środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pis chce zmienić regulamin sejmu - ograniczenie praw opozycji.

Spod księżowskiej sutanny niewiele widać, a najmniej potrzeby Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis chce zmienić regulamin sejmu - ograniczenie praw opozycji.

Ja używam do tego strony z której można wysyłać smsy z dowolnym nadawcą.
Zakładasz konto na http://sms-fake.com (koszt zakupu kredytow ok 27 zł albo najmniejszy pakiet za ok 6zł tyle że opłaca się ten większy bo więcej mozna wysłać). Wchodzisz na bramkę, wpisujesz numer Twojego znajomego jako nadawcy, wymyślasz zabawną historię i wysyłasz do jego znajomego lub znajomej a na drugi dzień trzeba się tylko podpytać czy kawał się udał :) Ja wkręciłam w ubiegłym roku moich przyjaciół że jeden ma po drugiego gdzieś podjechać i był niezły ubaw he he :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis chce zmienić regulamin sejmu - ograniczenie praw opozycji.

chce zakupic kolumny Bosse czy ktos moze wie jak to gra i w ktorym sklepie mozna je kupic?bylem w dwoch i nic sie nie dowiedzialem na ich temat.opowiadal mi znajomy ze jakis zespol czy dj na tym gra.i pododno rewelacja.moze ktos powie mi cos wiecej na ich temat.jestem DJ mam LDM i chce wymienic na cos lepszego oby nie były gorsze ,mozs ktos wiejaka jest cena nowych tych kolumn ,mam przeznaczone na to ok 3 tys i gdzie je mozna kupic ,w necie nic nie moge znalesc na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis chce zmienić regulamin sejmu - ograniczenie praw opozycji.

mogę ci polecić dobrego fachowca firma jego to adamos meble robi tanio szybko i solidnie na szafę czekałam nie całe 3 dni polecam naprawdę warto jego numer to 506670355

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis chce zmienić regulamin sejmu - ograniczenie praw opozycji.

w Pryma tzn a POMIE tak kolego mówisz....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis chce zmienić regulamin sejmu - ograniczenie praw opozycji.

kupę sąsiadowi na wycieraczkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis chce zmienić regulamin sejmu - ograniczenie praw opozycji.

Świat opon może dobrze ale ogromne kolejki i drogo. Przekładka opon 48zł, obok BP 40zł i pusto.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis chce zmienić regulamin sejmu - ograniczenie praw opozycji.

"a mi sie wydaje ze wszyscy "placza" i uzalaja sie w tv jak sklepy wykorzystuja pracownikow.
\ale maja umowy o prace, odprowadzane skladki.
ogolnie w kraju ciezko, kraj nic prawie nie produkuje i zmierza do tego, by wszystko zlikwidowac i by uciekac za granice, gdzie wcale nie jest lepiej. ale ja moge tylko narzekac. nie moge nic zmienic."

Nasłuchałeś się "radia maryja". Jakby nic w Polsce nie było produkowane to byśmy mieli zarobki niższe od Chińczyków. W Chinach gdzie się tyle produkuje w dużym mieście są takie stawki:

125€ - może zarabiać pracownik na taśmie
150€ - Pracownik fizyczny na miesiąc
200€ - 350€ nauczyciel Chinski na miesiąc
450€-1000€ - nauczyciel zagraniczny na miesiąc.
(Pracownik fizyczny 40h/tydzień, nauczyciel (zagraniczny) 10-15h na tydzień. Podana płaca netto)

"1970zl... netto i jakies tam inne swiadczenia. i nie pierdolta mnie tu chamy ze napisalem warszawska biedronka bo to akurat nieistotne !!!"

To jest istotne. W Łomży wynajęcie mieszkanka 50m to ~800zł z opłatami, a w Warszawie ~1800zł. Ot i masz tą różnice w płacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis chce zmienić regulamin sejmu - ograniczenie praw opozycji.

Moim zdaniem nie powinna Pani wybierać gimnazjum za córkę. I czemu wg Pani ona jest za łoda aby wybierać sobie szkołę? Gimnazjum to uczniowie samisobie powinni wybierac :) w jakim sensie za małą wiedzę?

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis chce zmienić regulamin sejmu - ograniczenie praw opozycji.

Bardzo mi się podoba, że druh przykościelnej organizacji młodzieżowej głosi nowoczesne, pro-wolnościowe, poglądy i nie rekomenduje katolickiego gimnazjum.



paplik, ziomex, atbis, blondyneczek1 to żydzi

nie czynią innym żydom, tego co czynią gojom...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis chce zmienić regulamin sejmu - ograniczenie praw opozycji.

img23.imageshack.us/i/fullbayer.jpg/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis chce zmienić regulamin sejmu - ograniczenie praw opozycji.

Jeden razem z kilkoma...

sądzić można, że skoro LEPIEJ od łomżyńskiej Starówki ROZWIJA SIĘ Piątnica, to powinniście PRZENIEŚĆ INTERESY ze Starówki do Piątnicy.

JKK

"Musicie od siebie wymagać, choćby inni od was nie wymagali"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis chce zmienić regulamin sejmu - ograniczenie praw opozycji.

http://www.lks.4lomza.pl/news.php?idNews=1273

Bardzo inteligentnie go załatwili :) Brawo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org