piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

I tak dzisiaj młodym jest za dobrze. Prawa ucznia, srele morele. Kiedyś był pas to przynajmniej uczniowie SZANOWALI nauczycieli. A dzisiaj? Dzisiajnauczyciel nie może do ucznia podejść, bo zaraz będzie "molestowanie" lub "gwałt".
Uczniowie to nie są jakieś tępe istoty - widzą, jakie prawa im przysługują i wykorzystują to. Często bezczelnie i perfidnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

czy znalazl ktos moze wczoraj w parku na wojska polskiego karte sim?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Szkoda słó na co niektóre wypowiedzi. Dziewczyna chciała ostrzec ludzi, a tu tak miło jej podziękowano. Według mnie to nie ona jest tu kretynką, tylko co niektórzy panowie. Nie każdy chodzi na solarium, żeby wyglądać jak osiemdziesięcio letnia murzynka. Niektórzy mają problemy z karnacja i nawet lekarz specjalista przepisuje wizyty w solarium.
Tez się kiedyś przejechałam na tym solarium (jakbyście byli ciekawi to byłam 5 minut i też byłam poparzona, ale tylko lekko). Teraz omijam je łukiem.

Panowie! Jeśli kilka dziewczyn tzw. "tapeciar" chodzi codziennie na 15 minut, żeby być "ładną" to nie mówcie od razu, że każda jest taka sama. My możemy powiedziec tak o facetach - każdy, który chodzi na siłownię to kupa sterydów i zero mózgu. A każdy wie, że tak nie jest (w większości).

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

A może poszłaś pierwszy raz od dlugiego czasu i przesadziłaś z czasem?? Tak też czasami sie zdarza, jeśli nei to wspolczuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

No jasne!Ja wczoraj widzialem całą brygadę antyterrorystów ze specjalnie wyszkolonymi psami tropiącymi z FBI.Przeszukali chyba każdy kąt w tym parku niestety karty nie udało się odnaleźć...
Dziewczyno to nie jest Biuro Rzeczy Zaginionych tylko forum!!

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

A moze teraz poruszymy inne kwestie. Ile Jagiellonia miala biletow na mecz, a ilu ich przyjechalo?? Kolejna sprawa stadion ŁKS jest dpuszczony do rozgrywek WARUNKOWO!!! - co sie za tym kryje??!! PZPN ma gdzies taka "biedote" jak ŁKS - jest to dobrze nei bedzie go w II lidze to sie tez nic nei stanie. Jak zamkna nam stadion - odetna jakies tam wplywy do kasy klubu - odetna wplywy - sytuacja klubu zacznie sie pogarszac - a PZPN dalej bedzie losowal "6" Polonii Warszawa :).Wiec przy pelnym potepieniu dzialan heheh DELTY moze pora zrozumiec w jakims stopniu zarzad. Oczywiscie jestem anty nastawiony, do ulegania przez zarzad co raz to nowym i dziwniejszym wymyslom panow :) z DELTA FORCE :P.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Ale offtop się robi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Myślę, że trzeba szybko kończyć ten i kilka podobnych wątków bo do niczego to nie prowadzi. Dziwię się sam sobie, że tak gorączkowo tu dyskutuję. Młodość ma swoje prawa. Sam kiedyś podobnie myślałem jak wielu z Was. Nie chciałbym tylko abyśmy to my sami zgotowali naszemu klubowi spadek do podrzędnej ligi. Stąd też nawiążę raz jeszcze polemikę. Tym razem zacytuję wypowiedź "_M_L_ ". Otóż pisze on: cyt "ADALL ignorowanie kibiców=mniej kibiców=straty finansowe dla klubu=spadek do niższej klasy. W skrócie.....kibice są ważni i niech zarząd myśli jak być z nimi w dobrych układach a nie z ochroną."

Czy wiesz drogi kibicu, że to Zarząd odpowiada głową za porządek na meczu. Gdyby doszło do tragedii to myślisz, że Prezes Zarządu będzie uniewinniony od zarzutów "bo chciał dobrze dla kibiców i nie zatrudnił właściwej ochrony" ?? Chłopie..... jak ten Zarząd ma postępować w stosunku do szefa ochrony?? Wymówić mu umowę dlatego, że nie wpuścił Was na murawę ?
Kończę juz tą dziecinadę bo naprawdę nie ma tu z kim gadać. To już wolę z Ptysiem80 o zabytkach. Przynajmniej tu jesteśmy zgodni. Żyjemy w pięknym mieście !! Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Po karcie!!! wiesz ile ja rzeczy zgubiłem a tylko telefon odzyskałem a takie pierdoły jak karta to dawno wydzwoniona pogryziona i połamana na 4 kawałki...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

dłuższego *



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

InMyDreams ja równiez uwazam to za główną przyczynę,ale fajnie zrobić aferę chociaż bedzie o czym pogadać na forum ... ha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

No niestety, stało się. Trener Jakołcewicz opuszcza Łomżę. W sumie mu sie nie dziwie, skoro ma lepszą ofertę z 1 ligi, to czemu ma pracować w niewypłacalnym małym klubie z Łomży, z którym nie jest emocjonalnie związany. No szkoda, ale i tak zrobił kawał roboty dla ŁKSu. Mam nadzieję, że ktoś godnie go zastąpi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

http://www.90minut.pl/news.php?id=546390

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Sobotnie spotkanie z Kmitą Zabierzów (początek o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Zjazd) będzie pożegnalnym meczem Czesława Jakołcewicza.

- Mam w kontrakcie zapewnioną klauzulę zezwalającą na opuszczenie klubu i zamierzam z niej skorzystać - mówi łomżyński szkoleniowiec. - Jestem już praktycznie zdecydowany.

Co skłania Jakołcewicza do podjęcia tak radykalnego kroku? Dwie rzeczy. Po pierwsze fatalna sytuacja organizacyjna, w jakiej znajduje się ŁKS oraz propozycja pracy w ekstraklasie.

- Mam już po dziurki w nosie ciągłego użerania się, proszenia o najprostsze rzeczy - stwierdza opiekun biało-czerwonych.

ŁKS od dawna znajduje się w złej kondycji finansowej. W maju zaległości wobec piłkarzy osiągną już wysokość trzymiesięcznych pensji. - Za pracę należy się przecież wynagrodzenie. Jak w takich warunkach wymagać od zawodników pełnego zaangażowania na treningu, kiedy głowę mają zaprzątniętą czym innym? Nie chodzi zresztą tylko o pieniądze. Nie chcę nawet mówić o warunkach, w jakich musimy pracować. Nigdy nie przypuszczałem, że zostawię drużynę w trakcie sezonu, ale może moje odejście wstrząśnie zarządem i zdopinguje do działań. Bo jeśli tak dalej pójdzie, to w Łomży nic dobrego nie będzie - denerwuje się Jakołcewicz.

Inna sprawa, że szkoleniowiec otrzymał propozycję z lepszego klubu. - To jest konkretna oferta z pierwszej ligi, ale szczegółów nie mogę zdradzić - zaznacza.

Dodajmy tylko, że obecnie nowego trenera szuka płocka Wisła.

- Biorąc pod uwagę całą sytuację jestem niemal zdecydowany - podkreśla Jakołcewicz. - Szkoda mi zawodników, ale myślę, że nie zostawiam drużyny w złej sytuacji. Przed sezonem byliśmy wymieniani jako kandydat numer jeden do spadku. Teraz jesteśmy bardzo bliscy utrzymania się w drugiej lidze. Wierzę, że ŁKS ten cel zrealizuje nawet beze mnie. Może moje odejście pomoże klubowi. Powtórzę: działacze powinni wreszcie przejrzeć na oczy. W sobotnim spotkaniu z Kmitą ŁKS wystąpi jeszcze pod wodzą Jakołcewicza. Z Łomżą szkoleniowiec pożegna się w przyszłym tygodniu.

- Bez względu na wszystko musimy pokonać Kmitę - stwierdza Jakołcewicz. - To jest mecz o sześć punktów. Będzie bardzo ciężko. Dla gości to też niezwykle istotna konfrontacja. Mam jedynie nadzieję, że rywale nie ograniczą się wyłącznie do defensywy. W zespole ŁKS-u nie zagrają leczący poważne urazy Maxwell Kalu oraz Iwo Zubrzycki. Prawdopodobnie w kadrze zabraknie także Damiana Świerblewskiego.

- Nie wiemy czy Damian naciągnął mięsień, czy tylko włókna. Musi jechać na prywatne badania do Warszawy. Niestety, nie mamy w klubie zapewnionej odpowiedniej opieki medycznej. I znowu wracamy do naszej ciężkiej sytuacji. W takich warunkach naprawdę trudno pracować - dodaje zrezygnowanym głosem Jakołcewicz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Z tego co pamiętam to te lekcje miały być lekcjami religioznawstwa, czyli nauki o różnych religiach, tymczasem jest co jest. Tylko kto się powinien z tego oszustwa narodu spowiadać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

skecz
Obawiam się że się mylisz. Engel był na meczu, ale chyba z innego powodu. We wczorajszej Współczesnej czytałem, że będzie prawdopodobnie trenował Jagielonię.

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

slm: nie czytaj tego szmatławca a zobaczysz ze lepiej na tym wyjdziesz, Jagiellonia ma od wczoraj nowego trenera i nie jest nim Engel. A wracając do tematu to zastanawia mnie to co powiedział Jakołcewicz o tym że są takie duże zaległosci finansowe wobec piłkarzy.Średnia widzów na wiosne to 2300.Ceny biletów są duże. Ząrząd ma z biletów niezłą kase, od sponsorów też dostają. TO CO ONI ROBIĄ Z TYMI PIENIĘDZMI ZE NIE PŁACĄ PIŁKARZOM?????? Ten nasz cały ''zarząd'' to jedna wielka paranoja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

powodzenia wszystkim w opalaniu jeżeli uważają za normalne gdy podkreślam pół twarzy jest opuchnięta z bąblami na nosie i z odczuwalnym wielkim bólem a reszta ciała jest biała i że podczas opalania topi sie pleksi
a poza tym w solarium nie byłam pierwszy raz i wiem może jak nie liczne jak z niego korzystać bo robię to bardzo umiarkowanie
jak twierdzicie że jest to normalne życzę wszystkim takich skutków po opalaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Panowie ja już widzę jak podziękujecie co tym razem ucierpi ?.Zarząd ŁKS-u to dla mnie kpina nie może u nas żadnego trenera zatrzymać .Godnym następcą byłby poprzednik czyli Jurek Engel to jemu zawdzięczamy II ligę kiedyś jak rozmawiałem z nim i chłopakami z łKS-u to dla nich Jurek był super trenerem nie do opisania chłopakom aż chciało się grać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Ale kto, znowu kreci z tą kasą, jeżeli zaległości w stosunku do zawodników wynoszą trzy miesiące? Tyle na kasę nie czeka się nawet na MEBLACH!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Jerzy Engel Jr. jakby wrócił to naprawdę byłoby ekstra. Wiele razy w wywiadach powtarzał że przyjdzie taki dzień kiedy do nas wróci. Może własnie teraz ? Nie trenuje już w Poloni Warszawa ? Ciekawe co ma do powiedzenia zarząd na tą całą sytuację ? Czy są jacyś oficjalni kandydaci ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Te zasługi trenera Engela to lekka przesada. Jak sie okazało, cały awans do 2 ligi był na kredyt. Tzn. niepłacone rachunki ciągną klub w dól do dziś, pomimo sprzedaży połowy drużyny ( zaczynając od Boguskiego). Może więc należało by zapytać poprzedni zarząd łącznie z trenerem dlaczego zostawili taki bajzel? Chyba że sie mylę, to proszę o wyprowadzenie z błędu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

To co ladniej dziewczyna wyglada jak chodzi blada jak smierc ? Co wy wogole za glupoty piszecie. Opalenizna jeżeli jest dobrze utrzymana i nie przesadzona dodaje kobiecie wdzięku i urody. Wątpie aby któremuś z was spodobała się młoda zgrabna dziewczyna w mini z bladymi jak ściana nogami.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Hehe. Nowy starter 5 zł w każdym kiosku. teraz wszedł nowy operator, będziesz miał okazję wypróbować tańsze rozmowy.

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Cytat:

TO CO ONI ROBIĄ Z TYMI PIENIĘDZMI ZE NIE PŁACĄ PIŁKARZOM??????


spłaca stare długi. płaci za ochronę meczu, za zniszczenia itd itp

juz zapomnieliście czemu odszedł Engel Junior? zapomnieliście o pomyśle z cegiełkami, bo kasy starczało na spłatę długów, a na bieżące utrzymanie już nie?

ŁKS ma tyle długów, że nawet gdyby na każdy meczy przychodziło 10 tysięcy ludzi to i tak cała kasa z biletów mogła by iśc spokojnie na długi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

żart?

ludzie Ci napisali do słuchu i odwracasz kota ogonem

Twój poziom jest coraz niżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

tak przyjacielu - leć na lks.4lomza.pl

tam zrozumieją Cie Twoi wykształeceni neonazistowscy przyjaciele po szalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Czesław nie bedzie trenerem Jagi:

http://sport.onet.pl/74325,1248759,1526593,wiadomosc.html

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Jerzy Engel Jr ponownie w ŁKSie??.........bardzo możliwe; już jakiś czas temu mówiłem że następcą Jakołcewicza bedzie jego poprzednik :)

Nie byłoby tak źle......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

ehmmm na mecz to się chyba chodzi wspierać drużynę, a nie dłubać pestki :P

zaraz i mi się dostanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Jak nie Engel kto może być?? Jakieś propozycje ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

juz sa...

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Trener Jakołcewicz wykonał bardzo dobrą pracę z drużyną, wyciągnął ŁKS z końca tabeli, przyczynił się do sześciu wygranych meczów z rzędu przez ŁKS w II lidze

Wielka szkoda, że chce odejść. Jego odejście będzie wielką stratą dla drużyny !!

Trenerowi należą się wielkie podziękowania!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Nie sądziłam, że znowu są zaległości finansowe wobec piłkarzy i oczywiście wobec trenera, w dodatku osiągną one w najbliższym czasie wysokość trzymiesięcznych pensji, w takim razie co robi zarząd z pieniędzmi za bilety i pieniędzmi od sponsorów??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie



Przeczytałem odpowiedzi po moim tekście, cóż, bez zaskoczenia. Osoby, bez argumentów, zawsze robią, jak w życiu "wycieczki" osobiste.

Jeśli chodzi, o to, że rzekomo to ja coś "za darmo" skorzystam, to strzał "kulą w płot". W latach 90-tych odkładając wykupiliśmy mieszkanie, wówczas nawet nie śniło sie o zniżkach w stylu 3% wartości rynkowej. Co nie znaczy, że gdy weszła w 2001 roku ustawa o takim upuście i wówczas tysiące ludzi zmieniło za symboliczne 3% własność 100% "kołchożnianą", czyli spółdzielczą lokatorską na spółdzielczą własnościową, to protestowałem, czy zazdrościlem. Ot, życie kupisz jakiś produkt, a po pewnym czasie tanieje. Wręcz przeciwnie cieszyła mnie radość sąsiadów z bloku, starszego państwa, których nigdy nie byłoby stać na wyższe oplaty. Mając mieszkanie "swoje" wymieniali stopniowo okna, robili większe remonty, z zaoszczędzonych pieniedzy. Cały blok, jak i osiedle zyskiwało.

Wówczas jednak skromna, bo skromna grupa osob złozyła wniosek o pełną własność, zwaną "wyodrębnioną'. Ustawę zawetował kryjący "towarzystwo" Oluś Kwaśniewski i do dziś o wszystkim zapomniano. Obecnie, gdy na horyzoncie jest nowa ustawa, wysłano pisemka do tych osób, które znajomi m.in. mi pokazali, jako dwulicowe działanie administracji. Stąd to znam. Co, nie zmienia rzeczy, że czy robi się taki "numer" na 500 osób, czy nawet na 5-ciu, zawsze jest to podłe postępowanie, jeśli za kilka miesięcy planowane są znacznie niższe opłaty.

Cóż, dodam "mądremu dość po słowie, głupiem i referatu mało". Ludziom posiadajacym mieszkania spółdzielcze lokatorskie, a jest ich jeszcze sporo w Łomży, jak wejdzie w życie nowa ustawa, z serca polecam wykup na pełną własność mieszkania, za w sumie niewielkie pieniądze. Informacje o wejściu ustawu będą nagłośnione przez media, będziecie mogli doczytać o wszelkich szczegółach. Osoby z mieszkań spółdzielczych własnościowych, kupując pełną własność, praktycznie za koszty notarialno-ksiegowe (planuje się i ich obniżenie dla potrzeb tego przekształcenia), są na wieki zabezpieczone przed wszelkimi ewentualnymi przekretami, zadłużeniami spółdzielni, mają rzeczywisty wpływ, co dzieje się w obrebie własnego bloku. Na marginesie mając pełną własność mieszkania, nazywaną wyodrębnioną, wcale nie oznacza to, że automatycznie wychodzi się ze spółdzielni, jeśli jesteś zadowolony z jej działań to możesz w nie przebywać "do końca świata i jeden dzień dłużej", jak postępują lokatorzy w innych miastach. Jedynie masz normalną formę własności, jedyną znaną w cywilizowanych krajach.

A zachowania administracji, Zarządu, "Perspektywy", jak i innych spóldzielni wcale nie lepszych,jeśli nie gorszych, które podobnie by robiły to bezczelność i obłuda, próba w "ostatniej chwili" wyciągnięcia większych pieniędzy od ludzi, dla których i kosztem których funkcjonują. Amen.

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Ja chciałbym widzieć Jerzego Engela lub Gaszyńskiego na stanowisku trenera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

www.zumi.pl bardzo fajny i dokładny lokalizator internetowy....Piszczie czy Wam się podoba.....POZDRAWIAM:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

afera...

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Ten wątek powinien być usunięty. Ewidentna reklama.

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Wan Lussen - temat od początku miał być prowokacją i sądząc po twoim wpisie udał się w 100%.

Pozdro dla wkręconego hehe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

luizfernandez - oczywiście, że nie spodobałaby się nikomu ale nie w tym rzecz. Problem jest taki, że teraz 80% dziewczyn chce być na siłę pięknymi i często, gęsto przesadzają z "solarką". Za kilkanaście lat ich twarze będą przypominać zeschniętą skórę mandarynki. Ale to wtedy będzie tylko i wyłącznie ICH problem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

1 2

Nie jest to zagadka, ale dla zaspokojenia mojej ciekawości.
Zdjcie nr 1. Stara Wartownia przy dworcu PKS. Co mieściło się za to wartownią? Czy dawne więzienie carskie, czy monopol spirytusowy?

Zdjęcie nr 2 z Twojego zestawu Ptysiu80.
Co to były za budynki przed zniszczeniem?

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Nie za bardzo mi sie podoba

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Podziękowania trenerowi Jakołcewiczowi że doprowadził zespół ŁKS-u do niezłych wyników. Pieniędzy tu może pan nie zarobił ale za to mógł się wykazać umiejętnościami. Ale przede wszystkim powinien pan podziękować zawodnikom którzy kopią piłkę naprawde wspaniale za pięniążki za które pewnie żaden piłkarz II ligowy nie zechciałby wyjść na boisko, lecz widowisko jakie nam spręzentowali w meczach na początku rundy wiosennej było pierwszej klasy, na co nie byli by w stanie kluby których zawodnicy, zarabiają krocie i myślą że są dobrzy właśnie dlatego że tyle zarabiają choć siedzą w tej samej lidze od wielu lat. Powodzenia!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Zatrudnijcie Engela jr. pochlebcy jego wyczynów,tylko wyłóżcie swoją kasę w sponsoring ŁKS-u a obudzicie się wydupceni na sucho.Tyle długu co on narobił i jak otumanił wszystkich wokół siebie to jest mistrzostwo I-ligi a nie III,którą zdobył.Za te pieniądze które podpisał kontrakty dla zawodników i nagrody dla nich i dla siebie nie płacąc żadnych ZUSów i innych pochodnych to jeszcze następny zarząd ŁKS-u może ich nie spłacić,a nie jeden komornik będzie żył bogato i dostatnio.
Gratuluję więc fanom Engela jr.dalszych sukcesów,ale bez ze mnie i mojej kasy.
Nie wierzcie też pismakowi z B-stoku,że ŁKS zalega IIIm-ce z wynagrodzeniem dla piłkarzy,jest to kłamstwo gnidy śledziowej która chce sensacji z naszego klubu.Pajac niech napisze o kłopotach w Jadze.
Jeśli szukacie pieniędzy to spytajcie się Głównych sponsorów [Browar,Miasto]ile na dzień dzisiejszy dali kasy,[którą deklarowali]a będziecie mieć odpowiedż na wsystkie wasze pytania.
AVIVA ŁKS!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Trenerze, należą się Panu wielkie podziękowania, za to co zrobił Pan dla ŁKSu !!!!
Liczę na to, że jeszcze zmieni Pan decyzje i pozostanie trenerem ŁKSu chociaż do końca rundy wiosennej !!!


DZIĘKUJEMY!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Trenerze DZIĘKUJEMY!!!
Zrobił Pan coś z niczego; nie wiem jak to możliwe że gramy tak jak gramy...
Z zawodników niechcianych w innych klubach zrobił Pan solidnych piłkarzy, potrafiących zawiązać walkę z tuzami II-ligowych boisk.

Inauguracji II ligi na Zjeździe, a potem zwycięstw ze Śląskiem, Zagłębiem i trzymających w napięciu derbów z Jagą nie zapomni Panu każdy łomżyński kibic.

Powodzenia w Ekstraklasie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

jednosezonowym dłubaczom pestek mówimy stanowcze NIE!!! na Łomżyńskim stadionie ;D
jak już pewna "inteligentna" osoba z tego forum w innych tematach pisała: "pozamykać ich w klatkach, walić pałami, dawać zakazy stadionowe"... dla "chuliganów" którzy rzucają pestki na nową trybunę niszcząc ją... :D
i to jeszcze pestki z Białegostoku ze znaczkiem Jagi...

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Trener Jakołcewicz jak sam mówi wiedział gdzie przychodzi - bieda, cudem przystąpiliśmy do rozgrywek więc raczej przyszedł tutaj wypromować się a nie zarabiać kokosy. Pokazał, że jest dobrym trenerem - praktycznie bez pieniędzy ściągnął bardzo dobrych, młodych, walczących, głodnych sukcesów piłkarzy. Kto by w to uwierzył przed sezonem, że na wiosnę ŁkS zdobędzie więcej punktów niż drużyny z dziesięciokrotnie większym budżetem. Za to należy się szacunek trenerowi Jakołcwiczowi. Jednak nie po tym podobno poznaje się męższczyznę jak zaczyna a jak kończy! A tu niestety Trener nie zachowuje się honorowo! Jak można opuścić drużynę w najważniejszym momencie sezonu!!! Ja tego nie zrozumiem nigdy. Czy nie czuje się związany z piłkarzami i kibicami??? Przecież każdy by zrozumiał jakby odszedł po zakończeniu sezonu. To jest najzwyklejsza w świecie zdrada jak każda inna. Poprostu Trenerze okazałeś się karierowiczem! Liga przyciąga???
Życzę Trenerowi żeby szybciutko podziękowano mu za pracę w tym zapewne słabym pierwszoligowym klubie. A wtedy poczuje się tak jak teraz czują się ludzie związani z ŁKSem i zrozumie, że zaufania kibiców i szacunku nie da się kupić za żadne pieniądze!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

3 tygodnie temu sprzedałem kumplowi kome za 100zł i do tej pory jeszcze kasy nie zobaczyłem. Kumpel pierwszego maja jedzie do Hiszpani i muszę go "ścigac" zeby mi kase oddał. Jesli oszust mi kasy nie odda to wam napiszę jaki ma nick na forum 4lomza. Jak walczyć z takimi oszustami???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

To musisz już działać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Co ty nie powiesz .... to jest forum ... zamiesc ogloszenie w bezcennej .... po co OT robić niepotrzebnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Zawsze tak było, jest i będzie. że za dobrą płacę należy się dobra płaca. Ja Jakołcewiczowi się nie dziwię. Chłop ma rodzinę na utrzymaniu i musi z czegoś żyć. Żeby nie Jakołcewicz nasi działacze w życiu by nie sprowadzili do Łomży takiego Strugarka. Tak myślałem że nam trenera podkupią, ale nie spodziewałem się, że tak szybko. Mimo wszystko dzięki, bo gdyby nie pan, ŁKS prawdopodobnie byłby na miejscu Unii Janikowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Co sie czepiasz? Lepsze takie posty niż konfidenckie i frajerskie wypowiedzi na temat kibiców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

no raczej jak dostanie strzała w łeb to kasy mu już nie odda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Przecież Jakołcewicz wiedział jaka jest sytuacja finansow klubu, umowę podpisał. Widać jednak, że potraktował pracę z ŁKS-em jako odskocznię do dalszej kariery. Żeby miał trochę honoru, to by nie zostawił klubu przed zakończeniem rundy wiosennej. Z niewolnika nie ma pracownika, nie trzeba zatrzymywać jak nie chce.
Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

LoL jak można sprzedać i nie dostać kasy. Jak sprzedajesz to chyba kasa w łapę, a ty dajesz telefon. Nie wiem, ja w każdym razie telefonów nie rozdaję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Polecam na allegro. W Łomży w sklepie około 100 zł 1gb, a na allegro kupiłem za 50 zł. Myślę, że opłaca się poczekać 3 dni na przesyłkę niż bulić 50 zł więcej. A towar i tak pierwsza klasa!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Wy to już nie macie co robić tak wam sie nudzi ze *** idzcie dziś na mecz a nie ***** siedzieć w tym domach i ********* jakieś zasrane zagadki !

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Jasne, Lukasz,zastanów się trochę zanim coś napiszesz...10 tyś rocznie, to wychodzi na miesiąc do odłożenia 833.33 zł, przy średnich zarobkach "łomżyńskich" 800-1100 złotych to naprawdę bardzo realne...nie liczę kosztów utrzymania ewentualnego potomstwa.
Myślenie nie boli....ale nie w Łomży niestety, smutna i bolesna prawda.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Lukasz zgadza sie, w rok to tyle mozesz odlozyc. Tylko co to znaczy ciezko pracowac? W kraju tez mozna ciezko pracowac i sie nie odlozy ;) Ale nie kazdy chce albo moze wyjezdzac za granice. Jesli kogos tu nic nie trzyma, to fajna sprawa. A ceny mieszkan raczej jeszcze jakis czas nie spadna.

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

RUBIK TO FRAJER !!!!!!!! wylansowany buc ktorego pelno w prasie radiu i gazetach. oto przykjlad jak mozna zrobic z nikomu nieznanego dyrygenta maszynke do robienia pieniedzy !!!!


===---> R U B I K S U C K <---====

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Sprawa dotyczy zapewne nie tylko mnie, a wygląda tak:

chodzi o rozsypany żwir na ulicach miasta, głównie o ul. Piłudskiego czy Zawadzka. Jest ograniczenie prędkości, ok stosuję się, ale niektórzy nie ślimaczą się 30km/h na mieście. Ale mniejsza o większość. Dzisiaj pojechałem na myjnię i zobaczyłem masę odprysków na zderzakach i masce, czego nie było. Wkur..... się niesamowicie, i teraz nie wiem, co robić, czy mogę starać się gdzieś o jakieś odszkodowanie, złożyć zażalenie czy coś z tych rzeczy? Wiecie, o co mi chodzi. Proszę o porady i pomoc w tej sprawie, bo nie zamierzam tego tak zostawić.

Swoją drogą, co ten żwir da na tych drogach, skoro i tak są dziurawe, połatane, nierówne i w ogóle do dupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Jakby dostał strzała w łeb wujek samo zło to nie problem trupowi z kieszeni zabrać :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Ja mam to samo zarządcą dróg jest miasto więc tam chyba należy szukać odpowiedzi i roszczeń. Jednak czy warto ?? Ale tak to jest jeśli dziury zamiast łatać, piaskiem się zasypuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

jezeli nie byl znany Tobie, to nie znaczy, ze nikomu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Po remoncie jedzie się gorzej jak przed :/
Smoła i żwir - technologia XXI wieku. Brawo! Ku**a co za pajace!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

makmarc zapomnij o tym, nie masz sprawcy ktory jechal przed Toba, to po 1, po 2 jak juz ktos wspomnial jak udowodnisz ze to ten zwir, odprysk sie nie przyzna kto go zrobil, po 3 jakbys jednak cos wykombinowal to pisz, zderzak i klapa u mnie tez wygladaja jakby mialy "tradzik"...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Gdzie hasła kibiców "Szczęśliwi gdy wygrają- wierni gdy przegrają" Kibicują dla zarządu, czy dla chłopaków, którzy walczą mimo wszystko dla chwały Łomży? A może "kibice" kibicują sobie, może "kibice" są dla samych sobie? Może "Delta" ich nie przygazowała, a może Policja się po nich nie przejechała? (a to już by po polityce było) Ja widziałem prawdziwych kibiców - bez haseł, bez megafonów, to są ci ludzie którzy na piechotę przeszli przez pół miasta, aby zobaczyć mecz, bo fajna pogoda była. A paru "dzieczaczków" się rozpłakała, że zarząd klubu nie pozwolił im się pobawić, no bo i "Delta" i Policja stała za drogą, a tu nie było kogo bić. Tego panka z megafonem nie powinni wpuszczać na mecze, bo i megafon jak i jego partia cienko piszczą, a to i sam ma ciemną przeszłość (nie było wieśniaków na PKS to się paru lujom nożyk wbiło ") pięć piw proszę" szkoda, że wąsika kwadratowego pod nosem nie ma, ale to rodzinne.
Wiwa Zarząd, wiwa Policja, tym Panom co ze stojaka i z megafona spływa - dziękujemy!

Jerzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

A jeśli na tym forum jest Administrator to przydałoby się usunąć tego człowieczka pseudonimem 'czuubek' bo to już przestało robić się śmieszne jakie to ma ciągle ciekawe rzeczy do przekazania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

http://www.allegro.pl/item188939379_sony_pro_duo_2_gb_memory_stick_high_speed_adapter.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

A zjaką prędkością jechałeś, bo ja widziałem tam ograniczenie do 30 km/h. Jechałem 40 i nic mi nie pryskało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Pontifex Mal - łan powód co by mnie zblokować? Konstruktywnie i sam spadam.

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

ten pa wie co jak i gdzie http://4lomza.pl/forum/profile.php?f=2&id=1792



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

na ogóle, jak chcesz ze mną pogadać to zapraszam, na argumenty, a może starczy ci siły nawet osobiście? nie wierzę. Aczkolwiek nauka radziedzka zna i takie przypadki, czekam mój emil czuubek@tlen.pl.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

"Ja widziałem prawdziwych kibiców - bez haseł, bez megafonów, to są ci ludzie którzy na piechotę przeszli przez pół miasta, aby zobaczyć mecz, bo fajna pogoda była" - można by było to wyrazić jednym słowem: sezonowcy, piknikowcy... I na pewno dzięki temu, że przyjdzie paru takich od święta na mecz, pestki podłubie, tyłki pogrzeje i jeszcze będzie narzekać czemu to piłkarze ciągle nie wygrywają zawodnicy będą lepiej grali. Za jedno Cię człowieku podziwiam: dobrałeś nick odpowiedni do ilorazu swojej inteligencji.

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

cóż Ci zrobił mały Malak czubku?

nie zapraszaj go na osobiste spotkanie bo przyjdzie ze swoimi wygolonymi na łyso kolegami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

wydaje mi się, że wskazywanie kogoś paluchem bez konkretnych dowodów to bardzo nieładne zachowanie

czubku jeżeli to prawda to napisz wprost, a jak nie to przeprosić wypada Pontifexa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Mi? ja nazwiskami nie waliłem. A mi nic nie zrobił, ale innym duuuuuuuuużo.

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Domino?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Macie nasrane w głowach gamonie hehe

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

kibic0 używaj sedesu, to takie naczynie w mieszkaniu, ma taką deskę i klapę i tam się "sra" - twoim językiem. Ja cię do mieszkania nie wpuszczę bo mi nie tylko na głowę ale i do szafy "nasrasz"

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

czub pojęcia nie masz o kibicowskich sprawach to sie nie odzywaj. Dlaczego jest tak, że ktoś kto nic nie wie na dany temat najbardziej szczeka i sie wymądrza? Nie chodzisz na mecze, ale na forum to jesteś najmądrzejszy. Jeżeli nawet chodzisz to pewnie zabierasz ze sobą kilo pestek. Obyś się nimi udławił. 4lomza to ostatnimi czasy konfidencki portal, pewnie z chęcią byście porobili kilka zdjęć danych osób i donieśli posłusznie na ko(mende). Pierwszy i ostatni mój post w tym i podobnych mu temacie. Szkoda na was czasu. CHCWD czub i van_loosen. Uważajcie na siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

ADALL - w myśl łomżyńskiej wierze darujemy Ci ten stek bzdur i oszczerstw! Zwróć uwagę że bez kibiców nie ma klubu, a dzięki Bogu żyjemy w pięknym mieście, gdzie ludzie potrafią powiedzieć co czują!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

dlaczego nie można otworzyć strony ŁKSu http://www.lks.4lomza.pl/ ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Obu trenerom dziękuję!!! Nigdy w Łomży nie miałem okazji zobaczyć takich wydarzeń. Awans do II ligi! Zwycięstwa! Ale i remisy... Popatrzcie realnie grupa ludzi wprowdziła ŁKS do II ligi, pierwszy raz w historii, dla nich wielkie POZDRO!!! Teraz Wy, czekamy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Jak byłeś na meczu to wiesz, jak nie to się dowiesz ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

jestem na każdym meczu ŁKS w Łomży,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

jechałem tak jak piszesz 30-40km/h bo dbam o auto i mi na nim zależy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Trener podpisał umowę i z niej się wywiąże! A umowa jest taka jak ją napisał Zarząd. Macię wątki to do Zarządu! Macie serce to doceńcie pracę ... Zarząd może nie zawalił roboty!?, ale na pewno nic ŁKS-owi nie dał, nie dodał żadnej wartości i dlatego powinien odejść!!! W następnym meczu pokażmy białe chusteczki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

makmarc jak odwiedzisz tego prawnika to prosze podziel sie informacja(w nowym temacie:) bo uwazam ze bardzo ciekawy temat poruszyłes.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

JA W 100% DOCENIAM BARDZO DOBRĄ PRACĘ TRENERA!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

nastepny bezsensowny temat założony przez czuubka ;//;/;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

ADALL - kolejny post, kolejna porażka. Zastanow sie na drugi raz przez chwile zanim cos napiszesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Te stary o co Ci biega? Z tego co obserwuję to Ty częściej czepiasz się i siejesz "nienawiść" na tym forum. Zejdź z ludzi i nie zakładaj zbędnych tematów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

czuubek?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

przestańcie sie już czepiac tego czuubka.Sam jego nick mówi już dużo.Trzeba go poprostu ignorowac.
P.S Żal mi takich niedorozwojów jak ON...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Czerwone korale...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

A jednak strona już dziala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Audycję tą organizował polsat, więc szukaj to na ich stronach www.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

A gdzieś trochę bliżej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Jezeli jestem w bledzie, to niech mnie ktos z niego wyprowadzi: aby dostac mieszkanie spoldzielcze lokatorskie nalezalo wplacic wklad czlonkowski w wysokosci trzydziestu procent wartosci mieszkania, tak?
Reszta, czyli siedemdziesiat procent stanowila kredyt mieszkaniowy, od ktorego placilo sie miesiecznie, wraz z czynszem, tzw. odsetki od kredytu, tak?
Na przelomie lat osiemdziesiatych i dziewiecdziesiatych, w dobie inflacji, lokatorzy splacali kredyty mieszkaniowe, gdyz, o ile dobrze pamietam, nie nadazano za naliczaniem inflacji i bylo to calkiem korzystne, tak?
Wiec ja sie grzecznie pytam - jezeli wplacilem wklad mieszkaniowy, splacilem kredyt i odsetki od kredytu, to czyje, do k.... nedzy jest to mieszkanie!? Czy wy w ogole wiecie o czym piszecie? W dziewiecdziesiatym sie urodziliscie? Zapytac sie tatusia, lub mamusi jak to bylo, a dopiero potem chrzanic, ze ja chce za DARMO MOJE mieszkanie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

a czy na Biebrzy można łowić bez wykupionej karty tak jak to jest na Narwi, wykupując tylko pozwolenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

W grudniu 1986 r. przybył do Łomży z Choszczna trener Fijałkowski Wiesław. W 1987 r. dołączył do pracy szkoleniowej trener Staszak Jarosław z Gorzowa Wielkopolskiego. Fijałkowski Wiesław zatrudniony był na etacie w Wojewódzkiej Federacji Sportu, a pracował w klubie. Staszaka Jarosława zatrudniono na etacie w klubie. Młodzi trenerzy zorganizowali nowe nabory, jednak sympatycy kajakarstwa i władze sportowe przyzwyczajone do systematycznie przywożonych medali nie doczekali się ich. Potencjał zawodniczy trzeba było budować od nowa. W 1988 r. podczas XV Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży wystartowało tylko 2 kajakarzy nie odnosząc sukcesów.


cdn.
Studia Łomżyńskie nr XI
Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Smog słowo, które powstało ze zbitki dwóch angielskich słów: smoke – dym i fog – mgła. Jest to nienaturalne zjawisko atmosferyczne polegające na współdziałaniu zanieczyszczeń powietrza spowodowanych działalnością człowieka oraz niekorzystnych naturalnych zjawisk atmosferycznych: znacznej wilgotności powietrza (mgła) i braku wiatru. Utrudnia oddychanie organizmom, a Ziemi wydalanie ciepła.


Smog był pierwotnie kojarzony z Londynem z okresu od XVII do połowy XX wieku, jednak występuje także w większości aglomeracji miejsko-przemysłowych świata, jak np. Los Angeles, Tokio, Ateny czy Zagłębie Ruhry lub miastach położonych w kotlinach, jak np. Syców.


Smog zawiera zawieszone w powietrzu cząstki stałe (pyłowe) oraz szkodliwe związki chemiczne: tlenki azotu oraz tlenki siarki. Te szkodliwe związki chemiczne, pyły (kurz) i znaczna wilgotność są zagrożeniem dla zdrowia, są bowiem czynnikami alergizującymi i mogą wywołać astmę oraz jej napady, a także powodować zaostrzenie przewlekłego zapalenia oskrzeli, niewydolność oddechową lub paraliż układu krwionośnego.

Źródło: "http://pl.wikipedia.org/wiki/Smog"

Halyna, Tobie chodzi chyba o dym? Ale ze j.... , to to fakt...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

To odwet za jego temat odnośnie Mieczkosia997. Nie popieram żadnego, skończcie z tą dziecinadą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Jak to w końcu jest z Arką Gdynia i z Łęczną zostaną zdegradoweane czy nie?! PZPN tak pomieszał, że juz sie pogubilem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

jak dzieci...

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Brawo Rafał!!!! W każdym meczu Rafał gra bardzo dobrze, jak nie strzela bramek to potrafi świetnie podać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

A może zamianka, za Jakołcewicza Csaplar z Wisły Płock???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Auto Wist SC
tel. 0 87 619 73 24
19-300 (p-ta Ełk) Nowa Wieś Ełcka, Ełcka 15

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Co powiecie na duet trenerski Kowalski - Dąbrowski?
Pozdrawiam.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

wielkie joł, czy jakos tak ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Jak Ci zaraz jakis Van_Loosen albo inny spoleczniak pojedzie od nazwisk to zmienisz zdanie.

A tak w ogole to kisssesss for alll :* :* :*
Juz niedlugo wakacje i mama wysle mnie na kolonie do Balik. Jupi!

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

moze vette sprzedane i jakis Viper sie klepie w garage :P

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Ciekawe jak sie monitoring spisał w tym przypadku, pewnie kamera akurat w tym momenci oglodała sobie zuli na skwerku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Nie jest wcale powiedziane, że "Bursztynowa Komnata" znajduje się na terenie Polski. Równie dobrze mogą to być:
-Czechy
-Niemcy
-Rosja (obwód Kaliningradzki).

Jeśli w Polsce to na 90% w południowo-zachodniej części naszego kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

czuubek jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Ba,zabili go i jeszcze go dogonili!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Kurwistok i tyle na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

no tak napisal ktos z jego rodziny czy bliskich, w ten sposob dziekowal za kondolencje, dziwne ta Przykoszarowa a Wesoła :/

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobiło PO przez 2,5 roku????? przekonajcie mnie

Tak rozmazać jak to jest często na fotkach z meczów, wiadmo ocb;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org