny butik :D smiechu warte



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

to już nie głupiutkie sprzedawczynie tylko brak ekskluzywności. A gdzie to się ubiera sz.p. szanelka. Niech oświeci nas wszystkich i zdradzi gdzie się znajduje ten przybytek luksusu i przepychu. Bo narazie niczego nie wnosisz tylko robisz coś ha ha he he ble ble a'la ten niedorobek z Klanu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

figlarka,a czy to wazne gdzie sie ktos ubiera? jesli w ten sposob postrzegasz ludzi to naprawde zal mi twojej nedznej osobki ...
wracajac do tematu - 517 - ok. mila obsluga przede wszystkim - o cenach nie mam zamiaru sie wypowiadac. dla innych tanio a dla innych drogo-kwestia zasobnosci portfela. czasem warto dac i te 200,300 zl jesli towar naprawde nam sie podoba,co nie znaczy ze w jakims innym(tanszym) butiku czy nawet na rynku nie znajdzie sie czegos fajnego w granicach np 20zl :) co do tego drugiego butiku... nie bede oceniala przez pryzmat cen bo jak juz pisalam- wszystko zalezy od portfela kupujacych-ale zwroce uwage na atmosfere. i tu moge powiedziec,ze minus i to calkiem spory za: tzw spojrzenie ,,spod byka,, i miny ksiezniczek obrazonych na caly swiat (zwlaszcza gdy ktos zmierzy jakis ciuch a potem sie na niego nie zdecyduje)

Drogie panie - rozumiem,ze kazdy moze miec zly dzien ale bez przesady! nie siedzicie tam za kare! za swoja(ciezka albo i nie) prace dostajecie pieniadze i waszym zasranym obowiazkiem jest mila i kulturalna obsluga klienta bez wzgledu na to jakby nie byl grymasny... nie podoba sie?! to do widzenia - sądze, ze na wasze miejsce za chwile znalazloby sie z dziesiec chetnych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

kolejna "sprawna inaczej",
mam w dupie gdzie się kto ubiera, ja jedynie wyrażam swój głęboki sprzeciw dla tekstów typu:

"nie ma czego zazdroscic sztucznych paznokci i doczepianych wlosow jak i tak stare panny heheh"

"pani ktore tam sprzedaja rowniez !!! zero inteligencji"

"nie ma czego zazdrosci to one powinny nam heheeh czego mamy im zazdroscic silikonowych balonow i sztucznych war heheheh o paznokciach i wlosach nie wspomne"

Jak tak można, to jest prostactwo i żadna z was nie reaguje na tego typu wypowiedzi. Przedstaw się jedna z drugą to wtedy poczujesz jak to jest. Jestem na 100% pewna, że śmiechu by była kupa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Autor: xyz-xyz1 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14-12-08 18:57

Imię (nazwa) użytkownika: xyz-xyz1
Posty: 1
Imię: xxx

To chyba tyllo okazyjnie załozony nick.

W 517 byłam dwa razy, pierwszy i ostatni. :P
Niestety nie mają mojego rozmiaru <lol>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

O Boze figlarka to jes straszne co ty piszesz i w jaki sposób odnosisz sie do ludzi w swych postach. Dziewczyno daj na luz . Nie wiem kim Ty tam jesteś pracownik-włascicel -przyjacel sklepu ale masz w sobie tyle determinacji i jadu- wyluzuj i usmiechnij Twoje słownictwo zostawia naprawde wiele do zyczenia i świadczy o twym naprawde niskim poziomie inteligecji Jak mozna w taki sposob pisać o dziewczynach z łomży ż są puste itp. Ktoś Ci juz napisał nie reaguj. Dziewczyno wykończysz sie i po co Ci to [ataka ładna była amerykańska] życze miłego poniedzałku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Daj już spokój figlarka:) kaazkaaz,szanelka,aga26 i milusia to jakieś zawistne tłuste du...pska które mają kompleksy kiedy przekroczą próg jakiegokolwiek sklepu bo nie są pewne czy dostaną swoje rozmiary XXXL:):):). A jak wam tam jest za drogo to mam dla was radę na rynku bluzki i spódnice macie po 10zł i rozmiary na wasze wylewające się bebechy też się znajdą. Być może że jest jeszcze jeden powód że te poczwary tak atakują włascicielki tych sklepów. Może chłoptasie tych "sexbomb":):):) mają już dosyć tłustych d...up i oglądają lub wzdychają do którejś z dwóch właścicielek tych sklepów a grubasy są zazdrosne. Pozdrawiam właścicielki D i E trzymajcie tak dalej niech CZORTY gryzą zęby z zazdrości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Trochę to niezbyt kulturalnie obrażać osoby o "większym" rozmiarze... Ale też nie można czyjejś inteligencji oceniać po wyglądzie (chude blondynki też są nie koniecznie głupie) Kobiety opanujcie się. Te forum przypomina bijatykę paru 18stek na dyskotece...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

A to sie afera zrobila:)Tylu przykrych slow ,a tu tylko o dwa male sklepiki chodzi.
Wlascicielki sa bardzo mile.Daja rabaty dla stalych klientow ,ale fakt ,ze maja z czego:)Marże sa ogromne.Kurte ,ktora np.w 517 kosztuje 290zl ,bez laski na hali mozna kupic za 250zl.Towar sredniej jakosci.Ekspedientki tak jak by ich nie bylo.W Trafficu zajete bardziej soba ,przymierzaniem nowej kolekcji.Za kazdym razem mam wrazenie ,ze Paniom przeszkadzam.
To tyle:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

..Nie jestem klientka stałą żadnego z tych sklepów ale czasem tam bywam z racji tego że pracuję również w sklepie na tej samej ulicy i pewnego dnia słyszałam na własne uszy że jedna z Pań sprzedawczyń...(niestety mianem ekspedientek ciężko je nazwać) potraktowała pewną dziewczynę przedmiotowo....tam wyznaje sie zasade "wchodzisz do przymierzalni to kupujesz"
klient ma jednak prawo przymierzenia...i wybrania najlepszej dla siebie opcji...tam jednak Panie utargi chcą bić za wszelką cenę!!!! NIE TĘDY DROGA!!!
bądźmy obiektywni...nie doszukujmy się samych wad...fakt mają tam ciekawe wzory, niestety uszyte z tanich materiałów i tanimi nićmi:(
więc rada dla pracownic....wyjdźcie do ludzi i zacznijcie zachowywać się jak normalne dziewczyny...założe się że po całym dniu plotkowania o klientach i ich niedoskonaściach macie wszystkiego dośc....PO CO TO KOMU!!!
troche zmieszalam fakty...ale faktem jest że każdy wie o co chodzi...
UŚMIECHAJCIE SIE I UŚMIECHCEM ZARAŻAJCIE KLIENTKI A WSZYSCY WTEDY BĘDĄ ZADOWOLENI....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Jednak konkurencja nie śpi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

bonita ciekawe czym ty zarażasz klientki?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Bo z tego co widzę to tylko chyba zawiścią. Myśle nawet że chodzisz do tych dziewczyn skoro pracujesz na tej samej ulicy i włazisz im w ty..ki a teraz obsmarowujesz na forum plotkarko tym zarażasz swoje klientki i nikt chyba do ciebie nie przychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

figlarka rozpędziłaś sie, która z "ekspedientek" jestes ? ta ze sztucznymi wlosami, paznokciami czy inteligencja ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

chociaż, z drugiej strony nie ma to większego znaczenia kim jesteś, bo z Twoich wypowiedzi można wywnioskować, że jesteś jedną z super ekstra zajebistych dziewczynek typu lansiara - blachara, która ma pod sobą normalne dziewczyny i myśli że jak pojedzie komus po majtach na forum to super jest



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

...a prosze bardzo zadna tajemnica gdzie ja pracuje;)
FIRMA "OTYL"
po pierwsze to nie spoufalam sie z obsługą sklepów a po drugie włażenie w tyłek jest dalekie mnie..
hehe...odbijanie piłeczki jest żałosne..
żyjemy w kraju demokratycznym gdzie mamy możłiwośc wypowiedzenia głosno swojego zdania, kt niekoniecznie musi podobhać się innym...!!!
zwróćcie uwagę, że nie obraziłam tych Pań...podzieliłam się z Wami moimi odczuciami...jeżeli to krytykujecie...to po co te forum..???!!!
po to żeby pisać prawde czy lizać doopy???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

otyl kultura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

A co myślicie o "Reporterze"? bo jak ja im kiedyś powiedziałam"Dzieńdobry"to taka pani bez kultury nawet mi nie odpowiedziała a widziała mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

szef jest mily, tzn nie wiem czy to szef ale mezczyzna ktory tam czesto przebywa. jak dla mnie najgorsza obsluga jest w 4 plus w tym sklepie kolo swiata bawelny, chociaz doruwnuje jej tez ta z sklepu z upominkami na krotkiej. tez niedawno powiedzialam dziendobry to sie tak spojrzala jak by nie chciala wzrokiem zrobic, ale jak pare dni pozniej chcialam kupic drozsza bizuterie to taka milutka ze ho ho

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Oj czasem zdarza się tak, ze ekspedientka jest zajęta rozmową z innym klientem czy też się na chwilę zamyśli i dlatego też zdarza się jej nie odpowiedzieć tego "dzien dobry"....nie miejmy zaraz pretensji czy też złego błednego wyobrażenia o tej osobie... mówmy raczej o sytuacjach, które powtarzają się wielokrotnie. nie odbiegajmy od tematu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

jak dla mnie to dziewczyny zarabiaja maja sklepy radzą sobie , a każdy ma prawo do marży jakiej chce czy to spożywczy czy odzieżowy tylko pozazdrościć im zaradności i tylko tego niczego więcej pa!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

figlarka chociaż sie pisze nie chociarz, dla mnie nie dlamnie......, prześledź swoje wypowiedzi i weź się nie kompromituj.
Cięty język i kurzy móżdżek. Modelka z wybiegu dla bydła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Ja jeśłi chodzi o właścicielki to nic do nich nie mam...znalazły sposób na dobry interes, więc niech zarabiają;) do zakupu przecież nie zmuszają nikogo...
..ale sprzedawczynie niewątpliwie zostawiają wiele do żyxczenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Figlarka tak napisalas ze dziewczyny nie wiedza co maja ze soba zrobic ,a ja musze isc do psychologa bo wpadlam w depresje jak ty to nazwalas hehehe jesli chcesz sie smiac z kogos to przedstaw sie ty wtedy zobaczysz jaki bedzie smiech jesli masz jaja aaaa jeszcze jedno jak zakladasz spodenki to najpierw idz na odsysanie tluszczu bo jak chodzisz po miescie to ci sie trzesie cos nie cos jak jestes inteligenta wiesz o co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Świetne forum,

pewnie Ci wszyscy, co się tu wypowiadają w ogóle nie kupują w tych
sklepikach, a mają najwięcej do powiedzenia. Bo jak na Łomże przystało

lubią obsmarować komuś "dupę&" i mieć z tego zabawę.
Świadczy
to tylko o poziomie wypowiadających się. Chyba dopadła Ich zazdrość, bo

z tego, co wiem to te sklepiki są znane w Łomży. Tylko szkoda, że Ci, co

wypowiadają się na forum nie mają na tyle odwagi by powiedzieć tym
właścicielkom i pracownikom tego prosto w oczy. Nie zdziwiłabym się jak

by się okazało, że niektóre z tych "nicków" na forum
należą
do byłych pracowników tych sklepików albo do osób, które znają te
laski
i korzystając z tej anonimowej okazji chcą Im obrobić tyłki.
A tak w ogóle to widać po waszych wypowiedziach, jakie macie pojęcie o
życiu, o sklepach, ludziach tam pracujących i o robieniu zakupów. Widać,

że nikt z Was poza Łomżą nie robi zakupów, jedzcie gdzieś do
większego
miasta to zobaczycie, na czym polega obsługa i jak Was tam obsłużą.
Każdy się ubiera w to, na co go stać, a jak Cię nie stać to tam nie
kupuj i tyle. Jak wam towar nie odpowiada, to Wasz problem nikt Ci tego
w rękę nie wciska i kasy z portfela nie wyciąga. Widziałeś, co
brałeś,
koniec kropka.

A co do obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń, zawsze służyła mi

pomocą a przede wszystkim szczerością (szczególnie blondyna z Traffica i czarna z 517)

Noszę rozmiar 38-40 i nigdy z tego powodu nie zostałam źle potraktowana.

Aha. Jak się komuś powodzi, umie radzić sobie w życiu - to w
Łomży
trzeba go zgnoić? Zazdrość - Prawda? Łomżyńska mentalność.

Pozdrowienia dla właścicielek i pracowników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Zapomniałam jeszcze dodać, że nie spotkałam się jeszcze z negatywnym postrzeganiem tych sklepów, ani zastrzeżeń co do obsługi, więc pracownice tych sklepów nie powinne brać tych opinii do siebie.
Zdecydowana większość klientek napewno jest zadowolona z zakupów i obsługi. To by było na tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

jeśli chodzę na zakupy to zawsze idę do Traffica bo są tam małe rozmiary co do cen to wszędzie podobne...jest dużo rzeczy nie w moim stylu(a preferuje klasyczny) ale jak coś mi sie nie podoba to tego nie kupuje...co do ekspedientek nie zauważyłam ze są nie miłe zawsze jak potrzebuje innego rozmiaru czy koloru to mi pomogą podadzą, .... idę po ciuchy a nie oglądać długość tipsów i nie zaglądam w staniki nie robie testu na inteligencje .:p (czasami wyglądają przesadnie ale skoro tak lubią i czuja sie w tym dobrze to ich sprawa) ... nie uważam tego sklepu za ekskluzywny butik ...sklep z małymi rozmiarami i zawsze coś znajdę dla siebie dlatego tam chodzę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Chodziło mi o Diverse,(nie reporter ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Jeśli chodzi o te sklepy to nie mam żadnych zastrzeżeń... Ceny faktycznie są wygórowane ale nikt nikogo nie zmusza do kupowania w tych sklepach, więc nie rozumiem po co tam chodzicie...Jeśli mi coś nie odpowiada nie muszę sie do tego zmuszać. Faktycznie tylko jest z reklamacjami- nie są praktycznie nigdy uwzględniane... A na każdy produkt przysługuje nam reklamacja za okazaniem paragonu, ktorego niestety tam nie dostaniemy...ogólnie dziewczyny są spoko( przynajmniej dla mnie) o reszcie sie nie wypowiadam...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Jeśli chodzi o te sklepy to nie mam żadnych zastrzeżeń... Ceny faktycznie są wygórowane ale nikt nikogo nie zmusza do kupowania w tych sklepach, więc nie rozumiem po co tam chodzicie...Jeśli mi coś nie odpowiada nie muszę sie do tego zmuszać. Faktycznie tylko jest z reklamacjami- nie są praktycznie nigdy uwzględniane... A na każdy produkt przysługuje nam reklamacja za okazaniem paragonu, ktorego niestety tam nie dostaniemy...ogólnie dziewczyny są spoko( przynajmniej dla mnie) o reszcie sie nie wypowiadam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

No nie źle tu piszą te sprzedawczynie,szczególnie figlarka i kola..jak można kogoś przezywać od tłustych tyłków itp.A z resztą czy dziewczyny w rozmiarze 40 są grube..??? Mylicie się.Są w sam raz,wręcz idealne.Każdy facet woli normalną dziewczynę co ma wszystko na swoim miejscu niż taką chudą,suchą szkapę z figurą dziewczynki z podstawówki a z mordą starą i zniszczoną od tapety i solarium..:) Wiecznie złe i niezadowolone bo nic nie żrą a potem się wyżywają kręcąc nosem w tych "swoich" sklepikach albo np na forum!

A figlarka pisze o pani z mięsnego na Kazańskiej..Nie długo sama tam trafi za ladę i będzie odrąbywać świńskie golonki na zapleczu a na jej miejsce przyjdzie piękna,młoda i uprzejma dziewczyna..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

normalną green a nie taką zawistną świnię jak ty i nie mam tu na myśli wagi tylko kulturę osobistą a tej ci widać cały czas brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Ty też właśnie się popisałaś kulturą osobistą..
Nie miałaś na myśli wagi tylko kulturę tak?-to przeczytaj swoje wypowiedzi które tu pisałaś.Używałaś m.in. słów : tłuste dupska,wylewające się bebechy,poczwary,grubasy..itp Więc dalej się upieraj że nie miałaś na myśli wagi tylko kulturę osobistą..
Jak to wszystko przeczytałam to niestety nie mogłam pozostać obojętną..I to ty jesteś zawistną świnią i to tobie brakuje kultury!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Traffic sie przy Diversie chowa tam to dopiero jest meksyk. Tamte nie sa moze takimi zmanierwaonymi panienkami ale niezle obcinaja

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Widzisz gren jak to działa kij ma zawsze dwa końce. Na chamstwo odpowiada się chamstwem. Ale wątpię żebyś to zrozumiała "klijentko" od siedmiu boleści. Cham i UFO to istoty nie zabadane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Aaalee ci utkwiło w pamięci to słowo "klijent"..i kto tu jest świnią zawistną..To po pierwsze.Po drugie patrz na swoją pisownię-cham i ufo to istoty zabadane,zbadane a może zadbane..?:) A po trzecie miej do siebie pretensje bo "nie ma dymu baz ognia"..ale wątpię czy tym razem ty zrozumiesz....:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

literowke a ortograf to jest roznica i to WIELKA...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

haaaah5 jest różnica,napewno.W końcu każdy popełnia błędy.Ale akurat nie o to tu chodzi.Źródłem konfliktu jest zupełnie coś innego.Przeczytaj powyższe wypowiedzi to się dowiesz..Ja czytając je nie mogłam pozostać obojętna i tak to się zaczęło..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Mam nadzieję,że zagląda na to forum właściciel tych sklepów, za takie zachowanie należy się wypad z pracy, przynajmniej ja tak bym zrobiła... same Panie nawarzyły to piwo...

Co do sklepów to już dawno nie chodzę po łomżyńskich ze względu na opryskliwośc sprzedawczyń zapytanych przeze mnie o rozmiar 42.

Co do grubej dupy to jest moja i nikt nie dał Ci prawa jej obrażac

A i jeszcze słowo o demokracji... wolnośc wypowiadania myśli nie równa się wolności obrażania, bo to zwykły brak kultury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

widzisz green probujesz za wszelka cene odbic pileczke,ktos ci pisze ze nie znasz pisowni,to od razu we wszystkich wypowiedziach tej osoby szukasz jakiegos byka... ja zwracam ci uwage ze literowka przy bledzie ortograficznym jest niczym a ty od razu z tekstem ze nie to jest zrodlem konfliktu... ja tu nie widze zadnego zrodla konfliktu. widze temat,widze ludzkie odpowiedzi... z twoich wypowiedzi chociazby w tym temacie moge wywnioskowac,ze jestes osoba bardzo konfliktowa. jakos nie widze tu twojej wypowiedzi co myslisz o w/w sklepach tylko od razu wskakujesz w sam srodek klotni i prorokujesz jak to figlarka skonczy w miesnym itp itd. nie chce mi sie nawet tego cytowac... chyba nie tego dotyczy temat,co? dam ci dobra rade:idz pomoz tacie ubrac choinke albo wytrzepac dywan pod blokiem :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

do haaaah5

Raczej nie jestem konfliktową osobą,mylisz się.Poprostu nie mogę "patrzeć i przechodzić"obojętnie jak ktoś obraża innych a sam aważa się za nie wiadomo kogo.Przeczytaj wyżej co pisała figlarka na temat pani z mięsnego to ciekawe co ty na ten temat byś sądziła..Przeczytaj co napisane było na większość łomżynianek oraz na dziewczyny z rozmiarem 40.Chyba naprawdę nie czytałaś i dlatego krytykujesz moją postawę.Więc jaka jest twoja..?(tylko zapoznaj się dobrze z tekstem powyżej)
Jeśli zaś chodzi o tzw wyłapywanie błędów to to akurat było raczej w formie żartu.
A co do dywanu to z tatą nie mieszkam,a mój już wytrzepany:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

ale mnie nie obchodzi co mysli figlarka na temat lomzynianek bo dla mnie to ona moze gadac i gorsze rzeczy i wcale mnie to nie rusza bo to jest jej prywatna opinia. taka wlasnie jest moja postawa. temat nie dotyczy tego co sobie mysli jakas tam figlarka... trzeba miec szacunek do siebie i przede wszystkim znac swoja wartosc. jak ktos nie czuje sie dobrze w swoim ciele to kazdy taki przytyk na temat wagi czy ogolnie wygladu jest bolesny i nie wazne czy ma sie rozmiar 36,40 czy 44... jak kogos to az tak bardzo boli to widac nie akceptuje sam siebie i powinien sie wybrac nie do dietetyka ale do psychologa bo taka zanizona samoocene mozna leczyc . . .

,,A z resztą czy dziewczyny w rozmiarze 40 są grube..??? Mylicie się.Są w sam raz,wręcz idealne,, green zacytowalam tu akurat twoja wypowiedz ale nie w tym rzecz. po czesci zgadzam sie z toba ale z figlarka i Kola rowniez.... fakt,40 to jest rozmiar bardzo dobry. nie jakas wychudzona wydra ale tez nie hipopotam. Moim zdaniem ,,normalna 40,, sklada sie z wiekszego biustu,wyzszego wzrostu,troszke wiekszego tylka-ogolnie mozna to nazwac pelniejszymi ksztaltami... ale gdy dziewczyna jest niska,ma male cycki i dosc maly tylek ale do tego zwaly tluszczu na brzuchu,wystajace spod bluzki no to sorry... co z tego ze nosi ubrania w rozmiarze 40 (ktory jest przeciez rozmiarem wrecz idealnym-jak to napisalas z czym sie zgadzam oczywiscie) jak wyglada jak swinia... i tak jak mamy prawo powiedziec,ze osoba brudna z tlustymi wlosami,brudem pod paznokciami wyglada jak maciora tak samo mamy pelne prawo to samo powiedziec o tej 40 z wystajacym sadlem(nie wiedziec czemu takie panny zawsze eksponuja te zwaly tluszczu zamiast je schowac pod dluzsza bluzka). Bo wedlug mnie panny ze smalcem na wlosach to jest jedno i to samo co te niby szczuple ale z tym obrzydliwym sadlem w pasie. i jedne i drugie wygladaja jak swinie na wlasne zyczenie... mam nadzieje,ze rozumiesz o co mi chodzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Green jesteś zwykłą małą zazdrosnicą. Wiadomo ze każdy może wyrazić opinię o danym sklepie i jego obsłudze ale ty po prostu obrażasz te dziewczyny i opisujesz ich wygląd. Ale to nie jest pierwszy sklep w którym obrażasz dziewczyny. We wranglerze też ci wszystko nie pasuję i też masz obiekcję do wyglądu dziewczyn także nie dziw się że i po tobie ktoś może pojechać. Zgadzam się z kolą jesteś zwykłą zawistną chamką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

nawizujac do tematu-dziewczyny ta wasza zadzrosci ,pomyslcie o tym ze dziewczyny z traffica lub 517 musza oplacac zus,wynajecie lokalu,oplacac pracownice i wymieniac towar co z tym idzie-jezdzic po niego,pieniadze sa nie male-sam zus to juz 600 badz 800 zl,lokal 2-3 tys,a gdzie reszta?rozumiem, ze jestescie zniesmaczone obsluga bo to prawda,nie jestes atrakcyjnie ubrana na poziomie to dziewczyny bede krzywo patrzec badz obgadywac,marze maja wysoka ale oplaty tez nie male,majac taki biznes nic dziwnego ze wlascicielka ma chec zarobku,udalo jej sie trzyma sie dlugo-wybila sie na tle lomzy,o co bardzo ciezko-pogratulowac!ale tez zmienic nastawienie co do klientow.pozostaje neutralna co do sklepu,chcesz kupuj-nie?to nie nikt cie nie prosi,jedz i kup to samo tyle ze hurtem?co zrobisz z reszta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

a za bledy nie przepraszam bo to tylko forum a nie ogolnopolskii turniej wiedzy ortograficznej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

No pewnie że są nie miłe i krzywo patrzą.I od tego się wszystko zaczęło i na tym powinno skończyć.A tu zaczyna sie krytykowanie jedni drugich,chamskie odzywki i w ogóle zbaczanie z tematu..Mi to już się nie chce pisać bo to to samo co "grochem o ścianę"..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Kola ty jestes klijentka z j czy kilentka z i bo mi sie wydaje ze z i a wogole zanim zaczniesz wyzywac kogos od chamow popatrz na siebie bo jestes zle wychowana i wydaje sie mi ze to ty jestes jakas za kompleksiona nie wiem jakim prawem wyzywasz ludzi od chamow i od wiesniakow moze bys sie tak spojrzala na siebie co kotek a potem oceniala innych mamy prawo wyrazic swoja opinie tak po to jest to forum a tak naprawde to mysle ze to wlascicielki zalozyly te forum zeby zobaczyc co o nich mysla a tu zdziwko ich zlapalo bo z tego co widac prawie cala lomza mysli o ich sklepie ze to lumpeks cos w tym musi byc nieeeeeeeeeeee PODDRAWIAM WLASCICIELKI DO I ED

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

aga26 lepiej nie wyrażaj swojego zdania :) bo zaraz znajdzie sie ktoś taki jak janusz kos lub haaaah5 i cię skrytykują że jesteś "zawistną chamką","zazdrośnicą"czy też "osobą konfliktową" itp.Figlarki i Koli nie skrytykują za to że pierwsze zaczęły ubliżać ludziom,swoim poniekąd klientkom i osobom z rozmiarem 40 jakby były z tego powodu gorsze..
A jak znów ktoś założy nowy temat z zapytaniem o opinię czegoś tam to nawet nie czytaj o co pyta tylko od razu przytakuj,chwal,cukruj itp,po co masz wyrażać jakiekolwiek zdanie....?!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

green dziewczyno wez juz sie opanuj i nie pieprz za przeproszeniem glupot... w ktorym poscie zgadzam sie z figlarka? czy w mojej wypowiedzi na temat tych sklepow zauwazylas jakies wychwalanie,cukrowanie? w razie gdyby ci sie cos pomylilo to przytocze ci moja wypowiedz na TEMAT:

'',,figlarka,a czy to wazne gdzie sie ktos ubiera? jesli w ten sposob postrzegasz ludzi to naprawde zal mi twojej nedznej osobki ...
wracajac do tematu - 517 - ok. mila obsluga przede wszystkim - o cenach nie mam zamiaru sie wypowiadac. dla innych tanio a dla innych drogo-kwestia zasobnosci portfela. czasem warto dac i te 200,300 zl jesli towar naprawde nam sie podoba,co nie znaczy ze w jakims innym(tanszym) butiku czy nawet na rynku nie znajdzie sie czegos fajnego w granicach np 20zl :) co do tego drugiego butiku... nie bede oceniala przez pryzmat cen bo jak juz pisalam- wszystko zalezy od portfela kupujacych-ale zwroce uwage na atmosfere. i tu moge powiedziec,ze minus i to calkiem spory za: tzw spojrzenie ,,spod byka,, i miny ksiezniczek obrazonych na caly swiat (zwlaszcza gdy ktos zmierzy jakis ciuch a potem sie na niego nie zdecyduje)

Drogie panie - rozumiem,ze kazdy moze miec zly dzien ale bez przesady! nie siedzicie tam za kare! za swoja(ciezka albo i nie) prace dostajecie pieniadze i waszym zasranym obowiazkiem jest mila i kulturalna obsluga klienta bez wzgledu na to jakby nie byl grymasny... nie podoba sie?! to do widzenia - sądze, ze na wasze miejsce za chwile znalazloby sie z dziesiec chetnych... ''


Z tego co pamietam to figlarke rowniez skrytykowalam za poglad,ze lepszymi ludzmi sa ci,ktorzy ubieraja sie TYLKO w ekskluzywnych butikach,ktorych swoja droga nie ma... Dlatego bylabym wdzieczna,zebys na przyszlosc nie powolywala sie na moja osobe w sytuacjach,gdy nie masz racji... Dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

W ostatnim akapicie powinno byc:
Z tego co pamietam to figlarke rowniez skrytykowalam za poglad,ze lepszymi ludzmi sa ci,ktorzy ubieraja sie TYLKO w ekskluzywnych butikach,ktorych swoja droga W ŁOMZY nie ma... Dlatego bylabym wdzieczna,zebys na przyszlosc nie powolywala sie na moja osobe w sytuacjach,gdy nie masz racji... Dziekuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Wiesz co to ty kobieto zastanów się co robisz i co piszesz.Wchodzę sobie na temat o zgubionym portfelu,patrzę a tu ni z tego ni z owego ktoś o pseudonimie haaaah5 pisze że jestem forumową cwaniaczką,że potrafię tylko opierd.alać du.py innym.Do tej pory nie rozumiem czego ty się do mnie przyczepiłaś!Piszesz że ciebie i brata wychowano żeby pierwszym się do nikogo nie zaczynać(-ujęłam to własnymi słowami,ale sens pozostał ten sam) a na forum atakujesz mnie pierwsza tak jak byś miała do tego prawo tylko dlatego że wyraziłam opinie w jakimś temacie..Weź ty się czepnij kogoś innego-jak nie masz co robić..!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Boze jaka... koniec tematu dziewczyno... nie mam zamiaru z Toba dyskutowac i ci tego tlumaczyc skoro tego nie rozumiesz... mam tylko pytanie. czy wnioslas cos (cokolwiek) do ktoregos z tematow w ktorych tak zawziecie sie udzielasz? temat o traficu i 517 - NIC, temat o wranglerze - NIC (w obu tych tematach z kims sie kłócisz), temat o zagubionym portfelu - NIC (oprocz jakichs glupich wywodow ile to razy w numerze pomylil sie zalozyciel tematu - nawet nie czytasz do konca bo pomylil sie tylko RAZ), temat o sluzbie zdrowia - NIC (napisalas cokolwiek na temat lomzynskiego szpitala? oczywiscie,ze nie...bo tylko nie na temat potrafisz rozprawiac)

chcesz wiedziec za co sie do ciebie przyczepilam? wlasnie o to pisanie nie na temat... wcale nie zaatakowalam cie pierwsza dlatego ze wyrazilas opinie w jakims temacie bo kazdy ma prawo do swojej opinii i niekoniecznie musi sie ta opinia zgadzac z moja. Oczywiscie wyrazasz swoje opinie,a jakze!,tylko szkoda,ze NIE NA TEMAT. zreszta w swoim poscie do ciebie dokladnie to wytlumaczylam. skoro dalej nie rozumiesz,to wybacz,ale to nie jest moj problem,ze nie nauczyli cie w podstawowce czytania ze zrozumieniem...

I prosze Cie - pokaz klase i NIE ODPISUJ JUZ bo niie to jest przedmiotem dyskusji w tym czy innym temacie. chcesz dalej prowadzic jakies durne wywody? zaloz nowy temat o nazwie np. CO WY WSZYSCY DO MNIE MACIE? i wtedy mozesz dac popis swoim fantazjom.

Przepraszam wszystkich za zboczenie z tematu,ale... czasem inaczej sie nie da... Wesolych Świat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Gren i ago26 ale to wy macie kompleksy na punkcie tych dziewczyn. Wam nie pasuje i trafic i wrangler coś w tym musi być że obie atakujecie w dwóch oddzielnych tematach te dwa sklepy. Albo chora konkurencja lub zwykła małostkowa zazdrość i chamstwo. Pozdrawiam i życze Wesołych Świąt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

do haaaah5 - to co miałam wnieść we wszystkich tematach to wniosłam.Szczególnie jeśli chodzi o temat ze szpitalem - naucz się czytać ze zrozumieniem!Przytoczyłam conajmniej dwa przypadki złego traktowania..To ty nic nie wniosłaś bo opisałaś tą sytuację "z boku"kiedy byłaś przy swojej siostrze.Sama przeżyj poród i dopiero się wypowiadaj,wtedy zobaczymy jaka jesteś mądra.Już przy temacie dotyczącym zgubionego portfela napisałam że nie chcę z tobą pisać to znalazłaś mnie w innych tematach.Weź się ode mnie odczep i nie komentuj tego o czym ja pisze i z kim! Teraz ja ciebie proszę : nie odpisuj.Myślę,że już wszystko zostało powiedziane.Żegnam!!!

Kola nie mam kompleksów.Zaczełaś swoją wypowiedź od : green i ago26..dodaj jeszcze :kobi,anak,natasha 100,15234,zadowolona, xyz-xyz1,kaazkaaz,bonita,madziusmadzius,mirko,mechicano,szanelka, IzzyRajder czyli tych którzy mają podobne zdanie w tym temacie.Zostałam tam źle obsłużona i to wszystko..No tak,ale twoim zdaniem my wszyscy mam kompleksy na punkcie tych dziewczyn..:D

Myślę że temat jest już zamknięty.Nareszcie,bo o czym tu więcej pisać..

Również pozdrawiam i życz Wesołych Świat ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Nie było mnie parę dni a tu widzę kołtuneria rozpisuje się w najlepsze.

Kola zgadzam się z tobą w 100%. Siedzą takie trolówy w domu i zamiast zająć się Świętami to smarują o dupie Maryny. A chłop z nerwów na rybach z kolegami. I na pytanie, po co ty z nią jesteś - czyżby dobrze gotowała, -nie, dobrze dupy daje, - nie, to po co? - robaki ma. I to jedyna z was pociecha Zapiszcie się do Koła Gospodyń Wiejskich i tam opowiadajcie o porodach, smrodach i innych pierdołach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

ja i tak nie mam pieniedzy zeby chodzic do jakiegokolwiek sklepu...

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

figlarko nie nie było cie pare dni tylko dumałaś jak tu się odgryść-i fakt,odgryzłaś się jak bąk na kobylej dupie!:) U mnie wszystko w domciu porobione na Święta a przy kompie się relaksuję w tym przedświątecznym czasie..:) Myślałam że ten temat będzie już zakończony i każdy da się na spokój (i faktycznie tak jest)ale patrze że ty nie darujesz!Mój mąż nie narzeka. Patrz lepiej do czego ty się nadajesz-chyba z tobą kiepsko jest wiesz...? Ale w ten przedświąteczny czas wstrzymam się i nie uzasadnię swojej wypowiedzi bo bym ci tak przy dupie narobiła że aż wstyd...Handluj tam w tym swoim sklepiku,dowiedziałaś się co na twój temat myślą inni?-to żyj sobie z tą świadomością.Widocznie na to zasługujesz :))
I weź już również z honorem odpuść sobie i nie odpisuj.Nie błaźnij się skoro już wszyscy wiedzą kim jesteś..Nie wzbudzaj więcej antypatii żeby zaczeli się wypowiadać jeszcze inni forumowicze bo w końcu za tą mordę zostaniesz wyzwana na ulicy i po co ci to...?:))
Żegnam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

ha ha

pis998

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

komedia nie forum ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Uśmiałam sie jak przeczytałam te całe forum:D jeśli chodzi o negatywne posty pisze je konkurencja albo osoby o wielkich kompleksach:D ja kupuje w trafficu juz kilka lat i nigdy mnie źle nie potraktowano wrecz przeciwnie panie sa miłe i sympatyczne:) co do ubran fakt czasami sie zdaza ze sa słabszej jakosci,ale tak jest wszedzie;D jesli chcecie ciuchów,w których pochodzicie 5 lat to zapraszam do sklepów,w których zapłacicie 500 a nawet 1000 zł za bluzeczke;Dja jestem szczupła i tez nie znajduje czasami odpowiednich rozmiarów ale nie płacze z tego powodu trudno taka moja natura ide po zakupy w nastepnym tygodniu albo miesiacu i cos sobie dopasuje:D spodnie mi nigdy nie farbowały,w jednych chodze juz rok i jest wszystko ok:D moja znajoma jest przy kosci i znalazła tam sobie ciuchy i nikt jej źle nie potraktował:D a jesli chcecie tanszych ciuchów to idźcie na szmaty do lumpeksu:D albo na rynas;D co do plasitkowych lal te panie poprostu dbaja o siebie,sa łądne i maja co pokazywac:)a czego wy chcecie brudasów?:D to czyste i eleganckie sklepy tak naprawde najlepsze w Łomzy:) a jak ktos ma kompleksy i lubi obrazac innych to niech najpierw zacznie leczyc sie na głowe:D bo to jest czysta zazdrosc,znam wiele osób które chciałoby sie tam ubierac ale poprostu nie stac ich na te ciuchy dlatego gadaja dookoła jaki to zły i niedobry sklep ukrywajac swoje pragnienia:D trzeba spojrzec prawdzie w oczy i przyznac sie do swojej głupoty:D pozdrawiam PAnie z Traffica i 517 ,nie przejmujcie sie takimi dnami intelektualnymi bo czytajac te posty od razu widac ze kłaniaja sie ZELDE albo OHAP:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

hehehe a taksówkarze to oszusty ,w auto komisach oszusty u rysia na weselu był stary kotlet, niedobra pizza w da grasso . OGLUNIE JEST ******. A jeszcze w rampie sie bili i czy ktos cos widział

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Traffic i 517

Podpisuję się pod słowami Neti. Ja też często robię zakupy w tych sklepach i jestem bardzo zadowolona z obsługi jak i z towaru a co do właścicielek to nie jedna łomżynianka chciałaby tak wyglądać jak one.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org