wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mam pytanie.

Rzepicha w czym życzysz mi powodzenia? Boisz się krytyki koleżanki Riposty fetyszystki czy bbw jej teksty zawsze podtekst nie wyżytej seksualnie ściery od podłogi.

rzepicha zanim coś klikniesz 100 razy się zastanów.

Nie cytuj J.Pilsudzki -Kosciol bierze , nie kwituje , zada wiecej.

Kto jest nie niedorozwiniętym intelektualnie widać.

J.Pilsudzki -Kosciol bierze , nie kwituje , zada wiecej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

W Łomży nie ma taniej drukarni !!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

Najtaniej to pewnie gdzieś przy uczelni poszukać:) Np. w Białymstoku:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

najtaniej będzie - kupić drukarkę atramentową i wydrukować,
oprawę zlecić.
Miłego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

sorry, ale uczyc sie grac z tabulatur u kogos? No prosze was. Co do podstaw cwiczen solowek to wszystkie lekcje, porady, cwiczenia macie w necie. Metronom, gitara w reke i lecicie sami. Nie oplaca sie wam placic za to komus.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

zdrapki:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

@prymułka

Czemu nie zabawa? Duchów nie ma :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

W marcu pod koniec chyba składałem, znajomy niewiele wcześniej, a dostał w kwietniu, jakoś na początku.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

No i co z tą niby oszustką, dalej nic nie wiadomo za co i na ile. madzia8028 napisałaś bardzo mocny post to teraz musisz z niego się wytłumaczyć, twoje słowa to już mocne pomówienie a to grozi sądem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

Mam katar, głowa mnie boli jak cholera, męczy mnie gorączka, wszystko mnie boli, nos czerwony a oczy mało mi z orbit nie wylecą. RATUNKU !!!!!!!!!!! pomóżcie co robić i jak się leczyć, jakieś domowe metody POMOCY !!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

Witam polecam panią Ulę z salonu na ul. Wiejskiej w nowej kamienicy (zakład ma przeniesiony od niedawna z hotelu Gromada). Bardzo polecam. Pani Ula czesała mnie 2 miesiące temu na mój własny ślub, byłam bardzo zadowolnona. Odrazu jest tamkosmetyczka, która bardzo precyzyjnie i przepięknie wykonała makijaż ślubny. Koszt w sumie moim zdaniem nie aż tak bardzo wysoki, za całość fryzura+ makijaż zapłaciłam 165zł. Polecam i pozdrawiam. Syla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

TAK WYGLĄDAŁ STARY RYNEK KIEDYŚ



A TAK WYGLĄDA DZIŚ, KICZOWATY I BETONOWY I KOMU TE STARE/DOBRE/ PRZESZKADZAŁO ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

pewnie stary rynek jest do bani jezdze wiel po reione to nigdzie takiej lipy nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

gdzie znajduje sie jakis punkt PCK gdzie mozna oddac odziez...jakie kontnery czy inne miejsca ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

Ja jednak polecam bym kupno - nawet tylko skromnej działki - i postawienie własnej "chałupki". Zaleta, nie będziesz musiał prosić sąsiadów za ściany o zgodę na każdą przysłowiową pierdołkę, bo ludziska w budynkach wielorodzinnych są na prawdę upierdliwi. Sam mieszkam w zasobach wielorodzinnych, i wiem co piszę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

Też w A4 :)

Koszt normalnie 1200. Dla quattro i skrzyni automatycznej jest drożej chyba o 200 zł.
Można jeszcze się zapisać poprzez forum golfa na chipowanie grupowe i wtedy koszt 900 zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

Hehe :)
I jak znalazłaś już sobie jakiegoś kandydata na męża ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

Coś ucichło w tym temacie, a przecież jest trochę krótkofalowców w Łomży i okolicy, którzy mogliby coś ciekawego napisać o swoim hobby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

zamykał ktoś z was naczynka krwionośne w łomży??gdzie i za ile??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

Tak ja zaraz biegam!Biegam od kilku lat i jestem z siebie zadowolona tyklo na zimę mniej biegam do -5 biegam powyżej nie. Biegam codziennie ok 10 kilometrów a jak mocno pada ćwiczę na orbitreku godzinę.

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

30%



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org