czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Watykańskie porachunki

haahahah dobre :D





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

Czego oni wam złego zrobili ,ciekawy jestem jak ty byś był Czeczenem czy ty sobie zdajesz sprawę jako im przykrość robisz Nie macie swojej biedy .Zostawcie tych ludzi w spokoju.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

Czego oni wam złego zrobili ,ciekawy jestem jak ty byś był Czeczenem czy ty sobie zdajesz sprawę jako im przykrość robisz Nie macie swojej biedy .Zostawcie tych ludzi w spokoju.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

usunięcie jest za darmo ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

Czego oni wam złego zrobili ,ciekawy jestem jak ty byś był Czeczenem czy ty sobie zdajesz sprawę jako im przykrość robisz Nie macie swojej biedy .Zostawcie tych ludzi w spokoju.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

Czego oni wam złego zrobili ,ciekawy jestem jak ty byś był Czeczenem czy ty sobie zdajesz sprawę jako im przykrość robisz Nie macie swojej biedy .Zostawcie tych ludzi w spokoju.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

chodzi mi na nfz. Juz nie pokrywaja w calosci leczenia? Prosze tylko o powazne odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

A ja uważam, że dajecie się wkręcać w jakiś dziwny spór i na dobrą sprawę nie wiadomo między kim, a kim. Wątpie, by stronami sporu były tylko: cieszący się w Łomży szacunkiem Poseł Kołakowski z jednej strony, oraz aspirujący do roli Tomasza Lisa TV Łomża - Jacek Babiel - z drugiej. Nie wiem kto dobrze się bawi oglądając ten cały cyrk z wojną łomżynko- czeczeńską, ale gdybym był źle wychowany, życzyłbym mu by udławił się tym śmiechem.
Znam wasze stanowisko w sprawie, czytałem również artykuł w neewsweeku, notabene bardzo stronniczy- co nie znaczy że chwalę wasze ksenofobiczne zapędy... ale...
Rozumiem Łomżan, którzy boją się kilkuosobowych grup męższczyzn lub młodzieży czeczeńskiej przemierzającej miasto. Wiem też, że ta sama grupa osób bałaby się patroli złożonych z kilku lub kilkunastu drechów, skinów, gotów, czy punków (mimo iż ci ostatni są z reguły bardzo pokojowi). Podejrzewam, że przemierzająca miasto kilkuosobowa grupa męższczyzn w czarnych gajerach i przeciwsłonecznych okularach wzbudziłaby niepokój, ponieważ wyraźna inność burzy poczucie naszego bezpieczeństwa, uderzając w coś co nazywamy szarzyzną dnia, beznadzieją lub niezmiennością. Mówiąc prostym językiem zaburzone jest poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, a kto za to ponosi odpowiedzialność, czy aby Czeczeni??? Nie kochani... SAMORZĄD... Mieszkam w Łomży już 3 lata jeszcze nie widziałem tu pieszego patrolu policji, a w poznaniu w którym studiowałem i mieszkałem przez następne 10 lat, oprócz pieszych patroli policzji i straży miejskiej spotykało się również patrole żandarmerii wojskowej. Poczucie bezpieczeństwa ludzi było dużo większe... Zauważcie, co pisał pan redaktor w newsweeku, Czeczeńcy chodzą w grupach bo boją się łomżyniaków i ich ksenofobicznych postaw...
Na to jest jedno rozwiązanie- patrole i wzmożenie kontroli w mieście.
Teraz numer najlepszy, rozmawiałem ostatni ze znajomym dziennikarzem z Wawy, taka tam gadka przy piwku o różnych takich tam... Raptem temat tak sobie jakoś zszedł na nasze narodowe kwestie. Dowiedziałem się od owego gościa, że urząd ds. cudzoziemców rozważał likwidację ośrodka jeszcze przed protestami Kołakowskiego, chodziło o to, że emigrantom pokończą się zasiłki, a perspektywy na życie w Łomży jakie są każdy widzi...
Co zaś do muzułmanów i różnić kulturowych... nie przesadzajmy... Dużo piszecie na forum o biednej Francji, zresztą nawet cytowana przez redaktora z Newsweeku "Pani Irenka" również dużo mówi o islamie we Francji i o problemie jaki z nim jest. To kolejny dziwny chochlik- jakieś takie niedopowiedzenie. Tak się akurat składa, że we Francji bywam średni kilka razy w roku. Zazwyczaj wtedy zatrzymuje się u rodziny w 5 Zonie i do centrum dojeżdżam metrem, prze Marre du Saint George czy Possey Leground i inne dzielnice w którym swego czasu miały miejsce zamieszki... Paryż ma problem jak wiele europejskich miast... Bolączką Paryża jest bieda... Bezrobocie wynosiło na koniec 2009 roku 10%, z czego w grupie 18-30 Lat 20%... Zgadza się, część z tych ludzi to wyznawcy Islamu, część z nich tworzy Hip Hop, jak np. ABD AL MALIK, GRAND CORPS MALADE, BOOBa czy KENNEDY... no i jaki z tego wniosek??? Tacy z nich islamiści, jak chrześcijanie z Chłopaków z Warszawskich Szmulek, na koniec wrzuciłem linki na YOutuba z francuskim hip-hopem Czy widzicie tam jakieś czadory albo wysadzających się Talibów??? Islam w Europie, w takim samym, a może w jeszcze większym stopniu niż chrześcijaństwo dotyka zeświedczenie... Ktoś gdzieś na forum powoływał się na autorytet Ks. prof. Chrostowskiego, cytował go mówiąc, że ten miał rzekomo powiedzieć, że z islamistami i żydami nie ma dialogu. Ktoś to wyrwał z kontekstu. Akurat twórczość ks. Chrostowskiego nieco znam i "te" jego rozważania dotyczą mentalności ludów zamieszkujących Azję i półwysep arabski. W jednej z książek Prof. Chrostowski opisuje praktyki Chrześcijanach koptyjskich, którzy dzieciom wypalają rozgrzanym żelazem znak krzyża, aby nigdy nie zaparły się wiary, każą kobietom nosić husty, siedzieć w domu i generalnie nie stronią od fanatyzmu...
PS. W Paryżu co 300 - 400 metrów widać patrol policji miejskiej lub żandarmerii, w metrze na przemian miejska, straż kolejowa, lub paradująca w skafandrach policja narodowa. A jeszcze są agenci SURETE...

GRAND CORPS MALADE - Je viens de la -
http://www.youtube.com/watch?v=FYhDtJNhLAI&feature=related

KENNEDY - Le code de la rue
http://www.youtube.com/watch?v=T6l3Q7x1KSY&feature=channel

ABD AL MALIK - Gilles -
http://www.youtube.com/watch?v=X8Q9tDkB7x8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

jest to dosłownie plaga. W czasach gdy co drugi rolnik dostaje dopłaty z uni pożalowanie paru groszy na prawidłowe oświetlenie ciagnika lub maszyn rolniczych jest zwyczajnym bandyctwem i nic więcej. Z tego pwodu ginie sporo osób a Panowie farmerzy mają w dupie oświetlenie swoich krążowników. Podobnie rowerzyści jak im po dupie co.s przejedzie to mordy dra jak troaby jerychońskie ale mało który wyda parę dosłownie groszy na oświetlenie roweru.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

Do "galaretka21". Zapewne pracowałaś w tym salonie, ewentualnie twoja koleżanka. Nie udzielałaś sie na forum dopóki tam pracowałaś. Teraz gdy okazało sie że jestes kiepską fryzjerką i straciłaś etat zaczynasz się mścić, jak dziecko w piasku,któremu zabrano zabawkę, śmieszne i żałosne zarazem. Od niedawna jest tam nowy właściciel i pracownicy i klienci nie narzekają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

tylko nie wiem czy w tym roku rówież podpisali umowę z nfz. Jak się dowiesz co i jak to napisz, bo też się wybieram :O





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

dzięki crank :) jak sie tylko dowiem to napisze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

Radzę wolniej jeździć. Szybka jazda jest najczęstszą przyczyną wypadków na drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

Do Adam 123
Napisz proszę czy ten samotny ojciec może też potrzebuje pomocy, tzn. ubrań. Może dla niego też coś się znajdzie. A może są nastoletni chłopcy? A mleko dla dzieci? Też potrzebne? Jakie? Mam nadzieję, że w czwartek do Was dotrzemy. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

Jaką wielkość bułki polecacie ponieważ chcę otworzyć kebab w Łomży i chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

Policja powinna im się dobrać porządnie do tyłka. Już od dawna taki pogląd mam! Zero litości, bo co roku to samo!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

spytaj Anię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

a na co oni tutaj?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

Aha, pamiętaj że im Większe piersi tym trudniej zapamiętać Twarz

>

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykańskie porachunki

Tam z tyłu widać Ferdynanda Kiepskiego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org