czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rozkład jazdy mpk

czy ktoś jest w stanie wskazac mi gdzie można w internecie znaleźć rozkład jazdy naszego mpk? bo na 4 lomza jest tylko mapka. hm. z góry dzieki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

No Chyba w necie to Ty napewno nie znajdziesz chyba ze MPK ma wlasną stronke musisz sie pofatygować na spokojną 9 (Baza Autobusów) Tylko tyle moge Ci pomóc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

Witam.
Tak, ptysiu ma racje, jezeli pofatygujesz sie do MPK dostaniesz rozklad aut.... od ręki.
Pzdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

tak i dostaniesz jeszcze za darmo rozklad jazdy :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

szkoda że PKP nie ma w Łomży np.jak w Grajewie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

Ale jest PKS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

rozklad jazdy powinien być w autobusie w formie malego wydania obok kierowcy-darmowy i nie byłoby potrzeby biegania na Spokojna .Korona z głowy nie spadlaby dyrekcji gdyby chcial troche udogodnic zycie mieszkańcom. CHOCIAŻ DRUGA SPRAWA - TO PUNKTUALNOŚĆ!!!!(tłumaczenie w stylu "że stał na światlach" - Ośmiesza MPK ,ale to jest temat na inna dyskusje oraz kultura "panow" kierowcow a tak między nami , czy oni nie zdają sobie sprawy ,że reprezentuja firmę?

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

halina ale posluchaj mnie jak by kierowca mial przy sobie np. maly rozklad to na jedna linie a jak ktos jeździ 5 autobusami ? to 5 rozkladów musi wziaść a tak to zajdziesz sobie na spokojną 9 (baza Mpk) i tam dostaniesz jeden rozklad z ktorego chcesz przystanku i tam jest np.7 autobusow tam jeździ to biezesz albo na 7 albo na 6 itd.
pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

kiedys bylo cos takeigo na 4lomza ale teraz juz nie ma :( a przydal by sie rozkladzik tak jak kiedys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

mam na mysli rozklad wszystkich linii np. w fomie malej książeczki - tym bardziej ,że Łomża nie jest duzym miastem.Naprawde nie wyssalam tego pomysłu z palca tak np. jest w szwecji i jest to napawde udogodnienie.

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

masz rację halina. To dobry pomysł, zwłaszcza, że mając przy sobie taki rozkład, można byłoby od razu udowodnić kierowcy, że niepotrzebnie go firma drukowała, bo i tak ich punktualność ma się nijak do tego rozkładu wydrukowanego. Może jednak dyscyplina i jakość usług naszego MPK w jakimś stopniu by się zmieniła ?!?

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

tylko lipa że sporo jest zmian.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

A skąd wiecie że wasze zegarki są tak samo ustawione jak u kierowców ,ja jak się z jednym kłuciłem że jedzie za pózno to on pokazał mi 4 zegarki ,jeden na kasowniku drugi na kasie trzeci na komputerze oraz na ręku ,i oświadczył że 3 zegarki są ustawiane nie zależnie od niego i że jeżdzi według tych zegarów a nie mojego, i pomyślałem że chłop ma racje????????????????????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

Może Kontakty by wydrukowały taki rozkład w formie dodatku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

Dodatkowo do rozkladu w formie ksiazeczki, przydala by sie kawa i ciasteczka.
Dla każego!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

zastanawiam się ! dlaczego dObry pomysł jest tak ośmieszany ?-JESLI MACIE LEPSZY TO DROGA OTWARTA !!!!!!!!!jeśli wkurza was , że ktoś mysli logicznie to sami także nauczcie się używać szarych komorek - taki sposób myslenia(o ile jest?) to Łomża ZAWSZE POZOSTANIE ZAWISTNYM, CIEMNYM GRAJDOLEM- UNIRAŁOWKA NAJLEPSZA!!!!!!!!!!!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

Łomża jest jaka jest i każdy jest jaki jest !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

Halina, do Szwecji to jeszcze Polsce duuuuuuużo brakuje, czy może zwróciłaś uwagę na stan dróg w Szwecji, autobusy które tam jeżdżą i mądrych ludzi którzy tam rządzą, myślisz że nie ma pilniejszych potrzeb w MPK, wymiana taboru itp.Jeśli można ten rozkład dostać za darmo to nie wiem o co tyle hałasu? Poprostu wydaje mi się że nie widzimy dużych problemów,które gdyby zostały rozwizane(bezrobocie, korupcja , złodziejstwo)automatycznie przełożylyby się na poprawe tych żeczy o których tu mowa.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

Witam.
Halina, nie widze żeby ktoś wyśmiewał twój pomysł, ale przypomne ci że taki rozkład był wydrukowany jakiś czas temu we Współczesnej.
TP.sa,też nie wydaje książki telofonicznej kilka razy w roku,a nie będę porównywać tych dwóch instytucji i ich zamożnosci.
Nie potrzebnie używasz ostrych słów, bo wydaje mi sie że każdy kto udziela się na tym forum,pisze coś ciekawego z czego można wyciągnąć wnioski, ciągłe porównywanie nas do zachodu nic nie pomoże.
Użyj - Swoich - szarych komórek: jeśli mało zarabiasz to chyba starasz się oszczędzać, nie kupujesz rzeczy które są za darmo.
Chyba że do Łomży wpadasz ze Szwecji tylko na wakacje i nie widzisz ważniejszych spraw.
Co z tego że ja chce zarabiać tyle co na zachodzie, jak się się nie poprawi sytuacja ogólna w kraju to możemy sobie tylko pomarzyć o udogodnieniach typu "rozkład autbusów w formie ksiażeczki u kierowcy".
Owszem jest to dobry pomysł ale jak wiele innych może nie doczekać się realizacji i wątpie by była to wina dyrekcji MPK, bo jak widać przybyło nowych aut, i z tego co wiem w tym roku jeszcze przybędzie a to chyba bardziej plus niż minus.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

Przecież MPK jako Zakład Komunalny nawet nie ma swojej strony w Internecie, a ciekawy jestem czy oni wogóle mają w zakładzie komputery, bo jak sie patrzy na te autobusy dwudziestoletnie powiązane na druty to się dziwie, że to wogóle jeszcze jeździ, a te parę nowych autobusów to
nie świadczy o tym, że u nas jest jak w Szwecji mimo, że autobusy noszą nazwę Volvo .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

MPK ma swoją zakładkę na stronie Urzędu Miasta http://www.lomza.pl/index.php?k=5. Właśnie tam możnaby opublikować rozkład jazdy autobusów. Przecież to nie wymaga wiele pracy. W chwili obecnej jest tam jedynie bardzo niewyraźny wykaz tras miejskich autobusów. http://www.lomza.pl/index.php?wiad=155

Pozdrawiam

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

ja też jestem za tym żeby rozkłąd takowy był w necie!! przecież po to mam neta zeby nie płacić za benzynę i nie latać na Spokojną po rozkład!! to bez sensu!! jezeli mamy się zblirzać rozwojem do krajów UE (do których brakuje nam neszcze baaardzo duzo ale jednocześnie coraz mniej) to powinien być zamieszczony rozkład jazdy w internecie!! i nie tylko przystanków na St. Rynku i Placu Kościuszki!! ale i na Nowogrodzkiej i na Piłsudskiego.... poprostu wszystkich przystanków!!


Don't You Want Somebody To Love?! Don't You Need Smebody To Love?!
I Have Someone =) He Is My Secret.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

Ja mam Plan i rozkład jazdy MPK w takiej książece Przewodnik Łomżyński coś takiego :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

a skąd to masz i gdzie można to dostać? taki przewodnik
ja mam, ale stary sprzed kilku lat, pewnie z 5 ,hehe

teraz nowe wydali ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

tak za darmo niedostaniesz przewodnika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

i co masz już ten rozklad ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

http://prostozlomzy.pl/MIEJSKIE-ROZKLADY-JAZDY-MPK-ZB-W-LOMZY.html



jakby ktoś potrzebował...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

CO do wzorow do nasladowania dla naszego MPK:

http://ztm.waw.pl

No ale chyba... Czy wy rowniez uwazacie, ze to ich przerasta? Moze zbyt wiele wymagam... Bo im zapewne szkoda by bylo nawet 500 zl dac jakiemus amatorowi na zrobienie strony. Inaczej juz kilka lat temu mieliby wlasna witryne internetowa.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

jest taki rozklad i ja go akurat posiadam kto szuka nie bladzi
http://www.lomza.pl/index.php?wiad=365
w zalacznikach sa rozklady autobusow sa one e excelu i spakowane w formacie rar



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

http://www.lomza.pl/index.php?wiad=365

Pobierz sobie załączniki ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozkład jazdy mpk

polecamy strone.www.kmkmlomza.pl.
Zajdziecie informacje dotyczące MPK

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org