czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry ginekolog

Ktorego ginekologa mozecie polecic do prowadzenia ciazy?slyszalam, ze jesli lekarz nie pracuje w szpitalu, to potem kobieta jest inaczej traktowana niz pacjentki, ktore chodzily do lekarzy pracujacych w szpitalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Dr.Ściana ja chodzę do niego i jestem zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

dr Ściana - nie polecam. W swoim prywatnym gabinecie jest miły, ale mialam okazje byc na badaniach pracowniczych w Esulapie i tam okazal się juz nie miły. To jednak nie jest najwazniejsze. Nie bede opisywala szczegółów tej wizyty, ale nie polecam.

Zerg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Dr.Sciana jest dobrym lekarzem.Bylam kilka razy prywatnie kiedy bylam w ciazy,ale tylko na USG a reszte badan i wynikow robilam w przychodni i mimo wszystko nigdy nie odczulam,ze jest nie mily.Chodzilam przed ciaza i bede caly czas chodzila do niego do przychodni.Polecam.

Dr.Sciana jest dobrym lekarzem.Chodze do niego do przychodni i jest ok,bylam pare razy prywatnie i tak samo mnie potraktowal.Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

To prawda, że pacjentki lekarzy spoza szpitala są inaczej traktowane. Słyszałam takie opinie. Mimo to, też na razie chodzę do dr Ściany, jest uprzejmy. Byłam i prywatnie i w tej przychodni na ul. Polowej. Niedawno na forum był temat o dr Ścianie, strasznie negatywnie się o nim wypowiadano, sama tego nie odczułam. Też się zastanawiam którego ginekologa wybrać gdy będę w ciąży... Koleżanka spodziewa się dzieciątka, prowadzi ją ten ginekolog i jak na razie jest bardzo zadowolona. Lekarz jest "na telefon" 24 godziny na dobę (gdyby coś niepokojącego się działo).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Zgadzam się z Zerg, prywatnie przesympatyczny człowiek, w eskulapie okazał się być bardzo mało sympatycznym, niemiłym doktorkiem.
Od ponad 10 lat odwiedzam gabinet Poppe, mimo różnych opinii w tym ostatni wyrok, nie zniecheca mnie do wizyt u niego.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

a ja polecam dr skretka naprawde dobry lekarz i bardzo przyjemy a pozatym prz kazdej wizycie robi dokladne badania a nie tak jak niekorzy daja skierowania i trzeba czekac na wizyte np na usg.polecam go jest naprawde dobry.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

A ja wam polecam wizyty w przychodniach za fri.Ciąża to stan fizjologiczny, normalny i nie trzeba szaleć. Pieniążki wydane na wizyty prywatne to wyprawka dla niemowlaka.
W każdej przychodni choc bez kasy macie być załatwione dobrze.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Przez dr.Ściane mało co i by mnie tu już nie było;) Jakbym go spotkał to bym mu powiedzial co o nim mysle. A do tego moja kochana mamusia miała cesarskie ciecie na "zywca" poniewaz pan sciana nie trafil dobrze ze znieczuleniem;/ Wiec ja ze swojej stroby nie polecam

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

chodziłam do doktor Piskorskiej ale nie polecam, podchodzi bardzo "luzacko" i nie zlecala badan jesli sie o nie nie upomniałam i dlugo trzeba czekac pod gabinetem na wizyte. Dr. Ściana w szpitalu jest dosc niesympatyczny. polecam Skrętka, załuje ze zrezygnowalam z jego uslug w czasie ciąży ale teraz juz bede mądrzejsza. a co do jakis roznic w szpitalu odnosnie traktowania to ja nic takiego nie odczułam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

serdecznie polecam Edmunta Zarembę ,wspaniały lekarz !Prowadził moją ciąże, miałam ciąze zagrożoną , zlecił mi badania prenatalne i cały czas wspierał psychicznie.Nie należy do lekarzy łapówkarzy ,ineresuje się pacjentkami w szpitalu ,nawet po porodzie zajdzie na oddział zapytać się czy wszystko jest w porządku .Przyjmuje na ul.Bema29.Raz jeszcze polecam i dodam ze to nie tylko moja opinia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

przepraszam za błąd w imieniu, oczywiście Edmund Zaremba.Dla zainteresowanych podaję nr.telefonu do gabinetu 86-218-88-28

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Owszem, ciąże mojej zony również prowadził Zaremba, ale teraz chodzi do Skrętka ma lepszy sprzęt i nowocześniejszy a poza tym robi USG na każdej wizycie bez dodatkowych opłat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

może i tak ,sprzęt nie jest najnowszy ale ważniejsze jest chyba doświadczenie .Na tym sprzęcie widział pewne nieprawidłowości i to potwierdza że to człowiek który wie co robi i zna się na tym.A chyba nie chodzi o to żeby mieć ładne zdjęcia z usg do albumu ,tylko żeby prowadził ciąże bezpiecznie.Tak czy nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Czy u Zaremby płaci się za USG?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

tak ja płaciłam 20 zł więcej do wizyty ,czasem z badaniem ginekologicznym i usg było to 70 zł ,czasem 50-60 zł .Różnie , ale nie żałuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

A co sądzicie o dr. Oleszczuku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Dr Skrętek- na prawde polecam, a co najwazniejsze wszystko jest za free potrzebna tylko ksiazeczka ubezpieczeniowa przy pierwszej wizycie, gabinet na Makowej 4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Zdecydowanie najlepszy z tego towarzystwa jest dr Bartosz Pękała z Zambrowa (choć niezły jest jeszcze Zaremba i Skrętek). Chłop przyjmuje na Wyszyńskiego w Łomży i w Zambrowie w swoim NZOZ. Ma specjalizację II stopnia z ginekologii, robi dodatkową specjalizację z endokrynologii + ma sporo kwitów z USG i naprawdę jest dobry w badaniach USG (rzadko, który bowiem z ginekologów posiada w ogóle certyfikaty do przeprowadzania tych badań).
Jest tylko jedno ale .... nie pracuje w szpitalu, więc nie możesz liczyć na jakieś specjalnie trakotwanie przy okazji porodu.
Gwarantuję jednak, że będziesz zadowolona!
Prowadzimy u niego już drugą ciążę i za nic nie zmienilibyśmy lekarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

A i mogę dopowiedzieć, że w obu gabinetach ma naprawde niezłe sprzęty do badania, a to tez jest bardzo istotne!!!
USG robi za free oczywiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

mam pytanie czy dr Skretek ma gabinet prywatny w Łomży??? na stronce internetowej znalazłam informację że na piłsudskiego ale podobno to nieaktualna sprawa? ktoś ma jakieś informacje na ten temat??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Do: GrubyŁKS

A od kiedy lekarz ginekolog robi znieczulenie?? Za prawidłowe znieczulenie odpowiada ANESTEZJOLOG !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

a ja uwarzam że najlepiej mieć lekarza ze szpitala bo jak nie masz takiego lekarza w szpitalu swojego to niechca ci pomoc a jak kogo stac to do bialegostoku prywatnie tam jest luksus i traktoja cie lepiej niz u nas w szpitalu jak nie dasz to sama sie mecz i kropka a tam to zaplacisz i sie nie martwisz o nic tylko zeby szybko urodzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Ja polecam dr Pękałę , tak jak juz pisano powyzej przyjmuje bezpłatnie w przychodni na Wyszyńskiego. Tam tez od razu bezpłatnie robi USG. Uprzedzam, że sa bardzo duże kolejki do niego. Często jest nieobecny , czasami nawet przez 2 tyg. , ponieważ robi specjalizacje i trzeba sie dowiadywac kiedy bedzie, wtedy po jego powrocie jest tłum kobiet. Ja ostatnio rezerwowalam kolejke o 6.00 rano, bo jakbym przyszla na 8 to bym byla 30 w kolejce. Ja przechodziłam do niego całą ciąże (traf chcial ze byl przy porodzie i duzo nam pomogl) i do tej pory chodze na kontrolne badania. Bardzo polecam!!!
Dużo dobrych opinii ma równiez dr Skretek i dr Zaremba.

jagodzianka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Dr.Skrętek ma prywatny gabinet na Piłsudkiego 6 obok okruszka!Również polecam podobno każda ciążę doprowadził do szczęśliwego końca!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Witam ja równiez polecam Dr. Pękalę Jest naprawde dobrym ginekolegiem chodze do niego juz od dawna i naprawde mi pomógł zawsze można sie go spytac o wszystko co nas interesuje a on szczegolowo odpowiada na pytania i sam zlecenia wszystkie potrzebne badania co jakis czas, o nic nie trzeba go prosic. Tez potwierdzam ze zawsze jest u niego mnóstwo kobiet i bardzo cięzko jest sie dostac ale warto Za to szczerze odradzam dr. Zdanowicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Witam,
ja polecam dr Ścianę,to On mi prowadził całą ciążę i nawet gdy coś sie działo i dzwoniłam do niego zawsze dawał jakieś wskazówki i porady.
Nie polecam Skrętka przez niego straciłabym mamę ale w czas zajął się nią dr Ściana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Witam. Trudno dogodzić wszystkim pacjentkom. Najważniejsze , aby każdy z nas znalazł lekarza, któremu ufa i którego bez skrępowania może o wszystko zapytać. W Łomży jest kilku dobrych specjalistów. Osobiscie chodzę i szczerze polecam dr Pekałę z Wyszyńskiego. Nie przeszkadzają mi długie kolejki, bo najważniejsze jest dla mnie moje własne zdrowie , a w tym przypadku jestem pewna o rzetelnym przeprowadzeniu wszystkich badań i udzieleniu fachowej porady.Dobrze jest chodzić do lekarza , który ciągle podnosi swoje kwalifikacje i na bieżąco się szkoli. Nigdy nie musiałam sama dopraszać się badań. Chodzę na kontrole systematycznie , robię potrzebne badania i jestem spokojna o własne zdrowie. Kilka lat temu prowadziłam także ciążę u dr Pękały-razem z mężem byliśmy bardzo zadowoleni. Jednak na poród zdecydowałam się w Białymstoku . Nie miało znaczenia, gdzie prowadziłam ciążę- byłam traktowana bardzo dobrze.
Kiedyś w sezonie urlopowym skorzystałam z porady dr Ściany-radzę omijać z daleka, potraktował mnie nader obcesowo, czułam się bardzo skrępowana.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Dr Ściany nie polecam miałam z nim kontakt przez 3 pierwsze wizyty i nigdy więcej bym do niego nie poszła. Dzięki Bogu trafiłam na dr. Pijagina. Cudowny człowiek. Fakt ze trzeba się wystać u niego w kolejce ale badanie za to pierwsza klasa. Przemiły i przesympatyczny człowiek. wizyta trwa u niego tyle ile wymaga pacentka a nie jak u dr Ściany 15 min. i nie ważne czy pacjentka ma pytania czy nie to on po prostu wstaje i mowi dowidzenia. Nie polecam go na prawde.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Gdzie przyjmuje dr Pijagin? Czy wogle przyjmuje na NFZ.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

nie wiem czy przyjmuje w FNZ ale na pewno przyjmuje koło byłego Hufca to jest chyba Polowa. Naprawde polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

no moim zdaniem najlepszy jest dr. Sufit buahahaha bez sens czym wy sie martwicie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

każdy z osobna poleca innego ginekologa, trudno wybrać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Skrętek nawet dobrego wychowania nie ma. Jak byłam u niego recepte rzucił jak dla psa kość. Był niemiły. Okropny. Nigdy więcej!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

kurcze no to wreszccie który i za ile :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

A ja polecam dr Ścianę, całą ciąże do Niego chodziłam do przychodni na Polową i bylam zadowolona. I wcale nie reguła, że tylko prywtnie jest sympatyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

tak czytając to chyba on najlepszy. .. . A prywatnie ile bierze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

zamiast dr. Sciany wezcie moze dr Podłoge albo dr. Sufit on najlepszy jest hahaha debile szukają ginekologa won z tym goownianym tematem z tego forum h.... to innych obchodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

ja polecam Dr.Zarembe przyjmuje na bema bardzo dobry lekarz prowadził moja ciązei jestem bardzo zadowolona nie polecam zdanowicza byłam raz i załuje ale to jest tylko moje zdanie.

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

kiedyś sądziłam, że kazdy lekarz jest taki sam, tak samo może poprowadzić ciąże ale okazuje sie że nie i nie wiem czy u nas w łomzy jakiś lekarz który tak naprawdę z ręką na sercu przejmuje się zdrowiem pacjentki i ma to zdrowie na uwadze....chodziłam całą ciąże prywatnie i do porodu poszłam z bakteriami w szyjce macicy-sytuacja była o tyle dziwna że dla mnie bezobjawowa ale w szpitalu przy badaniu połozna stwierdziła że mam stan zapalny a mój lekarz tego nie widział, nie pokusił się w ostatnim miesiącu ciaży o rzadne badania, wymazy itp aby bezpiecznie doprowadzić mnie do porodu-a tego się przecież oczekuje od lekarza prowadzącego.... Nie będe wymieniać jego nazwiska-padło już na tym forum nie raz.............
jestem zawiedziona:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Rzeczywiście, każda będzie zachwalać swojego lekarza i w zasadzie każdy jest dobry, o ile ciąża przebiega prawidłowo. Bezpieczniej jest wybrać kogos, kto pracuje w szpitalu, wtedy na starcie inaczej patrzą. Z mojego doświadczenia bardzo dobra jest dr Załęska, spokojna i zrównoważona, a do tego kompetentna. Bardzo "ludzki" i sympatyczny, w porównaniu do innych ginekologów, jest dr Sokół, który przyjmuje podobno tam gdzie Zaremba i Głębicki. Nie wiem, za ile.

Na pewno warto zapisać się też do szkoły rodzenia (Centrum Katolickie- super położna), wtedy położne stają się bardziej przyjazne, bo to przecież one tak naprawdę pomagają nam urodzić dziecko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

ktoś może wie czy i gdzie przyjmuje dr Sokoł ?? Chodzi i o gabinet prywatny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

CHyba na Bema, nie wiem czy nie tam gdzie Zaremba,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Witam. Mi całą ciążę prowadził Pękała, naprawde jest super lekarzem, ja miała zagrożoną ciążę, a on się super zają mną, jak coś było nie tak to mogłam nawet w nocy dzwonic do niego na komórkę. Nieprawdą jest że jak się ma lekarza ze szpitala, to inaczej podchodzą do takiej kobiety. Ja jak rodziłam to zajęły się mną super i nieważne czyja jesteś pacjentką i tak musisz koperte dać, tej położnej która się opiekuje tobą. Nigdy bym nie poleciła Zdanowicza i Piskorskiej, są okropnymi lekarzami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

tak tak zgadzam się polożne są super naprawdę, ekstra się zajmują rodzacą, profesjonalistki i przy tym miłe i sympatyczne mają podejście- gdy szłam do porodu byłam jakaś zestresowana i wystraszona-na sali porodowej wszystko mi odeszło:)) chociaż niedawno rodziłam ale już zasatnawiam się nad wyborem lekarza prowadzacego drugą ciążę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Dr Piskorska okropnym lekarzem?dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

najlepszy ginekolog to pan doktur Andrzej Waligrucha on ma taki 50 cm sonar napewno panie z wielimi oczekiwaniami będą zadowolone :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

cybermass po co tu zaglądasz skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia??????????? przyczyniasz się do zaśmiecania tego forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

a tak sobie skoro moge to to robię a to forum i tak jest zasmiecone przez wlasnie takie tematy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Ja osobiście polecam dr Zarembę, pełen profesjonalizm, miłe podejście do pacjentki.Serdecznie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

a ja polecam dr Oleszczuka - prowadzil moje dwie ciaze i jestem bardzo zadowolona- przyjmuje na starej bawelnie. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Co do dr Sciany to mam podobne doswiadczenie.Podczas ciaży poszłam do niego z prywatna wizyta i byłam pełna podziwu,pomyslałam lekarz z powołania lecz jak się póżniej okazało wielka pomyłka.Niestety ów lekarz zbyt kocha pieniądze i bardzo szybko traci pamiec co do swoich "stałych"pacjentek.Obiecywał góry .lasy ale obietnic nie dotrzymał.Szczerze nie polecam!!!SZkoda czasu i pieniędzy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Dr Ściana prowadził moją pierwszą ciążę drugiej już nie poprowadzi.........................szczerze niepolecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Powracam do tematu tylko dlatego ze chce cos wyjasnic Grubemu LKS, to nie Scana robil znieczulenie tylko anestezjolog, Bogus Sciana ne ma uprawnien do robienia znieczulenia wiec nie on zawinil tylko anestezjolog a on widocznie musial juz wyjac ciebie z brzucha twojej mamy

Polecam Sciane , cala ciaze chodzilam do niego i na Polowa i prywatnie i za kazdym razem byl bardzo mily przyjemny wszystko tlumaczyl jak dziecku i byl 24h dostepny na telefonie w razie czego.
Polecam
i sorki ze wracam do starego tematu

Co do opinni na temat innych lekarzy to sie nie wypowiem bo by to byla dluga historia niestety nie pozytywnaadal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

He ,he ,he " długa historia, niestety nie pozytywna...", czyśbyś chodziła do wszystkich skoro masz złe zdanie na temat innych, a może to tylko takie puste gadanie i dolewanie oliwy do ognia. Jak mówisz "A" to powiedz i "B" albo nie kontynuuj wątku, bo wtedy stajesz się zupełnie niewiarygodna. Brak tu konsekwencji w tym co piszesz, bo twierdzisz, że chodziłaś całą ciążę do dr Ściany. To tak jak w mediach- ogólnie puszczasz hasło, oczerniasz lekarzy jednym zdaniem i jesteś zadowolona. Pytanie z czego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

A moze ktos wie gdzie przyjmuje dr Nierodzinska ? chodzi o zrobienie usg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Jesli chodzi o usg to proponuje przejsc sie do Dr Wagnera - przyjmuje na Alei Legionow trzeba sie umowic telefonicznie 86 218 88 98 .

Polecam - liczy sie dobra fachowa obsluga i porada przede wszystkim.

Dr Nierodzinska - stanowczo odradzam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

ja bardzo ale to bardzo polecam dr Skrętka, to super lekarz, chodzę do niego już bardzo długo i nie byłam ani razu źle potraktowana, nie zapomina o badaniach cytologicznych itp. jego zachowanie i sposób bycia nie zmienia się czy chodzę prywatnie (na Piłsudskiego) czy państwowo (na Makową). Dziewczyny sprawdzcie a nie pożałujecie.

Ps. Dr Nierodzińska przyjmuje na Piłsudzkiego koło Okruszka i w Eskulapie, ale bardziej polecam dr Wenderlicha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

o dr Skretku też słyszałam wiele dobrego sama myślę czy nie udać się do niego będąc w ciąży z drugim dzidziusiem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

ludzie co wy piszeci eczy prywatnie czy panstwowo chybanajwazniejsze w takiej sytuacji jest zdrowie a niekasa i niema co zalowac za wizyte.... wkoncu zycie ma sie tylkojedne a kasa dzis jest jutro jej nei ma i nie ma co odkladac do skarpetki anwypozazenei dl amalucha!!! zgodze sie w zupelnosci z niektorymi przedmowcami ze najlepszy jest DR.ZAREMBA i bede stala za tym murem jak lerzaam zszpitalu to tylko na przychodziis ie pytaljaksie czuje i wogolea inni lekarze typ Poppe itp to tylko czekaj nakoperte keidy mu dasz to wtedy zmieni podejsci edo pacjent amowie to z wlasnego dosciadczenia boprzelazalam z spzitalu na ginekologi ponad miesiac czasu i sie przekonalam o tym i naprawd chodze tylko teraz do Dr.zaremby i tego neizmienei chodzby sie walilo botakiego drugiego lakarza w lomzy to neima LEKARZ Z POWOLANIa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

I zalezy mu tlkonadobru pacjent ai mapodejsci edo niego... Nawet w najgorszej sytuacji potrafi pocieszyc goi znalzesc wyjscie z jak najgorszej sytauacji.... A badania robi bardzodobre i usg i wyszystko na kazdej wizycie jesli tego wymaga a nie jest to prawda co niektorzy mowia.... Nie piszcie glupot o Dr.zareby jak go nie znacie albo niebyliscie u niego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

A czy któryś z tych ginekologów przyjmie w niedzielę kobietę w celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

prywatnie pewnie kazdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

doktor sokól przyjmuje na Makowej we wtorki po 16 ale trzeba czekac niemal miesiąc na wizyte niestety... sa duże kolejki. z marszu tam można dostać sie do skrętka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Powiem tak-lekarza sie sprawdza nie wtedy kiedy wszystko gra czyli z reguły prowadzenie ciazy,a wtedy kiedy jest nie halo ,badz problem z diagnoza ewentualnie odpowiednim leczeniem,wtedy nasze gwiazdy mogłyby sie sprawdzic.Z doswiadczenia mojej zony powiem że niestety ale niewielu jest godnych polecenia.Teraz bywa u skretka i jest ok,prowadził ciaze poppe-tragedii nie ma,pekała-ok,troche mrukowaty,ale facet sie non stop kształci co jest duzym plusem a czego brakuje innym.No a najgorzej pan ściana,pani mazewska.a i na koniec doktorow jest nie wielu ,wiekszosc to specjalisci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

co sądzicie o głębickim, szukam lekarza do prowadzenia ciąży i z tego co tutaj przeczytałam to chyba najlepiej jak pracuje w szpitalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

i jak by ktoś miał jakieś namiary na dr sokoła to bym porosiła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Dr Sokół ul Krzywa 27 086 2198892



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

nie wiecie czy dr Malinowska nadal przyjmuje na Makowej?

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

tak, dr Malinowska przyjmuje na makowej (w określone dni)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

próbowałam się dodzwonić do dr sokoła ale podany nr 086 2198892 nie odpowiada- nie ma takiego nr. może ma ktos jakieś aktualny nr tel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

może ktoś prowadził ciążę u dr Malinowskiej i mógłby wypowiedzieć się w tym temacie

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

sokół przyjmuje na makowej w ramach funduszu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

tzn że dr sokół nie ma prywatnego gabinetu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

owszem z tego co mi wiadomo to na ks.Anny nr bloku 16 chyba-to ten nowy blok jak sie wjezdza z Szosy Zambrowskiej-zaraz po prawej.gabinet wspolny razem z dr.Poppe i okulistka dr.Poppe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

jesli chodzi o ginekologa w lomzy to Zaremba ewentualnie Skretek.Ale niestety zaden z nich nie jest tak dobry jak Pękala z zambrowa.fakt przyjmuje 2 tyg w lomzy i dwa w warszawie ale polecam rowniez gabinet prywatny w zambrowie.codziennie.sprzet I klasa.wizyty sa dosc kosztowne ale super lekarz

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

nie to raczej nie bedzie blok nr 16-moze nr.27-dokladnie niestety nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

tylko żaden z tych lekarzy nie pracuje w szpitalu, bo jeżeli chodzi o pobyt w szpitalu to patrzą na czy lekarz prowadzący pracuje w szpitalu czy nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

nie patrz na to czy lekarz pracuje w szpitalu czy nie i tak się nie interesują pacjentkami a rządzi poppe i tylko on decyzje podejmuje:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Do Skrętka chodziła moja żona. I też go chwaliła. Pewnego dnia oświadczył, że żona jest w ciąży i... to wszystko.
Okazało się, że kobieta w ciąży nie może obcować z substancjami, z którymi pracowała małżonka.
Gdyby nie zaangażowanie doktora Pękały mogłoby być nieciekawie.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

a może ktoś wie kiedy i w jakich godz przyjmuje dr pijagin bo nie moge się do niego dodzwonić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

No własnie,ja też się noe mogę dodzwonić..:( Ma ktoś może do niego aktualny nr niż ten : 86 218 68 47 ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

No własnie,ja też się nie mogę dodzwonić..:( Ma ktoś może do niego aktualny nr niż ten : 86 218 68 47 ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Dzisiaj trafić na dobrego ginekologa to jak na dobrego kochanka :-( Niestety nie w tym kraju :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Jestem mama 3dzieci.Rodzilam 4 razy,jedno dziecko niestety nie zyje.przez ostatnie 2 ciaze dlugo lezalam w szpitalu i napatrzylam sie troche na podejscie lekarzy do pacjetek:).Z czystym sumieniem moge polecic dr Zarebe,Pijagina,Poppe,Glebickiego.Jesli chodzi o dr Sciane nie powierzylabym mu nawet mojej suczki.Chamski ,ordynarny gbur.
To oczywiscie sa tylko moje odczucia i spostrzezenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

z tego co wiem to gabinet pryw na polowej dr pijagina był jakoś w lipcu-kilka dni nieczynny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Witam
Czy ma ktoś namiary do doktor Załęskiej? i kiedy i gdzie przyjmuje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Witam, a ja Pijagina nie polecam !!! Prowadził moją ciążę i zawiodłam się na nim przy porodzie. Miał wtedy akurat dyżur na ginekologii (skąd mnie wysłał na porodówkę) i nawet nie przyszedł zobaczyć co się ze mną dzieje, a ja miałam poród z komplikacjami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Też polecam dr Sokoła, przyjmuje prywatnie na Ks.Anny 27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

http://www.superquiz.pl/?t=165 do wygrania łatwe 100zł. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

czy komus z was ciążę prowadziła dr Ewa Załęska ???? jeżeli ktos leczy lub leczył sie u niej to bardzo prosze o wypowiedz na jej temat. dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

moim ginekologiem jest pawelznavary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

moją ciążę prowadziła Załęska i szczerze polecam- tylko trudno sie umówić na pierwaszą wizytę jak chce sie na NFZ bo dluga kolejka, ale później już lżej idzie ;-)
noi w szpitalu kiedyś pracowała więc ją znają i raczej dobrą ma opinię

anias

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Witam
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak można skontaktować się z dr. Pijaginem i umówić się na wizytę do niego i w jakie dni przyjmuje

Z góry dziękuję



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Jak dobrze pamiętam to we wtorki,środy i chyba czwartki.Musisz zadzwonić by sprawdzić ja mam wizytę w ten poniedziałek wieczorem.
602 600 514-najlepiej dzwonić po południu bo do ok14ma dyżur w szpitalu,chociaż nie codziennie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

W ten poniedziałek wieczorem powiadasz.
Cholera przyjdę popatrzę :)

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Na lekarza?Miłego patrzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog


czy komus z was ciążę prowadziła dr Ewa Załęska ???? prosze o wypowiedz na jej temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

W Łomży nie ma dobrego ginekologa. Wiekszość z nich to zwykli nieuki i chamy. ostatnio moja koleżanka urodziła dziecko przez cesarke. Wszystko niby poszlo dobrze ale lekarz, który ja operował oraz był jej jekarzem prowadzącym zachował się jak ostatni dupek. Chodzi mi o dr. Roberta Pijagina. Przez cała ciąże było wszystko ok... ale jak przyszło do porodu, zaczął odnosic sie do pacjetki chamsko cytuje " zamknij mordę". Nie obchodziło go że ona skarży sie na ból. Według mnie chciał poprostu łapówkę.
NIE POLECAM TEGO LEKARZA. Zresztą w łomży nie ma dobrego ginekologa. Polecam Białystok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Zawsze polecałam Skrętka, jednak teraz mam porównanie z lekarzem zagranicznym, który prowadzi moja dalszą ciążę. Do Skrętka bym nie wróciła, gdyby mi płacili. Faszerował mnie w ciąży hormonami, niepotrzebnie, bo okazało się, że muszę na mój problem brać magnez. Żałował mi skierowania na toxo, musiałam je wykonać prywatnie. Do tego nie chciał mi tłumaczyć powodu moich skurczy, stwierdził tylko, że tak się zdarza w ciąży. Na pytanie jakie suplementy mam przyjmować w ciąży odpowiedział, że zestaw dla ciężarnych, dzięki czemu dorobiłam się anemii, wyniki krwi olał.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Do rozczarowana:
Oskarżenie jakie wysunęłaś odnośnie doktora Pijagina jest bardzo poważne.Masz ku temu jakieś przesłanki??Byłaś widocznie przy porodzie skoro wiesz co powiedział do koleżanki.Uzasadnij.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Popieram.
Chodziłam całą ciążę do doktora Pijagina i na pewno tak sie nie odzywał ani do mnie ani do innych pań.
Był przy porodach moich dwóch znajomych,jedna nawet go zjechała a on nic.
Jego jedynego POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Hej ja byłam u Poppe ogólnie miły i wszystko było ok, miał również swoje niemile zagranie ale długo nie męczyłam się w szpitalu przy porodzie. Bez względu do którego lekarza pójdziesz nawet do takiego który pracuje w szpitalu to i tak decudujące słowo ma Ordynator Poppe i to od niego wszystko zależy.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Co do Doktor Załęskiej to długie terminy są ponieważ lepiej iść prywatnie Moja znajoma do niej chodziła prywatnie. Pani doktor niezle ja kasowala za wizyty ponieważ wystawiała zwolnienie tylko na dwa tygodnie po to aby znowu brać pieniążki i przedłużyć zwolnienie . Nie polecam W końcu poszła gdzie indziej i dostała zwolnienie na miesiąc w dodatku zleciła badania prenatalne które można zrobić na NfZ ale pacjentka musiała zrobić prywatnie. Nie ładnie no ale cóż tak bywa ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Witam, ja polecam dr.Sokoła prowadził od początku moją ciąże a nawet odebrał poród a rodziłam sama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

WITAM a ja polecam z całego serca Pijagina prowadził moją ciążę jestem zadowolona.gdybym miała następne dziecko zdecydowała bym się właśnie na niego.miałam okazję mieć przyjemność z trzmema ginekologami.dr ściana w moich oczach nie jest zbyt dobry.miałam ciążę pozamaciczną uważam że zbyt długo czekał z postawieniem diagnozy a ja w strasznych bólach męczyłam się cały weekend. następnie z podejrzeniem ciąży za jakiś czas pojechałm do głuszkowskiej ta po zrobieniu mi usg LEDWO DZIAŁAJĄCYM APARATEM do tego przeznaczonym (TŁUMACZYŁA SIĘ ŻE SPRZATACZKA ROZŁĄCZYŁA JAKIEŚ KABLE) powiedziała mi że znów mam powód do zmartwienia -ciąża pozamaciczna.Po tej wizycie przepłakaliśmy z mężem cały wieczór i noc.znów ciąża pozamaciczna, znów się nie udało.dlaczego? następnego dnia po rozmowie z koleżanką zdecydowałam się pójść do Pijagina oczywiście za jej namową. udało się. ciąża żywa-takie słowa usłyszeliśmy od doktora.dziś nasza córka ma 3 latka, jest zdrowa.poprostu cudna . polecam dr.robert pijagin



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Zdecydowanie Pijagin, prowadził ciąże nawet odwiedził po porodzie (cesarka) co mnie pozytywnie zaskoczyło i teraz nawet chodzę do niego na okresowe badania. Nigdy nie chciałam chodzić do faceta ginekologa a teraz zmieniłam zdanie i nie pójdę do nikogo innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

wlasnie mam zamiar oskarzyc doktora o niedopelnienie obowiazkow lekarskich prowadzil moja ciaze i nie widzial ani rozszczepu wargi ani 4 powtarzam 4 wad serca .teraz czekam kiedy moje dziecko umrze .super doktor

Beata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

a którego doktora?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

doktor skretek

Beata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Ja pierwszą ciąże prowadziłam u Zaremby super lekarz naprawdę, druga niestety poronienie w 10 tygodniu u dr Sokoła. I pomimo iz nie udało się to Pan Doktor poświęcał mi tyle czasu uwagi i opieki ze łatwiej było mi znieść ta ciężko sytuację. Więc z czystym sumieniem mogę polecić Panów Doktorów skłaniając się może bardziej ku Panu Sokołowi. To jak przebiegają wizyty i ile uwagi poświecą pacjentce jest zdecydowanie na plus. Wiem tez ze jeżeli dane mi jeszcze będzie urodzić dzidziusia a wierze ze się uda to oddaje się w ręce Pana Tomasza zdecydowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Dr Sokół koniec i kropka.Jest bardzo dobrym fachowcem i wspaniałym człowiekiem:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę specjalistycznej przychodni lekarskie Wilmed w Warszawie, która posiada w ofercie m.in. w mastektomia z rekonstrukcją . Moim zdaniem warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org