czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Schodzicie z tematu, a daty konkretnej dalej nie ma... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Coś i Ja nie mogę spać. Czy w Łomży można gdzieś pojść na kawę lub piwo, po prostu posiedzieć po północy? Czemu Łomża zasypia po 22:00?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Przyznajcie się bez bicia!
Jak mówi status GG naszego niedorobionego przyjaciela, ptysiu91 ma skręcony obojczyk! Wstydzilibyście się, brutale.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Co prawda to prawda, ale właściwą prawdą jest prawda, o której wspomniał MrS. A tak naprawdę to o so chodzi ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Sierota. :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

ktorego operatora sieci komorkowej wybrac? jaki telefon? wszyscy kusza promocjami az trudno sie zdecydowac...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

babcia->wąsy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Zrobić z tego arenę do walk dla pseudo-kibiców i innych debili o zapędach wojennych. W razie czego to blisko tak szpital jak i kościół z ostatnią posługą.

Pozdrówka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Ale przyznajcie sami, gdyby nie Ptyś forum 4Lomza wyglądało by jak Łomża po godz 22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

ptysiu biegł, potknął się i przewrócił...
sam...
bez niczyjej pomocy...
... i tak jeszcze siedem razy... :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Cleric a na ile te artykuły są prawdziwe ??. Może to też zgrabna fikcja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

to dopiero jest początek ;) upomnienie
zemsta forumowiczów nadal trwa :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

od czasu do czasu poprostu mają "zwieche"awarie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

wielka stopa -> olbrzym

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Buhaha :)
Ptysiu, zdrowia życzę :)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Słyszałam, że już niedługo będzie można zmieniać operatora komórkowego nie tracąc swego numeru telefonu. Bedzie można migrować do innej sieci wraz ze starym numerem z innej sieci. Wiecie może coś wiecej na ten temat? Kiedy to wejdzie w życie?
Pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Zamordowano 18 - latka na łomżynskich torach.

Wiecie coś wiecej na ten temat bo w łomżynskich mediach nie ma żadnych informacji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

"no super drifterów to ja nie widziałęm w Łomży, chyba że mi coś uciekło???" - ucieklo to ci napewno i dlatego nei widziales :) - maly zarcik

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

LOL, wyprzedziłeś mnie z tym postem :) Nie wiedziałem, że w Łomży coś takiego jest. Najbliższe jest (tak mi się wydawało) w Białymstoku. Ktoś wie ile taki kurs kosztuje i ile trwa? I jakie to są style BJJ? Vale Tudo by mnie najbardziej interesowało :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

SN4P tak, to ten sam Radek ;) Na ostatnim UGC 6, gdzie walki byly bez limitu czasowego i punktow (walka az do zwyciestwa jednego z zawodnikow) pokonal kazdego z rywali w czasie ponizej 3 minut (w tym dwukrotnego zwyciezce poprzednich edycji Ultimate Grappling Challenge). Jedna z jego walk byla tez chyba najkrotsza walka zawodow, ponizej minuty czasu:) Ale jeszcze nie mam dokladnych informacji bo nie widzialem go po tych zawodach. Radek wygral w swojej kategorii wagowej (do 98 kg) i w kategorii Absolut, przez co stal sie bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem tego turnieju :) Warto dodac, ze poziom byl naprawde wysoki, byli tam bardzo doswiadczeni i utytulowani zawodnicy. A to wszystko po calonocnej jezdzie samochodem i walkach od rana do godz. 24 ;) Jednym slowem mamy naprawde swietnego trenera :)

markac, w bialymstoku jest oddzial mma polska o ile sie nie myle, ale nic wiecej nie wiem na temat tamtej sekcji. Wiec jesli pytales o style w bialymstoku to niestety nie pomoge. U nas jest BJJ - brazylijskie ju jitsu, napisalem o tym wiecej w poprzednim poscie i luta livre, ktore jest bardzo podobne, glowna roznica polega na tym, ze w luta livre nie walczy sie w gi (kimonie).
Jesli chodzi Ci o Vale Tudo, to sa u nas elementy tego i stopniowo treningi beda prawdopodobnie zmierzac rowniez w tym kierunku. Ale nie wszystko na raz, najpierw trzeba dobrze opanowac podstawy parteru ;)
Jesli sie tym interesujesz, to wiesz zapewne, ze w Vale Tudo sprawdza sie najlepiej glownie kombinacja parterowego stylu chwytanego (czyli BJJ lub LL itp) i stojki, czli stylu uderzanego (boks, tajski box). Przy czym chyba zdecydowanie lepiej znac tylko BJJ niz tylko styl uderzany;) Ale wszystkiego na raz nauczyc sie nie da, dlatego powoli, trzeba zaczac od podstaw.
Jesli chodzi o sekcje VT w lomzy, to wiem ze znajomy prowadzil, mieli treningi na tej sali co my, ale jakos ich nie widze wiec nie wiem czy jeszcze jest. Poza tym o ile wiem, to byla sekcja zamknieta, po prostu przygotowywali sie w swoim gronie do zawodow, nie wiem czy robia jakies zapisy ani jak z ich treningami teraz.
Wiem ze zapalencow Vale Tudo nasze treningi troche zniechecaly, bo nie ma tam od razu mordobicia, ale nie o to nam chodzi, chcemy skupic sie teraz na parterze, wiec jesli ktos szuka krwawych walk to poki co nie u nas ;)
Sorki za rozwlekle posty, ale pisze tak, zeby osoby nie orientujace sie w temacie tez mogly skorzystac ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Andriulepper a kim ty jestes, ze pytasz kim ja jestem? ;) Moj nick jest jaki jest, skads tam sie wzial, ale Twoj jest naprawde niepokojacy, zwlaszcza w kontekscie Twojego zainteresowania walka na siekiery ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Nikogo nie zamordowano, tylko klient chciał najprawdopodobniej skończyć z własnym życiem i został porażony łukiem elektrycznym wysokiego napięcia.A te wszystkie historie, że zamordowano, czy tam Policja go pobiła do nieprzytomności, czy jakieś tam inne to między bajki włożyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Siekierę, widły i kosę mam w herbie ;) Na spacer zamiast pitbula na smyczy zabieram byka na łańcuchu wpiętym w kółko w nosie. Nie zaczynaj ze mną jak wyprowadzam buhaja na spacer ;)

Teraz serio: można do was się jeszcze zapisać? Są wolne miejsca?

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Zapisywac mozna sie caly czas, ilosc miejsc jest ograniczona jedynie powierzchnia sali ;)
W tej chwili na sali jest kolo 8 osob, roznie bywa bo niektorzy chodza w kratke. Mysle ze swobodnie moze cwiczyc kilkanascie osob na raz, wiec poki co problemu nie ma.

Tylko buchaja upaluj przed wejsciem, panie wozne moglby sie krzywo patrzec na to ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

MAFIA (mafia po włosku rodzina ;)).

....a ja myślałem że Familia - to rodzina po włosku.... ....a mafia pochodzi od córki w jakiejś formie.... czy coś takiego....

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Mamy następne bzdurne ograniczenie z NFZ w leczeniu raka.
Okazuje się też, że szpitale za chemioterapię dostają średnio 80 proc. tego co w zeszłym roku. - Leki w chemioterapii podaje się w zależności od powierzchni ciała pacjenta. Średnia powierzchnia, jaką przyjął Fundusz, 1,7 m kw., była aktualna w latach 70. Teraz w większości regionów kraju pacjenci są wyżsi i grubsi. Mają po 1,9 m kw. a nawet i więcej. Dawka leku dla człowieka który ma powierzchnię ciała 1,7 m kw. nie jest już wystarczająca dla człowieka o powierzchni ciała 1,9 czy 2 m kw. Tak że ludzie grubsi i wyżsi nie mają szans na leczenie, bo przekroczyli limit powierzchni ciała i za to leczenie NFZ nie płaci szpitalom.
Następna grupa ludzi jest w Polsce zbędna, składki na ubezpieczenie zdrowotne od nich zostają przyjęte bez żadnego limitu a na leczenie nie ma kasy. Takie rzeczy mogą zdażać się tylko w Polsce.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

14 października-wiadomo dzień nauczyciela.Wszyscy świętują,dzień wolny od zajęć.Dzieci zadowolone,nauczyciele tym bardziej.W klasach zbierane są składki po 5-10 zł na prezenty.Uważam,że to przesada,jak szanowne grono chce świętować to i proszę bardzo,tylko czemu za nasze pieniądze???W ciągu roku dochodzą oczywiście składki na imieniny nauczycieli itd.Tylko niech mi nikt nie mówi,że to jest dobrowolne.w niektórych klasach PG nr 2 panie same narzuciły taką stawkę.W podstawówce zresztą też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

2:0 dla Anglii



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Nikogo nie zamordowano.Boże co za ludzie tylko sensacji szukają. A powiedz co cię to obchodzi? Chcesz mieć o czym poplotkować? Chłopak uczył się w mojej szkole,zginął od PORAŻENIA PRĄDEM najprawdopodobniej samobójstwo.Miał spore problemy,być może go to przerosło.W każdym bądź razie nie żyje proponuję dać tej sprawie spokój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Z własnych doświadczeń wiem,że to ZAWSZE trójka klasowa i wogóle rodzice proponują takie składki. To nie jest obowiązek i płacić nie trzeba. Gwarantuję, że nikt z tego powodu nie wyrzuci ucznia ze szkoły:) Nie słyszałam, żeby nauczyciele żądali takich składek a uczyłam się w PG nr 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

No niby lekko ciepłe:) Ale mi i tak zimno,rano jak się wstaje to już wogóle. Ale twardym trzeba być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

peter czytasz i niewiesz co :(





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

diabeł--------> zło



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

diabeł--------> zło





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Koniec już tego tematu zakończyłem :) nie ma hasła więc nie ma co pisać :)
pozdrawiam

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

A gdzie Maybach? ...gdzie połowa samochodów przewijających się przez TOP GEAR?

A poza tym.... cena nie świadczy o wygodzie, mocy, sprawności.....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

3:0 dla Anglii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Anglia - Polska X2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Czyzby nasze miasto bylo tak malo usportowione? ;)
Z jednej strony kazdy placze, ze nie ma co robic, nuda, zadupie itp. Ze mlodziez sie rozbija po osiedlach zamiast miec gdzie spedzac czas...
A jak juz powstaje cos nowego, to jest problem, zeby znalazlo sie 15 chetnych osob z kilkudziesieciu tysiecy... Mnie to dziwi troche ale widac tak juz jest. Mysle, ze w ten sposob w zasadzie kazda inicjatywa upadnie, bo wiekszosc WOLI sie rozbijac po osiedlu, niz spedzac czas w inny sposob.
Pare osob sie postaralo, zorganizowali sale, zaczeli cos robic, pozniej znalezli rewelacyjnego trenera i szkoda byloby zeby sie wszystko posypalo, bo nie ma chetnych. Ja bede bardzo zalowal jesli nie bede mial gdzie cwiczyc :(
BJJ robi blyskawiczna kariere na calym swiecie, nie mowiac juz o Brazylii, skad pochodzi i gdzie sekcje sa praktycznie na kazdym kroku... Za seminaria z mistrzami placi sie kolosalne kwoty, jeszcze 2 lata temu, koszt sciagniecia do Polski brazylijczyka, na 2 dniowe seminarium wynosil okolo 200zl od osoby... i chetnych nie brakowalo... Sport jest nowy, wiec mozliwosci trenowania u kogos z dlugoletnim stazem i osiagnieciami sa raczej niewielkie... A u nas? Trafia sie rewelacyjny trener, ktory w dodatku robi to bardziej z pasji niz dla pieniedzy, koszty o polowe nizsze niz w innych miastach i ****... Nie ma chetnych... Normalnie rozpacz :P Co sie z wami dzieje ludzie? ;)
Uwierzcie, nikt tam nie gryzie ;) Przyjscie na trening, popatrzenie czy nawet pocwiczenie przez 1-2 treningi nic nie kosztuje... A sprobowac naprawde warto ;) Ja poszedlem pierwszy raz popatrzec i wrazenia mialem mieszane, ale po pierwszym przecwiczonym treningu wciagnelo od razu ;)
Poza tym styl jest naprawde skuteczny i postepy robi sie duzo szybciej niz w wiekszosci stylow typu karate itp. Rok treningow to juz naprawde sporo, w przeciwienstwie do niektorych sportow, gdzie po roku wlasciwie lepiej nie ryzykowac walki z kimkolwiek ;)
Zeby nie bylo, ze gadam glupoty i robie reklame ;) Ja np mam za soba 8 lat treningu taekwondo, sa tez inne osoby ze doswiadczeniami z innych sztuk walki i po tym jak mnie na poczatku trener poskladal i zawiazal w supelek z 10 razy w 5 minutowym sparringu bylem naprawde pod wrazeniem ;) A byla to tylko zabawa w jego wykonaniu, bo podejrzewam ze poddalbym sie w tym czasie jeszcze drugie tyle razy ;)
Ja ze swojej strony naprawde goraco namawiam, bo to swietny sport i masa dobrej zabawy... No i nikt tu nikomu nie podbije oczu ani nie przestawi nosa, naprawde kazdy moze sprobowac, mozna trenowac przeciez dla siebie, nie tylko wyczynowo ;)
Niestety po wakacjach wykruszylo nam sie paru kolegow - zaczeli studia i niestety musieli nas opuscic ;) Sala jest w stanie pomiescic okolo 16 osob jednoczesnie na macie, wiec kilku chetnych sie jeszcze zmiesci ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Wpadnij do Regionalnego Ośrodka Kultury , ul. Małachowskiego tam podobno są prowadzone takie zajęcia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

2:1 Anglia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Co do fajnych brzuszków to znam jeden taki a i mój jest niczego sobie :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Dziękuję i pozdrawiam również. Pozdrawiam też wszystkich tych Forumowiczów, z którymi zawsze miło mi się gawędziło :).

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Maćku, wszystkiego najlepszego!

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

perfumy-adidas

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

eVe-liNKa..17^ jak ja bym miał twoje foto to chciałabyś zebym je rozdawał po necie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

floorek@yahoo.com
Poproszę jednego ptysia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

PTYSIU jesli tam gdzie nie ma rzeki buduje sie mosty to nazywa sie to wiaduktem ,a wiadukty tez sa potrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

nie rozumiem dlaczego drożeją bilety miesięczne. Ten na wszystkie linie ma kosztowac 36zł, to o 3 zł wiecej niż w Warszawie. Coś tu nie gra...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

w tym roku wyjątkowo brzydka choinka. od dołu poobcinana. chyba wybierali ją z zamkniętymi oczami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

"Wyssali z wielu życie
Zabrali godnoŚć nam
Stworzyli kraj żebraków
Twierdząc, że wszystko gra
Z uŚmiechem na ekranie
Szyderców leci show
Lwie paszcze otwierają
Pożerać ciągle chcą

Nikt Cię nie broni Polsko
Gdy wokół głodne psy
Upokorzony naród
Cierpienie, nędza, łzy

Gdy mordy swe utuczą
Kolejni pchają się
W koryta ryje włożą
I zaczną doić Cię
Lecz karmy wnet zabraknie
I w stołki wbiją kły
A role się odwrócą
I kopa damy im"


KSU !!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Gosuia a Ty z kad do nas piszresz z Domku ?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Ptysiu, to "Uwierz w ducha"!

Byłam okłamywana w kwestii św. Mikołaja i okłamywać będę, bo baaardzo mi się to podoba! :D
Ten piękny zwyczaj, przekazany oczywiście w odpowiedni sposób, uczy młode latorośle, że nie tyle otrzymywać prezenty jest przyjemnie, co obdarowywać podarkami...:)
No i ta aura tajemniczości, te podchody i czekanie aż wszyscy zasną, żeby... ehh.. to się pamięta przez caaałe życie! :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

Ptysiu, a ta Bawełna to jest 100 %, czy tylko 60 reszta to poliester jak w skarpetkach?? :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

W takim razie daj nowa zagadke:) bo chyba nie trafilam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

mam do ciebie pytanko z innego tematu.skad ty masz chello??w lomzy??daj jakies namiary jak mozesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patrioci Polscy pochodzenia żydowskiego

To istnieje Infolan i Introlan? Zakladalem neta w Infolanie a potem zmienili nazwe na Introlan. Czyzby dzialalo cos jeszcze pod stara nazwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org