piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

Jadę sobie jutro do stolicy, mogę kogoś zabrać.
Wyjazd koło południa.
gg-1364452

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

też zastanawiam się nad wyborem przedszkola, więc chętnie poczytam opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

...a narzeczonego, męża...też będziesz córce wybierać...

Prawdziwa wolność, to wolność wyboru.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

Kupisz wódke = nie dasz na tace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

odświeżam temat, jak to uruchomić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

nr 8 jst jak najbardziej ok.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

Iść do kościoła na mszę, w momencie gdy podejdzie facet z tacą, zacząć grzebać w kieszeniach, a po dłuższej chwili wyjąć zeń chusteczkę , którą przyłożyć do nosa i smarknąć.... Gdy znajomy tak zrobił facetowi taca zaczęła się trząść, aż drobniaki z brzękiem na posadzkę spadały....




"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

Tu macie kto, jak głosował:

http://www.narew.info/wiadomosci/1337-lomza-duzy-plac-i-nic-rada-miejska-odrzuca-glosami-13-do-10-kolejna-inicjatywe-przedsiebiorcow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

Zwolennik/czka kato-oświaty, czyli indoktrynacji Świętego Kościoła Rzymsko-ginekologicznego, wyraża zdecydowane poglądy przeciwko wolności wyboru i poleca gimnazjum, które wyróżnia się z pośród innych jedynie religijnym profilem. Rodzicom i uczniom powinno zależeć na walorach edukacyjnych, a nie ideologiczno-światopoglądowych szkoły. Zatem jeśli chodzi o poziom nauczania to żaden dostępny ranking nie plasuje "katolika" nawet w "średniakach". http://scholaris.pl/cms/index.php/news/show?id=V5F271KMI60E673L8FT7UNU2

Czy nadal uważasz, że upominając się o nowoczesne standardy wolnościowe - wolność wyboru- nie mam nic do powiedzenia? Niech ktoś poda ile punktów trzeba było mieć aby dostać się do "katolika" i porównać to np. z gimnazjum nr 1. Sądzę, że różnica była taka jak między niebem, a piekłem, czyli kompromitująca "jedynie słuszną szkołę".


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

hahahah dobre
ja tak myslalm zeby wpasc na porodowke, ze rodze (jestem w 8 miesiacu) ale boje sie, ze jak naprawde zaczne rodzic to mnie potem oleja ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

Za projektem ustawy było 10 radnych:
Maciej Borysewicz, Maciej Głaz, Alicja Gołaszewska, Ireneusz Cieślik, Andrzej Grzymała, Zbigniew Lipski, Konrad Haponik, Andrzej Modzelewski, Andrzej Wojtkowski i Zbigniew Prosiński.

Przeciwko pomysłowi, aby zmniejszyć odległość restauracji czy winiarni od obiektów chronionych do 30 m byli:
Jan Bajno, Mariusz Chrzanowski, Hanka Gałązka, Witold Chludziński, Alicja Konopka, Bernadeta Krynicka, Bogumiła Olbryś, Janusz Mieczkowski, Janusz Nowakowski, Wanda Mężyńska, Edyta Śledziewska, Henryk Piekarski i Elżbieta Rabczyńska.


Już wiecie na kogo głosowaliście...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

Oczywiście, że można. Najlepiej poleconym, żeby było potwierdzenie.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

Adonai najlepiej spędzasz czas na modlitwie????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borusewicz stracił zaufanie Karczewskiego.

Obserwowałem tych kmiotków z przeciwnej trybuny.
Oni nie byli z młyna. Już w przerwie próbowali coś udowodnić.
Teraz prokurator i sędzia powinien im solidnie przetrzepać kieszenie i upublicznić mordy, a potem drelich, odblaskowa kamizelka z odpowiednim logo, miotełka i polerka ulic do jesieni ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org