czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Okulista

Szukam dobrego okulisty w Łomży dla dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista

Nad eldomem DR Grochocki lub DR POPPE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista

W Łomży nie znajdziesz proponuje Białystok !!!!!!!!! Ta sama kasa a leczą fachowcy!!!!!!!!!! Jeżeli będziesz potrzebował namiary podam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista

Skecz tumanie, a Grochowski to co?? A Poppe to co?? Nie fachowcy?? Pragnę zauważyć czubku, że Grochowski przyjeżdża właśnie z Białego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista

sebi- dla mnie możesz się leczyć u Marczyka przyjmuje na Przykoszarowej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista

GROCHOWSKI NIGDY !!! odradzam tego pana . Proponuję Panią Kalinowską która przyjmuje na Brzozowej uratowała moją chrześniaczkę kilkumiesięczną której groziła operacja oczka

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista

Pani Kalinowska przyjmuje na Brzozowej 8.. wizyta kosztuje 40zl.sama do niej chodze i wielu osobom ja polecilam...tobie tez polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista

Z daleka omijajcie gabinet Anny Romanowskiej! To jak traktuje pacjentów zakrawa na kpinę.

Nawet w aptece nie ukrywali śmiechu, gdy zobaczyli receptę od niej.

Nigdy nie zapomnę wizyty u tej kobiety, bo lekarzem nie odważę się jej nazwać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista

Dziękuję Wszystkim za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista

wieśmin potwierdzam twoja opinnie kobieta jest ordynarna nawet do kobiet od niej starszych i to duzo. Mialam ochote ja poturbowac wyszlam stamtad bez cienia watpliwosci ...... lekarzem to moze ona jest na papierku ale zachowuje sie jak gowno w pazlotku i leczyc nie potrafi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista

moje zdanie jest takie same jak skecza. Jesli zalezy Ci na dziecku jedz do Bialego

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista

Są specjalne wyszukiwarki jak np ta https://www.tourmedica.pl/kliniki/okulistyka/ można sobie po mieście wyszukać przychodnie czy konkretnego lekarza. Moim zdaniem to bardzo wygodna opcja jeżeli chodzi o szukanie specjalisty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista

i po to odkopałaś temat sprzed 10 lat ? i znów kolejny troll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okulista

Od siebie mogę śmiało polecić http://www.okulistykamml.pl/. To specjaliści, którzy znają się na swojej pracy. Leczyłem u nich swój wzrok jakiś czas temu i teraz widzę o niebo lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org