środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

żadne pieniędze nie zbędne - sztuka by je odpowiednio pomnożyć ! - a chyba dobrze wkońcu trafiłem:

http://www.rp.pl/artykul/7,613131.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Jedzenie mc donalds jest pyszne i zdrowe. Żadna łomżyńska knajpa nie spełnia tak wysokich standardów jakościowych i higienicznych.

A jak ktoś raz w tygodniu zamiast kartofli zje coś w mieście i jeszcze zaleje tanimi browarami to potem z kibla nie wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

doner kebab na bema :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

na małachowskiego jest bardzo dobry krawiec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Debilnego tematu ciąg dalszy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Ciekawi mnie czy oddział dializ w naszym szpitalu jeszcze państwowy jest czy już wydzierżawiony ???

Może ktos zorientowany zaspokoi moją ciekawość.

paplik proste „zasady” w życiu ma:

nie czyni innym żydom, tego co czyni gojom...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

jezeli to jes dorosla suczka a wlasciciel sie nie odnajdzie to byl bym zainteresowany przygarnięciem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Witam. Chciałbym się dowiedzieć ile mniej wiecej kosztuje wygłuszenie drzwi w fox'ie może ktoś wygłuszał tam? jakimi materiałami oni to robią, czy solidnie i w ogolę? chciałbym zrobić to w e46 drzwi rzednie i tylne. Za wszystkie "mądre" informacje z góry dziękuję i pozdrawiam.. za resztę nie dziekuję, nie odpisuje i nie pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Normy cholesterolu są celowo zaniżane, powinny być wyższe. Ja od kiedy badam, to mam wszystkie parametry krwi w normie, poza cholesterolem. Ten jeden powyżej normy, ale proporcje złego i dobrego choesterolu mam jak najbardziej pozytywne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

ja tam lubie cholesterol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

to zalezy czy chce spokoj czy woli chuliganstwo . Najlepsza ulicą chyba bedzie mazowiecka, ładnie i przyjemnie.Nie polecam zaś malachowskiego,, o tam to tylko szum samochodow, prędko początkujący nie zaśnie. Dmowskiego paskudne, chopina tez, ewentualnie jeszcze ks janusza. Ale mazowiecka spodoba mu sie najbardziej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

0.6 euro olej napędowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

a kiedy się ruchacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

No widzisz media też są w spisku...


Tutaj taka ciekawostka samolot zrzucający paliwo... oczywiście dla Ciebie to pewnie oprysk....

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:FuelDumpA340-600.JPG&filetimestamp=20090407142745


Wrzuć więcej fotek z tego dnia w którym latały f16 to pogadamy... ale zapewne ich nie masz.. Wiec dla mnie to koniec rozmowy.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

chyba Cię nikt nie lubi i nie masz koleżanek :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

trochę przy ciemna i ponura ta tapeta, niedługo wiosna to może coś z gołymi babami w blasku słońca byś stworzył

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

siemka xxxANGELxxx jak tam rekrutujesz się znowu ?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Praca jak każda. Czasem słońce czasem deszcz. Jak chcesz się lenić to nie dla Ciebie no i pytanie czy Cię wezmą nie po znajomości. A co do wypłat to chyba każdy wie co umie i na ile się ceni więc zarobki od 1600 w górę na ręke to chyba są uczciwe w Polsce B

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

z takim myśleniem to w ogóle może nic nie jedzmy.W jedzeniu ze sklepu tez różnie może być ;p także powodzenia w odżywianiu się powietrzem... lub energią słoneczną ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

*X*X* a Ty ? Ja już tylko czekam na nabór ;) Podobno w maju ma być ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

dzięki za wyczerpujące info !.....chyba zacznę działać !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Nie ma sprawy. Dokładnie zapoznałem się z tematem, ponieważ sam miałem zamiar powalczyć. Jako, że auto sprowadziłem w 2005r., kiedy jeszcze byłem zameldowany w innym mieście, zadzwoniłem tam i zapytałem o procedurę. Dowiedziałem się, że załatwiają polubownie (wspominałem o tym wyżej) i załatwiłem całość szybko i sprawnie.

To, że sporo miast woli polubowne załatwienie sprawy, nota bene dla nich tańsze, świadczy o tym, że sprawa jest jasna, a samo odzyskanie pieniędzy to tylko kwestia czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

PS
Osobiście uważam, że nie stać mnie na dobrowolne datki pieniężne dla Państwa. Watro więc walczyć. To powinno dać do myślenia naszej "władzy", że wymyślanie przepisów na własne potrzeby nie popłaca, a Unia europejska patrzy im na ręce i w razie potrzeby stanie w naszej obronie.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

.Ludzie którzy poszli na łatwiznę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Witam Forumowicze,
potrzebuję namiarów na sprawdzoną krawcową lub krawca, który niedrogo uszyje habit komunijny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

chemtrails ha ha powiew wielkiego świata na takim zadupiu jak ŁOMŻA.

lUDZIE KTO BY CHCIAŁ WAS OPRYSKIWAC W TYM MIEŚCIE JAK WIEKSZOŚC NAWET NAS NIE MA OCHOTY OSZCZAĆ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

MOIM SKROMNYM ZDANIEM TA ASTEROIDA PRZYWALI W ZIEMIE JAK NIC.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Klęska integracji w Europie

http://www.rp.pl/artykul/612449_Kleska-integracji-w-Europie-.html


No cóż, jakby przy późno się obudzili. Teraz nie wiedzą, co z tą hałastrą teraz począć, a socjal trza im płacić.

Białe dzieci do lat 16 stały się mniejszością w Birmingham. Obecnie jest ich tam 47 %.(dane z 2010 )
W roku 2026 będzie ich tam już tylko 36 %. Holendrzy wieją ze swojego kraju. Dziennie jakieś 300 osób :)

Oby tak dalej. Może Niemcy, Holendrzy, Francuzi zaczną wiać do Polski ? Przemysł budowniczy się ruszy, a co za tym idzie i cała gospodarka. Spadnie bezrobocie, zarobki skoczą w górę, znowu będzie pięknie... :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Boże jakie to wszystko teraz wygodne się zrobiło.... Do PKSu jazda !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Na takiej wysokości nie robi się oprysków. Za duże ryzyko przemieszczania się takich chmur na wiele kilometrów. Tańsze są obowiązkowe szczepionki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Ciekawe ile jeszcze głupich postów byście tutaj napisali, gdyby tym rowerem jechał wasz ojciec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

a jaki związek z liberałami??? Bo odezwały się tu wcześniej głosy że za to co opisał psycho-jude właśnie winni są liberałowie;DDD a w tym "szpitalu" tak było od niepamiętnych czasów przez rządy komunistów,prawicowców no i liberałów.

Franiu czyżbyś nie zrozumiał dygresji? Hmm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Nie ma Open Finance u nas.Wczoraj byłam na spotkaniu w B-stoku. Bo jak chciałam u nas (też widziałam tę reklamę) to usłyszałam od centrali OF, że w Łomży ich punktu nie ma. Powiedziałam, że widziałam reklamę, ale usłyszałam, że to nie jest ich żaden oficjalny punkt...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

kiedy egzystencja męczy a świat problemy piętrzy
nic nie ulepszysz
trzeba to pieprzy.ć!! :))))))


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polacy wracajcie dokraju czeka na was dobra zmiana

Czesio - popraw beret , pozdrawiam cię serdecznym słowem S.p.i.e.r.d.al.a.j

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org