czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry dermatolog??w Łomzy

Jaki jest najlepszy dermatolog i gzie przyjmuje???w Łomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

nie ma najlepszego... wszyscy to samo przepisuja np. benzacne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

na Ogrodowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Pani Mierzejewska na Wyszynskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

zaden nie jest dobry..zgadza sie wszyscy to samo wypisuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Jest od niedawna w Szpitalu dr Piechocińska. Jak narazie wydaje się kreatywna:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Witam, ja od 5 lat leczyłam się w Łomży u różnych dermatologów i żaden mi nie pomógł. Leczę się na trądzik i niema się co oszukiwać, ale w Łomży można prędzej "nogi wyciągnąć" niż się z czegoś wyleczyć. Obecnie jestem w trakcie leczenie w Białymstoku u dermatologa dr Wrońskiego, jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.Efekty są świetne i zaledwie po 3 miesiącach leczenia. Bardzo polecam tego lekarza, mogę udzielić bliższych informacji np. o adresie ośrodka, o kuracji itp itd pod numerem gg 9326976

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

temat powinien być taki:
dobry dermatolog, ale nie w łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

W Łomży nie ma dobrego dermatologa- wiem coś o tym, ale co dwa tygodnie w środy do przychodni Acer przyjeżdża dr Grażyna Kamińska. Mi osobiście bardzo pomogła. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Pani Łapińska na Ogrodowej. Naprawdę polecam

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

właśnie mam zamiar iśc do Łapinskiej tylko zeby mi nie przepisała tego benzacne.od tej masci jeszcze więcej mi wyskoczyło a wogóle to smierdz i usztywnia skóre.Łapińska wcześniej przyjmowała w takim zielonym budnku na wojska polskiego..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

ja nie mam takiegio wielkiego tradzimu raczej małe krostki na czole najczesciej mi wyskakuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Po wielomiesięcznym leczeniu w Łomzy u różnych dermatologów, po którm zostały blizny, choroba zozszeżyła się na całe ciało /chodzi konkretnie o mięczaka zakażnego, którego córka nabyła na łomżyńskim basenie/ oparliśmy się w Gdyni w prywatnej klinice dr Placka. Jest to światowej sławy dermatolog, którego gorąco polecam, szczególnie przy grożniejszych schorzeniach. Choroba okazała się banalna tylko trzeba było wiedzieć co robić. Tego niestety nie wiedzieli lomżyńscy lekarze i narazili na wielomiesięczny ból nasze córki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

w Łomży nie ma dobrych dermatologów , dobry dermatolog jest w Białymstoku na ulicy Nowy Świat http://www.dermal.pl/main.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Zgadzam sie z przedmówcami w Łomży nie ma dobrych dermatologa. Przepisuja pierw antybiotyki pozniej sterydy w kremie zero pojęcia.
Byłem w dermalu w Białymstoku. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

gosia0206 jak bys mogla i miala jakies namiary Grazyny
Kaminskiej to bym ci byla bardzo wdzieczna
a co do doktor Piechocinskiej to ona przyjmuje w szpitalu juz bardzo dlugo a dla zainteresowanych to przyjmuje jeszcze prywatnie w eskulapie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

oj sorki pomylilam nazwiska to nie Piechocinska tylko o Przestrzelsko mi chodzilo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Przestrzelska przyjmuje w szpitalu,bylam u niej to nie chciala mi przepisac leku nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Madzka napisz ile z kieszeni ci ubyło w czasie tej rewelacyjnej kuracji u tego okrzyczanego doktora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Witam!!!
Ja również leczyłam sie u dr Wrońskiego. Fakt efekty były, ale jakim kosztem i na jak długo. Słuchaj on dziewczynom z trądzikiem przepisuje zazwyczaj te same leki (leczyły się też moje koleżanki) są to duże dawki nawet antybiotyków, ale po ich odstawieniu po kilku miesiącach wszystko wraca do poprzedniego stanu. Co więcej pierwsza wizyta kosztowała 100zł, ful leków do wykupienia, które mogą się okazać nietrafne no i kilka skierowań na prywatne badania. Owszem jak masz duży problem to warto iść i dowiedzieć się o przyczynę, ale koszy leczenia są spore.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

On bierze za wizyte około 100 zł drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

ania79. Mam namiary Grażyny Kamińskiej, przyjmuje prywatnie co dwa tygodnie w środy od godziny 16 w Acerze na Kazańskiej. Poza tym jej numer telefonu to 605302930. Koszt wizyty to 50 zł. Pozdrowienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

dr Wroński za pierwsza wizyte bierze 100 zł, każda kolejna 50 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

a ile kosztuje wizyta u Łapinskiej?????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Łapińska przyjmuje na kase chorych jak sie nic nie zmienilo to oprócz środy od 8 do 13 a w srode ma popołudnie ale nie pamiętam w jakich godz przyjmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

pani Przestrzelska przepisała mi maść ze sterydami, chociaż byłam w ciąży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

dzieki gosia0206 za informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Wlasnie p.Łapińska przepisuje benzacne. Nie warto isc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Wszedzie to samo , nie ma dobrego w Łomży dermatologa ja już byłam u tylu żaden mi nie pomagał dopiero lepiej było po Białymstoku jak przepisał mi tabletki hormonalne z tym że ja miałam trądzik ropowiczy i dalej mam głównie na plecach bo przestałam brac hormonalne bo od nich się tyje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Czy wie ktoś może w jakich godzinach i kiedy dr G. Kamińska przyjmuje w Białymstoku ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

osobiście myślę, ze najlepiej leczyć się domowymi sposobami,a jeśli to nie pomaga wystarczy wizyta w aptece i rada sprzedawcy - powiedzą to samo, tylko, ze za darmo ;] Pani z Ogrodowej owszem przepisała mi fajne maści i tabletki, które trochę sporo kosztowały...szkoda tylko, że nic nie pomogły - na szczęście wyzdrowiałam- SAMA :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Pewnie Brata piłaś?:) I do tego mydło siarkowe dobre:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

nie... ja zaczęłam przemywać twarz wodą gotowaną..., bo wiadomo, że kranowa nawet ciepła ma sporo chloru, który podrażnia. Mydło siarkowe mi odradzano, bo poważnie wysusza i niszczy skórę. Jadłam więcej warzyw -> dobra jest kapusta lodowa, marchewka oraz jadłam po 3-4 orzechy włoskie dziennie, które bardzo mi pomogły. Przyznam, że jedzenie drożdży też trochę pomaga, ale je odstawiłam na rzecz wapna, które chyba każdy zaleca ;) no i odradzam czekoladę i czekoladopochodne, bo w gruncie rzeczy to one wywołują nieporządane skutki na skórze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Aha ja mam taką cerę że moge myć sie mydłem siarkowym:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

teraz może i to nie przeszkadza Twojej skórze, ale pogadamy za pare lat;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

A cos masz na myśli ??:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

skoro mydło siarkowe wysusza cerę to chyba nie jest najlepsza pielęgnacja dla skóry, a prawdę mówiąc skoro skórę wysuszasz za młodu, a wiadomo, że z wiekiem skóra staje się mimowolnie coraz bardziej pozbawiona tej 'elastyczności' to jak dodać ową pielęgnację za młodu to raczej na dobre Ci to nie wyjdzie... moim zdaniem skóra będzie się szybciej starzeć.., tak samo skóra szybciej się starzeje pod wpływem opalania się (bo skóra się wysusza) tak i mydło siarkowe wysuszając Twoją skórę również ją niszczy i powoduje szybsze starzenie się, powstawanie zmarszczek itp.- stąd też wynaleziono kremy nawilżające, które mają zabezpieczać przed starzeniem się ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Leczyłem się 3 lata na trądzik w Łomży, jak się dowiedziałem później przepisywano mi rutynowo antybiotyki, nie działające na typ bakterii, które powodowały u mnie trądzik, jedynie narobiły mi blizn. Na leki przepisywane przez nich wydałem kilkaset zł.

Spróbowałem alternatywnego leczenia o który mało osób wie, tzn. wyrób szczepionki specjalnie pod "posiew" bakterii pobrany ode mnie.
Koszt jest około 500 zł za wyrób szczepionki u Mikrobiologa w Warszawie.
Ja robiłem to w Badania Bad (chyba tak się nazywała ta firma, zajmuje się tym miła magister z doswiadczeniem) znajduje się na ul. Inżynierskiej 4 w Warszawie (jak dobrze pamiętam)\

Szczepionkę bierze się przez 2-3 miesiące. Ja brałem dwa cykle w odstępach kilkumiesięcznych. Po pierwszym cyklu znikło większość, drugi dla pewności.

Pomogło!! a trądzik nie wrócił
Polecam w przypadkach kiedy nic nie pomaga

p.s. nie ma efektów ubocznych tak jak po reacutanie (jeśli orientujecie się w temacie)

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

W łomzy nie ma dobrego dermatologa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Niestety w Łomży nie ma dobrego dermatologa,ja jeżdziłam do Białegostoku do doktor Paszko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

otóż jest, byłam na dwóch wizytach u doktora klepackiego, przyjmuje w łomży w soboty, pracuje w klinice dermatologii w białymstoku, duża wiedza i pełna kultura, godny polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Polecam Niczyporuka przyjmuje w Bialym osiedle Sloneczny Stok, ogolnie jesli ktos nie ma wiekszych problemow z tradzikiem dobra jest pasta cynkowa ( w aptece niecale 2 zl) wysusza wypryski i najlepiej jest ja klasc na noc bo sie nie wchlania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

czy ktoś wie, czy dr Kamińska przyjmuje dalej w tych samych godzinach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Czy ktos wie ile kosztuje wizyta u Klepackiego?

hfgkyhkmgbfh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Za wizyte u dr Klepackiego zaplacilem 70zl plus 70 za dodatkowe badanie histopatologiczne wycinka skory. Tylko ze w klinice w Bialym, gdzie On pracuje.
Podejrzewam, ze w Łomzy drozej nie kasuje, wiec mozesz nastawic sie na 70 zeta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Witam,potrzebny mi jakis kontakt do dr. Klepackiego,jakies informacje czy warto ,gdzie przyjmuje, badz telefon.
Z gory dziekuje za odpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

jak sie zlapac z Klepackim?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Dr Klepacki bierze 60zł za wizytę i przyjmuje w soboty od 9.30 jednak wcześniej należy zarejestrować się telefonicznie na konkretną godzinę [od pon-pt 10.00-18.00] dzwoniąc na kom 504 021 811

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

dzieki wielkie :) a gdzie przyjmuje?a badanie tego wymazu tez w lomzy da rade zrobic czy bialystok??
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

przyjmuje na małachowskiego 8/46 a wymaz z tego co się orientuję to również on może zrobić u siebie i zbadać w B-stoku albo ewentualnie jechac do prywatnego laboratorium do Białego na Mickiewicza 14 obok galeri Alfa nie trzeba się umawiać ale jakby co to nr do tej kliniki: 085 732 69 11 pon-pt 8.00-18.00 a sob 8.00-12.00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

konkluzja dziekuje slicznie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

Nie ma za co, cieszę się, że mogłam pomóc, niech teraz dermatolog zrobi swoje :D
powodzenia i pozdrawiam :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry dermatolog??w Łomzy

A czy ten pan dermatolog przyjmuje może na NFZ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org