czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po ile stancja w Łomży?

W Białymstoku za najem 50-metrowego 2-pokojowego mieszkania w okolicy centrum biorą naogół 1200zł. Kyrie eleison, toż to prawie jak w Warszawie. Obrzeża miasta nie tańsze. Jak w Łomży? Może dojeżdżać się opłaci??

A friend in need is a friend indeed.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

jak dobrze trafisz to i za 300 zł znajdziesz (ale to musisz miec farta) a na ogól to gdzieś w granicach 500-800 oczywiście musisz dodatać do tego opłaty tj.woda,gaz itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

hahahah w warszawie biorą 2000 w górę za 50m + człowieku o czym ty mówisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

Dokladnie, w Warszawie 2000zl za 2 pokoje, to dobrze, nie ma co narzekac na 1200 w Bialym, w Olsztynie tez jest drożej. W łomży z pewnościa znajdziesz o połowę taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

eliksen: o czym Ty muwisz. w wawce mozna bez wienkszych klopotuf normalne mieszkanie za 900zl (rachunki w cenie) wynajonc. 3 tyg temu znajomemu zalatwilem

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

hehehe Jasiu_smietana --> Chyba, że na Pradze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

bemowo

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

jedne pokoik bez mebli w kiepski stanie lub po znajomości . :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

Dlatego w miarę możliwości lepiej wziąć kredyt i te 800 przeznaczyć na spłątę WŁASNEGO lokum, a nie komuś kasę nabijać;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

jasiu rządzisz tak mieszkanie w markach to może tyle opłacisz jak znajdziesz okazję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

kxxx bys sie zdziwil. jak ktos szuka na gwalt nieh placi. po znajomosci to ja za 300 mieszkam (200 czynsz + 100 odstepmne) ale niekturzy lubia placic tyle im bendo rzondac. za maluha tez zaplacisz 10tys jak ktos bendzie tyle chcial od ciebie?
milego pzeplacania w stolicy naiwniacy

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

pier..licie Hipolicie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

moja kolezanka od lat mieszka w warszawie w mieszkaniu 2 pokojowym w nowych blokach na osiedlu strzezonym z parkingiem i placi 1200 miesiecznie calosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

jasiu_smietana

- ty faktycznie takim analfabetą jestę czy świadomie takiego imbecyla z siebie robisz.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

jestem zawodowym analfabeto, a co do mieszkam to powarznie muwie

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

w lomzy za mieszkanie 2 pokojowe i kuchnia zaplacisz ok 300odstepnego + 250zl czyns + xxx twoje rachunki, wiem bo ostatnio wynajmowalem sam przez 1 rok , mieszkanie bylo umeblowane, ale slabo, tj 1 pokoj dobrze 2 byl pusty, wiec czesc mebli z duzego pokoju wstawilo sie do mniejszego, kuchnia i korytaz z lazienka byly ok, wczesniej za m5 gdzie 1 pokoj byl zamkniety placilem 250zl odstepnego + 300zl za czynsz tyle ze mieszkanie mialo tylko umeblowana kuchnie, wiec mysle ze za 300zl odstepnego + czynsz znajdziesz cos tylko trzeba poszukac, w nowych blokach wiem ze biora nawet po 500zl odstepnego wiec nie polecam takich ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

w takim razie ile za kawalerkę w Łomży lub samodzielny pokój ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

ja mam bude na zbyciu..., ew gararz

"Wynajmę duży garaż dla trzech studentów w centrum, 300 zł od osoby. Garaż na nowym strzeżonym osiedlu, powierzchnia ok. 16 m2, brama na pilota. Jest umywalka, mogę wstawić dwa, trzy łóżka, lub materace, pozostałe meble we własnym zakresie, kaucja 500 zł, blisko do PWSIP i WSA"

szczeguly: http://i33.tinypic.com/t5g17r.png

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

Witam
szukam jednopokojowego mieszkania do wynajecia we Warszawie (centrum)do 1500zł ?!
ps... Jasiu za 900 zł w wawie to możesz piwnice wynająć gdzieś na Pradze !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?




> ps... Jasiu za 900 zł w wawie to możesz piwnice wynająć gdzieś
> na Pradze !!!


DOKŁADNIE :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

a widzicie. rzyjecie w marnej zeczywistosci. to ze wienkszosc ludzi stara sie wyludzic mase kasy to hamstwo. najgorsze jest to ze ta czensc ludzi mysli ze te ceny so normalne. na szczescie mozna znalezc mieszkania u "ludzi" w doslownym znaczeniu tego slowa ktorzy nie starajo sie wycyckac innych z ostatniego grosza.

mielgo szukania mieszkania za 2500.

ps. najlepszym sposobem na znalezenie taniego mieszkania jest na wybranym osiedlu wywiesic kilka karteczek z ogloszeniem. latwo znalesc wtedy mieszkanie za luckie pieniondze tj. do 1000.

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po ile stancja w Łomży?

Śmietana, Firefox ma sprawdzanie pisowni wbudowaną, ale OK, może nie lubisz jaki ci coś podkreślają. Za to ten program jest w sam raz dla Ciebie. Skontaktuj się z autorem dla szacunku dla języka.
http://pl.youtube.com/watch?v=WkD4T0J7iG8



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org