czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jutro bedzie tadexit!!!!!Czy PiS sie zjednoczy?

hmmmmmm nie to dlatego ze witałam sie z marudą po twojej stronie i jak już tam stałam tak usiadłam :)ale nie przeszkadzało mi twoje towarzystwo obok::P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro bedzie tadexit!!!!!Czy PiS sie zjednoczy?

Jak wam poszedł egzamin ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro bedzie tadexit!!!!!Czy PiS sie zjednoczy?

no własnie masz racje :) szkoda że nie mamy zdjęcia grupowego,,:(

a dlaczego jestem wariat???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro bedzie tadexit!!!!!Czy PiS sie zjednoczy?

xDx nie opowiadaj głupot bo pieniądze nie wracają do urzędu jak są zagospodarowane a mogą być przeznaczone na premie, talony oraz nagrody okolicznościowe a tego jak wiem w tej firmie nie brakuje, no cóż ale lepiej bronić niż zwrócić uwagę na to co się dzieje z naszymi pieniędzmi, że nadal pracują ludzie którzy mają lepkie ręce do pieniędzy, a co tam wszystko gra xDx masz racje mam dość jak nic nie mogę wskórać dam sobie spokój bo tylko każdy czeka na rewelacje ode mnie zamiast samemu poszukać, to co napisałam już powinno wzbudzić zainteresowanie Ratusza a Ratusz powinien przeprowadzić śledztwo i oczyścić atmosferę, zweryfikować pracowników a w tedy na pewno mogli by dostać tam pracę ludzie, którzy coś potrafią a nie kogo znają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jutro bedzie tadexit!!!!!Czy PiS sie zjednoczy?

przecież jestem go??? nie krzycz bo ogłuchne>>>>>>>>>>>>>



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org