piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znowu śmieją się z Polaków...?

Bo może na nabór w kwietniu biorą tych co mieli MS jakieś 10 miesięcy temu? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

50 zl Kalinowska na nowogrodzkiej zacwaja i maja racje profesjonalizm i obiektywizm - polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

Gdzie w Łomży znajdę salon Play?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

Mam do sprzedania trochę monet. Zbierałem, a teraz likwiduję kolekcję. Jest ktoś zainteresowany? GG: 3125222





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

Czy już ktoś składał wniosek o zwrot 425 zł za kartę pojazdu i czy udało się odzyskać kasę. Proszę o kontrety bo będę starał się o zwrot. Macie może wzór wniosku? i gdzie składać ten wniosek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

jaki zwrot ? powiec cos wiecej na czym to polega





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

Czas więc zrobić porządną petycję mieszkańców Łomży na szeroką skalę, trzeba podjąć radykalne działania i nie bać się, to ma być głos naszej społeczności,ok zawsze jest jedna i druga strona,ale trzeba się najpierw przekonać jakie są proporcję,a nie pisać w artykule ,że tylko 772 podpisy i to jest niewielki procent miasta, bo to gó*** prawda, tamta petycja była zrobiona na bardzo wąską skalę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

Czego oni wam złego zrobili ,ciekawy jestem jak ty byś był Czeczenem czy ty sobie zdajesz sprawę jako im przykrość robisz Nie macie swojej biedy .Zostawcie tych ludzi w spokoju.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

Heheh a wszyscy w tym kraju chcą prywatnej służby zdrowia. Tyle że jak do płacenia to nie ma chętnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

na stronie jest podane jak to załatwić http://www.kartapojazdu.info/ , sprawa dotyczy aut zarejestrowanych po raz pierwszy na terenie RP w latach 01-05-2004 do 14-04-2006.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

Polecam dobry film dokumentalny Ewa Ewart poleca- Mali Złodzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

Jeszcze pare takich zamachow i moze wkoncu sie ruscy wku...a i zrownaja te kraje, tak ze sie innym odechce jakiekolwiek bombki detonowac. I kto im tego zabroni? Stany paluszkiem pomachaja? Polski prezydent wzniesie lament w parlamencie europejskim? Pewnie nikt, bo rozsierdzony rus kranik z gazem zakreci i bedzie zimno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

tvn jest moim ulubionym programem ale ten serial o dziewicach masakra nie popisali sie a bohaterki na sztos


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

a gdzie tu jest napisane, ze jest "przerwany"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu śmieją się z Polaków...?

tylko klasyk (krążownik) albo zabytek, bo jak się widzi młodą parę wsiadającą do super błyszczącej, nowej limuzyny z nutką przepychu na twarzy to się rzygać chce

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org