piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ale wali smrodem z PiSuaru na forum :)

cieszę się olivko;)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale wali smrodem z PiSuaru na forum :)

czy u nas tez tak jest?
http://wyborcza.pl/1,75480,9797326,Pilka_nozna__Jak_grasz__smieciu_.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale wali smrodem z PiSuaru na forum :)

witam i ciebie magan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale wali smrodem z PiSuaru na forum :)

megan

Ok Megan :)

Ja tak po 16 wyjdę ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale wali smrodem z PiSuaru na forum :)

Nie, to nie przypadek. Jesteście naiwne na potęgę i nie zdolne do logicznego myślenia, przynajmniej zdecydowana większość. Twierdzicie, że można kogoś zmienić lub ktoś zmieni się dla Was. Prawda jest taka, że ludzie się nie zmieniają i kiedy już opadnie ten całun oczarowania i początkowej fascynacji, dopiero wtedy wyjawia się obraz prawdziwej osoby. Nie potraficie wyciągać wniosków z przebytych doświadczeń. "Ten na pewno będzie inny". Niektóre rzeczy łatwo przewidzieć jak np. pociąg do alkoholu, tylko Wy tego widzieć nie chcecie.
Bardzo zabawne stwierdzenie napisałaś:
"Czy określone kobiety przyciągają ten typ mężczyzn ,czy to tylko przypadek?"
Tzn że co, że jak jakiegoś przyciągniesz to innego nie możesz? Czy też już wtedy nie masz wyboru? Musisz z nim być, bo go przyciągnęłaś tak? :)
Biedactwa.
Swoją drogą, nie wiem czy inni panowie zauważyli czytając tego typu posty na tym forum, że te wszystkie kobiety piszące te bzdety są idealne, zawsze brak tylko tego rycerza, który tę ich idealność zobaczy i doceni :)
Na koniec, nie wiem czy to co napisałem będzie adekwatne do Twojej sytuacji, której przecież nie znam, ale to są rzeczy, które nam facetom najbardziej rzucają się w oczy. Przykłady mógłbym mnożyć, ale po co. To coś co zawsze będzie miało miejsce dopóki bardziej będziecie ufać pierwotnym instynktom niż zdrowemu rozsądkowi ;)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale wali smrodem z PiSuaru na forum :)

goosia84

Nie denerwuj się , złość piękności szkodzi .
Jak Cię uraziłem , to przepraszam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale wali smrodem z PiSuaru na forum :)

jaka tolerancja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale wali smrodem z PiSuaru na forum :)

będzie madziara będzie :)
Już ja swoje magiczne rączki do tego użyję :):):)

Kaszpirowski przy mnie to był pikuś :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org