piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jakie jest wasze zdanie?

Mądry jesteś.? Kup sobie nowy rower a nie będziesz w stary pchał...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

Od 2013 .... jak dobrze pamiętam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

To już lepiej było by obalić prezydenta Łomży. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

na ulicy Broniewskiego (zaraz po skręcie z ulicy Piłsudskiego po prawej stronie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

Czy wiecie, że zamawianie podręczników przez nauczycieli jest nielegalne? Grozi to KARĄ nawet do 10 tys zł!!! Nie wkurza was, że nauczyciele zmuszają Was do zamawiania u siebie podręczników? Bo zamówią taniej, bo takich nie ma w księgarni itd... Tylko, że oni nie robią tego bezinteresownie a tylko po to, żeby zarobić. A prawda jest taka, że w łomży są księgarnie które zamówią KAŻDĄ książkę nawet w ciągu dwóch dni a jak zamówi więcej osób dostanie się rabat. Ostatnio mojej siostrze nauczycielka z angielskiego zamawiała Repetytorium w SUPER cenie 59,9 a znalazła w księgarni za 39,9 !!! Jak jej o tym powiedziała to na nią nawrzeszczała. Żenujące. Co sądzicie na ten temat? Moim zdaniem NAUCZYCIEL JEST OD UCZENIA A NIE OD SPRZEDAWANIA PODRĘCZNIKÓW.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

Jeśli rower jest coś wart, to polecam pana Tomka ze sklepu i serwisu przy ul. Piłsudskiego ( wciągu sklepów przy Alkoholach Świata ) Pełen profesjonalizm. Nikomu innemu nie daję swojej Meridy do konserwacji.
Polecam szczerze :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

Sprzedaż podręczników bezpośrednio od nauczycieli jest zakazana, jest to wzbogacanie się w sposób nielegalny (od każdego zarobku powinno się płacić podatek). Gdyby Urząd Skarbowy dowiedział się o tym nałożyłby karę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

A siostra książkę kupiła w księgarni a nauczycielka się teraz na niej za to mści biorąc ją w kółko do odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

z tego co się orientuję to chyba tylko u kamińskiego mają taki sam motor jak w WORD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

moj syn chodzi do żłobka w Przedszkolu na Wyzwolenia, "Jedyneczka" jeszcze do niedawna były miejsca, ale musisz zapytac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

a kto ma jeszcze yamahe w łomży w ośrodku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

Podałem Ci namiary ale admin skasował posta zgłoś do UP w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

grali u mnie na weselu bylo super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

Miłego czytania

http://praca.wp.pl/title,Zarobili-miliony-na-narkotykach,wid,13243210,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

to fajnie, że jesteś z nich zadowolona. Będą też grali prawdopodobnie na moim weselu a jakoś mam takie mieszane uczucia wobec nich więc chciałam się dopytać... A czy ktoś jeszcze ma jakieś opinie? A co Twoim zdaniem znaczy lepsi? W sensie, że muzycznie czy łatwiej się z nimi dogadać, czy coś jeszcze innego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

T-line

Ty jestes załosny,patrz zeby Tobie straz nie dojebała mandatu!!!
Jestescie debilami i tyle,odpierdolcie sie od tych psów a jak bezpańskie psy chodza i Ci sraja to Tobie to nie przxeszkadza?,tylko ten co z włascicielem chodzi?,ja mam psa i sra gdzie chce,dopóki nie postawia specjalnych pojemników z Naszych podatków to napewno gówna nie sprzatne,bo jeszcze raz powtarzam i sie zapytajcie,ze za wyrzucenie gówna do normalnego smietnika tez jest mandat,wiec przestancie pier.... o głupotach i znajdzcie sobie dodatkowe zajecie a nie tematy o psich gównach,zero inteligencji !!!,nie miłam pojecia ze w ŁOMZY jest tyle debli???
A załosny jestes Ty,jak tyle tutaj szczekasz tutaj na forum,bo jestem pewna ze nawet bys nie podszedł do własciciela pitbula i jemu zwrócił uwage,bo sam bys sie zesrał i swojego gówna bys nie sprzatnał!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

POLECAM .-------OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

Zapytam jeszcze raz bo przedtem sie nie dowiedziałem -czy przyjmą mnie ze średnią 2.90?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

gość w Korytkach ma tanio pustak po 5 zł a cegłe dziurawkę po 0,80 gr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

Koty śmierdziele nie mają na de mną litości to ja też nie mam nad nimi. NIE MAM ZAMIARU MIESZKAĆ Z KOTAMI ŚMIERDZĄCYMI I KRZYKLIWYMI. WSZYSCY UMYWAJĄ RĘCE TO JA TE KUREWSTWO WYWIOZĘ DALEKO OD ŁOMŻY. WON ZE ŚMIERDZIELAMI.A jak chcesz jednego albo więcej to daj znać, dostarczę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

Raczej nie jakbyś miał ze 4,0 to tak!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie jest wasze zdanie?

Każdy będzie miał odpowiednie atrakcje ale dla Ciebie to specjalnie wyszukane, ale mało wiem o Tobie, nie znam twoich zainteresowań itp, a jak bym coś więcej o Tobie wiedział to atrakcje mogą być jeszcze bardziej interesujące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org