czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
laryngolog????

Witam. Poszukuje dobrego laryngologa w Łomży, oczywiście prywatnie. Prosze o jakieś info ulica i numer telefonu. Z góry dzięki

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laryngolog????

za reklame trzeba placic...a ty bys chcial tak za darmo...

a tak serio to tylko i wylacznie doktor kalinowski. brzozowa 8 - telefon znajdziesz w ksiazce...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laryngolog????

Broń Boże Kalinowski! Moją ciotkę leczył sterydami i wylądowała u ginekologa, bo facet po prostu przegiął. Ciotka jest nauczycielką i gardło ma jakie ma i trzeba było dać jej L4, aby odpoczęła od gadania. Od razu wiedziała to Lechowicz, specjalistka od gardeł nauczycieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laryngolog????

W ESKULAPIE PRZYJMUJE ZASTęPCA ORDYNATORA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laryngolog????

moja mama miala kiedys opracje ucha,ktra przeprowadzal kalinowski - dodam ze przeprowadzil ja perfekcyjnie,dlatego go polecam zarowno wszystkim swoim znajomym(nie bylo jeszcze osoby,ktora nie bylaby zadowolona) jak i forumowiczom,ale skoro twojej cioci nie pomogl... czlowiek jest tylko czlowiekiem... pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laryngolog????

Dr.Pyt przyjmuje prywatnie kolo okruszka chodzilam do niego sama i z dzieckiem na 3migdal jest bardzo dobrym specjalista

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laryngolog????

Dr Kalinowski lub dr Równa nieźle kroją:)
____________________________________________________________
CYFROWY POLSAT Łomża, ul. Skłodowskiej 2 obok łosia Tylko w TU piłka gratis



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laryngolog????

potwierdzam ze dr.pyd jest ok.robił mi operacje ucha i jest oki.dobry sprcjalista

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org