czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pełzający pucz PiSlamistów

AFMF fantazja to drugie imię twojej kobiety, kłamała że cię kocha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

Lekcje odrobione ? Myć zęby i spać. Już !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

hunter pewnie sam śmigasz na BLM-ie i teraz ci łyso!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

wyprane gacie ile twój ojciec musiał napchać matce śniegu w pi.... że wylazł taki bałwan jak ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

Najwięcej problemów możesz mieć przy parkowaniu bo tam jest jeszcze pełno zalegającego śniegu,natomiast jeśli w najbliższym czasie nie będzie padać to głowa do góry,powinnaś jakoś sobie poradzić.Trzymam kciuki i nie tylko :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

tak zauwasz ze normalny czlowiek zdrowy na umysle by niewypisywal takich bredni tylko chorzy ludzie raczej dziecinada ktura zamjast wziac sie za cos porzytecznego to robi sam z siebie posmiewisko jaki to on jest kierowca i lomzyniak itp.ZAL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

no dobrze uda ci się zdobyć prawo jazdy bo nie było śniegu itp. a co dalej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

po twój pewnie gasił pożar w twojej kołysce i przypie.... Ci łopatą i efekt widzimy





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

PRAWDA BOLI



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

po pierwsze nie mam tico a nawet gdyby to co,żal ci dupę ściska,że musisz PKS-em do miasta dojeżdżać , a po drugie to szkoda mi czasu na dyskusję z takim bałwanem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

szymonek a Ci dalej Qrwa żal tego golfa co w Ostrołęce na giełdzie jakieś biedne ze wsi kupili bo Cie przelicytowali o 10zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

pisze tak jak mi sie podoba nie jestem polonista i nie jestem w tym dobry umysl nic nie ma do tego wyszukujesz czyichs bledow spujsz na swoje niema ludzi idealnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

w galerii handlowej maja klasyczne bluzki koszulowe, można dobrać kamizelkę:) do top secret zajrzyj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

szymonek miernoto powtarzasz się dyskusja a Tobą robi się nudna myślałem że na więcej Cię stać , no cóż to tylko podstawówka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

Jak już coś piszesz to pisz tak, żeby pokazać, że wiesz co piszesz. Jak nie jesteś polonistą to od tego są słowniki ortograficzne. Chcesz kogoś pouczać, a nawet wysłowić się po Polsku nie umiesz, słownik ciężko Ci otworzyć.
Do krytyki to pierwszy! Jeszcze raz do szkoły!

"...spujsz..."

hehe

pozdrawiam wszystkich, a baranom nie znającym ortografii polecam jakąś zaoczną szkołę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

Jest już brak wolnych miejsc w "Opcji Inclusive". Na chwilę obecną są jeszcze tylko miejsca w "Opcji Standard".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

na rynku u tego malzenstwa co maja sukienki weselne i eleganckie stroje, na hali targowej moze, w 4+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

W domu to ludzie umierają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

co to te milano



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

Pięknie ...teraz wprowadzają w końcu albo neisety szczelny system wymiany głosowej. Rozmowy staną się kodowane :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

wyprane gacie pisze się ''ze mną'' a nie z mną jak się dowie pani od jęz. polskiego to będzie pałka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

Pozwolę sobie oświecić Pana w temacie. Max. wyrok to 3 lata. Sąd jest w Polsce niezawisły, a wyroki biskupie niezbadane.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

I bardzo dobrze. Tą smarkulę trzeba nauczyć pokory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

a wy chanysy smierdzicie tylkko gnojem od tej roli je***** ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

Moim zdaniem ostatni WOŚP był dużooo lepszy od tego co był 2 lata temu.
Fajnie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełzający pucz PiSlamistów

urodziłam córcię rok temu przez CC. Pół rodziny odradzało mi Łomżę. Ale chciał nie chciał, nie miałam wyboru za bardzo. Oczywiście wiedziałam, że będę miała cc chodź nie była zaplanowana na ten dzień, ale nie mogę narzekać. Wszystko pięknie gładko poszło. Szew super zrobiony. Po roku widać tylko bladziutką kreseczkę.

Co do opieki.Nie licząc jednej pani położnej, bardzo miłe i przyjemne. Przystawiały córcię na początku, przychodziły, zaglądały, w nocy córcia została przy mnie, więc nawet w nocy dokarmiały ją. Po 3 dobie zostałyśmy wypisane. Nawet przy pierwszym wstaniu, położna bardzo miła, uprzejma, rozumiała, ze boli.

I jeżeli znów miałabym mieć robioną CC to na pewno w Łomży. Moja szwagierka miała robioną cesarkę w Gdańsku. To co jej zrobili z szwem i jak wygląda jej blizna to po prostu okropieństwo. Dodam, ze do tej pory ją pobolewa a było to 10 msc temu.

Dwie moje znajome w tym roku też miały CC w Łomży i żadna nie narzekała.
Nie wiem jak jest z normalnym porodem. Pewnie zależy na kogo się wpadnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org