piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

ja tam czasem na kaca wieczorami coś wezmę i jakoś mi to wchodzi tylko potem dziwne $ranie, ale kumple zawsze narzekają, że im bulboni w bebechach i walą takie kloce, że trzeba zarządzać ewakuacje w chacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

A ja pracowałem w jednej z tych piekarni przez kilka lat i było całkiem o.k.Jak się idzie do takiej pracy to trzeba napier....., a nie udawać cwaniaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

przecież mcdonalds do plastikowe ścierwo nie warte swej ceny, po pierwsze co byś nie kupił to tak samo obrzydliwe smakuje i śmierdzi, czy to nie jest dziwne, a jak się posiedzi w środku to ciuchy śmierdzą gorzej niż fajami, gumowa bułka, mięso z odpadów, był taki test że położono kanapkę z maca na kilka tygodni i bodajże po upływie 9 tygodni nie pojawiła się nawet pleśń, czy to jest jedzenie?? smacznego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

Trzeba nosić maseczki jednorazowe ;)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

ps; media informowałem, zdjęcia wysyłałem i to nie raz- no i co? MARTWA CISZA.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

Jakość obsługi czy podejście do pacjenta raczej nie ma związku z tym kto rządzi w kraju czy mieście. I skończcie z ta polityką bo to już w dupę nie lezie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

To co się dzieje w szpitalu narastało przez lata. I jest jak jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

ot co!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

Na Ukrainę opłacało by się jak by było bliżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

Nie kolego jest z Łomży tylko z kim nie porozmawia to każdy ma inne zdanie co do osiedla,a już o cenach to nie wspomne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

Zapraszamy
Do zabawy w tworzeniu własnego filmu i zdjęć.
Szczególnie bogata oferta dla Młodych Par
Posiadając zaawansowany technologicznie sprzęt i doświadczonych fotografów, operatorów kamer i montażystów możemy sobie pozwolić aby pracą się bawić. To zapewnia zadowolenie klientów i doskonałą z nimi współpracę. Nie jest to nasze dodatkowe zajęcie ale zawód i do pracy przygotowujemy się z całą odpowiedzialnością.
Posiadając własną maszynę cyfrową do naświetlania zdjęć ubogacamy ofertę o zdjęcia już w cenie 39 gr za szt. Zapraszamy www.fotoelite.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

Też tak myślimy ale Mazowiecka i Konstytucji(nowe bloki) to strasznie wygórowane ceny podlug innych miejsc.A co myślicie o np.Ks.Anny,Ks.Janusza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

jak będzie chciał mieszkać na mojej osi to wpierw wpisowe niech pamięta wpłaci chłopakom, znaczy się flaszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

Moze jeszcze wybrałbym osiedle na przeciw mazowieckiej druga strona ulicy, bodajze to prusa czy zeromskiego, przy monopolowym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

Dokładnie, na 100% Twoja prośba zostanie negatywnie rozpatrzona. Takie są procedury, ale samo odzyskanie pieniędzy jest stuprocentowo pewne. Takie mamy przepisy.
Napiszę Ci pokrótce, jak to załatwić.
W pierwszej kolejności składasz wezwanie do zapłaty z terminem, po którym sprawę kierujesz na drogę postępowania sądowego.
W odpowiedzi otrzymasz uzasadnienie odrzucenia wezwania.
Następnie po odczekaniu czasu, który określiłeś na zwrot, składasz pozew do sądu, koniecznie cywilnego (krótsza procedura), dołączasz odpowiedź i potrzebne dokumenty.
Czekasz na sprawę, która zazwyczaj odbywa się zaocznie.
Sąd wydaje nakaz zapłaty, różnie jest z odsetkami, czasem sąd liczy odsetki od momentu wpłaty, czasem od momentu wpływu wezwania do zapłaty.
Spis dokumentów, których będziesz potrzebował, dokładnie opisana procedura, a nawet wzory wezwania do zapłaty i pozwu znajdziesz na tym Forum Prawnym (jest tego sporo, ale poczytaj).
Z info. tam zawartych, chyba wszystkim udało się odzyskać pieniądze.
Sporo Starostw i Gmin w Polsce załatwia sprawę polubownie. Zwraca pieniądze w drodze ugody, w zamian za zrzeczenie się praw do odsetek ustawowych, których czasem wartość może przekraczać kwotę sporu. To rozsądne działanie, sprawa zwrotu jest i tak przegrana, więc Starostwa zaoszczędzają sporo kasy. Niektóre jednak wolą oddawać sprawę do sądu, pokrywać koszt rozprawy i odsetki, to chyba taka rozrzutność z ich strony.
Zapewne liczą na to, iż wielu mieszkańcom nie będzie się chciało "ciągać" po sądach.
Pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

siekierą :) w google zobacz na pewno gdzieś jest opisane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

TYGRYSEK_7777 możesz żyć z depresją grając w pasjansa pajonka haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

Czy rosyjska myśl techniczna uratuje nas od zagłady?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Jak-powstrzymac-zderzenie-asteroidy-Apophis-z-Ziemia,wid,11818051,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

http://www.youtube.com/watch?v=5bNE-5TVAmg :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mieszkańcy Łomży są robieni w ch....

No tak fajnie tylko widzisz na żadnym ze zdjęć nie widać tych kręgów które myśliwce zataczały... Na zdjęciach Kolekcjonera ładnie je widać..
Tak samo samoloty krążyły w godzinach ok 11 - 14 a zdjęcia które dałeś są zrobione rano??? wieczorem ??? ...

Kit to możesz sobie kolego wciskać dzieciom... bo mnie na to nie nabierzesz..


Po za tym nie wierzę w to co mi powiedzieli tylko w to co widziałem nie raz na naszym niebie... nie pierwszy raz widziałem takie manewry więc dla mnie temat jest zamknięty... Ty masz swoje zdanie ja swoje Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org