sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

Najlepiej reklamuje się sam towar i niska cena, a nie opowiadanie legend.Dobrze wysuszone drzewo osiąga wilgotność 25% brykiety mają od 7-11% więc dają wyższą kaloryczność samo przez się.
torfowe są różne -Ukraińskie mają więcej popiołu po sobie i zostawiają szlakę po lepiszczach ale są tanie jak barszcz powyżej tony 465 zł ''pójdą ''ale białoruski brykiet potrafi być lepszy jak ten ruski węgiel po którym jest kupa kamienia(nie każdy)ale wyższa klasa to wyższa cena 520zł powyżej tony a co transportu to kwestia negocjacjii inaczej .na łomże a inaczej na czerwin czy ostrów mazowiecką ( jezdzimy po całym podlasiu)-to oczywiste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

Wiecie moze gdzie w łomzy jest jakis mechanik ktory robi mercedesy ,albo bardziej ktury zna sie na tej robocie ???? A i jeszcze prosił bym o namiary o jakiegos pompiarza bo musial by sie pobawic przy "vorkomorze"(wtryskach)

Prosze o adres lub numer tel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

inwestor nie strasz możesz co najwyżej pałe opie.rdolić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

no właśnie niechaj każdy weźmie po dotacji i się zbijemy na swoją własną galerię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

Donald przez takie mendy jak ty galerii nie ma i nie bedzie nie ma firm niema w sumie nic konkretnego
dziady po łomży chodza

ciagle to samo

a po co robić i tak sie nie uda
Twoja mentalnośc

mam nadzieje ze nie masz dzieci którym zafundujesz zycie w tej samej biedzie


biedaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

ja wolę w Nowogrodzie niż w Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

Panie prezydencie Czerniawski już wcześniej pisałem Panu aby miał się Pan na baczności ze względu na fakt ,że wszelkie Pana potknięcia będą poddawane szczególnej krytyce. Pan tego chyba nie czytał , bo to co się stało jest tego dobitnym przykładem. W tej rozmowie z dzienikarzem wypadł Pan niezwykle słabo i marnie jako prezydent i jako polityk. Te ostatnie fragmenty Pana wyjaśnień są żenujące. Czemu i komu one miały służyć?. Myśli Pan ,że kogoś to chwyciło , że Pan jedyny sprawiedliwy. Wszyscy to mają w dupie. Dla nich się liczy fakt ,że chociaż w tak małym i drobnym stopniu udało się już czerwonemu prezydentowi przywalić na starcie. Napiętnowąć "a patrzcie nie mówiliśmy ,że to jednak stary beton". W tym pierwszym starciu Pan poległ. Zmarnował talent być może całkiem mądrego zięcia. Przyklejono Panu łatę której się Pan szybko nie pozbędzie. A to nie jest koniec . Niech Pan ma w końcu tego świadomość i oprzytomnieje. Ma pan tylko dwa wyjścia albo Pan przestanie walić takie babole i wystartuje w końcu do roboty albo niech Pan się zwyczajnie pakuje w celu uniknięcia trzeciego rozwiązania gdzie w wyniku referendum zwyczajnie Pana z ratusza wyprowadzą. Jakie tego byłyby skutki dla Pana i lokalnej lewicy chyba nie muszę pisać. Więc niech Pan się w końcu ogarnie i pokaże ,że ma jaja. Ma Pan dookoła siebie całą zgraje , cały sztab ludzi prawicy którzy będą się uśmiechąć a tak naprawdę jednoczą się w celu pozbycia się Pana z urzędu. Niech Pan nie myśli ,że miejscowe środowisko klerykalno - prawicowe swoją przegraną a pana prezydenturę przyjęło z takim stoickim ,tolerancyjno demokratycznym spokojem. To tylko pozory. Przylizywanie się im , pochlebianie nic nie da . Co jakiś czas będzie maił Pan to co dzisiaj. Dla Pana droga do zwycięstwa to droga rozwoju tego miasta

"Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół. "

Benjamin Franklin



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

http://www.youtube.com/watch?v=VV1XWJN3nJo&ob=av3em

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

gdzie ci mężczyźni???
bo ic raczej ciezej znalezc.albo w nieodpowiednim stanie a pozniej narzeekaja ze ktos im kase kosi

"Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół. "

Benjamin Franklin



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

Wypraszam sobie Redaktor, bo ja też udzieliłam odpowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

mam nadzieję, że się nie obrazisz fanka-bocianka, jeżeli zignoruję Twoje wypowiedzi (przebywając na tym forum, widziałem już sporo "wypowiedzi" w Twoim wykonaniu) i to pozwala mi na wyrobienie swojego zdania, na Twój temat.

Czekam dalej na opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

gaśnica


http://4gifs.com/gallery/d/172763-1/Ride_extinguisher_train.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

a co ma waluta do pedalstwa ? chyba Ci się coś pod aureolą popi3$%oliło, Ty szczebiotkowy alfonsie jeden

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

nie trzeba tam pracować, żeby takie rzeczy wiedzieć, wystarczy trochę pomyśleć, co Tobie raczej nie grozi :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GMINA ŁOMŻA zmiana na lepsze ?

aparycja nr1 tak niby faceci są wzrokowcami a czy w realu czy w necie predziej czy później chodzi im o wyglad

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org