wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dr Łukasz Lubicz-Łapiński prosze o wyklad jak Anglia i Francja zdradzila Polske.

tak tak ból i choroby w szpitalach to też wina liberałów:)
To co takiego zrobili "patrioci z pisu" podczas swych rządów żeby zmienić coś w szpitalach? W naszym również?
Bo za ich czasów w łomżynskim szpitalu operowali pijani lekarze co sie odbiło echem w całym kraju.

http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,3041512.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Łukasz Lubicz-Łapiński prosze o wyklad jak Anglia i Francja zdradzila Polske.

Witam.Znajomy chce kupić mieszkanie ok.60m,na którym osiedlu nailepiej i ile trzeba zapłacić za metr?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Łukasz Lubicz-Łapiński prosze o wyklad jak Anglia i Francja zdradzila Polske.

Witam. Mam pytanie: Co sądzicie o Łomżyńskich firmach budujących drogi i o pracy w nich? Czy warto i jak płacą nasi lokalni dobrodzieje z tej branży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Łukasz Lubicz-Łapiński prosze o wyklad jak Anglia i Francja zdradzila Polske.

na każdym osiedlu znajdzie się paru "bandziorów" ,srające psy po chodnikach,upierdliwi sąsiedzi itp.itd ale jednak polecam osiedle Południe :)) a ile za metr trzeba zapłacić...nie mam pojęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Łukasz Lubicz-Łapiński prosze o wyklad jak Anglia i Francja zdradzila Polske.

raz dziennie :D haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Łukasz Lubicz-Łapiński prosze o wyklad jak Anglia i Francja zdradzila Polske.

wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myślenie wszystko odmieni :))
miłego dnia :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Łukasz Lubicz-Łapiński prosze o wyklad jak Anglia i Francja zdradzila Polske.

Wreszcie ktoś z dobrym humorem ;) Pozdrowienia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Łukasz Lubicz-Łapiński prosze o wyklad jak Anglia i Francja zdradzila Polske.

ooj tylko podpis mój coś nieadekwatny, ale proszę się nim nie sugerować :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Łukasz Lubicz-Łapiński prosze o wyklad jak Anglia i Francja zdradzila Polske.

Autor: Muranka Klimek (---.cable.mindspring.com)
Data: 18-02-11 03:35

"Heh , a moze to wina alkoholi bo pewnie tymi z najwyzszej polki sie nie upijacie Docencie."


:D nie my perfumerii nie pijemy, jak coś to tylko czysta, a jaka marka to już zależy od humoru, sytuacji i imprezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Łukasz Lubicz-Łapiński prosze o wyklad jak Anglia i Francja zdradzila Polske.

to co to w końcu było się zdecydujcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Łukasz Lubicz-Łapiński prosze o wyklad jak Anglia i Francja zdradzila Polske.

Panie *X: nie wierzysz, że to nie jest tak jak ci powiedzieli? No to masz sporo moich zdjęć, w które wątpiłeś. Na żadnym nie ma ani F-16, ani Migów. Może odpowiesz konkretnie na moje poprzednie pytania? Nie potrafisz bo mało o tym wiesz. Może z tą naiwnością lżej żyć...
http://img52.imageshack.us/g/chem1s.jpg/
Może znów powiesz, że to zdjęcia z netu bo nijak ci to nie pasuje?
Czy prasa i Tv są w zmowie? Dziwnw, ze nikt mi nawet nie odpowiedział, udali, ze nie dostali informacji, czy to narmalne?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Łukasz Lubicz-Łapiński prosze o wyklad jak Anglia i Francja zdradzila Polske.

Przepraszam, czy jest osoba która jedzie w niedzielę 20 lutego do Warszawy samochodem w godzinach 15-16 w kierunku Dworca Wschodniego albo Dworca Stadion i byłaby tak uprzejma by wziąć mnie sobą. Z góry bardzo dziękuję. Tel: 606816013. Wszelkie dodatkowe sprawy do uzgodnienia. Naprawdę z góry bardzo byłbym wdzięczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org