czwartek, 25 maja 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
największy sukces wybitnej artystki

Maryla Rodowicz zrezygnowała z udziału w koncercie jubileuszowym w Opolu. http://muzyka.onet.pl/newsy/maryla-rodowicz-zrezygnowala-z-opola/czyq05

...po trzech dekadach artyści znowu muszą walczyć z totalitarnymi działaniami władzy..., brawo dla tych, którzy wartości nadrzędne, czyli wolność i demokrację przedkładają nad osobisty interes i działalność..., Pani Marylo! historia wynagrodzi Panią wielokrotnie za niezłomność i przeciwstawienie się PiSlamskiej hydrze...

Oto tajemnica wiary: auta i dolary

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: największy sukces wybitnej artystki

Głupia krowa żyjąca na dotacjach państwowych, koncerty na rurze itp.

miruś, barani łbie :))

toś , ty przecież z tych inteligentnych inaczej,
:))) nawet matołek nie potrafi czytać tekstu ze zrozumieniem :)

vede na ogólnym :

Temat : adwokat/radca od spraw karno-odszkodowawczych
Autor: a.,p. (---.elomza.pl)
Data: 19-05-17 18:21

Witam, kto w Łomży jest dobry od spraw karnych - chodzi o odszkodowanie za pobicie, rabunek

a ten barani łeb , miruś2 pyta :

Re: adwokat/radca od spraw karno-odszkodowawczych
Autor: mirek2 (---.dynamic-ww-05.vectranet.pl)
Data: 19-05-17 20:15

O kogo ci chodzi adwokatów ,sędziów, prokuratorów ?

NIE<<BARANI ŁBIE > CHODZI O BANDYTÓW do wynajęcia :)))

że z pudelka to nic, ważna treść - to napisała sama pani Maryla na FB, która według papliczka walczy z totalitarną władzą:

\"Atmosfera politycznego skandalu oraz dramat rodzinny spowodowały, że zdecydowałam się zrezygnować z koncertu 50-lecia, który miał się odbyć na festiwalu w Opolu. Nie tak wyobrażałam sobie swój Złoty Jubileusz. Przepraszam wszystkich Kolegów Artystów, którzy mieli uświetnić mój recital, przepraszam Publiczność ale to jedyne właściwe wyjście w tej sytuacji. Do zobaczenia na szlaku - napisała.

W piątek przed południem Maryli Rodowicz zmarła mama, 93-letnia Janina Rodowicz-Krasucka, która od lat zmagała się z problemami z sercem.\"

a cały ten polityczny skandal polega nie na tym, że nie chcą Maryli, ale innych wielkich feministek polskiej sceny muzycznej (jak Kayah), no i jakiś tam zespół (osobiście nie znam go, ale nie jestem na bieżąco) zrezygnował z nagrania dla Rodowicz piosenki...

paplik - piękna odezwa do pani Maryli, ta z historią, która jej to wynagrodzi, rozbawiłeś mnie... aleś ty głupiutki, pocieszny lewaczek... chociaż z twoją mentalnością to zapewne i w dniu pogrzebu twoich rodziców mógłbyś tańczyć i śpiewać... zresztą nie mnie oceniać...

--------------------------------------------------------
...

Rodowicz post na na Facebooku zamieściła DZIŚ ok godziny 21 - 19 maja
jej matka zmarła W NOCY z 18 na 19 maja ,w jednym z warszawskich szpitali, tj. na ok dwadzieścia godzin przed jej rezygnacją z tego koncertu !!!

Cały dzisiejszy dzień jeszcze chciała zrobić ten koncert,
DOPIERO PO HEJCIE W INTERNECIE I OBURZENIU W ŚRODOWISKU - ZREZYGNOWAŁA !!!

Maryla Rodowicz
2 godziny temu

Atmosfera politycznego skandalu oraz dramat rodzinny spowodowały, że zdecydowałam się zrezygnować z koncertu 50-lecia, który miał się odbyć na festiwalu w Opolu. Nie tak wyobrażałam sobie swój Złoty Jubileusz. Przepraszam wszystkich Kolegów Artystów, którzy mieli uświetnić mój recital, przepraszam Publiczność ale to jedyne właściwe wyjście w tej sytuacji. Do zobaczenia na szlaku. Maryla

No to paplik dał ciała.

to.ty
barani łbie nie rozumiesz tekstu ?

JAKBY CHODZIŁO TYLKO O ŻAŁOBĘ -
TO ZROBIŁA BY TO NAWET WE WCZESNYCH GODZINACH RANNYCH,
A NIE CZEKAŁA DO PÓŹNEGO WIECZORA !!!

... co nie miała czasu na Facebooku tego wcześniej puścić, a inne posty dodawała ?

re: Autor: CoffeeTime

...aleś ty głupiutki, pocieszny prawicowy prostaczek ...

najpierw zapoznaj się dokładnie z tematem, później pisz głupoty :))
... czyli, jednak wahała się do późnego wieczora : wystąpić czy nie ... i to nawet w żałobie !!!

TVP odwołuje występ Dr Misio na festiwalu w Opolu z powodu antyklerykalnego teledysku

patrz i słuchaj : DrMisio - Pismo

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dr-misio-nie-zagra-na-festiwalu-w-opolu-z-powodu-antyklerykalnego-teledysku-pismo-tvp-klip-jest-nieemisyjny-wideo

po pierwsze primo Rodowiczka wymieniła powody mieszania polityki do festiwalu na miejscu pierwszym
po drugie primo sama śmierć sędziwej matki (ani tragiczna, ani zaskakujaca po przekroczeniu 90 lat życia) zapewne nie nie byłaby tak istotną przeszkodą do jubileuszowego (okrągłe 50 lat) występu, który ma się odbyć dopiero za kilka tygodni
po trzecie primo posłużę się cytatem Kasi Nosowskiej:
...bycie człowiekiem jest darem i zobowiązuje. Tylko my wiemy, tak naprawdę, jakie noty możemy sobie wystawić. Nie wystąpię w Opolu, bo wykluczenie, w jakiejkolwiek odsłonie, uznaję za zawstydzające. Gdyby mój syn otrzymał zaproszenie na urodziny kolegi, którego mama nie uwzględniłaby na liście dzieci (i tu dowolnie): z domów niezamożnych, innego wyznania itp. - to zostałby w domu. Po prostu. Po ludzku....

CoffeeTime, jesteś nędznym, zarozumiałym pojebusem, któremu chyba badanie Biblii na mózg padło, przestań każdym wPiSem obrażać adwersarzy i się wywyższać, miernoto...

paplik nie dorabiaj ideologii, bo robisz się śmiesznym.
Wiedząc, że ta telewizja jej nie odpowiada od razu odmówiłaby obchody swojego jubileuszu.
Mnie gdyby zaproponowano występ w TVN od razu bym odmówił podobnie zresztą jak i w telewizji Trwam.

Tobie w telewizji ... ale beka
Chyba że jako podnóżek prezesa w miesiączkę smoleńską ...

blondloczek1 dużo wniosłeś.

a w jakim charakterze miałby ten barani łeb wystąpić w telewizji ?

..jako spluwaczka czy nocnik :)

Jestem szczęśliwym człowiekiem dlatego wnoszę w swe życie radość istnienia, czego ty nigdy nie zaznasz - sfrustrowany obywatelu I sortu ...

Precz od koryta!!

ares, świnio nie rozpychaj się , zdążysz jeszcze się nażreć :)

Nic dziwnego, że się cham nie potrafi zachować przy Pańskim stole
Jak się jada na co dzień obierki z parnika z zsiadłym mlekiem, może się we łbie zakolebać ...

to.ty4

...przestań się kompromitować, wszak masz trochę więcej oleju w głowie od PiSlamskich troglodytów...
gdyby Rodowiczce nie odpowiadała TV, nie planowałaby jubileuszowego występu, a schody zaczęły się dopiero wówczas gdy wKurski zaczął wydawać zakazy występu wedle klucza politycznego jak niegdyś sekretarz PZPR od propagandy...

Jeden prawdziwy powód to śmierć matki. Matką zmarła w piątek i wieczorem w piątek zrezygnowała i wszystko w tym temacie. Reszta to dorabianie ideologii.

No i Opole zamienimy na festiwal discopolo. Zagra Zenek z Białegostoka i spółka.

to.ty4

...nie rób z siebie błazna i przeczytaj co napisała Rodowiczka: Atmosfera politycznego skandalu oraz dramat rodzinny spowodowały, że zdecydowałam się zrezygnować z koncertu 50-lecia, który miał się odbyć na festiwalu w Opolu. ....
...ja wiem, że ty naiwnie wierzysz, że nierządy PiSlamistów są prawe i sprawiedliwe, ale na litość boską!, przestań być zaślepionym jak wierny sługa Kim Ir Sena....

to.ty4
...im też matki zmarły..?
Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Kasia Cerekwicka i Grzegorz Hyży to kolejni artyści, którzy zrezygnowali z udziału na tegorocznym Opolu.http://muzyka.onet.pl/pop/opole-2017-kolejni-artysci-rezygnuja-z-udzialu/0j3xsm

takiego bojkotu nawet w okresie wojennego stanu nie było...

Pamiętam jak Maryla wystąpiła w słynnym \"Sylwestrze\" w Zakopanem. Razem z Zenkiem z Białegostoka. Jak wazeliny pisowskie piały z zachwytu jaka to niezmierna artystka, patriotka. Teraz, gdy stanęła po stronie osób, które nie zgadzają się z upolitycznieniem sceny artystycznej, z cenzurą pisowską. Zresztą nie miała wyjścia. Środowisko artystyczne nie zna kompromisu. Albo wystąpi w Opolu i środowisko artystyczne okrzyknie ją świnią reżimu, tak jak nazywali artystów w stanie wojennym, którzy nie bojkotowali komunistów, albo zasłynie tym, że poświęci swoje 50 lecia na rzecz walki z komunistami pisowskimi i ich cenzurą.
I tak w Opolu w koncercie debiuty wystąpi Jasiu Pietrzak, kabareton wypełni Janusz Rewiński, a całość dopełni Zenek z Białegostoka. Co niesamowicie podniesie poziom artystyczny jaki prezentuje wydział propagandy komunistycznej partii pis i jej agenda TVPropaganda.

A reklamy w TVPropaganda tanieją, zyski i oglądalność leci na pysk, co tam na pysk. Na ryj, na mordę. I panika. Podnieść abonament. Kurwski nie ma kasy na sprawę rozwodową i alimenty.

Dlaczego w czwartek nie zrezygnowała, przecież wiedziała, że ktoś tam odmówił wystąpienia?
W piątek nagle się polityczna zrobiła.

To natomiast, że w piątek zmarła matka to czysty przepadek nie mający związku z decyzją.

To jest wyjątkowo logiczna decyzja, tak paplik?

Autor: to.ja4 (---.146.4.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20-05-17 15:11

Jeden prawdziwy powód to śmierć matki. Matką zmarła w piątek i wieczorem w piątek zrezygnowała i wszystko w tym temacie. Reszta to dorabianie ideologii.

to.ty4,

ŁŻESZ JAK PIES !!!
... KIEDY ZMARŁA MATKA RODOWICZ ?

http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/dramat-wielkiej-artystki-zmarla-mama-maryli-rodowicz_994268.html

Dziś w nocy * - odeszła jej ukochana mama, którą gwiazda opiekowała się do ostatniej chwili. Pani Janina Krasuska miała 93 lata. Zmarła w jednym z warszawskich szpitali, gdzie przebywała już od dwóch tygodni. Od lat była chora na serce.

data i godzina publikacji :

* 19.05.2017, godz. 13:28 - to był PIĄTEK ale jeszcze o 13:28 NIE BYŁO NOCY hahaha

... jak pisałem, dopiero po ok. 20tu godzinach od śmierci matki , Maryla zrezygnowała !!!!!!!!!!!!!

JAKBY CHODZIŁO TYLKO O ŻAŁOBĘ -
TO ZROBIŁA BY TO NAWET WE WCZESNYCH GODZINACH RANNYCH,
A NIE CZEKAŁA DO PÓŹNEGO WIECZORA !!!

... co nie miała czasu na Facebooku tego wcześniej puścić, a inne posty dodawała ?

CZYLI, BARANI ŁBIE - ZMARŁA \" DZIŚ W NOCY \" tzn> W NOCY Z CZWARTKU NA PIĄTEK !!!

chyba, że media już od południa podawały, tu SE. - o godz 13:28 ,

a jej matka zmarła później, w noc piątkową, ( Z PIĄTKU NA SOBOTĘ ? ) hahaha

trzeba przypomnieć , że media podawały pierwsze newsy o jej rezygnacji z udziału w Opolu - późnym wieczorem w piątek 19 maja,

i to po jej poście zamieszczonym na Facebooku o godzinie 20:50

wejdź barani łbie na Facebook i sobie sprawdź !!

tym czasem NIE KŁAM !

NAWET W TAK DROBNEJ SPRAWIE ,
PSIE SYNY MANIPULUJĄ FAKTAMI
I NAGINAJĄ RZECZYWISTOŚĆ :)

to.on4 sPiSdził się do reszty...

towarzyszu toja4 z komunistycznej partii pis, ale wkvrwia taki wpis. Rodowicz zrezygnowała z festiwalu komunistycznej piosenki PRL w Opolu. Oj wkvrwia.
Gdyby to był koncert Polskiej Piosenki w Opolu. Idę w zakład. Wystąpiłaby i Kajah, i Nosowska, i ten antykościelny Jakubik.
Sądząc po twoich wpisach to mało wiesz i pis znasz. Za PRL, za czasów protoplasty państwa pisowskiego, czasami zdarzały się przypadki, że występowali artyści antykomunistyczni. Śpiewali, grali ba żartowali i kpili z PRL (Smoleń, Laskowik, nawet pupil PZPR niejaki Pietrzak mógł sobie pożartować z władzy PRLowskiej).
Dzisiaj o zgrozo. Tylko discopolo i Zenek z Białegostoka. Się kvrwa festiwal szykuje.
Ale dla towarzyszy szczyt kunsztu artystycznego \"Majteczki w kropeczki, oho ho ho\" i Zenek z Białegostoka.

Maryla Rodowicz
22 godziny temu

Atmosfera politycznego skandalu oraz dramat rodzinny spowodowały, że zdecydowałam się zrezygnować z koncertu 50-lecia, który miał się odbyć na festiwalu w Opolu. Nie tak wyobrażałam sobie swój Złoty Jubileusz. Przepraszam wszystkich Kolegów Artystów, którzy mieli uświetnić mój recital, przepraszam Publiczność ale to jedyne właściwe wyjście w tej sytuacji. Do zobaczenia na szlaku. Maryla

Ciekawe o jaki dramat rodzinny chodziło?

primo :
Atmosfera politycznego skandalu

dopiero dużo później :
oraz dramat rodzinny

toja4, ale cię bidoku wkvurwia, że Rodowiczka nie wystąpi. Jak się za wydział propagandy bierze się rozwodnik i polityczna kvurwa, to nie wiem ilu Piotrowiczów, Kryże, Jasińskich i Bernatów się nawróciło. Ilu byłych eSbeków do pis się zapisało i ile rubli agent Moskwy Maciora wziął.
Ale was komuszków kvurwia. Rodowicz nie weźmie udziału w propagandzie pisowskiej.

Jak mi wytłumaczysz, dlaczego Rajmund Kaczyński, żołnierz AK za Stalina dostał alegancką chatę i alegancką pracę, przejdę do pis.
Jak mi wytłumaczysz dlaczego Andrzej Kryże syn siepacza Stalinowskiego, a sam w stanie wojennym skazywał działaczy antykomunistycznych na kary więzienia - przejdę do pis.
Jak mi wytłumaczysz, że członek egzekutywy PZPR Berczyński był szefem podkomisji smoleńskiej i w tym czasie kupiono samoloty Boeninga a teraz znikł, p[=rzejdę do pis.
Jak mi wytłumaczysz, że skazani sądownie za łamanie prawa ułaskawieni przez Pacynkę Dudusia pełnią dziś funkcje nadzoru służb specjalnych - przejdę do pis
jak mi wytłumaczysz, że prokurator stanu wojennego pełniący funkcję szefa sejmowej komisji kvrwa sprawiedliwości jest świętym ludziem bo bronił księdza pedofila.

To jeszcze raz jak mnie towarzywszu marxx wyzwiesz od pociotów ubeków, komuistów, to ci będę pluł w ryja, OK.
Towarzyszu marxxx, za twych idoli z czasów komuny - pierwszy chark.

Tylko kvrwy, świnie i marxxxy siedzą w komunistycznym kinie.

Lubię ten skowyt lemingów!!

"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

ziomex nigdy nie oglądałem Opola i nie zamierzam oglądać.

Ziomex coś nie chcesz ujawniać naszych rodzimych towarzyszy i ich zbrojnego ramienia, o sędziach czy prokuratorach nie wspomnę.

Chyba będę musiał sam trochę poszukać.

maxxx pomóż ziomexowi we wskazaniu naszych towarzyszy.
Ja wiem tylko o dwóch i to z 4lomza.

Trzy dni po wprowadzeniu stanu wojennego I sekretarz Komitetu Wojewódzkiego PZPR Włodzimierz Michaluk, zapoznał członków egzekutywy KW z instrukcją BP KC PZPR z 10 XII 1981. Wśród najważniejszych zadań stojących przed członkami PZPR wymienił działania Komisji Kontroli Partyjnych wszystkich szczebli w stosunku do członków partii którzy dotychczas nie określili swojej podstawy lub byli wrogo nastawieni do ostatnich decyzji Rady Państwa i WRON. To podczas tego posiedzenia, 16 grudnia 1981 roku, ówczesny I sekretarz Komitetu Miejskiego PZPR w Łomży Mieczysław Czerniawski proponował „aby szeroko pójść z wyjaśnieniem roli Partii w aktualnej sytuacji, prowadzić operatywne działania na rzecz samookreślenia się członków Partii oraz rozliczenia ludzi nieudolnych, tchórzliwych i chwiejnych w poglądach”.

teraz to kurva komunistyczne pachołki nie oglądały nigdy Opola. Się nawróciły na rodeo.
No tak, Wszak narodowy sport komunistów pisowskich to rodeo.

Panie Kurvski, rodeo nadwajata tam w swoim tvpropaganda. Toja4 se popatrzy i towarzysz marxxx zobaczy wreszcie byka.
Rodeo.

toja4, to już Kryże nie twój towarzysz? Piotrowcza też piitolisz? No nie gadaj. Ty nie kochasz komunistycznej partyjii pis?

to.ty4

prezentujesz bardzo wybiórczy ogląd świata przedstawiając nam polityków PZPR, którzy dziś nie mają żadnego wpływu na kształt państwa, natomiast zupełnie ignorujesz tych, którzy będąc dziś członkami PiSlamskiej partii, tak bardzo przypominającej w praktyce ową komuszą z okresu PRL, pełnią, bądż niedawno pełnili istotne funkcje nie/rządowe..., przestań zatem na litość boską się błaznić, bo jeszcze trochę i zejdziesz poniżej poziomu ślepca kał amarza, albo innej De.bilki....

Błaźnisz się ty kiedy nie widzisz np Pana posła Święcickiego członka biura politycznego. Widzisz tylko w PISie, a w PO przez 8 lat ani jednego nie wskazałeś.

Dlatego też zacznę wskazywać naszych towarzyszy, może wielkiej teraz polityki nie robią ale nich sobie ludzie przypomną.

różnice są przynajmniej dwie: PeOwcy nigdy nie przejawiali fobii w stosunku do ludzi PZPR, a po wtóre ci, którzy pełnią wysokie funkcje PiSlamskie wyróżnili się szkodliwą działalnością w komuszej partii,
do PZPR bowiem należało wiele milionów ludzi i samo to w sobie nie było niczym złym, natomiast dla mnie innym komuchem był Święcicki, czy inny Balcerowicz, a zupełnie co innego wiąże się z sedzią Kryże, czy prokuratorem wojennego stanu Piotrowiczem... jednym słowem do PiSlamskiej partii lgną wszelkie szkaradztwa i znajduja tam stanowiska, na których nadal, jak dawniej, szkodzą Polsce i Polakom...

paplik, o jakiej fobii ty mówisz pełowców do byłych PZPR? pis nie ma fobii w stosunku do działaczy PZPR, przygarnia wszystkich byłych PZPR, zwłaszcza tych, którzy byli za komuny zasłużeni, siepaczy stanu wojennego,f-szy SB, a ich agentów obsadza na stanowiska ambasadorów. pis stał się bardziej czerwony niż PZPR w czasach PRL. I jeszcze przez to bardziej fałszywy. Jak rozwodnik Kvrwski żyjący w konkubinacie przystępujący do Komunii Św. a ksiedzu nawet ręka nie zadrży. To się nazywa OBŁUDA I ZAKŁAMANIE.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

170523123638.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0